SON DAKİKA ARNAVUTKÖY HABERLERİ

Son Dakika Arnavutköy Haberleri

 • 22 Ekim 2016 14:55Kuzey Marmara Otoyolu İçin Dev Kamulaştırma KararıKuzey Marmara Otoyolu İçin Dev Kamulaştırma KararıKuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'daki bazı taşınmazlar kamulaştırılacak.
 • 22 Ekim 2016 10:03Kuzey Marmara Otoyolu İçin Kamulaştırma KararıKuzey Marmara Otoyolu İçin Kamulaştırma KararıKuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'daki bazı taşınmazlar kamulaştırılacak.
 • 21 Ekim 2016 15:08İstanbul Tasarım Bienali, Yarın Ziyaretçilerine Kapılarını AçıyorİSTANBUL Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından ENKA Vakfı, Petkim ve VitrA eş sponsorluğunda düzenlenen 3. İstanbul Tasarım Bienali, yarın kapılarını ziyaretçilerine açıyor.
 • 19 Ekim 2016 22:24İstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul'un bazı ilçelerinde, 22 Ekim Cumartesi günü elektrik kesintisi yapılacak.
 • 19 Ekim 2016 19:43İstanbul'da 18 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'da 18 İlçede Elektrik KesintisiİSTANBUL Avrupa Yakası'nda planlı yatırım, bakım ve onarım çalışması kapsamında Cumartesi günü bazı ilçelerde elektrik kesintisi olacak.
 • 19 Ekim 2016 16:43MEB Eba 2. Kısa Film Yarışması Ödül TöreniMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce (YEĞİTEK) Eğitim Bilişim Ağı (EBA) 2. Kısa Film Yarışması ödül töreni gerçekleştirildi.
 • 19 Ekim 2016 15:49Eba Kısa Film Yarışması Ödülleri VerildiEba Kısa Film Yarışması Ödülleri VerildiGünümüzde eğitimin 'okul' ve 'derslik' olgularıyla sınırlandırılamayacak kadar geniş ve çok bileşenli bir kavram haline geldiğini ifade eden Erdem, "Elbette ki bilim, bilimsel düşünce, eğitimin temeli ve vazgeçilmezi. Temelinde bilimin yeşertildiği bir eğitim sisteminin nihai hedefi; soran, sorgulayan, merak eden, analitik düşünebilen, çözüm odaklı nesiller yetiştirmek.
 • 18 Ekim 2016 15:41Otopratik"Ten Arnavutköy'e Yeni MağazaBrisa'nın 360 derece servis sunan araç bakım merkezi Otopratik'in yeni mağazası Arnavutköy'de açıldı.
 • 16 Ekim 2016 22:10İstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul'da Elektrik KesintisiFatih, Sarıyer, Küçükçekmece, Bahçelievler, Büyükçekmece, Sultangazi, Beşiktaş, Güngören, Silivri, Çatalca, Eyüp, Bakırköy ve Arnavutköy'ün bazı mahallelerinde, 19 Ekim Çarşamba günü elektrik kesintisi yapılacak.
 • 16 Ekim 2016 10:57Fenerbahçe Sen Çok Yaşat Kampanyası"Fenerbahçe taraftarı, Türk Kızılayı ile hayata geçirilecek "Fenerbahçe Sen Çok Yaşat Kampanyası" çerçevesinde 29 Ekim'de kan bağışında bulunacak.
 • 13 Ekim 2016 19:42İstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul'da Elektrik KesintisiAvrupa Yakası'ndaki bazı ilçelerde 16 Ekim Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10 Ekim 2016 09:05"Yılmaz'a Aşığım" Diyen Deniz Akkaya Çark Etti"Yılmaz Erdoğan'a hala aşığım" şeklinde bir çıkışıyla herkesi şaşkına uğratan Deniz Akkaya, "Başka yöne çekilmesini istemiyorum" diyerek sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirtti.
 • 08 Ekim 2016 09:43Esra Dermancıoğlu, Dudaktan Öptüğü Kişiye Esra Dermancıoğlu, Dudaktan Öptüğü Kişiye "Arkadaşım" DediÜnlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, Arnavutköy'de bir mekanda gece boyu öpüştüğü kişiyle ilgili sorulara "çok samimi arkadaşım" yanıtını verdi.
 • 07 Ekim 2016 14:43Hasiad Expo 11 Ekim'de BaşlıyorHadımköy-Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) tarafından düzenlenen EXPO 2016 Sanayi Etkinliği 11-12-13 Ekim tarihlerinde Hadımköy Meydanı'nda gerçekleştirilecek.
