SON DAKİKA ELMADAĞ HABERLERİ

Son Dakika Elmadağ Haberleri

 • 25 Ekim 2016 15:52Ankara Türkiye'nin Ilk 'Kargalı Yeraltı Barajı' KuruduAnkara Türkiye'nin Ilk 'Kargalı Yeraltı Barajı' KuruduAnkara'nın Elmadağ İlçesinin içme suyu ihtiyacını karşılaması için Türkiye'de ilk olarak 2012 yılında yapılan 'Kargalı Yeraltı Barajı" yaşanan kuraklıklarla tamamen kurudu.
 • 24 Ekim 2016 16:47Öldürülen Minik Irmak'ın Ailesine Maaş BağlanacakNurettin DOĞAN/ ALAŞEHİR (Manisa), DHA)- MANİSA'nın Alaşehir Kaymakamı Osman Bilgin, tecavüz edildikten sonra öldürülüp gömülen 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 24 Ekim 2016 16:43Alaşehir Öldürülen Minik Irmak'ın Ailesine Maaş BağlanacakAlaşehir Öldürülen Minik Irmak'ın Ailesine Maaş BağlanacakÖldürülen minik Irmak'ın ailesine maaş bağlanacakNurettin DOĞAN/ ALAŞEHİR (Manisa), DHA)- MANİSA'nın Alaşehir Kaymakamı Osman Bilgin, tecavüz edildikten sonra öldürülüp gömülen 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 24 Ekim 2016 16:30Öldürülen Minik Irmak'ın Ailesine Maaş BağlanacakÖldürülen Minik Irmak'ın Ailesine Maaş BağlanacakTecavüz edildikten sonra öldürülüp gömülen 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Manisa'nın Alaşehir Kaymakamı Osman Bilgin aileye maaş bağlanacağını açıkladı.
 • 23 Ekim 2016 17:40Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.'den Elektrik Kesintisi AçıklamasıBaşkent Elektrik Dağıtım A.Ş.'den Elektrik Kesintisi AçıklamasıBaşkent Elektrik Dağıtım A.Ş., 26 Ekim tarihinde tesis çalışması nedeniyle Ankara, Bartın, Karabük, Kırıkkale, Zonguldak ve Çankırı’da bazı bölgelere elektrik verilemeyeceğini açıkladı.
 • 23 Ekim 2016 17:30Alaşehir'de Kayıp Kız Çocuğunun Ölü BulunmasıAlaşehir'de Kayıp Kız Çocuğunun Ölü BulunmasıManisa'nın Alaşehir ilçesinde kaybolan ve komşuları tarafından öldürüldüğü belirlenen 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın cenazesi, Alaşehir'de toprağa verildi.
 • 23 Ekim 2016 16:17Katil, Minik Irmak'a Tecavüz Edip Boğarak ÖldürmüşKatil, Minik Irmak'a Tecavüz Edip Boğarak ÖldürmüşMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'nde hurdacılık yapan Himmet A.'nın tecavüz edip öldürdükten sonra gömdüğü üzüm bağında günler süren aranmadan sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın otopsisi tamamlandı.
 • 23 Ekim 2016 15:47Izmir Katil, Minik Irmak?a Tecavüz Edip Boğarak ÖldürmüşIzmir Katil, Minik Irmak?a Tecavüz Edip Boğarak ÖldürmüşManisa'nın Alaşehir İlçesi'nde hurdacılık yapan Himmet A.'nın tecavüz edip öldürdükten sonra gömdüğü üzüm bağında günler süren aranmadan sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın otopsisi tamamlandı.
 • 23 Ekim 2016 15:24Katil, Minik Irmak'a Tecavüz Edip Boğarak ÖldürmüşKatil, Minik Irmak'a Tecavüz Edip Boğarak ÖldürmüşMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'nde hurdacılık yapan Himmet A.'nın tecavüz edip öldürdükten sonra gömdüğü üzüm bağında günler süren aranmadan sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın otopsisi tamamlandı.
