SON DAKİKA ESENYURT HABERLERİ

Son Dakika Esenyurt Haberleri

21:48
İstanbul'da Oto Hırsızlığı Operasyonu İstanbul'da oto hırsızlığı operasyonu- Birçok otomobil çaldıkları ve bu araçları parçalayarak sattıkları tespit edilen 3 şüpheli tutuklandı İstanbul'da, birçok otomobil çaldıkları ve bu araçları parçalayarak sattıkları tespit edilen 3 şüpheli tutuklandı.
İstanbul'da Oto Hırsızlığı Operasyonu
19:37
İstanbul'da Oto Hırsızlığı Operasyonu Birçok otomobil çaldıkları ve bu araçları parçalayarak sattıkları tespit edilen 3 şüpheli tutuklandı.
11:46
Esenyurt'ta Korsan Eyleme Gözaltı Esenyurt'ta polis, yolu trafiğe kapatarak izinsiz eylem yapan ve çevreye zarar veren 10 eylemciyi gözaltına aldı.
Esenyurt'ta Korsan Eyleme Gözaltı
15:35
Esenyurt'ta "Veremi Eğitim Yener" Semineri Esenyurt Belediyesi, Esenyurt Üniversitesi Toplum Sağlığı Merkezi’nin işbirliği ile “Veremi Eğitim Yener” konulu bir seminer düzenlendi.
Esenyurt'ta 'Veremi Eğitim Yener' Semineri
15:05
Deniz Feneri'nden Suriyeli Öğrencilere Yardım Suriyelilerin eğitim gördüğü Kademoon Okulu Müdürü Rakıpoğlu: "Buradaki Suriyeliler devrim bittikten sonra Suriye'ye dönecek, Türkiye'nin elçileri olacak"
22:00
MHP Seçim Bürosu Açılışındaki Silahlı Saldırı Davası MHP İstanbul İl Basın Danışmanı Cengiz Akyıldız'ın öldürüldüğü davanın ilk duruşması yoğun güvenlik önlemleri altında başladı.
MHP Seçim Bürosu Açılışındaki Silahlı Saldırı Davası
21:48
MHP Seçim Bürosu Açılışındaki Silahlı Saldırı Davası Esenyurt'ta, 26 Ocak 2014 tarihinde MHP seçim irtibat bürosu açılışındaki silahlı saldırıda İstanbul İl Başkanlığı Basın Danışmanı Cengiz Akyıldız'ın öldürülmesi ve 7 kişinin yaralanması olayına karıştıkları iddia edilen 6'sı çocuk yaşta 10 sanığın yargılanmasına başlandı.
MHP Seçim Bürosu Açılışındaki Silahlı Saldırı Davası
19:21
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerinde 18 Ocak Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
11:29
Esenyurt ve Sultangazi Terör Operasyonları: 7 Gözaltı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Esenyurt ve Sultangazi'de yapılar operasyonlarda 7 kişi gözaltına alındı.
Esenyurt ve Sultangazi Terör Operasyonları: 7 Gözaltı
11:28
Esenyurt'ta Terör Operasyonu Esenyurt’ta PKK/KCK terör örgütünün gençlik yapılanmasına yönelik yapılan çalışmalarda, örgüt üyelerinin el yapımı patlayıcılarla kamu kurum ve kuruluşlarına saldırı gerçekleştirebileceği bilgisi üzerine operasyon düzenlendi.
19:13
Esenyurt'ta Terör Örgütü Operasyonu: 6 Gözaltı Esenyurt'ta terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H üyesi oldukları iddia edilen 4'ü 18 yaşından küçük 6 kişi gözaltına alındı.
Esenyurt'ta Terör Örgütü Operasyonu: 6 Gözaltı
18:18
2014 Yılında 1 Milyon 165 Bin Konut El Değiştirdi Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye genelinde geçen yıl toplam 1 milyon 165 bin 369 konutun el değiştirdiğini bildirdi.
2014 Yılında 1 Milyon 165 Bin Konut El Değiştirdi
18:15
Kılıçdaroğlu'ndan Çakırözer'e "Geçmiş Olsun" Telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Gazetesi dağıtım kamyonlarının durdurularak aranması üzerine, gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakırözer'i telefonla arayarak "geçmiş olsun" dileklerini iletti.
16:44
Esenyurt'ta Anne Adaylarına Gebelik Eğitimi Esenyurt Belediyesi, sağlıklı nesiller yetişmesi amacıyla anne adaylarına gebelik eğitimi veriyor.
Esenyurt'ta Anne Adaylarına Gebelik Eğitimi
16:28
Kılıçdaroğlu'ndan Cumhuriyet Gazetesine 'Geçmiş Olsun' Telefonu CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet gazetesinin İstanbul Esenyurt'taki matbaasından çıkan dağıtım kamyonlarının gece yarısından sonra durdurularak aranması nedeniyle Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakırözer’i telefonla aradı.
