SON DAKİKA 28 ŞUBAT HABERLERİ

Son Dakika 28 Şubat Haberleri

 • 29 Eylül 2016 13:45MÜSİAD Bursa Şubesi, Fuat Tosyalı'yı AğırladıMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Bursa Şubesi, Eylül ayı 'Müstakil Düşünceler Konferansı' kapsamında MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı ve TOSYALI Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı'yı ağırladı.
 • 29 Eylül 2016 11:04Milletvekili Tayyar'dan İkinci Darbe İddialarında Bulunan Atilla Uğur'a TepkiMilletvekili Tayyar'dan İkinci Darbe İddialarında Bulunan Atilla Uğur'a TepkiAK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve emekli Albay Hasan Atilla Uğur’un ikinci darbe iddialarına tepki göstererek, “Hatta İmralı’dan Abdullah Öcalan’ın mesajını askeri helikopter ile Kandil’e taşıyan vatan hainleri vardı.
 • 28 Eylül 2016 14:25Sakarya'da Sakarya'da "Darbe Girişiminin Krizi ve Kritiği" KonferansıSakarya Üniversitesi (SAÜ) Ortadoğu Enstitüsünce "Darbe Girişiminin Krizi ve Kritiği" konferansı düzenlendi.
 • 27 Eylül 2016 17:58AK Parti Serdivan Danışma Meclisi GerçekleştiAK Parti Serdivan Danışma Meclisi GerçekleştiSakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 42. ilçe Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.
 • 27 Eylül 2016 10:39AK Parti Osmangazi İlçe Teşkilatı Şehit ve Gazileri UnutmadıAK Parti Osmangazi İlçe Teşkilatı Şehit ve Gazileri UnutmadıAK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolları, ’İstiklalimiz şehitlerimiz, istikbalimiz gazilerimiz’ konulu panelle, şehit ve gazileri unutmadığını ortaya koydu.
 • 26 Eylül 2016 09:46Haftanın Tarihine BakışHaftanın Tarihine BakışFikirleriyle insanlığa ışık tutan Mevlana Celaleddin Rumi, 30 Eylül 1207'de Horasan'ın Belh şehrinde doğdu.
 • 25 Eylül 2016 16:17Khk ile Belediyelere Görevlendirme YapılmasıDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Ahmet Fikret Öcal, İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) gereği bazı belediyelere görevlendirme yapılmasına ilişkin, "Seçilmiş olmak suç işleme imtiyazı getirmez. Milli iradeyi temsil eden tüm makamların da hukuk kuralları içerisinde davranması gerekir." dedi.
 • 25 Eylül 2016 01:15Bakan Zeybekçi: 15 Temmuz Bir İşgal GirişimiydiBakan Zeybekçi: 15 Temmuz Bir İşgal GirişimiydiEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Polisevinde 15 temmuz hakkında açıklamalar yaptı: "Bu hikayenin arkasında korkunç bir örgü var, çok daha farklı şeyler var."
 • 25 Eylül 2016 00:47DerdestDerdest" Belgeselinin Galası Yapıldı28 Şubat postmodern darbesinde tutuklanan ve hala cezaevinde olanların hikayesinin anlatıldığı "Derdest" adlı belgeselin galası yapıldı.
 • 24 Eylül 2016 20:39Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Denizli'deEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci Denizli'deEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimine ilişkin olarak, "Bu mübarek topraklardan iki tane 'istan' çıkarmak, başına siz koyun isimlerini, iki tane 'istan' kurmak için birilerinin kurguladığı bir ihanet girişimi, tam bir işgal girişimiydi, Türkiye'yi bölme girişimiydi.
 • 24 Eylül 2016 15:51Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın AçıklamasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın AçıklamasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalıçın, "Hasan Sabbah’ı ve Alamut Kalesi’ni önceleyen, bu ülkenin 28 Şubat’tan sonra, kendilerine kalacağını düşünenler, Emperyalizmin bekçisi Eric Edelman’la, ‘Türkiye’de Erbakan’ı gömdük, üzerine beton döktük’ dediler ama kar çiçekleri betonu deldi ve çıktı" dedi.
 • 24 Eylül 2016 13:25Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği 2. Olağan Genel Kurul ToplantısıAK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, "İnşallah Türkiye’nin kendi meselelerini çözmek üzere kalıcı bir şekilde sistem değişikliğiyle beraber bugün bir hayalimiz daha kaldı, ’Başkan Erdoğan’ yapacağız. Erdoğan’ı Başkan yaparak Türkiye’nin geleceğine, Türkiye’nin ufkuna kalıcı bir şekilde inşaasına katkı sağlayacağız" dedi.
 • 23 Eylül 2016 14:19AK Parti Denizli Milletvekili Tin AçıklamasıAK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) milletin gözünü boyadığını, Türkçe şarkılar söyleyip, eğitim, başarı dediklerini, ancak bugün bakıldığında bunların hepsinin yalan olduğunun görüldüğünü söyledi.
 • 23 Eylül 2016 10:48Başkan Tuna Gaziler ve Şehit Aileleriyle Bir Araya GeldiBaşkan Tuna Gaziler ve Şehit Aileleriyle Bir Araya GeldiGaziler ve şehit aileleri ile bir araya gelen Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, “Rahat ve huzur içerisinde yaşamamızın teminatı şehitlerimiz ve gazilerimizin aileleri her zaman başımızın tacıdır” dedi.
