18:2500
SON DAKİKA 4 C HABERLERİ

Son Dakika 4 C Haberleri

   

  Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak'

  Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak"

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: (İlaçta taban fiyat uygulaması) "Eğer vatandaş, aynı etken maddeyi içeren bu ilacı değil de başka isimdeki bir ilacı alacak ise o zaman fark ödeyecek" "Burada amacımız vatandaşa daha fazla yük değil bu fiyatların etken maddesi aynı olan ilaçların belki de fiyatlarını. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çelik: 'Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak'

  Çelik: "Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak"

  "Amacımız ilaçların fiyatlarını birbirine yaklaştırmak"-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: -(İlaçta taban fiyat uygulaması) "Eğer vatandaş, aynı etken maddeyi içeren bu ilacı değil de başka isimdeki bir ilacı alacak ise o zaman fark ödeyecek"-"Burada amacımız vatandaşa daha fazla yük değil bu fiyatların etken maddesi aynı olan ilaçların belki de fiyatlarını birbirine yaklaştırmak"-"SGK olarak gelişmeleri anlık takip ediyoruz, vatandaşın aleyhine gelişecek bir durum kesinlikle söz konusu (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Asus Zenfone Cihazlara Android 4.4 Kitkat Güncellemesi Geldi

  Asus Zenfone Cihazlara Android 4.4 Kitkat Güncellemesi Geldi

  Asus'un yeni cihazlarına Android 4.4 KitKat güncellemesi dağıtılmaya başladı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Eylül Ayı İhracat Rakamları Açıklandı

  Otomotiv endüstrisi, eylül ayında 1 milyar 959,8 milyon dolar ile en fazla ihracatın yapıldığı sektör oldu Aynı dönemde ihracatını en fazla artıran sektör, yüzde yüzde 98,6'lık artışla mücevher olarak kayıtlara geçti En fazla ihracat yapılan 5 ülke Almanya, Birleşik Krallık, Irak, ABD ve İtalya şeklinde sıralandı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Toç Bir Sen Başkan Adayı Uyar: 'Herkesi Kucaklayacağız'

  Toç Bir Sen Başkan Adayı Uyar: "Herkesi Kucaklayacağız"

  Tarım Orman ve Çevre Çalışanları Birliği Sendikası’nın (TOÇ BİR SEN) ekim ayında yapılacak Manisa Şube seçimlerinde başkan adayı olan Rıdvan Uyar, Selendili üyelerden destek istedi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Aşut: 'Etrafımızdaki Ateş Çemberinde Rakamlara Takılıp Kalmayalım'

  Aşut: "Etrafımızdaki Ateş Çemberinde Rakamlara Takılıp Kalmayalım"

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, Türkiye ekonomisindeki büyüme rakamlarının düşük olduğunu, ancak Türkiye’nin etrafındaki ateş çemberinde rakamlara takılıp kalmamak gerektiğini belirterek, “Rakamlar gelip geçicidir. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Bill Gates, 21 Yıldır ABD'nin En Zengini

  Bill Gates, 21 Yıldır ABD'nin En Zengini

  Microsoft kurucusu ve eski CEO'su Bill Gates, "ABD'nin en zengin 400 kişisi" listesinde 21. defa ilk sırada yer aldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Büro Memur-Sen Genel Başkanı Ünalan Açıklaması

  "(Başbakan Davutoğlu ile yapılan görüşme) Kurumsal anlamda hükümetin verdiği sözlerin bir kısmının yerine getirildiğini ancak bir kısmının hala yürürlüğe girmediğini söyledik. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Cruıse Şirketi Costa İstanbul'u Ana Liman İlan Etti

  Cruıse Şirketi Costa İstanbul'u Ana Liman İlan Etti

  Dünyanın en büyük ve en eski cruise seyahat şirketlerinden yılda 2 milyon turist taşıyan İtalyan Costa şirketi, İstanbul'u ana liman ilan etti. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Sahil Güvenlik Ekipleri 41 Kaçağı Kurtardı

