19:5000
SON DAKİKA 4 C HABERLERİ

Son Dakika 4 C Haberleri

   

  Hdp'nin İzinsiz Sokağa Çıkma Çağrısı

  Bingöl ve Batman'daki yürüyüş ve basın açıklaması olaysız sona erdi Şırnak, Mardin ve Siirt'e izinsiz gösteri yapan gruplara polis müdahale etti. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ekim Ayı İhracat Rakamları Açıklandı

  Otomotiv endüstrisi, ekim ayında 1,7 milyar dolarla en fazla ihracat yapan sektör oldu Aynı dönemde ihracatını en fazla artıran sektör, yüzde 267,1'lik artışla gemi ve yat olarak kayıtlara geçti En fazla ihracat yapılan 5 ülke Almanya, Birleşik Krallık, Irak, İtalya ve ABD olarak sıralandı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yatırımcı Rehberi

  Yatırımcı Rehberi

  Borsa İstanbul bünyesindeki pazarlarda geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinden en fazla değer kazanan ve kaybeden ilk 10 hisse senediyle piyasa değeri en yüksek 10 hisse senedi şöyle sıralandı: (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hospital haftayı mağlubiyetle kapattı Real Madrid, Barcelona, Olympiakos ve CSKA Moskova gruplarında yenilgisiz liderliğini sürdürdü. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Şah Damarı Tümörü Tedavisinde Yeni Umut

  Şah Damarı Tümörü Tedavisinde Yeni Umut

  Nadir görülen şah damarı tümörünün tedavisinde lokal anestezi ile hastayı tedavi ederek bir ilke imza atan Doç. Dr. Yusuf Kalko ve ekibi şah damarı tümörü ameliyatlarında lokal anestezili cerrahi devrini başlattı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Aa Finans Masası'nda Açıklaması

  "Herkes şundan emin olsun ki Mısır'la Ro Ro hatlarının iptal edilmesi kaynaklı olarak ihracatımız ve taşımacılığımız bir zorluk yaşamayacak" "Türkiye ile Rusya arasındaki taşımacılık alanındaki tüm sınırlamalar ve kotalar ile akreditasyon, sertifikasyon ve laboratuvarlarla ilgili önümüzdeki tüm engelleri. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  Çikolata Kisti Kısırlığa Yol Açıyor

  Çikolata Kisti Kısırlığa Yol Açıyor

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Ahmet Canbaz, üreme çağındaki kadınlarda görülen çikolata kistinin (endometriozisin) tedavi edilmemesi halinde kısırlığa neden olabileceğini söyledi. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu: 'Türkiye O Eski Büyüklüğüne Adım Adım Geri Dönüyor'

  Davutoğlu: "Türkiye O Eski Büyüklüğüne Adım Adım Geri Dönüyor"

  "Yeni Türkiye Yolunda"-Başbakan Davutoğlu: (3)-"(Alevi açılımı) Şimdi atacağımız yeni adımlarla bu süreci inşallah hayırlı neticelere bağlamanın hazırlığı içindeyiz"-"Bu çalışmaları yürüten bakan ve bürokratlarımızla birlikte detaylı biçimde görüştük, çalıştaylardan çıkan neticeleri bizzat dikkatlice inceledik. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu: Çözüm Sürecinde Umudumuzu Kararlılığımızı Sonuna Kadar Koruyacağız

  Davutoğlu: Çözüm Sürecinde Umudumuzu Kararlılığımızı Sonuna Kadar Koruyacağız

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, halka hitap ettiği Yeni Türkiye Yolunda konuşmasında, çözüm sürecinde, hükümet olarak kararlılığın ve umudun sonuna kadar korunacağını vurgulayarak, "Çözüm süreci, Türkiye'nin geleceği için, insanlarımızın huzuru ve esenliği için attığımız en önemli adımlardan biridir. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Alevi Vatandaşlarımız İçin Çalıştaylar Yapıldı

  Alevi Vatandaşlarımız İçin Çalıştaylar Yapıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Alevi vatandaşların ihtiyaçlarını giderebilmek ve sıkıntılarına çareler bulabilmek için çalıştaylar yapıldığını hatırlatarak, 'Bu konuda inşallah önümüzdeki dönemde somut adımlar da atacağız' dedi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu'nun 'Yeni Türkiye Yolunda' Konuşması

