SON DAKİKA BÜNYAN HABERLERİ

Son Dakika Bünyan Haberleri

15:22
Büyükşehir Yatırımda Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan ilçeler için yatırımda hız kesmiyor.
14:37
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda kararının tamamlandığı bu yıl içinde temel atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:56
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi Ak Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, ilin en önemli projesi olarak gösterdiği Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda (YPK) kararının tamamlandığı ve 142 kilometre uzunluğunda çift hatlı Yerköy-Kayseri YHT projesinin bu yıl içinde ihalesi yapılıp, temelinin atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:16
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri’nin büyük bir merak içinde beklediği Yüksek Hızlı Tren projesinin hayata geçtiğini açıklayarak, “Proje bedeli 1 milyar 885 milyon 292 TL olarak belirlenmiştir” dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması
17:03
Bünyan 4. Kış Yüzme Şenliği Kayseri Bünyan ilçe Belediyesi ve Bünyan Dostlar Gurubu tarafından düzenlenen, ‘Bünyan 4. Kış Yüzme Şenliği’ gerçekleşti.
Bünyan 4. Kış Yüzme Şenliği
16:44
Somalili Öğrencilerden Ülkelerindeki Türk Öğretmenlere Vefa Kayseri Özel Kılıçaslan Liselerinde öğrenim gören Somalili öğrenciler, Somali Bedir Türk Lisesi’nde görev yapan öğretmenlerin düğününde ev sahibi oldu.
Somalili Öğrencilerden Ülkelerindeki Türk Öğretmenlere Vefa
11:25
Kayser- Somali'de Tanışan Öğretmenler, Kayseri'de Evlendiler Somali'deki Türk okulunda İngilizce öğretmenliği yapan Abdullah Gök ile Somali'deki okulda yine İngilizce öğretmeni olan Emine Karakuş, Kayseri'nin Bünyan ilçesinde evlendi.
Kayser- Somali'de Tanışan Öğretmenler, Kayseri'de Evlendiler
10:00
Somali'de Tanışan Öğretmenlere, Kayseri'deki Somalili Öğrencilerden Düğün Somali'deki Türk okulunda İngilizce öğretmenleri Abdullah Gök ile Emine Karakuş, Kayseri'nin Bünyan İlçesi'nde evlendi.
Somali'de Tanışan Öğretmenlere, Kayseri'deki Somalili Öğrencilerden Düğün
09:47
Somali'deki Türk Okulunda Tanışan Öğretmenler Kayseri'de Evlendi Somali’deki Türk okulunda İngilizce öğretmenliği yapan Abdullah Gök ve Emine Karakuş Türkiye'de evlenmeye karar verirken, Bünyan ilçesinde aile ve akrabalarının katılımı ile yapılan düğünün sürpriz isimleri Kayseri’de eğitim gören Somalili öğrenciler oldu.
Somali'deki Türk Okulunda Tanışan Öğretmenler Kayseri'de Evlendi
16:26
İlçelere Yatırım İçin İhaleler Sürüyor Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelere yaptırılacak olan kadın ve gençlik merkezi için ihaleler sürüyor.
13:44
Erü Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Elemanı ve Öğrencilerinden Okul Ziyareti Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Elemanı ve Öğrencilerinden oluşan 10 kişilik bir ekip Kayseri Bünyan ilçesinde Pir Ahmet ve Koyunabdal kasabalarında yer alan 2 adet okulu ziyaret ederek öğrencilerle beraber çeşitli etkinlikler düzenledi.
Erü Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Elemanı ve Öğrencilerinden Okul Ziyareti
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
12:26
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu Kayseri’de etkili olan kar yağışıyla şehir merkezi ve il genelindeki birçok yerleşim merkezine ulaşımı güçleştirdi.
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu
12:23
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2) Ekipler ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR Kayseri Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışı ile birlikte başlattıkları kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2)
20:17
Yurtta Kış Yurtta kış- Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
Yurtta Kış
18:45
Yurtta Kış Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
Yurtta Kış
15:14
Kayseri Valiliği'nden 21 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza ile İlgili Açıklama Kayseri Valiliği 2014 yılında meydana gelen ve 21 kişinin hayatını kaybettiği kaza ile ilgili olarak yapılan haberler sonrasında yazılı açıklama yaptı.
