03:3300
SON DAKİKA KÜTAHYA HABERLERİ

Son Dakika Kütahya Haberleri

   

  Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda

  Genel Kurul'da, Cumhurbaşkanlığı Sarayı hakkındaki idare mahkemesi kararları gündeme geldi CHP Grup Başkanvekili Gök, Ankara 5. İdare Mahkemesi'nin Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili yürütmeyi durdurma kararı verdiğini kaydetti Adalet Bakanı Bozdağ, önce 5. İdare Mahkemesi'nin yürütmeyi durdurma kararının bölge idare mahkemesince kaldırıldığını belirtti, daha sonra bu sözlerini düzelterek, "Kusura bakmayın. (Bugün 02:07)

   

  Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda

  Hakim ve savcı ücretlerinde artış, aramalarda kuvvetli şüpheyi makul şüpheye dönüştüren, Danıştay ve Yargıtay'da üye ve daire sayısı artışını öngören teklifin 1. bölümünde yer alan 20 madde kabul edildi Danıştay ve Yargıtay üyesi seçilebilmek için hakimlik ve savcılık mesleğindeki 20 yıllık kıdem şartı 17 yıla düşürülüyor Noterler işlemlerini elektronik imza kullanarak da yapabilecek. (Bugün 02:06)

   

  Kütahya'da, Öğrencilerin Öğretmeni Dövdüğü İddiası

  Tavşanlı ilçesinde bir okulda, öğrenciler tarafından dövülerek ayağı kırıldığı iddia edilen öğretmen, tedavi altına alındı Kütahya Milli Eğitim Müdürü Esen: "Milli Eğitim Müdürlüğü olarak soruşturma başlattık. Böyle vakaların yaşanması biz eğitimcileri yürekten yaralıyor" (Dün 22:27)

   

  Öğrencilerin Dövdüğü Öğretmenin Bacağı Kırıldı

  Öğrencilerin Dövdüğü Öğretmenin Bacağı Kırıldı

  Kütahya'nın Tavşanlı ilçesindeki meslek lisesinde motor bölümü öğretmeni Kazım Sezer, nöbetçi öğretmen olduğu sırada derse girmeyip okuldan çıkmak isteyen bir grup öğrenci tarafından dövüldü. (Dün 19:00)

   

  Kütahya'dan Kömür Getirileceği İddiası

  Kütahya'dan Kömür Getirileceği İddiası

  Şırnak'a Kütahya'dan kömür getirileceği iddiası- Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinden getirelecek kömürün Şırnak'taki ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını ileri süren Şırnak Kömür Üretim ve Pazarlama Kooperatifi üyeleri, buna karşı topladıkları 3 bin 500 imzayı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı ile TKİ'ye gönderdiŞIRNAK (AA) - Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinden getirilecek kömürün Şırnak'taki ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını ileri süren Şırnak Kömür Üretim ve Pazarlama Kooperatifi üyeleri (Dün 18:47)

   

  Tavşanlı Öğrencilerin Dövdüğü Öğretmenin Bacağı Kırıldı

  Tavşanlı Öğrencilerin Dövdüğü Öğretmenin Bacağı Kırıldı

  Kütahya'nın Tavşanlı ilçesindeki meslek lisesinde motor bölümü öğretmeni Kazım Sezer, nöbetçi öğretmen olduğu sırada derse girmeyip okuldan çıkmak isteyen bir grup öğrenci tarafından dövüldü. (Dün 18:35)

   

  ÇTSO, Komşu Sanayici ve İş Adamlarını Ağırladı

  ÇTSO, Komşu Sanayici ve İş Adamlarını Ağırladı

  Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası önümüzdeki yıl 100. yıl dönümü düzenlenecek Çanakkale Savaşları törenleri öncesi komşu kentlerin iş adamları ve sanayicilerini ağırladı. (Dün 18:14)

   

  Şırnak'tan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na Mektup

  Şırnak Kömür Üretim ve Pazarlama Kooperatifi tarafından Şırnak’a Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinden kömür getirileceği iddiasıyla toplanan imzalar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu’na gönderildi. (Dün 17:04)

   

  Okuldan Kaçmaya Çalışan Öğrenciler, Öğretmen Dövdü

  Okuldan Kaçmaya Çalışan Öğrenciler, Öğretmen Dövdü

  Kütahya Tavşanlı'da meslek lisesi öğretmeni Kazım Sezer, nöbetçi öğretmen olduğu sırada derse girmeyip okuldan çıkmak isteyen bir grup öğrenci tarafından dövüldü. (Dün 16:40)