15:41
Kılıçdaroğlu'ndan Cumhuriyet'e 'Geçmiş Olsun' Telefonu Cumhuriyet Gazetesi'nin matbaasından çıkan dağıtım kamyonlarının durdurulup aranmasıyla ilgili gazetenin genel yayın yönetmeni Utku Çakırözer'i aradı.
Kılıçdaroğlu'ndan Cumhuriyet'e 'Geçmiş Olsun' Telefonu
13:03
Tgc: Cumhuriyet Gazetesi'nin Dağıtımının Engellenmeye Çalışılması Sansürdür Türkiye gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu'nca yapılan açıklamada, saldırıya uğrayan mizah dergisi Charlie Hebdo'nun karikatürlerini yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi'nin dağıtımının polis tarafından dağıtımının engellenmeye çalışıldığı belirtilerek, "Polisin Cumhuriyet Gazetesi'ne yönelik sansür girişimini kınıyoruz.
11:55
Bakan Güllüce 2014 Yılının Konut Alım-Satım Verilerini Açıkladı 2014 yılında 225 bin 450 satış ile en çok İstanbul alım satımda en üst sırada yer alırken, en az gayrimenkul alım satımının gerçekleştiği il ise 157 konut ile Ardahan oldu.
10:43
Gazete Manşetleri, Gündemden Sıcak Haberler Haberler.com son dakika gelişmeleri. 14 Ocak gazete manşetleri ve Türkiye ile Dünya gündeminden son dakika haberler.
Gazete Manşetleri, Gündemden Sıcak Haberler
10:30
15 Ocak Gazete Manşetleri ve Haberler, En Çok Satan Gazeteler 15 Ocak gazete manşetleri ve Türkiye ile Dünya gündeminden son dakika haberler.
15 Ocak Gazete Manşetleri ve Haberler, En Çok Satan Gazeteler
04:53
Cumhuriyet Gazetesi'ne Polisten Charlie Hebdo Önlemi Mizah dergisi Charlie Hebdo'nun bugünkü sayısından bir bölümünün Cumhuriyet gazetesinde yayınlanacağı haberleri üzerine, gazete binası önünde polis güvenlik önlemi aldı.
Cumhuriyet Gazetesi'ne Polisten Charlie Hebdo Önlemi
17:28
2küçük Resul'un Okuldaki Ölümünde İhmal İddiası * Arnavutköy'deki İBB Evliya Çelebi İlköğretim Okulu'nda korkulukları olmayan yangın merdiveninden düşen 11 yaşındaki Resul Yaşar, tedavi gördüğü hastanede bir hafta sonra yaşam savaşını kaybetti.
2küçük Resul'un Okuldaki Ölümünde İhmal İddiası
16:49
Okulun Yangın Merdiveninden Düşen 5. Sınıf Öğrencisi Yaşamını Yitirdi Arnavutköy Hadımköy İBB Evliya Çelebi İlköğretim Okulu'nda yangın merdiveninden düşen 5. Sınıf öğrencisi Resul Yaşar (11), tedavi gördüğü hastanede bir hafta sonra yaşamını yitirdi.
Okulun Yangın Merdiveninden Düşen 5. Sınıf Öğrencisi Yaşamını Yitirdi
16:35
Minik Resul'un Acı Ölümü Hadımköy'de 5. sınıf öğrencisi Resul Yaşar, okulun yangın merdiveninden düşerek hayatını kaybetti.
Minik Resul'un Acı Ölümü
16:30
1küçük Resul'un Okuldaki Ölümünde İhmal İddiası Arnavutköy'deki İBB Evliya Çelebi İlköğretim Okulu'nda korkulukları olmayan yangın merdiveninden düşen 11 yaşındaki Resul Yaşar, tedavi gördüğü hastanede bir hafta sonra yaşam savaşını kaybetti.
1küçük Resul'un Okuldaki Ölümünde İhmal İddiası
12:05
Düzelterek Yeniden) - Arkadaşına Cinsel Saldırıda Bulunan Eşinin Cezalandırılmasını Sağladı Düzelterek Yeniden --------- Sayın Yazıişleri Müdürleri'nin dikkatine, aynı başlıkla verdiğimiz haberdeki isimleri mahreçleyerek yeniden veriyoruz.
Düzelterek Yeniden) - Arkadaşına Cinsel Saldırıda Bulunan Eşinin Cezalandırılmasını Sağladı
09:55
Arkadaşına Cinsel Saldırıda Bulunan Eşinin Cezalandırılmasını Sağladı Esenyurt'ta yaşayan Mehmet Ali Ünal, eşi Asiye Ünal'ın arkadaşı olarak evlerinde kalan özel güvenlik görevlisi Aysel Ç.'ye, eşinin işyerinde olmasını fırsat bilerek cinsel saldırıda bulundu.
Arkadaşına Cinsel Saldırıda Bulunan Eşinin Cezalandırılmasını Sağladı
14:40
Türkiye'ye AB Destekli Eğitim Modeli Avrupa Birliği (AB) destekli ‘Girişimsel Öğrenme’ projesinin başlangıç toplantısı Esenyurt’ta yapıldı.
