SON DAKİKA AKSU HABERLERİ

Son Dakika Aksu Haberleri

 • 20:33Altay'da Marmara DönemiAltay'ın olağanüstü genel kurulunda kulübün 77. dönem başkanı Cihangir Marmara oldu.
 • 20:31Babacan: Popülizm Her Ülkenin HastalığıBabacan: Popülizm Her Ülkenin HastalığıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, popülizmin her ülkenin hastalığı olduğunu belirterek, "Hayal kurmak kolay. Bedeli de yok. Hayal kuruyorsunuz, aklınıza gelen şeyleri de konuşuyorsunuz. Bunun masrafı da yok. Dünyadaki en ucuz şey, hayal. Ama gerçekten sorumluluğu üstlenip gerçek bir başarı ortaya koymak ancak dirayetle oluyor" diye konuştu.
 • 20:07Yazar Adalet Ağaoğlu Oyunu HDP'ye Vereceğini AçıkladıYazar Adalet Ağaoğlu Oyunu HDP'ye Vereceğini AçıkladıYazar Adalet Ağaoğlu, 7 Haziran seçimlerinde oyunu HDP'ye vereceğini açıkladı.
 • 19:41MHP'li Akıllı: İlçelerden Antalya'ya Bir Kişi 40 Liraya Gidip GeliyorMHP'li Akıllı: İlçelerden Antalya'ya Bir Kişi 40 Liraya Gidip GeliyorMHP Antalya 3. sıra milletvekili adayı Tarkan Akıllı, Antalya'nın 'ulaşım master planı'nın hazırlanmadığını savunarak, "Büyükşehir Yasası'nı bir kurtarıcı gibi sunmalarına rağmen ilçelerden Antalya'ya bir kişi 40 liraya gelip gidiyor.
 • 19:00İtalya'dan Avrupa'daki Seçimlere Dair Yorumİtalya Başbakanı Matteo Renzi, İspanya ve Polonya'daki seçimlerle Yunanistan'dan gelen sinyallerin Avrupa'nın değişmesi gerektiğini ortaya koyduğunu söyledi.
 • 18:39Ford Otosan'dan Direnişi Sürdürenlere; Mazereti Olmadan İşbaşı Yapmayanlarla Yollarımız AyrılacakFord Otosan'dan Direnişi Sürdürenlere; Mazereti Olmadan İşbaşı Yapmayanlarla Yollarımız AyrılacakBursa'daki Renault ve Tofaş fabrikalarında başladıktan sonra bazı otomotiv ve metal sektöründeki firmalara da yansıyan işçi eyleminin sıçradığı Ford Otosan Gölcük ve Yeniköy Fabrikalarında bir grup işçi hala işbaşı yapmadı.
 • 18:34İkinci Seansta En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden HisselerBorsa İstanbul'da bugün yapılan ikinci seansta, en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI DEĞİŞİM 1 - GENYH 8,75 2 - DEVA 8,58 3 - FFKRL 5,64 4 - MERKO 5,21 5 - SELGD 5,12 6 - EPLAS 3,70 7 - BJKAS 3,68 8 - SILVR 3,63 9 - ALNTF 3,44 10 - BAKAB.
 • 18:31Hdp'nin Muğla MitingiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Bu ülke kolay kurulmadı.
 • 18:26Domotex Turkey Halı Fuarı - ÇiçekDomotex Turkey Halı Fuarı - ÇiçekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek'in kunuşması- Diğer konuşmacılar- Açılış töreni- Fuardan detaylar DOMOTEX Turkey Halı Fuarı (1)- TBMM Başkanı Çiçek: "Devletten iş isterken çok kişi işsiz ama sanayide, KOBİ'de ve benzeri yerlerde istihdam söz konusu olduğunda nitelikli eleman bulunamıyor.
 • 18:16Skolyoz Daha Çok Genç Kızları VuruyorOmurga Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Çağatay Öztürk "Başlangıçta sadece kozmetik açıdan sıkıntı verip, ilerleyen dönemlerde ise akciğer ve bağırsaklara baskı yapabiliyor.