  Davutoğlu'nun 'Yeni Türkiye Yolunda' Konuşması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, bu ayki 'Yeni Türkiye Yolunda' konuşmasını yaptı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Lt;br/>'Yeni Türkiye Yolunda'

  Lt;br/>"Yeni Türkiye Yolunda"

  Başbakan Davutoğlu: (3) "(Alevi açılımı) Şimdi atacağımız yeni adımlarla bu süreci inşallah hayırlı neticelere bağlamanın hazırlığı içindeyiz" "Bu çalışmaları yürüten bakan ve bürokratlarımızla birlikte detaylı biçimde görüştük, çalıştaylardan çıkan neticeleri bizzat dikkatlice inceledik. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  Orduspor, Adana Botaş'ı 73-68 Mağlup Etti

  Orduspor, Adana Botaş'ı 73-68 Mağlup Etti

  Yalova'da Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası Yalova Grubunda 2. gün müsabakaları kapsamında Orduspor, Adana Botaş'ı 5 sayı farkla 73-68 mağlup etti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Prof.dr.ateş: 'Hemodiyaliz Kaynaklı Ölüm Oranları Arttı'

  Prof.dr.ateş: 'Hemodiyaliz Kaynaklı Ölüm Oranları Arttı'

  Prof. Dr. Kenan Ateş, Tam Gün Yasası'nın ardından diyaliz merkezlerinde nefrologların görevlendirilmemesi nedeniyle bir takım sorunların yaşandığını ve bu sorunların ardından ölüm oranlarının arttığını kaydetti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Üsküdar'da Yapılması Planlanan Cami

  Üsküdar'da Yapılması Planlanan Cami

  CHP İstanbul İl Başkanı Salıcı: "Bilirkişi raporlarına ve birkaç gün önce alınan yargı kararına rağmen, hukuk, kanun tanımaz ama kendisi ne kerametse avukat olan belediye başkanı burada zorbalığa devam ediyor. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sabancı Açıklaması

  "Ekonomimiz geçtiğimiz yıllarda yüzde 4 civarında iyi bir performansla büyüdü. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Disko Disko Partizani!: 0-4

  Disko Disko Partizani!: 0-4

  Beşiktaş, C Grubu'nda Partizan deplasmanında müthiş bir futbol ortaya koyduğu maçta üç puanı dört farklı galibiyetle aldı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Cezaevinde Yangın

  Cezaevinde Yangın

  İzmit kent merkezinde bulunan E Tipi cezaevinde hükümlü ve tutukluların saat 21.00 sıralarında koğuşlardaki eşyaların ateşe vermeleriyle başlayan eylem saat sona erdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  'Türkiye Ekonomisi Yadsınamayacak Bir Büyüme Oranına Ulaşmıştır'

  "Türkiye Ekonomisi Yadsınamayacak Bir Büyüme Oranına Ulaşmıştır"

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Türkiye ekonomisi yadsınamayacak bir büyüme oranına ulaşmıştır." dedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Maliye Bakanı Şimşek, 2015 Yılı Bütçesinin Sunumunu Yaptı

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda- Maliye Bakanı Şimşek: (1)- "Türkiye ekonomisi yadsınamayacak bir büyüme oranına ulaşmıştır"- "Birçok ülkenin kamu açıklarının ve borç stoklarının yüksek seyrettiği, faiz dışı dengelerinin açık verdiği bir dönemde güçlü kamu mali dengeleri Türkiye'yi diğer ülkelerden pozitif yönde ayrıştırmaktadır"- "Brüt kamu borç oranımız 2014 yılı itibarıyla yüzde 111,1 olan OECD ortalamasının 3'te 1'inden az, yüzde 96,4 olan Avro Bölgesi ortalamasının yaklaşık (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  "Türkiye'nin Yüzde 3,3 Civarında Büyüyeceğini Tahmin Ediyoruz"

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2013 yılında yüzde 4,1 oranında büyüyen Türkiye ekonomisinin 2014 yılında yüzde 3,3 civarında büyüyeceğini tahmin ettiklerini söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Maliye Bakanı Şimşek: (1) "Türkiye ekonomisi yadsınamayacak bir büyüme oranına ulaşmıştır" "Birçok ülkenin kamu açıklarının ve borç stoklarının yüksek seyrettiği, faiz dışı dengelerinin açık verdiği bir dönemde güçlü kamu mali dengeleri Türkiye’yi diğer ülkelerden pozitif yönde ayrıştırmaktadır" "Brüt. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu'dan Bakan Çelik'e Ziyaret