Türkiye'ye AB Destekli Eğitim Modeli
14:04
Türkiye'ye AB Destekli Eğitim Modeli Avrupa Birliği (AB) destekli ‘Girişimsel Öğrenme’ projesinin başlangıç toplantısı Esenyurt’ta yapıldı.
Türkiye'ye AB Destekli Eğitim Modeli
11:50
Bülent Ersoy'a Servet Kazandıran Yatırım Büyük İlgi Görüyor Son dönemde en gözde yatırım araçlarından birisi de kule vinçleri. Bülent Ersoy'un 22 kule vinci var. Vinci alanlar şirketlere kiralayıp 3-4 yılda parasını çıkarıyor.
Bülent Ersoy'a Servet Kazandıran Yatırım Büyük İlgi Görüyor
21:39
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerine 14 Ocak Çarşamba günü elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
15:47
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve Küçükçekmece'deki tesis yatırım ve bakım onarım çalışmaları nedeniyle 13 Ocak'ta bazı semtlerde elektrik kesintisi yapılacak.
10:23
Oto Hırsızlarının Rahatlığı "Pes" Dedirtti Esenyurt’ta otomobil hırsızlarının rahatlığı “bu kadarına da pes” dedirtti.
10:18
Oto Hırsızlarının Rahatlığı 'Pes' Dedirtti Esenyurt’ta otomobil hırsızlarının rahatlığı “bu kadarına da pes” dedirtti.
Oto Hırsızlarının Rahatlığı 'Pes' Dedirtti
23:23
İstanbul'da Fabrika Yangını İstanbul Esenyurt'ta altın geri dönüşüm tesisindeki yangın hasara yol açtı.
23:01
Esenyurt'ta Altın Fabrikasında Yangın Esenyurt'ta altın imalatı yapılan fabrikada yangın çıktı.
Esenyurt'ta Altın Fabrikasında Yangın
23:01
Altın Fabrikasında Korkutan Yangın Esenyurt'ta altın fabrikası olarak kullanılan binada çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Altın Fabrikasında Korkutan Yangın
22:43
Altın Takı İmal Eden Fabrikada Korkutan Yangın Esenyurt'ta, altın takı imal eden bir fabrikada çıkan yangın sonucu büyük çapta hasar meydana geldi.
Altın Takı İmal Eden Fabrikada Korkutan Yangın
22:42
Altın Takı İmal Eden Fabrikada Korkutan Yangın Esenyurt'ta altın takı imal eden fabrikada çıkan yangın itfaiyeyi alarma geçirdi.
Altın Takı İmal Eden Fabrikada Korkutan Yangın
22:38
Altın Fabrikasında Korkutan Yangın Esenyurt’ta altın fabrikası olarak kullanılan binada çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
19:06
İstanbul'daki Büyük Elektrik Kesintisinde Yeni Gelişme İstanbul'un her iki yakası için de alınan elektrik kesintileri ile ilgili AYEDAŞ kesintileri iptal etti. BEDAŞ ise kararı uygulayacak.
İstanbul'daki Büyük Elektrik Kesintisinde Yeni Gelişme
10:30
İstanbul Bilgi Üniversitesi bilgiMBA ile Akkoza'da İstanbul'un yoğun hayatına alternatif olarak açılan bilgiMBA Akkoza, BİLGİ'nin nitelikli akademik kadrosunu MBA öğrencileriyle buluşturuyor.
10:02
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi,Hangi İlçelerde Yaşanacak ? İstanbul'da hangi ilçelerde elektrikler kesilecek ? İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelere, 10 Ocak Cumartesi günü belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi,Hangi İlçelerde Yaşanacak ?
09:13
Esenyurt'ta Banka Şubesinde Patlama Esenyurt'ta bir banka şubesinde patlama meydana geldi.
08:04
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelere, 10 Ocak Cumartesi günü belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi
01:42
Esenyurt'ta Banka Şubesi Önünde Patlama Esenyurt'ta bir banka şubesi önünde patlama meydana geldi.
Esenyurt'ta Banka Şubesi Önünde Patlama
01:39
Esenyurt'ta Banka Şubesi Önünde Patlama Haber-Kamera: Bulut MÜLHİM / İstanbul DHA Esenyurt'ta bir banka şubesi önünde patlama meydana geldi.
01:34
Esenyurt'ta Banka Şubesinde Patlama Esenyurt'taki bir banka şubesinde meydana gelen patlama sonucu bankada maddi hasar oluştu.
Esenyurt'ta Banka Şubesinde Patlama
20:19
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerinde 10 Ocak Cumartesi günü elektrik kesintisine gidilecek.
18:31
Cumartesi Günü İstanbul'un İki Yakasında da Elektrik Kesintisi Var Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 10 Ocak Cumartesi günü İstanbul'un iki yakasında bazı ilçelerine belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
Cumartesi Günü İstanbul'un İki Yakasında da Elektrik Kesintisi Var
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:45:09. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESENYURT HABERLERİ
[Hata Bildir]