   

  Şırnak'a Kütahya'dan Kömür Getirileceği İddiası

  Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinden getirelecek kömürün Şırnak'taki ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını ileri süren Şırnak Kömür Üretim ve Pazarlama Kooperatifi üyeleri, buna karşı topladıkları 3 bin 500 imzayı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı ile TKİ'ye gönderdi. (Dün 16:31)

   

  Madencilikte İş Faciaları ve Sonuçları' Paneli

  Madencilikte İş Faciaları ve Sonuçları' Paneli

  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ve Türkiye Mühendis ve Maden Odaları Birliği (TMMOB) işbirliği ile düzenlenen “Madencilikte İş Faciaları ve Sonuçları” adlı panel, Eskişehir ve çevre illerden gelen misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. (Dün 16:29)

   

  PKK'nın Elinde Olduğu İddia Edilen İnfaz Listesi Meclis Gündeminde

  MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için TBMM Başkanlığına iki adet soru önergesi verdi. (Dün 15:04)

   

  Demokratik Gelişim Partisinden İstifa

  Kurucu Genel Başkanlığını Kütahya Milletvekili Bal'ın yaptığı DGP'de genel başkan yardımcıları Kucur ve Hergüner partilerinden istifa etti. (Dün 14:07)

   

  Tavşanlı'da Serdar Tuncer Rüzgarı

  Tavşanlı'da Serdar Tuncer Rüzgarı

  Sanatçı Serdar Tuncer, “Şiirli Muhabbet” etkinliği ile Tavşanlılılar’la buluştu. (Dün 13:11)

   

  Düğün Salonları İçin 17 Köye 252 Bin TL Ödenek

  Düğün Salonları İçin 17 Köye 252 Bin TL Ödenek

  Tavşanlı İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Çetin, köylere yapılan Düğün Salonu çalışmalarını değerlendirdi. (Dün 13:01)

   

  Bölge Sanayi Oryantasyon Projesi

  Kütahya'da, Üniversite Sanayi iş birliği çerçevesinde hazırlanan "Bölge Sanayi Oryantasyon Projesi" kapsamında öğrenciler "asistan mühendis" olarak işletmelerde çalışacak. (Dün 12:27)

   

  Fatih Yonar Görevine Başladı

  Fatih Yonar Görevine Başladı

  Doç Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdürlüğü görevine Fatih Yonar atandı. (Dün 10:37)

   

  TKDK Bilgilendiriyor

  TKDK Bilgilendiriyor

  Kütahya Simav'da, TKDK Kütahya İl Koordinatörlüğü ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Simav'da bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. (Dün 10:03)

   

  2 İlde Deprem Paniği / Yurtta Son Depremler

  2 İlde Deprem Paniği / Yurtta Son Depremler

  Muğla ve Kütahya gece ve sabahın erken saatlerinde deprem paniği yaşadı. Muğla'da sabah 4,2 büyüklüğünde Kütahya'da gece 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (Dün 09:58)

   

  Ahmet Karaaslan: Öğretmenlik Peygamber Mesleğidir

  Radyo Dumlupınar, Öğrenci Konseyi, İdealist Gençler Topluluğu ve Anadolu Gençlik Derneği heyetleri, Öğretmenler Günü nedeniyle Rektör Prof. Dr. Ahmet Karaaslan’ı makamında ziyaret etti. (Dün 09:53)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı yurt genelinde mevsim normallerinin altında seyretmeye devam edecek. (Dün 08:54)

   

  2 İlde Deprem Paniği

  2 İlde Deprem Paniği

  Muğla ve Kütahya gece ve sabahın erken saatlerinde deprem paniği yaşadı. Muğla'da sabah 4,2 büyüklüğünde Kütahya'da gece 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (Dün 07:32)

   

  Kütahya Simav'da Deprem

  Kütahya Simav'da Deprem

  Kütahya’nın Simav ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (Dün 06:39)

   

  Kütahya'da 4 Büyüklüğünde Deprem

  Simav ilçesinde 4 büyüklüğüne deprem meydana geldi. (Dün 02:54)

   

  Kütahya'da 4,1 Büyüklüğünde Deprem

  Kütahya'nın Simav ilçesi yakınlarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (Dün 02:36)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 03:33:26. #1.12#