18:3600
SON DAKİKA 4 C HABERLERİ

Son Dakika 4 C Haberleri

  Pompalı Tüfekli Hırsız Başkent'te Dehşet Saçtı

  Pompalı Tüfekli Hırsız Başkent'te Dehşet Saçtı

  Ankara’da Emek semtinde bir diş hekimliğine pompalı tüfekle gelen hırsız, işyerinde çalışan bir bayanın elini ve yüzünü bantlarla bağladıktan sonra kredi kartlarını gasp ederek kayıplara karıştı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında, bir haftada 25'i kadın, 33'ü çocuk, 173 kişi hayatını kaybetti Saldırıların kurbanlarının en küçüğü 1,5, en büyüğü ise 80 yaşında Bu sürede hedef alınan 560 ev ve 4 cami yıkıldı, 33 okul hasar gördü. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Fas'ta Çöken Binalardan 23 Ölü Çıkarıldı

  Fas'ta Çöken Binalardan 23 Ölü Çıkarıldı

  Fas'ın Kazablanka kentinde 3 binanın çökmesi sonucu ölenlerin sayısı 23'e yükseldi. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Şanlıurfa'da

  Erdoğan (4): "Cumhurun başı yan gelip yatmaz. Cumhurun başı, cumhurun her ihtiyacıyla ilgilenir. Bizim işimiz eser üretmek eser" "Şanlıurfa'ya hızlı tren getiriyoruz. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Sıfır Otomobil Siparişleri Kısıldı, İkinci El Canlandı

  Sıfır Otomobil Siparişleri Kısıldı, İkinci El Canlandı

  Seçimler ve siyasi belirsizlik nedeniyle 2014 model siparişlerinin kısılması, satışları sıfır otomobilde yüzde 25 daraltırken, ikinci elde yüzde 4 artırdı. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İkinci Elde Bayram Bereketi Bekleniyor

  İkinci Elde Bayram Bereketi Bekleniyor

  İkinci el otomotiv pazarında bayramda satışların yüzde 5 artması öngörülüyor. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Yatırımcı Rehberi

  Yatırımcı Rehberi

  Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İkinci El Otomobilde Bayram Bereketi

  İkinci El Otomobilde Bayram Bereketi

  Manheim Türkiye Genel Müdürü Terzioğlu: "Yaklaşan bayramlar nedeniyle ikinci el otomobil satışlarında yüzde 5’lik bir artış bekliyoruz" (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Sayısal Loto Sonuçları - Sayısal Loto Çekilişi - Sayısal Loto Nedir - Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

  Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın her Cumartesi günü çekilişi gerçekleştirilen Sayısal Loto katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Sayısal Loto ikramiye grupları 6, 5, 4, ve 3 olmak üzere 4 adettir.. Sayısal Loto oyununa istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Torba Kanun' Tasarısı Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Torba Kanun" Tasarısı Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Tasarıya, 10 madde daha ihdas edildi TÜRMOB üyelerinin borçlarının ödenmesi konusunda kolaylık getiriliyor Taşınmaz kültür varlıkları ile arkeolojik ve doğal sit alanı olmaları nedeniyle üzerlerinde kesin yapılanma yasağı getirilen büyükşehir belediyesi sınırları içerisindeki taşınmaz kültür ve tabiat varlıklarından emlak vergisinin yarısı, çevre temizlik vergisinin de tamamı alınacak Bakanlar Kurulu kararıyla memleket kültürü için önemi haiz görülen eserler üzerindeki haklar, eser, sahibinin (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Transformers: Age Of Extinction, Hala 1 Numarada

  Transformers: Age Of Extinction, Hala 1 Numarada

  Dev robotlara gösterilen ilginin boyutları da dev gibi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  3 Trafik Kazasında 4 Kişinin Ölümüne Yol Açan Ev

  3 Trafik Kazasında 4 Kişinin Ölümüne Yol Açan Ev

  Fethiye'de 3 trafik kazası ve bir cinayetle 4 kişinin hayatına kaybetmesine yol açan evin sahibi, karayoluna kavşak yapılmasını istedi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Yatırımcı Rehberi

  Yatırımcı Rehberi

  Borsa İstanbul bünyesindeki pazarlarda geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinden en fazla değer kazanan ve kaybeden ilk 10 hisse senediyle piyasa değeri en yüksek 10 hisse senedi şöyle sıralandı: (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 18:36:09. #1.11#