SON DAKİKA ESENLER HABERLERİ

Son Dakika Esenler Haberleri

23:07
2. Uluslararası Aile Konferansı İDSB tarafından düzenlenen ve yarın başlayacak konferansın gala yemeği gerçekleştirildi.
21:19
Bank Asya Atm'si Zarar Görmedi Haberleri Yine Asılsız Çıktı İstanbul Esenyurt’ta yaşanan olaylar esnasında Bank Asya ATM’sine dokunulmadığına yönelik haberler asılsız çıktı.
Bank Asya Atm'si Zarar Görmedi Haberleri Yine Asılsız Çıktı
16:03
Öğrencilere Karne Şenliği Esenlerli öğrenciler, Karne Şenliği'nde hem karnelerini aldı, hem de yorgunluklarını attı.
11:50
Gönül Mimarları Dualarla Anıldı Esenlerli öğrenciler, toplumda iz bırakmış gönül mimarlarını kabirleri başında dualarla anarak onlara vefalarını göstermeye devam ediyor.
17:06
Çanakkale'den Kısa Kısa Kent, EMITT Fuarı'nda tanıtılıyor.
11:20
Esenler'de 'SANAT Her Yerde' Esenler'de sanat sokakta... Esenler'de sanat metroda... Esenler'de sanat belediyede... Kısacası Esenler'de "Sanat Her Yerde".
Esenler'de 'SANAT Her Yerde'
10:49
Hizan'daki Kadın Konuk Evi İlgi Görüyor Hizan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının Benim Sıcak Evim Projesi kapsamında hayata geçirdiği kadın konuk evi yoğun ilgi görüyor.
Hizan'daki Kadın Konuk Evi İlgi Görüyor
06:29
Alperen Ocakları İl Binasına Paket İçinde 3 Mermi Bırakıldı Üsküdar'daki Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanlığı binası girişine kimliği belirsiz kişiler bir paket bıraktı.
Alperen Ocakları İl Binasına Paket İçinde 3 Mermi Bırakıldı
14:56
Öğrencilere Diş Sağlığı Seti Sağlık Bakanlığı'nın 'Günde 2 Kez 2 Dakika' sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında Esenler Türk - İsveç Kardeşlik İlk ve Ortaokulu öğrencilerine, içinde diş fırçası ve diş macunu bulunan ağız ve diş sağlığı seti dağıtıldı.
Öğrencilere Diş Sağlığı Seti
14:41
TEGV'den Çocuklara Düş Gezgini TEGV'nın İstanbul Kalkınma Ajansı desteği ile hayata geçirdiği "Düş Gezgini" projesinin tanıtım toplantısı 20 Ocak Salı günü gerçekleşti.
12:11
Öğrencilere Ağız ve Diş Bakım Seti Hediye Edildi Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan "Günde iki kez iki dakika" projesi kapsamında Bakırköy Bölgesi Genel Sekreterliği tarafından Esenler’de bulunan Türk İsveç Kardeşlik İlköğretim Okulu’ndaki öğrencilere ağız ve diş sağlığı seti dağıtıldı, uzmanlar tarafından öğrencilere diş sağlığı konusunda bilgi verildi.
23:23
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerinde 23 Ocak Cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
10:54
"Medya ve Manipülasyon"u Anlattılar "Medya ve Manipülasyon" konusu Esenler'de düzenlenen bir panelde masaya yatırıldı
'Medya ve Manipülasyon'u Anlattılar
22:55
Esenler'de 'Medya ve Manipülasyon' Paneli Esenler Belediyesi ve İletişim Platformu işbirliğiyle Esenler’de “Medya ve Manipülasyon” konulu bir panel düzenlendi.
Esenler'de 'Medya ve Manipülasyon' Paneli
22:23
Esenler'de "Medya ve Manipülasyon" Paneli Esenler Belediyesi ve İletişim Platformu işbirliğiyle Esenler’de “Medya ve Manipülasyon” konulu bir panel düzenlendi.
Esenler'de 'Medya ve Manipülasyon' Paneli
09:18
Esenler Hamsi Ve Horonla Coştu Esenler'de düzenlenen 6. Hamsi ve Horon Festivali'nde 5 ton hamsi binlerce vatandaşa ikram edildi. Oldukça coşkulu geçen festivalde Esenlerliler, hamsiye ve horona doydu.
17:01
6'ncı Hamsi ve Horon Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu Esenler’de düzenlenen 6’ncı Hamsi ve Horon Festivali‘nde vatandaşlara 5 ton hamsi ikram edildi.
16:38
Sarıkamış Destanı Binlerle Buluştu "Sarıkamış Doksan Bin Ay Yıldız" adlı tiyatro oyununu, Sarıkamış Harekâtı’nın 100’üncü yılında, binlerce Esenlerli gurur ve gözyaşlarıyla izledi.