 • 05 Ekim 2016 21:01İstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul'un Fatih, Sarıyer, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçelievler, Zeytinburnu, Güngören, Esenler, Silivri ve Arnavutköy'ün bazı mahallelerinde 8 Ekim Cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 05 Ekim 2016 10:58İrem Derici Evlilik Teklifi İddialarını Yanıtladı: Tatil Yaptık, Geldikİrem Derici Evlilik Teklifi İddialarını Yanıtladı: Tatil Yaptık, GeldikArkadaşlarının doğum günü partisine katılan İrem Derici ve sevgilisi Lider Şahin evlilik teklifi iddialarına açıklık getirdi.
 • 04 Ekim 2016 18:21Topbaş: Beyazıt'tan, Şehzadebaşı'na Tramvay Yanlış Bir ProjeTopbaş: Beyazıt'tan, Şehzadebaşı'na Tramvay Yanlış Bir Proje* İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş,"Beyazıt'tan, Şehzadebaşı'na tramvay yanlış bir proje. Ama benden önce başlamıştı, ihalesi yapılmıştı.
 • 04 Ekim 2016 15:23We Haliç Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm ProjesiWe Haliç Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm Projesi"Nin Temeli AtıldıYaklaşık 58 bin 500 metrekare üzerine yapılacak, 140 milyon dolarlık "We Haliç Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm Projesi"nin temeli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin de katıldığı törenle atıldı.
 • 03 Ekim 2016 20:48İstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelerde 6 Ekim'de elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 03 Ekim 2016 19:38Arnavutköy Beşiktaşlılar Derneği AçıldıArnavutköy Beşiktaşlılar Derneği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Dernek yetkililerinin Başkan Orman'ı karşılaması Konuşmalar Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın forma taktimi Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Arnavutköy Beşiktaşlılar Derneğinin Açılışına katıldı.
 • 03 Ekim 2016 15:31Beşiktaş'ta Paralel Yapılanmaya İzin VermemBeşiktaş'ta Paralel Yapılanmaya İzin Vermem"Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu seçimlerinin iptal edilmesi ve bu konudaki bazı söylentilerle ilgili olarak, "Beşiktaş'ta paralel yapılanmaya izin vermem." dedi.
 • 03 Ekim 2016 15:17Fikret Orman Beşiktaş'ta Paralel Yapılanmaya İzin VermemFikret Orman Beşiktaş'ta Paralel Yapılanmaya İzin VermemFikret Orman Beşiktaş'ta paralel yapılanmaya izin vermemŞampiyonluğun en güçlü adayıyızDeplasman taraftarını kafesler içinde maç izlemekten çıkarmamız lazımAboubakar tartışmaları gereksiz ve yersizBeşiktaş'ın toprağı ayrıdır buradaki verimlilik başka yerde olmazŞampiyonlar Ligi grubunda dördüncü olmayızBeşiktaş'ta paralel yapılanmaya izin vermemBeşiktaş ileri gitmeye başlayınca hemen nifaklar başlarBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'yı makamında ziyaret ettikten sonra Arnavutköy Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışını yaptı.
 • 03 Ekim 2016 15:17Fikret Orman Beşiktaş'ta Paralel Yapılanmaya İzin VermemFikret Orman Beşiktaş'ta Paralel Yapılanmaya İzin VermemFikret Orman Beşiktaş'ta paralel yapılanmaya izin vermemŞampiyonluğun en güçlü adayıyızDeplasman taraftarını kafesler içinde maç izlemekten çıkarmamız lazımAboubakar tartışmaları gereksiz ve yersizBeşiktaş'ın toprağı ayrıdır buradaki verimlilik başka yerde olmazŞampiyonlar Ligi grubunda dördüncü olmayızBeşiktaş'ta paralel yapılanmaya izin vermemBeşiktaş ileri gitmeye başlayınca hemen nifaklar başlarBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'yı makamında ziyaret ettikten sonra Arnavutköy Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışını yaptı.
 • 03 Ekim 2016 14:10Orman: "Beşiktaş'ta Bir Paralel Yapılanmaya Müsaade Etmem"Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, “Beşiktaş’ta bir paralel yapılanmaya müsaade etmem. Burası bir parlamento, ana muhalefet değil. Burada Beşiktaş’ı yönetmek için mücadele ediyoruz hepimiz. Seçim olacak ama ne zaman olacak bakacağız” dedi.
 • 03 Ekim 2016 13:48Fikret Orman Taraftara SeslendiFikret Orman Taraftara SeslendiBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı taraftarlara seslenerek, "Daha çok çalışmamız lazım. Birlik beraberliğe bu dönemde daha çok ihtiyacımız var. Aramıza nifak tohumu ekmeye çalışanlara izin vermeyin” dedi.