 • 17:56Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:56TBMM Başkanı Çiçek, Açılışa KatıldıTBMM Başkanı Çiçek, Açılışa KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Evde Yaşama Destek Birimi açılış töreni- Cemil Çiçek'in tören alanına gelişi- Fatma Şahin'in konuşması- Cemil Çiçek'in konuşması- Binanın gezilmesi Gaziantep'te "Evde Yaşama Destek Birimi" açıldı- TBMM Başkanı Çiçek: -"Geçmişimiz olan yaşlılarla geleceğimiz olan gençler arasında sağlıklı bir köprü kurmak, ülkemizin geleceği açısından önemli" Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evde Yaşama Destek Biriminin açılışında, "Geçmişimiz olan yaşlılarla geleceğimiz olan gençler arasında sağlıklı bir köprü kurmak ülkemizin geleceği açısından önemli. Bugün açılışını yapacağımız bu tarz merkezler bu şuurun yerleşmesinde imkan verecektir" dedi.
 • 16:41Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov Rusya'daRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Yukarı Karabağ sorununun çözüme kavuşturulmasının Rus dış politikasının öncelikleri arasında bulunduğunu söyledi.
 • 16:25TBMM Başkanı Cemil Çiçek'ten Kaşmir Halı'ya Övgü YağdıUluslararası Domotex Türkiye Halı Fuarının yıldızı Kaşmir Halıyı ziyaret eden TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Abdulkadir Aksu,ve Necati Çetinkaya Gülsan Holding Başkanı Mustafa Topçuoğlu'nu kutladılar.
 • 16:11Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Türkiye Büyük Esnaf Buluşması"nda konuştu: - "Çıkmış ne diyor, Merkez Ülke Projesi. Ne varmış bu projede?
 • 16:09Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Türkiye Büyük Esnaf Buluşması"nda konuştu: - "Çıkmış ne diyor, Merkez Ülke Projesi. Ne varmış bu projede?
 • 15:32Gaziantep'te "Evde Yaşama Destek Birimi" AçıldıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evde Yaşama Destek Biriminin açılışında, "Geçmişimiz olan yaşlılarla geleceğimiz olan gençler arasında sağlıklı bir köprü kurmak ülkemizin geleceği açısından önemli. Bugün açılışını yapacağımız bu tarz merkezler bu şuurun yerleşmesinde imkan verecektir" dedi.
 • 15:15TBMM Başkanı Cemil Çiçek'ten Kaşmir Halı'ya Övgü YağdıTBMM Başkanı Cemil Çiçek'ten Kaşmir Halı'ya Övgü YağdıGaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde açılan Uluslararası Domotex Türkiye Halı Fuarının yıldızı Kaşmir Halıyı ziyaret eden TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Abdulkadir Aksu ve Necati Çetinkaya, Gülsan Holding Başkanı Mustafa Topçuoğlu’nu kutladı.
 • 14:57Yüksekova Havaalanı'nda Açılış Öncesi Son RötuşlarYüksekova Havaalanı'nda Açılış Öncesi Son RötuşlarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yarın açılışı yapılacak Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'ndeki havaalanında çevre düzenlemesi çalışmaları sürüyor.
 • 14:53MHP Van Milletvekili Adayı Çavuşoğlu, Sözde Ermeni Katliamı ile İlgili Bilinmeyenleri Gün Yüzüne...MHP Van Milletvekili Adayı Çavuşoğlu, Sözde Ermeni Katliamı ile İlgili Bilinmeyenleri Gün Yüzüne...Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van Milletvekili adayı Gültekin Çavuşoğlu son yıllarda öne sürülen Ermeni katliamı ile ilgili bilinmeyenleri gün yüzüne çıkardı.
 • 14:36Domotex Turkey Halı Fuarı (1)Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, devletten iş bekleyen çok sayıda işsiz varken sanayide, KOBİ'lerde ve benzeri yerlerde istihdam söz konusu olduğunda nitelikli eleman bulunamadığını belirterek, "Bunu iyi irdelemek lazım. Bu, belki de en önemli derdimiz. Klasik liseler artık Türkiye'nin ihtiyacını karşılamaya yetmiyor" dedi.