Sarıkamış Destanı Binlerle Buluştu
15:08
'GizemDolu Anadolu' Esenler'de Sergileniyor "Gizem Dolu Anadolu" fotoğraf sergisi, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve Esenler'de görev yapan STK temsilcilerinin katılımıyla fotoğrafseverlerin ziyaretine açıldı.
14:03
Sarıkamış Destanı Binlerle Buluştu "Sarıkamış Doksan Bin Ay Yıldız" adlı tiyatro oyununu, Sarıkamış Harekâtı'nın 100. yılında, binlerce Esenlerli gurur ve gözyaşlarıyla izledi.
Sarıkamış Destanı Binlerle Buluştu
12:43
Gizem Dolu Anadolu' Sergisi Esenler'de Açıldı Fotoğraf sanatçısı Resul Çelik’in Türkiye’nin 81 ilinden çektiği fotoğraflardan oluşan ‘Gizem Dolu Anadolu’ sergisi Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun katıldığı törenle açıldı.
15:58
Hastaların İmdadına Kar Üstü Araçlar Yetişiyor Doğu Anadolu Bölgesi'nde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan mahalle ve komlardaki hastalar, UMKE ve 112 Acil Servis ekiplerinin çabası sonucu hastanelere ulaştırılıyor 112 Acil Komuta Merkezi Başhekimi Dr. Bedir: "Biz bunlarla ulaşımı mümkün olmayan köylerdeki hastalara ulaşmaya çalışıyoruz.
15:16
Eroini Duvara Gömülü Kasaya Gizlemiş İstanbul Esenler'de uyuşturucu operasyonu düzenleyen polisi fark edip kaçmaya başlayan genç, kısa sürede yakalandı.
Eroini Duvara Gömülü Kasaya Gizlemiş
14:59
Gizem Dolu Anadolu Esenler'de Sergileniyor Fotoğraf Sanatçısı Resul Çelik'in Anadolu'nun gizem dolu güzelliklerini gün yüzüne çıkardığı, Türkiye'nin 81 ilinden 81 doğa fotoğrafının yer aldığı "Gizem Dolu Anadolu" fotoğraf sergisi Esenler'de ziyarete açılıyor.
14:24
Kar Üstü Araçları Hastaların İmdadına Yetişiyor Ağır kış şartlarının hüküm sürdüğü Doğu Anadolu Bölgesinde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan köy ve mezralardaki acil hastalar kar üstü araçları snowtracklarla kurtarılarak hastaneye götürülüyor.
Kar Üstü Araçları Hastaların İmdadına Yetişiyor
12:19
Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları Belirlendi Çanakkale’de, Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları ile dağılma mahalleri belirlendi.
Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları Belirlendi
23:37
Urfa Sıra Gecesi" İstanbul'da Tanıtıldı İstanbul Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenen sıra gecesinde, çiğ köfteler yoğruldu, davetlilere Osmanlı döneminin meşhur şerbeti "demirhindi" ikram edildi.
Urfa Sıra Gecesi' İstanbul'da Tanıtıldı
12:40
Dolandırıcılık Şüphelileri Yakalandı Küçükçekmece'de, kendilerini polis olarak tanıtıp dolandırıcılık yaptıkları iddia edilen 2 kişi tutuklandı.
Dolandırıcılık Şüphelileri Yakalandı
11:06
Dolandırıcıların Yeni Tuzağı: Eşcinsel İlişki Teklifi! İstanbul'da "eşcinsel ilişki" teklifiyle insanları zor durumda bırakan ve paralarını yürüten 3 dolandırıcı yakayı ele verdi.
Dolandırıcıların Yeni Tuzağı: Eşcinsel İlişki Teklifi!
10:42
Dikkat! Bu Tuzağa Düşmeyin İstanbul'da müthiş bir plan hazırlayarak sokaklarda dolandırıcılık yapan Zeki T.(22), Gökhan K.(21) ve Kaan Ö.(21)'den oluşan 3 kişilik çete yakalandı.
Dikkat! Bu Tuzağa Düşmeyin
17:51
Göksu Suriyeliler'e Umut Oldu Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Suriye'nin Rakka ve Telabyad kentlerinden tabutun içerisinde geçerek Türkiye'ye ulaşan Suriyeliler'e umut oldu.
17:07
Yılın En Başarılı Başkanı Göksu Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, ORC Araştırma'nın düzenlediği ankete göre 2014 yılının ülke genelinde "En Başarılı İlçe Belediye Başkanı" seçildi.
Yılın En Başarılı Başkanı Göksu
16:41
100'üncü Yılda Şehide Anı Yorganı Çanakkale Kent Konseyi, Esenler Mahalle Meclisi Kırkyama Çalışma Grubu, Çanakkale Savaşları'nın 100'üncü yıldönümü için 'Şehide Anı Yorganı' özel bir eser hazırlıyor.
