17:4200
SON DAKİKA 4 C HABERLERİ

Son Dakika 4 C Haberleri

  Faruk Çelik'ten Akademisyenlere Zam Müjdesi!

  Faruk Çelik'ten Akademisyenlere Zam Müjdesi!

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, akademisyen maaşlarının düzenlemesine ilişkin "Yasal düzenleme gerekiyorsa yapılacak " dedi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bakan Çelik'ten İlaçta Taban Fiyat Uygulamasına İlişkin Açıklama

  Bakan Çelik'ten İlaçta Taban Fiyat Uygulamasına İlişkin Açıklama

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ilaçta taban fiyat uygulamasına ilişkin, “Vatandaş, aynı etken maddeyi içeren bu ilacı değil de başka isimdeki bir ilacı alacak ise o zaman 5 lira fark ödeyecek. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bakan Çelik, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk'u Kabul Etti

  Bakan Çelik, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk'u Kabul Etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Reşat Moralı Toplantı Salonunda, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyeti kabul etti. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak'

  Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak"

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: (İlaçta taban fiyat uygulaması) "Eğer vatandaş, aynı etken maddeyi içeren bu ilacı değil de başka isimdeki bir ilacı alacak ise o zaman fark ödeyecek" "Burada amacımız vatandaşa daha fazla yük değil bu fiyatların etken maddesi aynı olan ilaçların belki de fiyatlarını. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çelik: 'Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak'

  Çelik: "Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak"

  "Amacımız ilaçların fiyatlarını birbirine yaklaştırmak"-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: -(İlaçta taban fiyat uygulaması) "Eğer vatandaş, aynı etken maddeyi içeren bu ilacı değil de başka isimdeki bir ilacı alacak ise o zaman fark ödeyecek"-"Burada amacımız vatandaşa daha fazla yük değil bu fiyatların etken maddesi aynı olan ilaçların belki de fiyatlarını birbirine yaklaştırmak"-"SGK olarak gelişmeleri anlık takip ediyoruz, vatandaşın aleyhine gelişecek bir durum kesinlikle söz konusu (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Asus Zenfone Cihazlara Android 4.4 Kitkat Güncellemesi Geldi

  Asus Zenfone Cihazlara Android 4.4 Kitkat Güncellemesi Geldi

  Asus'un yeni cihazlarına Android 4.4 KitKat güncellemesi dağıtılmaya başladı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Sgk'da Borç Yapılandırma İşlemleri Başladı

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bayburt İl Müdürü Bilal Başer, SGK prim borçları için taksitlendirme ve yeniden yapılandırma başvuruları için müracaatların başladığını bildirdi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Sgk Borç Yapılandırma Müracaatları Başladı

  Sgk Borç Yapılandırma Müracaatları Başladı

  Bayburt Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bilal Başer, SGK borç yapılandırma müracaatlarının başladığını bildirdi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Eğitim-Bir-Sen'den Tanışma ve Kaynaşma Toplantısı

  Eğitim-Bir-Sen'den Tanışma ve Kaynaşma Toplantısı

  Eğitim-Bir-Sen Bafra olağan kongresinde yeniden seçilen Hamdi Yıldız ve yönetimi, delege ve hanım komisyonları ile tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenledi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Eylül Ayı İhracat Rakamları Açıklandı

  Otomotiv endüstrisi, eylül ayında 1 milyar 959,8 milyon dolar ile en fazla ihracatın yapıldığı sektör oldu Aynı dönemde ihracatını en fazla artıran sektör, yüzde yüzde 98,6'lık artışla mücevher olarak kayıtlara geçti En fazla ihracat yapılan 5 ülke Almanya, Birleşik Krallık, Irak, ABD ve İtalya şeklinde sıralandı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Toç Bir Sen Başkan Adayı Uyar: 'Herkesi Kucaklayacağız'

  Toç Bir Sen Başkan Adayı Uyar: "Herkesi Kucaklayacağız"

  Tarım Orman ve Çevre Çalışanları Birliği Sendikası’nın (TOÇ BİR SEN) ekim ayında yapılacak Manisa Şube seçimlerinde başkan adayı olan Rıdvan Uyar, Selendili üyelerden destek istedi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Aşut: 'Etrafımızdaki Ateş Çemberinde Rakamlara Takılıp Kalmayalım'

  Aşut: "Etrafımızdaki Ateş Çemberinde Rakamlara Takılıp Kalmayalım"

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, Türkiye ekonomisindeki büyüme rakamlarının düşük olduğunu, ancak Türkiye’nin etrafındaki ateş çemberinde rakamlara takılıp kalmamak gerektiğini belirterek, “Rakamlar gelip geçicidir. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Bill Gates, 21 Yıldır ABD'nin En Zengini

  Bill Gates, 21 Yıldır ABD'nin En Zengini

  Microsoft kurucusu ve eski CEO'su Bill Gates, "ABD'nin en zengin 400 kişisi" listesinde 21. defa ilk sırada yer aldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Büro Memur-Sen Genel Başkanı Ünalan Açıklaması

  "(Başbakan Davutoğlu ile yapılan görüşme) Kurumsal anlamda hükümetin verdiği sözlerin bir kısmının yerine getirildiğini ancak bir kısmının hala yürürlüğe girmediğini söyledik. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Cruıse Şirketi Costa İstanbul'u Ana Liman İlan Etti

  Cruıse Şirketi Costa İstanbul'u Ana Liman İlan Etti

  Dünyanın en büyük ve en eski cruise seyahat şirketlerinden yılda 2 milyon turist taşıyan İtalyan Costa şirketi, İstanbul'u ana liman ilan etti. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Sahil Güvenlik Ekipleri 41 Kaçağı Kurtardı

  Sahil Güvenlik Ekipleri 41 Kaçağı Kurtardı

  Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, son iki gün içinde İzmir’de, kanunsuz yollardan yurtdışına çıkmak isteyen 41 kaçağı kurtardı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Denizde Kaçak Göçmen Operasyonu

  Denizde Kaçak Göçmen Operasyonu

  Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın İzmir, Özdere- Ahmetbeyli arasında yaptığı arama kurtarma operasyonunda 41 kaçak göçmen yakalahdı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Erzin'de Sel Felaketi: 4 Ölü, 2 Kayıp- Yeniden

  Erzin'de Sel Felaketi: 4 Ölü, 2 Kayıp- Yeniden

  Sayın Yazı işleri müdürlerine 'Erzin'de sel felaketi: 1 ölü, 5 kişi kayıp' haberimizi ölü sayısının değişmesi, yeni gelen ve değişen bilgiler nedeniyle düzenleyip yeniden geçiyoruz. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  ABD, Ölen 4 IŞİD'linin Fotoğrafını Paylaştı

  ABD, Ölen 4 IŞİD'linin Fotoğrafını Paylaştı

  Amerika, sosyal medyada başlattığı kampanyada IŞİD'e katılmak isteyenleri vazgeçirmek için ölen dört IŞİD'linin fotoğrafını paylaştı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 17:42:07. #1.11#