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’i ziyaret etti. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen Taleplerini Bakan Çelik'e İletti

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'le bir araya geldi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gündoğdu, Bakan Çelik'le Bir Araya Geldi

  Gündoğdu, Bakan Çelik'le Bir Araya Geldi

  Memur-Sen Taleplerini Bakan Çelik'e İletti (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Ligde 2. hafta maçları yarın yapılacak 6 karşılaşmayla başlayacak Fenerbahçe Ülker deplasmanda, Galatasaray Liv Hospital ise sahasında mücadele edecek Anadolu Efes ise 24 Ekim Cuma günü İtalya deplasmanında sahaya çıkacak. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ümraniye'de Uyuşturucu Operasyonu

  Ümraniye'de Uyuşturucu Operasyonu

  Uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Basit Gibi Görünen Ev Kazaları Ölümlere Yol Açabilir

  Basit Gibi Görünen Ev Kazaları Ölümlere Yol Açabilir

  Bebek ve çocuk ölümlerinin en önemli nedenlerinden biri ev kazalarıdır. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Futbol: Toplu Sonuç

  Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 9. hafta mücadelesi tamamlanırken, Spor Toto Süper Lig , PTT 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'a, bugün ve yarın yapılacak maçlarla devam edilecek. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Unics Kazan'ı yenen Anadolu Efes ve EA7 Emporio Armani'yi mağlup eden Fenerbahçe Ülker, ilk haftayı galibiyetle kapadı Galatasaray Liv Hospital, Kızılyıldız Telekom deplasmanından yenilgiyle ayrıldı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yurtdışı İlaçlarda Yapılan Değişiklikler Hakkında Duyuru

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Birim Adı: Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü / Yurtdışı İlaç ve Tedavi Hizmetleri Daire Başkanlığı İrtibat : Dai.Bşk.Dr.E.NEZİROĞLU Tlf:(312) 2078171 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 17.10.2014 DUYURU YURTDIŞI İLAÇLARDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER HAKKINDA DUYURU Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonunun 01.04.2013 tarihinde alınan kararları sonucunda Yurt Dışı İlaç Fiyat Listesine (EK-4/C) ilave (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gençlik Merkezi'nden Gülsuyu ve Lokum İkramı

  Gençlik Merkezi'nden Gülsuyu ve Lokum İkramı

  Elbistan Gençlik Merkezi’ne üye gençler, ilçe merkezindeki 4 camide Cuma namazına gelen vatandaşlara gülsuyu ve lokum ikramında bulundu. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bakan Yıldız: Petrol Fiyatlarındaki Düşüşten 3,2 Milyar Dolar Karımız Olabilir

  Bakan Yıldız: Petrol Fiyatlarındaki Düşüşten 3,2 Milyar Dolar Karımız Olabilir

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, petrol varil fiyatlarındaki düşüşü değerlendirdi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hanefi Bostan: 'Ek Zam İçin 28 Ekim'de Eylemdeyiz'

  Hanefi Bostan: "Ek Zam İçin 28 Ekim'de Eylemdeyiz"

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, “Ek zam için 28 Ekim’de eylemdeyiz” dedi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Zeybekci: Dünya Ticaret ve Ekonomisinin Üçte İkisi Yeniden Yapılanıyor

  Zeybekci: Dünya Ticaret ve Ekonomisinin Üçte İkisi Yeniden Yapılanıyor

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Dünya ticaret ve ekonomisinin üçte ikisi yeniden yapılanıyor. Türkiye olarak bu dönemi, şu zaman dilimini ıskalamamamız gerekiyor." dedi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Denizli'de Açıklaması

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Denizli'de Açıklaması

  "Dünya ticaret ve ekonomisinin üçte ikisi yeniden yapılanıyor. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Depoyu 18'den Sonra Doldurun, Daha Az Ödeyin'

  Almanya’da yapılan bir araştırmaya göre benzin istasyonlarında günün iki saatinde dizel veya benzin yakıtları daha ucuz satılıyor. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 19:50:27. #1.12#