SON DAKİKA AKSU HABERLERİ

Son Dakika Aksu Haberleri

  • 23:46Antalya Yönetmen Aksu: Hemşerimin Davası Beni ÜzdüAntalya Yönetmen Aksu: Hemşerimin Davası Beni ÜzdüYönetmen Aksu: Hemşerimin davası beni üzdü İFTARLIK Gazoz? filmde başrolünü Cem Yılmaz'ın canlandırdığı 'Cibar Kemal' karakterinin babası olduğunu, filmde babasının küçük düşürüldüğünü iddia eden Yusuf Kanat'ın filmin durdurulması için mahkemeye başvurmasını değerlendiren yönetmen Yüksel Aksu, 'Hemşerimin mahkeme başvurması beni çok üzdüö dedi.
  • 22:48Yönetmen Aksu: Hemşerimin Davası Beni ÜzdüYönetmen Aksu: Hemşerimin Davası Beni Üzdü'iftarlık Gazoz' filmde Cem Yılmaz'ın canlandırdığı 'Cibar Kemal' karakterinin babası olduğunu, filmde babasının küçük düşürüldüğünü iddia eden Yusuf Kanat'ın filmin durdurulması için mahkemeye başvurmasını değerlendiren yönetmen Yüksel Aksu, "Hemşerimin mahkeme başvurması beni çok üzdü" dedi.
  • 13:29MHP'li Aksu, Kamu Personelinin Durumunun Araştırılması İçin Önerge VerdiMHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, 'Türk Personel Rejiminin aksayan yönleri ile Kamu Çalışanlarının sorunlarının ve çözüm yollarının' araştırılması amacıyla gerekli incelemenin yapılabilmesini için Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’na araştırma önergesi verdi.
  • 20:03Başkan Türel Aksu Çayı Tehneli Köprü İnşaatını İncelediBaşkan Türel Aksu Çayı Tehneli Köprü İnşaatını İncelediAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Devlet Su İşleri(DSİ) Antalya 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür ile Aksu Çayı Tehneli Köprüsü inşaat alanında incelemelerde bulundular.
  • 15:09Aksu, 250 Yataklı Yurt İçin Çalışmalarını SürdürüyorAksu, 250 Yataklı Yurt İçin Çalışmalarını SürdürüyorKredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu, Zonguldak’ın Alaplı ilçesine 250 yataklı yurt için çaba sarf ettiklerini açıkladı.
  • 16:58Başkan Aksu, Taşeron İşçiler ile Bir Araya GeldiBaşkan Aksu, Taşeron İşçiler ile Bir Araya GeldiGiresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, belediye bünyesinde çalışan taşeron işçiler ile Şehir Tiyatrosu Vahit Sütlaş Sahnesi’nde yapılan toplantı bir araya geldi.