 • 22 Ekim 2016 12:31Manisa Alaşehir Kayıp Irmak Için Arama Çalışmalarına Tekrar Başlandı EkManisa Alaşehir Kayıp Irmak Için Arama Çalışmalarına Tekrar Başlandı EkKayıp Irmak için arama çalışmalarına tekrar başlandıMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'ndeki evlerinin önünde oynarken 8 gün önce kaybolan, komşusunun itirafı üzerine öldürüldüğü öğrenilen 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın gömüldüğü söylenen bölgede gerçekleştirilen kazı çalışmaları, bu sabah 3'üncü günüyle tekrar başladı.
 • 22 Ekim 2016 11:45Kayıp Irmak İçin Arama Çalışmalarına Tekrar BaşlandıKayıp Irmak İçin Arama Çalışmalarına Tekrar BaşlandıMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'ndeki evlerinin önünde oynarken 8 gün önce kaybolan, komşusunun itirafı üzerine öldürüldüğü ortaya çıkan 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın, gömüldüğü söylenen bölgedeki kazı çalışmaları, bu sabah 3'üncü günde tekrar başladı.
 • 22 Ekim 2016 11:31Kayıp Irmak İçin Arama Çalışmalarına Tekrar BaşlandıMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'ndeki evlerinin önünde oynarken geçen hafta cuma günü ortadan kaybolan 4 yaşındaki Irmak Kupal'dan hala bir haber yok. Konuyla ilgili dün İstanbul'daki bir televizyon programına katılan ailenin komşusunun Kupal'ı öldürüp, Sarıkız Çayı'nın yakınındaki bağlık alana gömdüğünü söylemesi üzerine bölgede başlatılan ancak havanın kararmasıyla ara verilen kazı çalışmalarına, bu sabah tekrar başlandı.
 • 22 Ekim 2016 11:0522 Ekim'da İstanbul'da Ücretsiz Ielts Masterclass22 Ekim'da İstanbul'da Ücretsiz Ielts MasterclassIELTS sınavınıza hazırlanıyorsanız, bu ücretsiz IELTS Masterclass'ı kaçırmayın!
 • 21 Ekim 2016 18:19Vali Topaca'ya "Hayırlı Olsun" ZiyaretleriMilli Güvenlik Kurulu (MGK) Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Ankara Valisi atanan Ercan Topaca'ya, görevine başlaması dolayısıyla "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
 • 21 Ekim 2016 11:28Kayıp Irmak İçin Arama Çalışmalarına Tekrar BaşlandıKayıp Irmak İçin Arama Çalışmalarına Tekrar BaşlandıMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'ndeki evlerinin önünde oynarken geçen hafta cuma günü ortadan kaybolan 4 yaşındaki Irmak Kupal'dan hala bir haber yok. Konuyla ilgili dün İstanbul'daki bir televizyon programına katılan ailenin komşusunun Kupal'ı öldürüp, Sarıkız Çayı'nın yakınındaki bağlık alana gömdüğünü söylemesi üzerine bölgede başlatılan ancak havanın kararmasıyla ara verilen kazı çalışmalarına, bu sabah tekrar başlandı.
 • 21 Ekim 2016 11:12Manisa Kayıp Irmak Için Arama Çalışmalarına Tekrar BaşlandıManisa Kayıp Irmak Için Arama Çalışmalarına Tekrar BaşlandıManisa'nın Alaşehir İlçesi'ndeki evlerinin önünde oynarken geçen hafta cuma günü ortadan kaybolan 4 yaşındaki Irmak Kupal'dan hala bir haber yok. Konuyla ilgili dün (perşembe) İstanbul'daki bir televizyon programına katılan ailenin komşusunun Kupal'ı öldürüp, Sarıkız Çayı'nın yakınındaki bağlık alana gömdüğünü söylemesi üzerine bölgede başlatılan ancak havanın kararmasıyla ara verilen kazı çalışmalarına, bu sabah tekrar başlandı.
