SON DAKİKA KAVAK HABERLERİ

Son Dakika Kavak Haberleri

13:17
Türkiye'de İnsanlar, Gazete Okumaya Sadece 24 Dakika Ayırıyor Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi, Basın İlan Kurumu(BİK) Genel Kurul Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kavaklı, Türkiye'de insanların gazete okuma süresinin 24 dakikayı geçmediğini açıkladı.
Türkiye'de İnsanlar, Gazete Okumaya Sadece 24 Dakika Ayırıyor
14:40
Organize Sanayi Bölgesinde Uluslararası Enerji Semineri Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde Uluslararası Enerji Semineri yapıldı.
Organize Sanayi Bölgesinde Uluslararası Enerji Semineri
17:29
Eskişehir'de Yol Çalışmaları Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe kırsalında kar ve buzlanma mücadelesi sonrası yollarda meydana gelen deformasyonları gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.
Eskişehir'de Yol Çalışmaları
16:35
Kartalkaya'da Yarıyıl Tatili Hazırlıkları Tamamlandı Kartalkaya'da yarıyıl tatili hazırlıkları tamamlandı- Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Kartalkaya'daki oteller, kavak severlere uzunluğu 45 kilometreye yaklaşan pistlerle hizmet verecek Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Kartalkaya'da yarıyıl tatili hazırlıkları tamamlandı.
Kartalkaya'da Yarıyıl Tatili Hazırlıkları Tamamlandı
15:49
Ağaçları Kesmemek İçin Lokantanın Mimarisini Değiştirdi Tokat’ta kesilmeye kıyılamayan ağaçlar lokantanın içinden geçerek gökyüzüne uzanıyor.
15:41
Kış Mevsiminde Büyükşehir Farkı Kırsalda Hissediliyor Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, İlçe kırsalında kar ve buzlanma mücadelesi sonrası yollarda meydana gelen deformasyonları gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.
14:00
Kartalkaya'da Yarıyıl Tatili Hazırlıkları Tamamlandı Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Kartalkaya'daki oteller, kavakseverlere uzunluğu 45 kilometreye yaklaşan pistlerle hizmet verecek.
13:52
Ağaçları Kesmemek İçin Lokantanın Mimarisini Değiştirdi Tokat’ta kesilmeye kıyılamayan ağaçlar lokantanın içinden geçerek gökyüzüne uzanıyor.
19:04
Vali Şahin, Kavak'ta İncelemelerde Bulundu Samsun Valisi İbrahim Şahin, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu.
14:56
Kavak'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Kavak ilçesinde trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Kavak'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı
08:54
Kuşadası'nda Hacivat-Karagöz Gösterisi Uğur Taşkın’ın yazıp yönettiği çocuk tiyatrosu Hacivat ve Karagöz, Erkan Yücel Sahnesi’nde oynandı.
Kuşadası'nda Hacivat-Karagöz Gösterisi
00:46
Aydın'da Ev Yangını Aydın Didim'de bir apartmanda çıkan yangın hasara yol açtı.
Aydın'da Ev Yangını
13:31
Cami İmam Hatibinden Ahşaptan Maket Araçlar Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Çimenlik Camiinde İmam Hatiplik yapan Ahmet Gündüz ahşaptan maket kağnı arabası, gemi, uçak ve çeşitli tarım aletleri yapıyor.
Cami İmam Hatibinden Ahşaptan Maket Araçlar
12:59
Kaybolan Turistleri Arama Çalışması Devam Ediyor Antalya'nın Kemer ilçesinde çıktıkları doğa gezisinde kaybolan 3 turistin arama çalışmaları devam ediyor.
Kaybolan Turistleri Arama Çalışması Devam Ediyor
12:53
Edirne'den Kısa Kısa Edirne Engelli Gönüllüleri Derneği üyeleri, yemekte buluştu.
12:42
Antalya'nın Kemer İlçesinde Doğa Gezisinde Kaybolan 3 Turistin Arama Çalışmaları Devam Ediyor Antalya’nın Kemer ilçesinde çıktıkları doğa gezisinde kaybolan 3 turistin arama çalışmaları devam ediyor.
12:31
Kavak Kaymakamı Şekerci Açıklaması "Amacımız SYDV için gönderilen paraları sağlıklı şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak"
14:07
Arhavi Laz Kültür, Sanat ve Turizm Derneğinden Ana Sınıfına Malzeme Yardımı Arhavi Laz Kültür Sanat ve Turizm Derneği, Kavak Nuri Özaltın 75. Yıl İlkokulu ve Ortaokuluna malzeme yardımında bulundu.
10:40
Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile 25 kursiyerin katılımıyla düzenlenen Satış Görevlisi kursu sona erdi.
Görevlisi Kursiyerleri Belgelerini Aldı
23:18
HSYK'dan Yeni Kararname Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
HSYK'dan Yeni Kararname
21:35
HSYK'dan Yeni Kararname HSYK kararnamesiyle Uşak Cumhuriyet Başsavcısı Ali Bayram, Karşıyaka Cumhuriyet Savcılığı'na atandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
19:05
Yeni HSYK'dan 'Balyoz' Gibi Kararname HSYK'nın yeni kararnamesiyle 888 hakim ve savcı atandı. Görev yeri değiştirilenler arasında Hrant Dink, Ergenekon, Balyoz, Şike gibi davaların hâkim ve savcıları da var.
Yeni HSYK'dan 'Balyoz' Gibi Kararname
16:26
Samsun'da Kayıp Esnaf Ölü Bulundu Samsun'un Çarşamba ilçesinde geçen Cumartesi sabahı kaybolan Bekir Turacı, ölü olarak bulundu.
