SON DAKİKA İNEBOLU HABERLERİ

Son Dakika İnebolu Haberleri

15:41
MHP Genel Başkan Yardımcısı Küre İlçesini Ziyaret Etti MHP Genel Başkan Yardımcısı Topcu,Belediye Başkanlığını kazanan İlçeleri ziyaret etti.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Küre İlçesini Ziyaret Etti
14:44
Borcunu Ödemeyen Kişi Gözaltına Alındı İnebolu'da, taahhüt ettiği borcunu ödemeyen bir kişi, kahvehanede gözaltına alındı.
10:41
Başkan Metin Çelik'ten Küre'ye Ziyaret AK Parti Kastamonu İl Başkanı Av. Metin Çelik, Küre ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Başkan Metin Çelik'ten Küre'ye Ziyaret
20:25
Kastamonu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı İnebolu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
11:11
İstiklal Yolu'na Yön ve Bilgilendirme Levhaları Kurtuluş Savaşı'nda cepheye silah ve cephane taşınan İstiklal Yolu'nun Çankırı sınırlarındaki bölümüne farklı mimaride 4 kapı ile yön ve bilgilendirme levhaları konuldu.
14:35
Çaldığı Araçla Dehşet Saçtı Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde bir sürücü, çaldığı araçla dehşet saçtı.
Çaldığı Araçla Dehşet Saçtı
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
15:34
Karadeniz'de Ulaşıma Sis Engeli İnebolu'da yoğun sis nedeniyle yük gemileri ve balıkçılar denize açılamadı.
14:04
AK Parti İnebolu Gençlik Kolları Başkanı Nalbant Oldu AK Parti İnebolu Gençlik Kolları Başkanı Emrah Nalbant olarak belirlendi.
AK Parti İnebolu Gençlik Kolları Başkanı Nalbant Oldu
13:39
Gurbetteki İnebolulular, Türk Ocağını Gezdi İstanbul İnebolulular Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, gurbetteki İneboluluları yapılan İnebolu gezisinde buluşturdu.
Gurbetteki İnebolulular, Türk Ocağını Gezdi
13:22
İstanbul İnebolulular Derneği'nden İnebolu Huzurevi'ne Ziyaret İstanbul İnebolulular Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyeleri, Sabahat Bahriyeli İnebolu Huzurevi'ni ziyaret etti.
17:39
Kastamonu'da Tabeladaki Hata Düzeltildi Kastamonu'da tabeladaki hata düzeltildi Kastamonu'da, yön tabelasına yanlışlıkla yazılan Şırnak'ın Cizre İlçesi'nin adı 'Cide' olarak düzeltildi.
Kastamonu'da Tabeladaki Hata Düzeltildi
17:15
Kastamonu'da Tabeladaki Hata Düzeltildi Kastamonu'da, yön tabelasına yanlışlıkla yazılan Şırnak'ın Cizre İlçesi'nin adı 'Cide' olarak düzeltildi.
Kastamonu'da Tabeladaki Hata Düzeltildi
15:30
Küre-i Nühas İstiklal Yolu Mehter Takımı Kuruldu Küre i Nühas İstiklal Yolu Mehter Takımı, İnebolu ilçesinde konser verdi.
13:25
İnebolu'da Karne Dağıtım Töreni Düzenlendi İnebolu'da, 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla karne dağıtım töreni düzenlendi.
09:46
İnebolu Tersanesi'nde Ro-Ro Gemisi Onarımı İnebolu Tersanesi'nde, Trabzon ile Rusya'nın Sochi Limanı arasında yük ve yolcu taşımacılığı yapan Ro Ro gemisi onarılıyor.
09:45
İnebolu Özlüce Balıkçı Barınağı'nda Tarama İnebolu ilçesine bağlı Özlüce köyündeki balıkçı barınağında dip tarama çalışmalarına başlandı.
09:45
İnebolu Özel İdare Binası Onarılıyor İnebolu Özel İdaresi ve İlçe Halk Kütüphanesinin hizmet verdiği bina onarılıyor.
16:28
Kastamonu'da Tabelaya 'Cide' Yerine 'Cizre' Yazıldı Kastamonu'da 3 ilçeye giden yolu gösteren yön tabelasına 'Cide' yerine Şırnak'ın Cizre İlçesi'nin adı yazıldı. Direksiyon başındaki sürücüler şaştı kaldı.
Kastamonu'da Tabelaya 'Cide' Yerine 'Cizre' Yazıldı
15:41
CHP İl Başkanı Bıyıklı'dan İnebolu'ya Ziyaret CHP Kastamonu İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı, İnebolu ilçesini ziyaret etti.
14:40
Kastamonu'da Tabelaya 'Cide' Yerine 'Cizre' Yazıldı Kastamonu'da, 3 ilçeye giden yolu gösteren yön tabelasına 'Cide' yerine yanlışlıkla Şırnak'ın Cizre İlçesi'nin adı yazıldı.
Kastamonu'da Tabelaya 'Cide' Yerine 'Cizre' Yazıldı
10:57
Emin Çınar'dan İlçelere Ziyaret MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, yapılan ilçe kongreleri sonrası yeni göreve gelen ilçe başkanı ile yönetimleri ziyaret etti.
