16:2500
SON DAKİKA 28 ŞUBAT HABERLERİ

Son Dakika 28 Şubat Haberleri

   

  Mardin'de Husumetli İki Aile Barıştırıldı

  Mardin'de Husumetli İki Aile Barıştırıldı

  Mardin'de, Şubat ayında çimento nakliyesi yüzünden çıkan ve 2 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı kavga, kan davasına dönüşmeden barışla noktalandı. (Bugün 16:20)

   

  28 Şubat Müştekisi Mehmet Ali Yavuz: Sahte Mağdurlar Türedi

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 69. duruşması, müştekilerin ifadelerinin alınması ile devam ediyor. (Bugün 15:18)

   

  28 Şubat Davası

  Müştekilerden dönemin DYP Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: "Başbakanlık Tansu Çiller'den alınmış, Mesut Yılmaz’a verilmiştir. (Bugün 14:46)

   

  Bacanak Cinayetine 30 Yıl

  Bacanak Cinayetine 30 Yıl

  Kayseri’de, keser ve bıçak ile öldürülen Menderes Oflazoğlu’nun katil zanlıları Yaşar ve Cansel G. çiftine yapılan yargılama sonrasında toplam 30 yıl hapis cezası verildi. (Bugün 13:38)

   

  Dünyanın Ünlü Şefleri Antalya'da Buluşacak

  Dünyanın Ünlü Şefleri Antalya'da Buluşacak

  25-28 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenecek "22. Anfaş Food Product Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı" kapsamında Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) işbirliği ile "1.Uluslararası TAFED Aşçılar Şampiyonası" düzenlenecek. (Bugün 10:13)

   

  28 Şubat Davasının 69. Duruşması Başladı

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 69. duruşması başladı. (Bugün 10:06)

   

  28 Şubat Davasının 67. Duruşması Sona Erdi

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 67. duruşması sona erdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Süleyman Demirel 28 Şubat Davasında Tanıklık Yapmayacak

  9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 28 Şubat davası kapsamında tanıklık yapmayacağını avukatı aracılığıyla mahkemeye bildirdiği belirtildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Süleyman Demirel, 28 Şubat Davası'nda Tanıklık Yapmayacak

  Süleyman Demirel, 28 Şubat Davası'nda Tanıklık Yapmayacak

  9. Cumhurbaşkanı Demirel, avukatı aracılığıyla Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'ne tanıklık yapmayacağını bildirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Demirel, 28 Şubat Davasında Tanıklık Yapmayacak

  Demirel, 28 Şubat Davasında Tanıklık Yapmayacak

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 67. duruşması devam ediyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  28 Şubat Davası Devam Ediyor

  28 Şubat Davası Devam Ediyor

  28 Şubat dönemine ilişkin 103 sanığın ‘Türkiye Cumhuriyeti hükümetini cebren devirmeye, düşürmeye iştirak’ suçundan yargılandığı davanın 67’nci duruşması Ankara Adliyesi’nde görülmeye devam ediliyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP'den 'Kalemi Kırılan Gazeteciler' Raporu (2)

  CHP'den 'Kalemi Kırılan Gazeteciler' Raporu (2)

  Ağbaba : AKP'NİN KALEMİNİ KIRDIĞI GAZETECİ SAYISI 1863 Türkiye'nin en fazla gazetecinin işten çıkarıldığı ülke olduğunu söyleyen Ağbaba, "Türkiye en fazla gazetecinin işten çıkarıldığı ülke. 1863 gazeteci bizim tespit ettiğimize göre işten çıkarıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  28 Şubat Davası

  28 Şubat Davası

  Dönemin Personel Daire Başkanı Temel: "Benim için en ağır suçlama, darbe ile suçlanmaktır. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kurşun Kalemden Doğan Sanat

  Kurşun Kalemden Doğan Sanat

  Kurşun kalem uçlarına heykel yapmasıyla ünlenen sanatçı Dalton M. Ghetti, Hong Kong, Paris ve Amerika’nın birçok eyaletinden sonra İstanbullu sanatseverlerle buluştu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  28 Şubat Davasının 67. Duruşması Başladı

  28 Şubat Davasının 67. Duruşması Başladı

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 67. duruşması başladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  28 Şubat Davası

  28 Şubat Davası

  Davanın 67. duruşması başladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gündem / 27 Ekim 2014

  Gündem / 27 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gündem Özeti / 27 Ekim 2014

  Gündem Özeti / 27 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu - CHP'nin Resepsiyona Katılmama Kararı