 • 14:31Domotex Turkey Halı Fuarı (1)Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, devletten iş bekleyen çok sayıda işsiz varken sanayide, KOBİ'lerde ve benzeri yerlerde istihdam söz konusu olduğunda nitelikli eleman bulunamadığını belirterek, "Bunu iyi irdelemek lazım. Bu, belki de en önemli derdimiz. Klasik liseler artık Türkiye'nin ihtiyacını karşılamaya yetmiyor" dedi.
 • 14:29Ağrı'da İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması ProjesiAğrı'da İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması ProjesiAvrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin finanse ettiği Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan “İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması Projesi” kapsamında okula devamın önemine ilişkin farkındalığın artırılması amacıyla Ağrı’daki okul idarecilerine yönelik bir toplantı düzenlendi.
 • 14:17Manavgat Asmek Hizmete AçıldıManavgat Asmek Hizmete AçıldıAntalya Büyükşehir Belediyesi ASMEK’leri ilçelerde açmaya devam ediyor.
 • 13:51Genel Seçimlere DoğruAK Parti Burdur Milletvekili adayı Reşat Petek, sorunları kökten çözmenin yolunun güçlü bir iktidar ve başkanlık sistemi olduğunu bildirdi.
 • 13:47Genel Seçimlere DoğruAK Parti Burdur Milletvekili adayı Reşat Petek, sorunları kökten çözmenin yolunun güçlü bir iktidar ve başkanlık sistemi olduğunu bildirdi.
 • 13:34Depremden Zarar Gören Nepal Halkı Tapınaklara SığındıDepremden Zarar Gören Nepal Halkı Tapınaklara SığındıNepal'de yaşanan 7.9 şiddetindeki depremin ardından depremzedeler, günlük yemeklerini tapınaklardan temin ederken, yapılan ayinlere de katılarak sık sık dua ediyor.
 • 13:31Babacan'dan Muhalefetin Seçim Vaatlerine Avrupa Örnekli EleştiriBabacan'dan Muhalefetin Seçim Vaatlerine Avrupa Örnekli EleştiriBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, muhalefetin seçim vaatlerini tenkit etti.
 • 13:11Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 13.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünya Enerji Düzenleme Forumu"nda konuştu: "Şu anda petrol kuyuları DEAŞ'ın ellerinde.
 • 13:06Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 13.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünya Enerji Düzenleme Forumu"nda konuştu: "Şu anda petrol kuyuları DEAŞ'ın ellerinde.
 • 12:56Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:30Böcek" Davasının Altıncı Duruşması Sona Erdi (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde çalışma ofisine "böcek" olarak adlandırılan dinleme cihazı konulmasıyla ilgili 13 kişi hakkında açılan davanın altıncı duruşması sona erdi.
 • 11:44Niran Ünsal İnternette Tık Sayısı Artıranların Hilesini AnlattıNiran Ünsal İnternette Tık Sayısı Artıranların Hilesini AnlattıÜnlü sanatçı, "Yapım şirketleri, bir saat içinde YouTube'da 25 bin tıklama yaptırıp karşılığında hackerlara 10 bin lira para veriyorlar." sözleriyle tartışma yarattı.
 • 11:43Gripin Grubu, Expo 2016 Alanına Ağaç DiktiGripin Grubu, EXPO 2016 Antalya'da Ünlüler Ormanı için ayrılan özel alana süs eriği ağacı dikti.
 • 11:26Gazi Muhtarpaşa Bulvarı AçıldıGazi Muhtarpaşa Bulvarı AçıldıSokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında du¨zenlemesi yapılan Gazi Muhtarpaşa Bulvarı açılışı, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu ve AK Parti Gaziantep milletvekilleri ile vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.