  Sahil Güvenlik Ekipleri 41 Kaçağı Kurtardı

  Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, son iki gün içinde İzmir’de, kanunsuz yollardan yurtdışına çıkmak isteyen 41 kaçağı kurtardı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Denizde Kaçak Göçmen Operasyonu

  Denizde Kaçak Göçmen Operasyonu

  Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın İzmir, Özdere- Ahmetbeyli arasında yaptığı arama kurtarma operasyonunda 41 kaçak göçmen yakalahdı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Erzin'de Sel Felaketi: 4 Ölü, 2 Kayıp- Yeniden

  Erzin'de Sel Felaketi: 4 Ölü, 2 Kayıp- Yeniden

  Sayın Yazı işleri müdürlerine 'Erzin'de sel felaketi: 1 ölü, 5 kişi kayıp' haberimizi ölü sayısının değişmesi, yeni gelen ve değişen bilgiler nedeniyle düzenleyip yeniden geçiyoruz. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  ABD, Ölen 4 IŞİD'linin Fotoğrafını Paylaştı

  ABD, Ölen 4 IŞİD'linin Fotoğrafını Paylaştı

  Amerika, sosyal medyada başlattığı kampanyada IŞİD'e katılmak isteyenleri vazgeçirmek için ölen dört IŞİD'linin fotoğrafını paylaştı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Milli Eğitim'de 'Adam Kayırma' İddiaları

  Milli Eğitim'de 'Adam Kayırma' İddiaları

  Türk Eğitim Sen Şanlıurfa Şubesi basın açıklaması düzenleyerek milli eğitimde hukuk tanımazlığın ve kişilere özel muamelelerin yapıldığını iddia etti. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Davutoğlu'nun Memur-Sen Heyetini Kabulü

  Başbakan Davutoğlu'nun Memur-Sen Heyetini Kabulü

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu ve beraberindeki heyetin, Konfederasyon olarak hazırladıkları, taleplerinin yer aldığı kapsamlı bir çalışma dosyasını Davutoğlu'na sunduğu belirtildi Görüşmede, yıllık izinlerin iş günü esasına göre düzenlenmesi, emekli ikramiyesinde 30 yıllık süre sınırının kaldırılması, fazla mesai ücretine yönelik mağduriyetlerin giderilmesi ve 4/C kapsamında istihdam edilen personelin kadroya geçirilmesi konularının da gündeme getirildiği bildirildi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Başbakan Davutoğlu'nu Ziyaret Etti

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve beraberindeki heyet, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Tarsus'ta Eğitimciler Sokağa Çıktı

  Tarsus'ta Eğitimciler Sokağa Çıktı

  Mersin’in Tarsus ilçesinde eğitimciler sokağa çıkarak, yürüdü. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Türk-Eğitim-Sen'den Basın Açıklaması

  Türk-Eğitim-Sen'den Basın Açıklaması

  Türk-Eğitim-Sen Van Şubesi, eğitim çalışanlarının sorunları ve aldıkları maaş azlığına değinmek amacıyla bir basın açıklaması yaptı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Türk Eğitim Sen: Sendikamızın Bu Eylemi Bir Uyarı Niteliğindedir

  Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen’e bağlı öğretmenler bugün iş bırakma eylemi yaptı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Türk Eğitim-Sen Üyelerinden Eylem

  Türk Eğitim Sen üyesi bir grup, eğitim çalışanlarının haklarının verilmesi için Kızılay'dan MEB önüne kadar yürüdü. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Didim'de Öğretmenler Müdür Atamalarına Tepki Gösterdi

  Didim'de Öğretmenler Müdür Atamalarına Tepki Gösterdi

  Türk Eğitim Sen Didim Temsilciliği üyesi bir grup öğretmen, MEB’in okul yöneticileri atamalarına tepki göstermek amacıyla bir günlük greve gitti. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Sendikalar Okul Müdürlerinin Görevden Alınmasını Protesto Etti

  Fatih'te bir araya gelen sendikalar, okul müdürlerinin ve yöneticilerinin görevden alınmasını protesto ederek eylem yaptı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 18:25:59. #1.12#