  Davutoğlu - CHP'nin Resepsiyona Katılmama Kararı

  Başbakan Davutoğlu Kahramanmaraş'ta- Davutoğlu, toplu açılış töreninde konuştu: (2)-"Bilinsin ki bu topraklarda bir daha kimse kıyafeti, inancı, düşüncesi dolayısıyla tahkir edilmeyecek, kimseye zulüm yapılmayacak, kimseye işkence yapılmayacak, her bir vatandaşımız onurla ve başı dik bir şekilde bu topraklar üzerinde vatandaşlık haklarını kullanacak"-"Çankaya Köşkü'nü kirleten birisi varsa darbecilere, vesayetçilere, cuntacılara destek olan Kılıçdaroğlu'nun kendi zihniyetidir"KAHRAMANMARAŞ (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

  Başbakan Davutoğlu Kahramanmaraş'ta

  Davutoğlu, toplu açılış töreninde konuştu: (2) "Bilinsin ki bu topraklarda bir daha kimse kıyafeti, inancı, düşüncesi dolayısıyla tahkir edilmeyecek, kimseye zulüm yapılmayacak, kimseye işkence yapılmayacak, her bir vatandaşımız onurla ve başı dik bir şekilde bu topraklar üzerinde vatandaşlık haklarını. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Toplu Açılış Törenine Katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Toplu Açılış Törenine Katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gezi, 17 Aralık ve Kobani olaylarıyla önlerinin kesilmeye çalışıldığını belirterek, "Bize çok oldunuz diyorlar. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "Bu son olaylarda temel amaçlardan bir tanesi toplum kesimlerini birbirine düşürmekti, siyasi partileri birbirine düşürmekti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  4 Aylık Ara Sonrası 28 Şubat Davası Yarın Devam Edecek

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 67. duruşması yarın yapılacak. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu: Misilleme Mantığı Kabul Edilemez

  Başbakan Davutoğlu: Misilleme Mantığı Kabul Edilemez

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde şehit edilen 3 askerle ilgili ‘misilleme’ mantığının kabul edilemez olduğunu belirterek, "Teröristlere dönük bir operasyonda 3 terörist öldürüldü diye 'misilleme' gibi bir mantığı kabul etmemiz mümkün değildir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu Kahramanmaraş'ta

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’yi çevresindeki ülkelerin kaos kıskacı ve girdabına sokamayacağını söyleyerek, "Bu konuda kararlayız " dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu, Kahramanmaraş'ta

  Davutoğlu : (3) "Kimse devletin meşru güvenlik güçleriyle teröristleri aynı zeminde, düzlemde göremez. 'Şurada teröristlere dönük bir operasyonda 3 terörist öldürüldü diye misilleme' gibi bir mantığı kabul etmemiz mümkün değildir" "Dün yapılan saldırı ile ilgili olarak İçişleri Bakanımızla, Genelkurmay Başkanımızla ve Valimiz ile görüştüm. Her birisine de aynı talimatı verdim. Bu, haince eylemi gerçekleştirenler takip edilecekler, gerekli her türlü çalışma yapılacak ve mutlaka hak ettikleri (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu: "Tbmm'den Bir Daha Sütçü İmam'ın Torunlarına Kimse Kıyafeti Dolayısıyla 'Dışarı' Diye...

  Başbakan Davutoğlu: "28 Şubat'ın diktacılarının, darbecilerinin, vesayet dönemlerinde onların aleti olan siyasetçilerin tutuğu 'dışarı' temposu artık anlamını yitirdi ve bir daha bu ülkenin evlatlarına hiç kimse 'dışarı' diye bir tempo tutamayacak. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu: Çözüm Sürecini Kararlılıkla Sürdüreceğiz

  Davutoğlu: Çözüm Sürecini Kararlılıkla Sürdüreceğiz

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, kimsenin Türkiye'yi çevresindeki ülkelerin kaos kıskacı ve girdabına sokamayacağını söyleyerek, "Bu konuda kararlayız. İç barışı tesis edeceğiz, kamu düzenini teminat altına alacağız ve çözüm sürecini kararlılıkla sürdüreceğiz" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu: 3 Teröristin Misillemesi Gibi Bir Mantığı Kabul Etmemiz Mümkün Değil

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kimse, devletin meşru güvenlik güçleriyle teröristleri aynı zeminde, düzlemde göremez. Efendim 'Şurada teröristlere dönük bir operasyonda 3 terörist öldürüldü diye misilleme' gibi bir mantığı kabul etmemiz mümkün değildir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu Kahramanmaraşta

  Davutoğlu: (2) "Ne kamu dairelerinden, ne orta öğretimden, ne üniversiteden, ne diğer alanlardan ne de TBMM'den bir daha Sütçü İmam'ın torunlarına kimse kıyafeti dolayısıyla 'dışarı' diye tempo tutamayacak" "Bu millete, Kahramanmaraş'ın istiklal bilincine uzak olanlar, bu vatanın her bir köşesindeki manevi derinliğe sahip olmayanlar, bu milletin dışarıdan nasıl algılandığını bilmez" "Ağacı bahane ederek, Gezi olayları ile Türkiye'nin 12 yıllık başarı hikayesini durdurmak istediler. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu,kahramanmaraş'ta Stk Temsilcileriyle Buluştu