 • 10:27Gaün'lü Öğrenciler Öğrenci Kongresine KatıldıGaün'lü Öğrenciler Öğrenci Kongresine KatıldıHatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Öğrenci Konseyi tarafından Türkiye’de Sosyo Ekonomik Dönüşümler ve Gençliğin Bakışı adlı “Yönetimden Siyasete Öğrenci Kongresi” düzenlendi.
 • 10:05Gazi Muhtarpaşa Bulvarı Hizmete AçıldıGazi Muhtarpaşa Bulvarında gerçekleşen etkinlikler çerçevesinde Büyükşehir Belediyesi evshipliğinde TTF ve TEB sponsorluğunda düzenlenen sokak tenisi şenliği de yapıldı.
 • 09:24Prof. Dr. Çaha'dan Seçim ÇalışmasıProf. Dr. Çaha'dan Seçim ÇalışmasıAK Parti Van Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ömer Çaha, siyasetten hiçbir beklentisinin olmadığını, varmak istediği yere geldiğini belirterek, “Benim siyasette olmamın tek amacı halkımıza hizmettir; benimle birlikte görev yapacakların da bu anlayışta olmasını beklerim” dedi.
 • 02:21Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Şu veya bu kesim değil, devlete kim böyle nüfuz etmeye kalkışırsa o paralel etkiyi kırmak hükümetlerin en önemli görevidir, aksi takdirde devlet yürümez" dedi.
 • 01:08Başbakan Yardımcısı Babacan, Afyonkarahisar'da: (2)Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Yargımız için insan kaynağı reformu çok önemli olacak.
 • 01:04Başbakan Yardımcısı Babacan, Afyonkarahisar'da: (2)Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Yargımız için insan kaynağı reformu çok önemli olacak.
 • 21:18Bahçeli: Bahçeli: "Endişeye Gerek Yoktur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması-Halka karanfil dağıtması-Bahçeli'nin miting alanından ayrılması MHP'nin Ankara mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (2)"Dikkat ediniz, 3 milyar 300 milyon liraya 'çerez parası' diyen bir kiralık şahıs, Maliye Bakanlığı koltuğunu işgal etmektedir.
 • 20:29TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep'te Hemşehriler Dernekleri Festivaline KatıldıTBMM Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep'te Hemşehriler Dernekleri Festivaline KatıldıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep’te 5. Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması’na katılarak stantları gezdi.
 • 20:02Çiçek, "Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması"Na KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması- Çiçek'in hemşehri derneklerinin standlarını gezmesi- Basketbol oynayan çocuklar TBMM Başkanı Çiçek Gaziantep'te Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep'te "Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması" na katıldı.
 • 19:57Çiçek, Çiçek, "Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması"Na KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması- Çiçek'in hemşehri derneklerinin standlarını gezmesi- Basketbol oynayan çocuklar TBMM Başkanı Çiçek Gaziantep'te Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep'te "Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması" na katıldı.
 • 19:19MHP'nin Ankara MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dikkat ediniz, 3 milyar 300 milyon liraya 'çerez parası' diyen bir kiralık şahıs, Maliye Bakanlığı koltuğunu işgal etmektedir.
 • 18:45TBMM Başkanı Çiçek Gaziantep'teTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep'te "Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması" na katıldı.
 • 18:40TBMM Başkanı Çiçek Gaziantep'teTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep'te "Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması" na katıldı.
 • 18:10Ünlü Popçudan Çıkan Haberlere TepkiÜnlü Popçudan Çıkan Haberlere TepkiÜnlü pop müzik sanatçısı İrem Derici, Giresun’da düzenlediği konserde fenalaştı yönünde çıkan haberlere sosyal paylaşım sayfası üzerinden açıklama yaparak tepki gösterdi.
 • 16:30Vergi Dairesi Çalışanlarından Fotoğraf SergisiVergi Dairesi Çalışanlarından Fotoğraf SergisiAdana'nın Yüreğir Vergi Dairesi Müdürü Rafet Güccan ve daire çalışanlarının ortak fotoğraf sergisi sanatseverlerin beğenisine sunuldu.