100'üncü Yılda Şehide Anı Yorganı
11:48
Mahmud Bebeğe İyi Haber! Suriye’de yaşanan iç savaştan kaçıp İstanbul’a gelen göz tansiyon hastası 9 aylık bebek, sağlığına kavuştu.
Mahmud Bebeğe İyi Haber!
11:41
Esenler Belediyesi, Savaştan Kaçan Suriyeliler İçin Umut Oldu Esenler Belediyesi, savaştan kaçan Suriyeliler için umut oldu.
11:15
Suriyeli Bebek, Dünyayı Daha Net Görecek Suriye’de yaşanan iç savaştan kaçıp İstanbul’a gelen göz tansiyon hastası 9 aylık bebek, sağlığına kavuştu.
10:55
Esenler'de Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı... Fünye ile patlatılan şüpheli paketten koli bandı ile sarılmış gazete parçaları çıktı.
Esenler'de Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı...
10:48
Yaralanan Suriyeliler Savaştan Tabutla Kaçırıldı Suriye’nin Deyr-uz Zor kentinde iç çatışmalarda yaralanan şarapnel parçalarından yaralanan Suriyeli Salih Karduş, akrabası Muhammet Karsın ile ayrı tabutların içerisinde ölü numarası yaprak, Türkiye sınırına getirildi.
Yaralanan Suriyeliler Savaştan Tabutla Kaçırıldı
10:23
Şüpheli Paketten Gazete Parçaları Çıktı Esenler'de sokağa bırakılan ve yanında bira şişesi olan paket, bomba paniğine neden oldu.
Şüpheli Paketten Gazete Parçaları Çıktı
10:19
Patlatılan Şüpheli Paketten Gazete Çıktı Esenler’de bir sokağa bırakılan şüpheli paket, polisi alarma geçirdi.
Patlatılan Şüpheli Paketten Gazete Çıktı
09:53
Yaralanan Suriyeliler Savaştan Tabutla Kaçırıldı Suriye'de şarapnel parçalarından yaralanan Salih Karduş, Muhammet Karsın ayrı tabutların içerisinde ölü numarası yaparak, Türkiye sınırına getirildi.
Yaralanan Suriyeliler Savaştan Tabutla Kaçırıldı
13:37
2014'Ün Yıldızı 'GÖKSU' Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Türkiye'nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri'nden biri olan "Yılın Yıldızları" Ödül Töreni'nde Rektörlük Özel Ödülü aldı.
2014'Ün Yıldızı 'GÖKSU'
16:53
Esenler Bir 'BAYRAK Şairi'ni Andı Türk edebiyatının "Bayrak şairi" Arif Nihat Asya, ölümünün 40'ıncı yılında Esenler'de anıldı.
13:44
Esenler'de Buza Tuz Önlemi Esenler Belediyesi Karla Mücadele ekipleri 24 saat kesintisiz tuzlama ve yol açma çalışmaları yaparak, ilçedeki yolların ve parkların açık kalmasını sağladı.
13:28
Metin Göktepe Mezarı Başında Anıldı Görevi başındayken 19 yıl önce polis şiddeti sonucu yaşamını yitiren gazeteci Metin Göktepe, mezarı başında anıldı.
Metin Göktepe Mezarı Başında Anıldı
15:06
Esenler'den Muhacirlere 4 Tır Yardım AK Parti İstanbul İl Başkanlığı ve İstanbul'daki AK Partili ilçe belediyelerinin işbirliği ile Suriyeliler için başlatılan "Üşüyorum Yardım Edin!" Kampanyası'na, Esenler Belediyesi de 4 tır dolusu yardım ile destek verdi.
17:24
Mahmutbey-Mecidiyeköy Metro Hattı Kabataş'a Uzatılıyor Kabataş'ı Mecidiyeköy'e bağlayacak 6,5 kilometrelik yeni hattın ihalesinin bu ay içinde yapılması planlanıyor.
16:40
Kabataş-Mecidiyeköy Metrosu Start Alıyor Mecidiyeköy’ü Kabataş’a bağlayacak olan metro ihalesi Ocak ayı içerisinde gerçekleşecek.
Kabataş-Mecidiyeköy Metrosu Start Alıyor
16:05
Kabataş - Mecidikeköy Metrosu Start Alıyor 6,5 kilometrelik yeni hatla Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Esenler ve Bağcılar birbirine metro ile bağlanmış olacak.
Kabataş - Mecidikeköy Metrosu Start Alıyor
14:18
Oruçreis'te Kazma Vuruldu Esenler'de kentsel dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:27:01. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESENLER HABERLERİ
[Hata Bildir]