18:30
Fransa Savunma Bakanı Le Drian Suudi Arabistan'da Fransa ve Suudi Arabistan savunma bakanları başkent Riyad'da bir araya geldi.
12:41
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Planlama Toplantıları Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçeyle ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
12:32
İlçeler İçin Yatırım ve Planlama Toplantısı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
11:38
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı
13:02
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti Kayseri Şeker’in 2015-2016 Kampanya dönemine ilişkin bin 400 ton şeker kotasının düşürülmesi ile ilgili olarak başlattığı hak arayışına Ziraat odalarından tam destek geldi.
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti
12:59
Saadet Partisi Bünyan İlçe Kongresi Saadet Partisi Bünyan 6. Olağan Kongresi yapıldı.
Saadet Partisi Bünyan İlçe Kongresi
15:50
İl Başkanı Özden İlçeleri Ziyaret Etti AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer İle birlikte Cuma ziyaretleri kapsamında, ilçeleri ziyaret etti.
İl Başkanı Özden İlçeleri Ziyaret Etti
15:30
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı AK Parti'nin, Kayseri'nin 16 ilçesinde kongrelerini tamamladığı bildirildi.
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı
13:32
MHP Bünyan İlçe Başkanı Yalçın, Güven Tazeledi MHP Bünyan İlçe Teşkilatı 11. Olağan Kongresi yapıldı.
09:40
Erü Besyo'nun Okul Ziyaretleri Devam Ediyor Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğretim elemanı ve öğrencilerinden oluşan 15 kişilik bir ekip, Bünyan ilçesinde yer alan 2 adet okulu ziyaret ederek öğrencilerle beraber çeşitli etkinlikler düzenledi.
Erü Besyo'nun Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
15:54
Köpek Saldırısı Sonucu Ölen Çocuk Köpek saldırısı sonucu ölen çocuk- Kayseri'de, ailesinin beslediği köpek tarafından öldürüldüğü belirtilen çocuğun, başka köpeklerin saldırısına uğramış olabileceği öne sürüldü Bünyan ilçesinde, ailesinin beslediği köpeğin saldırısı sonucu hayatını kaybettiği değerlendirilen çocuğun başka köpeklerin saldırısına uğramış olabileceği iddia edildi.
Köpek Saldırısı Sonucu Ölen Çocuk
14:18
Köpek Saldırısı Sonucu Ölen Çocuk Kayseri'de, ailesinin beslediği köpek tarafından öldürüldüğü belirtilen çocuğun, başka köpeklerin saldırısına uğramış olabileceği öne sürüldü.
Köpek Saldırısı Sonucu Ölen Çocuk
13:17
Minik Derviş'i, Sokak Köpekleri Parçalamış Kayseri'nin Bünyan İlçesi'nde ilkokul ikinci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Derviş Boztaş'ın, okul dönüşü evdeki kurt köpeğinin değil, sokak köpeklerinin saldırısında öldüğü ortaya çıktı.
Minik Derviş'i, Sokak Köpekleri Parçalamış
11:51
8 Yaşındaki Çocuğu Sokak Köpekleri Parçalamış Kayseri'nin Bünyan ilçesinde hayatını kaybeden 8 yaşındaki Derviş Boztaş'a 2-3 sokak köpeği aynı anda saldırmış.
8 Yaşındaki Çocuğu Sokak Köpekleri Parçalamış
00:18
Fenerbahçe Başkanı Yıldırım: 1 Milyon Üye İçin 5 Yıllık Süreç Var Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 'Hedef 1 milyon üye' projesini, temelini sağlam oluşturarak başaracaklarını belirterek, "En az 5 yıllık bir çalışma süreci var. Hedefimiz, bütün şubelerde 5 yılın içinde 2'şer bin üyenin olmasını sağlamak" dedi.
Fenerbahçe Başkanı Yıldırım: 1 Milyon Üye İçin 5 Yıllık Süreç Var
00:06
"1 Milyon Üye İçin En Az 5 Yıllık Süreç Var" Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Hedef 1 Milyon Üye projesi için en az 5 yıllık bir çalışma süreci olduğunu söyledi.
