SON DAKİKA AKSU HABERLERİ

Son Dakika Aksu Haberleri

  • 13:27Giresun Belediyesi Ekipleri Aksu ve Çaykara Mahallesinde Çalışmalarını SürdürüyorGiresun Belediyesi Ekipleri Aksu ve Çaykara Mahallesinde Çalışmalarını SürdürüyorGiresun Belediyesi ekipleri Aksu ve Çaykara mahallelerinde alt yapı, yol genişletme ve taş duvar çalışmalarına devam ediyor.
  • 11:50Ener Başkanı Aksu; Ener Başkanı Aksu; "İstanbul ve Ankara'da Birer Şehitler Anıtı Kurulması Demokrasi Tarihine Geçecek...İstanbul ve Ankara’da birer şehitler anıtı kurulmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararı sonrasında bir açıklama yapan ENER Başkanı Vahdet Nafiz Aksu, “Siyasi vicdan ile milli vicdanın buluşmasının bir güzel göstergesi olan bu karar demokrasi tarihine geçecek önemdedir.
  • 14:04Prof. Dr. Murat Aksu: Prof. Dr. Murat Aksu: "Kaygılarımızı Kontrol Altına Alamazsak Uyku Sağlığımız Tehlikede"Türk Uyku Tıbbı Derneği, 15 Temmuz'dan bu yana yaşanılan olağanüstü gelişmelerin toplum sağlığı üzerindeki etkilerine dikkat çekerek, bozulan uyku düzeninin yaratabileceği sonuçlara karşı uyarılarda bulundu.
  • 20:44Aksaraylı Şehit Polis Aksu Göz Yaşlarıyla UğurlandıAksaraylı Şehit Polis Aksu Göz Yaşlarıyla UğurlandıAksaraylı şehit polis Aksu göz yaşlarıyla uğurlandıDİYARBAKIR'ın Ergani ilçesinde terör örgütü PKK'nın hücre evine düzenlenen operasyonda şehit olan 26 yaşındaki polis memuru Salih Aksu memleketi Aksaray'ın Ortaköy İlçesi'nde toprağa verildi.
  • 16:10Şehit Polis Memuru Aksu Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Memuru Aksu Son Yolculuğuna Uğurlandı-Şehit polis Aksu'unun naaşının babaevine getirilişi Anne Elması Aksu'nun konuşması Şehidin naaşının ilçe meydanına getirilişi -Şehit tabutu önünde anne Elmas'ın konuşması Şehit eşinin AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz'e sarılıp ağlaması Cenaze töreni Şehidin babası ve kardeşinden detaylar Cenaze namazı ve naaşın cenaze aracına görütülüşü Şehit polis memuru Aksu son yolculuğuna uğurlandı Şehidin annesi Elmas Aksu: "Vatan haini olsaydın yerlere bakardım ama alnım açık. İki çocuğum daha var, onları da gerekirse şehit veririm" Aksu'nun sosyal paylaşım sitesinden FETÖ darbe girişimini protesto ettiği öğrenildi Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde, terör örgütü PKK üyelerine yönelik operasyonda şehit düşen polis memuru Salih Aksu'nun cenazesi memleketi Aksaray'da toprağa verildi.
  • 14:40Şehit Polis Memuru Aksu Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır'ın Ergani ilçesinde, terör örgütü PKK üyelerine yönelik operasyonda şehit düşen polis memuru Salih Aksu'nun cenazesi memleketi Aksaray'da toprağa verildi.
  • 21:32Roman Show (Konuk: Gaye Aksu)Roman Show (Konuk: Gaye Aksu)Roman Show (Konuk: Gaye Aksu) Ümmiye ve Semih Finini'nin birlikte sunduğu Roman Show her hafta birbirinden değerli konuklar ve birbirinden eğlenceli ...
  • 09:55Bütün ve Aksu Turkcell'in tepe yönetiminde atamaTurkcell'de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine İsmail Bütün, Finanstan Sorumlu Genel Müdür yardımcılığı görevine ise Bülent Aksu atandı.