Emin Çınar'dan İlçelere Ziyaret
10:41
İş Güvenliğini En İyi Şekilde Uygulayan Personel Ödüllendiriliyor Kastamonu'da Ilgaz Tünelinde yürütülen çalışmalarda iş güvenliğini en iyi şekilde uygulayan personel, ay sonunda altın ile ödüllendiriliyor.
İş Güvenliğini En İyi Şekilde Uygulayan Personel Ödüllendiriliyor
22:18
Ortaokul Öğrencileri, Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü Çankırı İsmet İnönü Ortaokulunun öğrenci ve öğretmenleri, Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı dolaysıyla tarihi İstiklal Yolu'nda yürüdü.
Ortaokul Öğrencileri, Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü
18:08
İnebolu'da Heyelan Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde kar suları nedeniyle heyelan meydana geldi.
İnebolu'da Heyelan
18:35
Yurtta Kış Kastamonu'da 20 köy ile ulaşımın sağlanamadığı bilidirildi.
Yurtta Kış
12:56
Kastamonu'da 37 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Bulunuyor Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 37 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
12:06
İnebolu'da 10 Kilogramlık Levrek Yakalandı Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde balıkçılar, 10 kilogramlık levrek yakaladı.
11:47
Yurtta Kış Kastamonu'da 63 köyde ulaşım sağlanamıyor.
11:44
Kastamonu'da Heyelan İnebolu Abana karayolunun 6. ve 9. kilometrelerinde meydana gelen toprak kayması sonucu yolun bir bölümü çöktü.
Kastamonu'da Heyelan
23:07
İzmir Belediyesi Davasına Bakan Hakimlerin Görev Yerleri Değişti HSYK'nın son kararnamesiyle İzmir'deki bazı hakim ve savcıların da görev yerleri değiştirildi.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:29
Kastamonu'da 107 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 107 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
10:54
Kastamonu'da 6 Köye Elektrik Verilemiyor Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 6 köye elektrik verilemiyor.
Kastamonu'da 6 Köye Elektrik Verilemiyor
23:23
Hasta Bebek, AFAD Ekiplerince Hastaneye Ulaştırıldı Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde, kar nedeniyle yolu kapanan köyde mahsur kalan solunum hastası bebek, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerince hastaneye kaldırıldı.
Hasta Bebek, AFAD Ekiplerince Hastaneye Ulaştırıldı
18:43
Hasta Bebek, Afad Ekiplerince Hastaneye Ulaştırıldı Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde, kar nedeniyle yolu kapanan köyde mahsur kalan solunum hastası bebek, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince hastaneye kaldırıldı.
12:21
Yurtta Kış Kastamonu'da 163 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
Yurtta Kış
10:11
İnebolu'da Köyün Yolu 10 Gün Sonra Açılabildi Yurtta etkili olan kar yağışı nedeniyle Kastamonu'nun İnebolu ilçesine bağlı Erenyolu köyünün yolu 10 gün sonra açılabildi.
İnebolu'da Köyün Yolu 10 Gün Sonra Açılabildi
17:39
Yurtta Kış Kastamonu'da 66 köye elektrik verilemiyor.
11:51
Yurtta Kış Kastamonu'da 218 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
11:15
Yoğun Kar Yağışı İnebolu'da Seraları Yıktı Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde kar yağışı nedeniyle 150 sera zarar gördü İnebolu ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle sebze üretilen 150 serada hasar oluştu.
Yoğun Kar Yağışı İnebolu'da Seraları Yıktı
18:17
Maliye Bakanlığı, Eski Belediye Başkanı Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Maliye Bakanlığı, eski Bozkurt Belediye Başkanı Engin Canbaz ile eski encümen üyeleri hakkında Bozkurt Belediyesini 380 bin TL zarara uğrattıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Maliye Bakanlığı, Eski Belediye Başkanı Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
16:32
Afad Ekiplerinden Köylerde Mahsur Kalan Hastalara Yardım Eli Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle köylerinde mahsur kalan 14 hasta, paletli araçla sağlık kuruluşlarına taşındı.
14:27
Kastamonu'da Karla Mücadele Çalışmaları Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın, karla mücadele çalışmalarını inceledi.
14:12
Yurtta Kış Kastamonu'da 395 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
23:38
Nöbet Değişimine Giden Ekip, Karda Mahsur Kalanları Kurtardı Kastamonu’da yoğun kar yağışı sonrası Vor İstasyonu’na nöbet değişimine giden ekip, köylerinde mahsur kalan veya hastalanan vatandaşları kurtararak sağlık ekiplerine teslim etti.
Nöbet Değişimine Giden Ekip, Karda Mahsur Kalanları Kurtardı
22:24
İnebolu'da 42 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı İnebolu Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, ilçeye bağlı köy yollarının durumu ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
İnebolu'da 42 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı
22:03
MHP İnebolu İlçe Başkanı Ateş, Güven Tazeledi MHP İnebolu İlçe Başkanlığı 11. Olağan Kongresi sonucu mevcut başkan Mustafa Ateş, güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı seçildi.
MHP İnebolu İlçe Başkanı Ateş, Güven Tazeledi
12:59
Yurtta Kış Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 444 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:40:20. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İNEBOLU HABERLERİ
[Hata Bildir]