03:2800
SON DAKİKA FATİH HABERLERİ

Son Dakika Fatih Haberleri

   

  CHP Grup Başkanvekili İnce Açıklaması

  "Yalova'da belediye başkanını Yalova'da yaşayanlar seçer, Yüksek Seçim Kurulu'ndaki hakimler değil" "Bütün ittifaklara rağmen Yalova'da 28 bin oyla seçilmiş belediye başkanımızın görev yapıp, yapmamasına Yalova olarak karar verilecek. (Dün 20:49)

   

  Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

  Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

  19 Nisan'da başlayan etkinliğe 23 ilden 40 takım katıldı. (Dün 19:19)

   

  Suriyeli Çocukların 23 Nisan Coşkusu

  İstanbul’da faaliyet gösteren Suriye Nur Derneği tarafından düzenlenen etkinliklerle Suriyeli çocuklar 23 Nisan’ın coşkusunu doyasıya yaşadı. (Dün 19:03)

   

  23 Nisan Biga'da Coşkuyla Kutlandı

  23 Nisan Biga'da Coşkuyla Kutlandı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 94. Yıldönümü etkinlikleri, Çanakkale’nin Biga ilçesinde cumhuriyet meydanında Atatürk anıtına çelenk konulması ile başladı. (Dün 17:19)

   

  Nazilli'de 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

  Nazilli'de 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

  Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 94. yılında Nazilli’de törenlerle kutlandı. (Dün 17:09)

   

  İzmir Bornova Bursa'yı Yendi Türkiye Şampiyonu Oldu

  Özel sporcular Türkiye Şampiyonası'nda İzmir Bornova Hasan Tahsin İş Okulu Gençlik ve Spor Kulübü, finalde Bursa Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü Derneği'ni 5-0 mağlup ederek mutlu sona ulaştı. (Dün 17:03)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkoğlu, Elbistan, Afşin, Pazarcık ve Andırın ilçelerinde törenlerle kutlandı. (Dün 14:14)

   

  Mustafa Demir, Koltuğunu Minik Mert'e Bıraktı

  Mustafa Demir, Koltuğunu Minik Mert'e Bıraktı

  Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan Ulusal Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Kırımlı Aslanbey İlköğretim Okulu öğrencisi Mert Tosun’a bıraktı. (Dün 13:41)

   

  23 Nisan Sivas'ta Törenle Kutlandı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 94'üncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı, Sivas'ta düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. (Dün 13:40)

   

  Babalarının Eli Ayağı Oldu

  Babalarının Eli Ayağı Oldu

  Tokat'ta yaşayan 10 yaşındaki Semih ile ağabeyi 13 yaşındaki Samet Karaca, engelli anne ve babalarının bakımını sağlıyor. (Dün 13:30)

   

 

Manşet Haberleri