SON DAKİKA BÜNYAN HABERLERİ

Son Dakika Bünyan Haberleri

14:13
Kayseri, "Erdoğan" Dedi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kayseri'nin 16 ilçesinde de Recep Tayyip Erdoğan en yüksek oyu aldı.
Kayseri, 'Erdoğan' Dedi
15:32
MHP'de İlçelerde Seçim Çalışmalarını Sürdürdü Milliyetçi Hareket Partisi Grupbaşkanvekili Prof. Dr Yusuf Halaçoğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında başlattığı seçim ziyaretlerinin ikinci gününde Sarız, Pınarbaşı, Bünyan ve Tomarza ilçelerini ziyaret etti.
15:10
Halaçoğlu; "Erdoğan'ın Reklam Filminde Cumhurbaşkanlığı Forsu Tahrif Edildi" Mhp Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın reklam filminde milli bir sembol olan forsu bile istismar ettiğin söyledi.
12:28
Halaçoğlu: Erdoğan'ın Reklam Filminde Tarihi ve Büyük Hata Var Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grupbaşkanvekili ve Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, cumhurbaşkanı adayı Recep Tayip Erdoğan'ın kendisi için yaptırdığı reklam filminde tarihi bir hata olduğuna işaret etti.
10:13
Bünyan'da 20 Ton Arpa ve Buğday Sele Kapıldı Kayseri'nin Bünyan ilçesine bağlı İğdecik Mahallesinde meydana gelen selde bir otomobil, bir römork ile 20 ton arpa ve buğdayın sele kapıldığı belirlendi.
Bünyan'da 20 Ton Arpa ve Buğday Sele Kapıldı
23:32
Bünyan Belediyesine Siyah Çelenkli Tepki Geçtiğimiz Cuma Günü Bünyan Belediyesinden çıkartılan 10 işçi nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Başkanlığı ve işten çıkarılan işçilerin yakınları Bünyan Belediyesi önüne siyah çelenk bırakarak yaşanan işten çıkarılma olaylarına tepki gösterdi.
Bünyan Belediyesine Siyah Çelenkli Tepki
17:04
Kayseri Bünyan'da İşten Çıkarılan İşçiler İçin Siyah Çelenk Kayseri'nin Bünyan Belediyesinde işten çıkartılan 10 işçi için MHP Bünyan İlçe Başkanlığı yöneticileri ve işten çıkarılanların yakınları, belediyeye siyah çelenk bıraktı.
Kayseri Bünyan'da İşten Çıkarılan İşçiler İçin Siyah Çelenk
08:33
Kayseri'de Yağan Yağmur Köylerde Sele Neden Oldu Kayseri’de dün gece başlayan sağanak yağmur, şehir merkezinde ve ilçelerde etkili olurken, Bünyan ilçesindeki köylerde sel felaketi yaşandı.
Kayseri'de Yağan Yağmur Köylerde Sele Neden Oldu
09:29
KASKİ, İlçe ve Köylerde 11 Bin 376 Metre Şebeke Döşedi KASKİ tarafından Büyükşehire bağlanan ilçelerde arıza müdahale ve şebeke döşeme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.
KASKİ, İlçe ve Köylerde 11 Bin 376 Metre Şebeke Döşedi
15:05
Bakan Yıldız'ın Memleketinde Üç İlçe Doğalgaza İlgi Göstermedi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, nüfusu 10 binin üzerindeki ilçelere doğalgaz hizmetinin verilmesiyle ilgili yapılan çalışmada Bünyan, Yahyalı ve Pınarbaşı ilçelerinden yapılan müracaatların çok az olduğunu açıkladı.
Bakan Yıldız'ın Memleketinde Üç İlçe Doğalgaza İlgi Göstermedi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:55:11. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜNYAN HABERLERİ
[Hata Bildir]