  Başbakan Davutoğlu,kahramanmaraş'ta Stk Temsilcileriyle Buluştu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, mazlumların yanında olan yürüyüşlerine devam edeceklerini söyledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu: Tüm Birimlere Talimatı Verdim, Katiller Bulunacak

  Davutoğlu: Tüm Birimlere Talimatı Verdim, Katiller Bulunacak

  Başbakan Davutoğlu, 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili sert konuştu, "Bu haince eylemi gerçekleştirenler takip edilecek ve hak ettikleri cezayı bulacaklar." dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu Kayseri'de

  Davutoğlu: (2) "Şu ana kadar Kobani'ye herhangi bir geçiş olmamıştır ama Türkiye'nin bu konudaki iyi niyetini de bütün dünya görmüştür. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Erciyes Üniversitesi'nde Toplu Açılış (5)

  Başbakan DAVUTOĞLU RAYLI SİSTEM ARACINI KULLANDI Başbakan Ahmet Davutoğlu, kullandığı raylı sistem aracını durdurup, Bakan Taner Yıldız ve Kayseri milletvekilleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Antalya'da

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Antalya'da

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Antalya'da partisinin danışma meclisi toplantısına katıldı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  'Terör Meselesini Türkiye'nin Gündeminden Söküp Alacağız'

  "Terör Meselesini Türkiye'nin Gündeminden Söküp Alacağız"

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Terör meselesini Türkiye'nin gündeminden söküp alacağız ve bu çözüm sürecini nihayetlendireceğiz." dedi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Grup Başkan Vekili Bostancı, Yozgat'ta

  AK Parti Grup Başkan Vekili Bostancı, Yozgat'ta

  AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: -"Erken seçim var mı yok mu merak edenler var. Erken seçim yok. Kesin bir biçimde erken seçim yok"-"Biz Türkmenlere, Araplara insani yardım yaparken bu beyefendiler 'teröristlere yardım etmeyin' diye yükseklerden üfürüyorlardı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması

  "Erken seçim var mı yok mu merak edenler var. Erken seçim yok. Kesin bir biçimde erken seçim yok" "Biz Türkmenlere, Araplara insani yardım yaparken bu beyefendiler 'teröristlere yardım etmeyin' diye yükseklerden üfürüyorlardı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Müsiad'ın İstişare Toplantıları Devam Ediyor

  Müsiad'ın İstişare Toplantıları Devam Ediyor

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesinin istişare toplantıları devam ediyor. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Mehmet Altan: Bütün Darbeleri Yaşadım Ama Böyle Bir Sansür Görmedim

  Gazeteci yazar Mehmet Altan, medyada uygulanan sansürün boyutuna dikkat çekerek, böyle bir durumun darbe dönemlerinde bile görülmediğini söyledi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kurtulmuş: 'Yeni Türkiye, Medeniyetimizin Üçüncü Büyük Koşusunun Başlangıç Hamlesidir'

  Kurtulmuş: "Yeni Türkiye, Medeniyetimizin Üçüncü Büyük Koşusunun Başlangıç Hamlesidir"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İstanbul’da 3. Türk Arap Gençlik Kongresi katıldı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Şenocak, Vekil Susam'a Cevap Verdi

  Şenocak, Vekil Susam'a Cevap Verdi

  Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Başkanı Abdürrahim Şenocak, son günlerde bazı siyasilerin ve sendikaların yönetici atama süreciyle ilgili sendikalarını hedef alan önyargılı, gerçek dışı ve mesnetsiz suçlamalarına şahit olduklarını ifade ederek, "Öncelikle belirtmemiz gerekirse, yönetici atamaları ilgili mevzuat çerçevesinde ve mevcut personel içerisinden yapılmaktadır. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kahramanmaraş'ta Davutoğlu Heyecanı

  Kahramanmaraş'ta Davutoğlu Heyecanı

  AK Parti hükümeti tarafından Kahramanmaraş’ta yaptırılan aralarında çok sayıda eğitim ve sağlık kurumu, pansiyon, cami, gençlik spor merkezi ile tarımsal proje bulunan 143 tesis, 26 Ekim Pazar günü Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından hizmete açacak. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu: Çözüm Sürecinden Rahatsız Olan Gruplar Var

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kürtlere yardım edebilmemizin sebebi Kürtlerin kendi bölgelerinde yönetimi idame edebiliyor, kontrol edebiliyor olması." dedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 16:25:13. #1.12#