12:2500
SON DAKİKA KÜÇÜKÇEKMECE HABERLERİ

Son Dakika Küçükçekmece Haberleri

  Mirasımız Tehlikede! Aksa İçin Harekete Geç' Etkinliği

  Mirasımız Tehlikede! Aksa İçin Harekete Geç" Etkinliği

  Mirasımız Derneği tarafından İsrail'in işgali altındaki topraklara ve Mescid i Aksa'ya sahip çıkmak, bölgedeki Osmanlı mirasını korumak ve bu konularda halkı bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen etkinlik, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici: "Artık bütün İslam dünyasındaki Müslümanların, kardeşleriyle kucaklaşma barışma ve bir sevgi seli haline gelme vakti gelmiştir" Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydın: "İnsanın derdi (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Mescid-i Aksa İçin Harekete Geç"

  Mirasımız Derneği tarafından düzenlenen, "Mescid-i Aksa için harekete geç" programı, Küçükçekmece'de gerçekleşitirildi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Hdp Küçükçekmece 1. Olağan Kongresi

  Akil İnsanlar Heyeti İç Anadolu Bölgesi Grubu Üyesi Can: "Biz Kürtler, bu dönemde haklarımızı alamazsak başka hiçbir dönem alamayız" "Kürt meselesi, dağdaki insanların silahsızlandırılmasıdır. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bu Kez Öğretmenler Eylemde

  Geçtiğimiz hafta bir lise öğrencisinin okulda öğretmenini bıçaklaması, eğitimcilerin tepkisi çekti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Gençler 'Sigaraya Hayır' Dedi, Ödülü Kaptı

  Gençler "Sigaraya Hayır" Dedi, Ödülü Kaptı

  Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen “Temiz Okul, Temiz Toplum, Çözüm Sensin” projesi kapsamında ’Sigaraya Hayır-Sağlıklı Yaşama Evet ’ konulu afiş yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Galibiyet Serisi Devam Ediyor

  Galibiyet Serisi Devam Ediyor

  İzmir Üniversitesi'nin tekerlekli basketbol ligindeki temsilcisi KES, İzmir RSK ile girdiği mücadeleden 50-31'lik galibiyetle ayrıldı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İSKİ'nin 2015 Bütçesi 5 Milyar 762 Milyon Lira

  İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, İSKİ Genel Müdürlüğünün 2015 Yılı Bütçesi ve 2015 Yılı Performans Programını onayladı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Karadeniz'den Öğrencilere 'Diş Karnesi'

  Başkan Karadeniz'den Öğrencilere 'Diş Karnesi'

  İstanbul Valiliği, Küçükçekmece Belediyesi, Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı (AKEV) ve İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Dentaydın’ın ortaklaşa yürüttüğü okullarda ücretsiz diş taraması ile tedavi hizmeti sunan Hayata Sağlıkla Gülümse projesi, düzenlenen bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Diş Hekimi Başkan'dan Ağız ve Diş Sağlığı Taraması

  Diş Hekimi Başkan'dan Ağız ve Diş Sağlığı Taraması

  Diş hekimi olan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, çocukları ağız ve diş sağlığı taramasını gerçekleştirdi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 12:25:15. #1.13#