'1 Milyon Üye İçin En Az 5 Yıllık Süreç Var'
23:42
Dedesinin Beslediği Köpeğin Saldırısıyla Can Verdi Kayseri'nin Bünyan ilçesinde, dedesinin beslediği köpeğin saldırdığı küçük çocuk hayatını kaybetti.
Dedesinin Beslediği Köpeğin Saldırısıyla Can Verdi
23:17
8 Yaşındaki Çocuğu Köpek Parçaladı Kayseri'nin Bünyan İlçesi'nde evinin bahçesinde oynarken köpeğin saldrırısı sonucu vucudunun çeşitli yerleri parçalanan 8 yaşındaki Derviş Boztaş, yaşamını yitirdi.
8 Yaşındaki Çocuğu Köpek Parçaladı
22:32
Köpeğin Saldırdığı Çocuk Hayatını Kaybetti Kayseri’nin Bünyan ilçesinde, dedesinin beslediği köpeğin saldırdığı küçük çocuk hayatını kaybetti.
Köpeğin Saldırdığı Çocuk Hayatını Kaybetti
15:45
Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay'ın Acı Günü Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'ın hayatını kaybeden kayınvalidesi Filiz Çınar, son yolcuğuna uğurlandı.
Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay'ın Acı Günü
15:37
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem Tüm uyarılara rağmen soba zehirlenmelerinin önüne geçilemiyor.
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem
09:14
Lütfi Özsolak 26 Oy Alarak Bünyan Ziraat Odası Başkanı Oldu Bünyan Ziraat Odası Başkanlık seçimlerinde Lütfi Özsolak, rakibine 18 oy fark atarak başkan kesildi.
Lütfi Özsolak 26 Oy Alarak Bünyan Ziraat Odası Başkanı Oldu
11:38
Bünyan Belediyesi'nden Eğitime Tam Destek İl genelinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler, Bünyan Belediye Başkan Şinasi Gülcüoğlu tarafından çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.
Bünyan Belediyesi'nden Eğitime Tam Destek
16:00
Güney Çevreyolu 2015'te Tamamlanacak Kayseri Valisi Orhan Düzgün, toplam uzunluğu 12 kilometre olan Güney Çevreyolundaki çalışmaların da 2015 yılında tamamlanarak faaliyete geçirileceğini açıkladı.
Güney Çevreyolu 2015'te Tamamlanacak
12:07
Bünyan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Kayseri’nin Bünyan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Bünyan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
14:45
Bünyan Sıcak Asfalt ile Tanıştı Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Bünyan’a ilk defa sıcak asfalt döküldüğünü söyledi.
Bünyan Sıcak Asfalt ile Tanıştı
09:12
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu AK Parti Kayseri teşkilatında kongre takvimi belli oldu.
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu
15:15
Nnyü Öğrencilerinden Kardeş Okula Destek Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Tarih Kulübü öğrencileri, 'Kardeş Okul' projesi kapsamında Bünyan Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerine kitap ve kırtasiye yardımında bulundu.
09:16
AK Parti Kozan, İmamoğlu ve Sarıçam İlçe Kongreleri Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sarıçam, Kozan ve İmamoğlu ilçe başkanları güven tazeledi.
AK Parti Kozan, İmamoğlu ve Sarıçam İlçe Kongreleri
08:36
Kayseri Şeker Fabrikasının Aşure Etkinliği Sürüyor Kayseri Şeker Fabrikası tarafından Muharrem ayı aşure etkinliklerine Kayseri ve Sivas’ın İlçelerinde devam edildi.
Kayseri Şeker Fabrikasının Aşure Etkinliği Sürüyor
16:56
Kayseri'de Tarım İşçilerini Taşıyan Kamyonet Kaza Yaptı Kayseri'nin Bünyan İlçesinde tarım işçilerini taşıyan bir kamyonetin, karşı yönden gelen başka bir kamyonetle çarpışması sonucu 2 kişi öldü, 11 kişi yaralandı.
Kayseri'de Tarım İşçilerini Taşıyan Kamyonet Kaza Yaptı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:15. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜNYAN HABERLERİ
[Hata Bildir]