 • 20 Ekim 2016 20:33İstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul'un Avrupa yakasındaki bazı ilçelerinde, 23 Ekim Pazar günü elektrik kesintisi yapılacak.
 • 20 Ekim 2016 19:38Kayıp Irmak'ı Öldürüp Cesedi Sarıkız Çayı'na Attığını İtiraf EttiKayıp Irmak'ı Öldürüp Cesedi Sarıkız Çayı'na Attığını İtiraf EttiMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'nde evlerinin önünde oynarken geçen cuma günü ortadan kaybolan 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın bulunabilmesi için bir televizyon kanalındaki programa çıkan babası Bilal Kupal'ın şüphelendiğini söylemesi üzerine programa davet edilen ve ailenin komşusu Hikmet A., iddiaya göre, programın sonunda küçük kızı öldürüp, Sarıkız Çayı'nın kenarına attığını itiraf etti.
 • 20 Ekim 2016 19:36Manisa - Kayıp Irmak Için Hurdacı Komşularından Korkunç ItirafManisa - Kayıp Irmak Için Hurdacı Komşularından Korkunç ItirafKayıp Irmak için hurdacı komşularından korkunç itiraf"Ölüdürüp, Sarıkız Çayı'nın yanına attım"MANİSA'nın Alaşehir ilçesinde evlerinin önünde oynarken geçen bir hafta önce ortadan kaybolan 4 yaşındaki Irmak Kupal ile ilgili özel bir televiz kanalının gündüz kuşağındaki bir programın sonunda şok bir itirafta bulunuldu.
 • 20 Ekim 2016 18:56Kayıp Irmak'ı Öldürüp Cesedi Sarıkız Çayı'na Attığını İtiraf EttiKayıp Irmak'ı Öldürüp Cesedi Sarıkız Çayı'na Attığını İtiraf EttiManisa'da kaybolan 4 yaşındaki Irmak'ı bulabilmek için televizyon programına çıkan ailesi, şüphelendiği komşusunu yayına çağırdı. Şahıs program sonrası cinayeti itiraf etti.
 • 20 Ekim 2016 11:21Aski'den Elmadağ'a YatırımlarAski'den Elmadağ'a YatırımlarAnkara Büyükşehir Belediyesi ASKİ, yaz aylarında yaşanan kuraklık ve aşırı su tüketimi nedeniyle Elmadağ’da artan su ihtiyacını karşılamak için yoğun bir çalışma temposuna girerek önemli yatırımlar yaptı.
 • 18 Ekim 2016 15:35Ankara'da Bu Yıl Bin 100 Kilometre Yeni Yol AçıldıAnkara'da Bu Yıl Bin 100 Kilometre Yeni Yol AçıldıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, merkez ve çevre ilçelerde 2016 yılı içinde bin 100 kilometre yeni yol açarak rekora imza attıklarını bildirdi.
 • 18 Ekim 2016 11:37Büyükşehir'den Rekor; Bu Yıl Bin 100 Kilometre Yeni Yol AçıldıBüyükşehir'den Rekor; Bu Yıl Bin 100 Kilometre Yeni Yol AçıldıAnkara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir tarafında yeni yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
 • 17 Ekim 2016 17:15Irmak'ın Bulunması İçin Polis Dört Özel Ekip OluşturduIrmak'ın Bulunması İçin Polis Dört Özel Ekip OluşturduMANİSA'nın Alaşehir İlçesinde geçen 14 Ekim'de evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 4 yaşındaki Irmak Kupal'ı arama çalışmalarından bir sonuç alınamazken, 3'er kişilik 4 özel ekip oluşturan polis 15 kişinin ifadelerine başvurdu.
 • 16 Ekim 2016 17:327 İlde Elektrik Kesintisi7 İlde Elektrik KesintisiBaşkent Elektrik Dağıtım A.Ş. ’Planlı Bakım ve İyileştirme Çalışmaları’ kapsamında elektrik kesintisi yaşanacak il ve ilçeler ile kesinti saatlerini açıkladı.