 • 22 Eylül 2016 12:07Hdp Batman Milletvekili Aslan AçıklamasıHdp Batman Milletvekili Aslan AçıklamasıHDP Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, "40 bin öğretmen görevden alındı, 60 bin öğretmen açığı 100 bine çıktı.
 • 22 Eylül 2016 09:39Geniş Haber) Ahmet Altan Serbest, Mehmet Altan Tutuklandı15 Temmuz darbe girişimine ilişkin tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Gazeteci-Yazar Ahmet Altan serbest bırakılırken kardeşi Prof. Dr. Mehmet Altan ise "Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs" ve "Terör örgütüne üye olmak" suçlarından tutuklandı.
 • 22 Eylül 2016 06:39Altan Kardeşlerin Fetö SoruşturmasıAltan Kardeşlerin Fetö SoruşturmasıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında tutuklanan Prof. Dr. Mehmet Altan ile adli kontrolle serbest bırakılan ağabeyi gazeteci yazar Ahmet Altan, nöbetçi İstanbul 10. Sulh Ceza Hakimliğindeki savunmalarında "darbe girişiminden haberlerinin olmadığını" öne sürdü.
 • 20 Eylül 2016 14:57Diyarbakır Demirtaş: Ateşkes Çağrısı Yapıyorum, Asker ve Polisin Silah Bırakmasını DeğilDiyarbakır Demirtaş: Ateşkes Çağrısı Yapıyorum, Asker ve Polisin Silah Bırakmasını DeğilDemirtaş: Ateşkes çağrısı yapıyorum, asker ve polisin silah bırakmasını değilHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, PKK ve hükümete ateşkes çağrısı yaparak, "PKK'de, Hükümette silahların susması, altını çizerek belirtiyorum silahların susması, ben hükümetin polisin, askerin silah bırakmasından söz etmiyorum" dedi.
 • 20 Eylül 2016 00:08CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Askerler darbe mi yaptı?
 • 17 Eylül 2016 18:00AK Parti Çorum İl Başkanı Bekiroğlu: AK Parti Çorum İl Başkanı Bekiroğlu: "Adnan Menderes ve Arkadaşlarıyla Birlikte Milletin İradesi de...AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, 17 Eylül 1961 tarihinde Adnan Menderes ve arkadaşlarıyla birlikte milletin iradesinin de idam sehpasında asıldığını söyledi.
 • 16 Eylül 2016 10:58Tarık Akan: 3 Temmuz Süreci, Kara Bir Zihniyetin ÜrünüTarık Akan: 3 Temmuz Süreci, Kara Bir Zihniyetin ÜrünüTarık Akan, şike süreciyle ilgili "3 Temmuz süreci, kara bir zihniyetin ürünü. Fenerbahçe'yi elde etmek isteyenlerin girişimleri işe yaramadı diyebilirim." demişti.
 • 16 Eylül 2016 09:03Tarık Akan Kimdir? İşte 'Yeşilçam'ın Efsanesi'nin Efsane HayatıTarık Akan Kimdir? İşte 'Yeşilçam'ın Efsanesi'nin Efsane HayatıYeşilçam'ın usta oyuncusu Tarık Akan kimdir? Kansere yakalanıp hayatını kaybeden Akan'ın hayatı, 1970 yılında katıldığı Ses dergisinin oyunculuk yarışmasıyla değişti.
 • 15 Eylül 2016 15:51FETÖ mağdurlarının artık bir inisiyatifi varFETÖ mağdurlarının artık bir inisiyatifi var28 Şubat ve FETÖ Mağduru Aileler İnisiyatifi, kurdukları oluşumları bir basın açıklamasıyla ilan etti. Genç Düşünce Akademisi'nde yapılan basın açıklamasına inisiyatif içerisinde bulunanlar katıldı.
 • 13 Eylül 2016 22:28Atlanta Fed Başkanı Görevinden AyrılıyorABD Merkez Bankası (Fed) Atlanta Şubesi Başkanı Dennis Lockhart, 28 Şubat 2017 tarihinde görevini bırakacağını açıkladı.
 • 13 Eylül 2016 15:16Siyasi Partilerde Bayramlaşma/ CHP - Bbp, Vatan Partsi, DspSiyasi Partilerde Bayramlaşma/ CHP - Bbp, Vatan Partsi, DspGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: BBP heyeti ziyaret Büyük Birlik Partisi heyeti'nin gelişi ve yerini alışı Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hakkı Öznur'un açıklamaları Heyetin ayrılışıDSP heyeti ziyaret DSP heyeti'nin gelişi ve yerlerini alışı Genel Başkan Yardımcıları Hasan Uğurtürk'ün açıklamalarıVatan Partisi heyeti ziyaret Vatan Partisi heyetinin gelişi ve yerlerini alışı Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Utku Reyhan'ın açıklamaları - BBP'den ziyaretYüksek İstişare Kurulu Başkanı Hakkı Öznur başkanlığındaki Büyük Birlik Partisi (BBP) heyeti de CHP'yi ziyaret ederek, Kurban Bayramı'nı kutladı.