Samsun'da Kayıp Esnaf Ölü Bulundu
16:13
Kayıp Esnaf Ölü Bulundu Samsun'un Çarşamba ilçesinde geçen cumartesi sabahı kaybolan Bekir Turacı, ölü olarak bulundu.
Kayıp Esnaf Ölü Bulundu
14:10
Kavak Belediyesi Logosunu Arıyor Samsun’un Kavak İlçe Belediyesi yeni logosunu belirlemek için web sitesinde bir anket başlattı.
Kavak Belediyesi Logosunu Arıyor
18:30
Samsun'da Çığ Uyarısı Samsun Valiliği tarafından açıklanan afet ve acil durum raporunda kentin iç kesimleri için çığ uyarısında bulunuldu.
12:55
Kavak'ta Kardan Kapanan Yollar Açıldı Kavak'ta kar yağışı nedeniyle kapanan 95 yerleşim biriminin yollarının açıldığı bildirildi.
11:42
Narenciyede İhracat Arttı, Gelir Yerinde Saydı Narenciyede ihracat arttı, gelir yerinde saydı- Narenciyede, geçen yıl ihracat 2013'e göre yüzde 16 artsada elde edilen gelirdeki artış yüzde 1'de kaldı- Rusya nareciye ihracatında ilk sırada yer alırken, üçüncü sıradaki Ukrayna'ya yapılan ihracatta yüzde 24 gelirde ise yüzde 32 azalma yaşandı ANIL BAĞRIK - Türkiye'nin yaş sebze ve meyve ihracatında en önemli payı elinde bulunduran nareciyede, 2014'de bir önceki yıla göre ihracat yüzde 16 arttı ancak gelirdeki artış ise yüzde 1'de kaldı.
Narenciyede İhracat Arttı, Gelir Yerinde Saydı
11:29
Narenciyede İhracat Arttı, Gelir Yerinde Saydı Narenciyede, geçen yıl ihracat 2013'e göre yüzde 16 artsada elde edilen gelirdeki artış yüzde 1'de kaldı Rusya nareciye ihracatında ilk sırada yer alırken, üçüncü sıradaki Ukrayna'ya yapılan ihracatta yüzde 24 gelirde ise yüzde 32 azalma yaşandı.
15:25
Kavak'ta Kış Kavak İlçesinde dün akşam hava sıcaklığının sıfırın altında 15 dereceye düşmesiyle buzlanma meydana geldi.
12:43
Orta Karadeniz Eksi 28'i Gördü Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürü Murat Asar, "Türkiye’ye sarkan soğuk hava dalgası bazı merkezlerde rekor kırarak bugüne kadar ölçülmüş en düşük sıcaklıkların altına çekti.
18:31
Samsun'da Eğitime Kar Engeli Samsun'da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime yarın ara verilecek.
15:18
Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı" Başbakan Davutoğlu: (3) "18 yaşından sonra çocuklar tarafından kullanılacak bir tasarruf hesabı (çeyiz hesabı) açacağız. Ebeveyn bu hesaba ne kadar yatırmışsa, çocuk evleneceği zaman ebeveynin yatırdığı bu miktara, kademelendirilmiş bir çalışma düşüneceğiz ama ortalaması yüzde 15 civarında devlet katkı yapacak.
14:16
Karamanoğulları'nın 700 Yıllık "Kütük Atma" Geleneğini Yaşatılıyor Karamanoğulları Beyliği'nin geleneği olan ve ailenin ilk erkek bebeğinin dünyaya gelmesi dolayısıyla 700 yıl kadar önce gerçekleştirilen "Kütük atma" töreni, Burdur'da hala yapılıyor Törende erkek bebeğin dünyaya geldiği evin yüksek yerinden aşağıya kütük atılıyor, bebeğin annesine mani söyleniyor, davul zurna çalınıp halk oyunları oynanıyor.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
18:36
Samsun'da Beyaz Esaret Samsun’da etkisini sürdüren kar nedeniyle 418 mahalle yolu ulaşıma kapanırken, bazı okullarda ise 08-09 Ocak günleri eğitime ara verildi.
Samsun'da Beyaz Esaret
18:26
Samsun Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi Okulları tatil olan çocukların kar keyfi SAMSUN'da kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, okulların tatil olmasını fırsat bilen çocuklar karın keyfini çıkardı.
Samsun Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi
16:34
Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi Samsun'da kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, okulların tatil olmasını fırsat bilen çocuklar karın keyfini çıkardı.
Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi
11:15
Diker Salihli'de 100 Bin Kişiyle Görüşecek Manisa eski Milletvekili Tevfik Diker, ’Adım adım Manisa’ programının ikinci etap çalışmalarının startını Salihli’den verdi.
Diker Salihli'de 100 Bin Kişiyle Görüşecek
18:43
Başhekim Bilgin'den Kaymakam Yıldız'a Ziyaret Kavak Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Dr. Turan Bilgin, Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız’ı makamında ziyaret etti.
Başhekim Bilgin'den Kaymakam Yıldız'a Ziyaret
11:06
Çay Ocağı İşleten Girişimci, Fabrika Sahibi Oldu Samsun'da çay ocağı işletirken 1993 yılında kurduğu küçük atölyede çay kazanı üretmeye başlayan Mustafa Aydın, bugün çay kazanlarını Türkiye'nin dört bir yanına satıyor.
Çay Ocağı İşleten Girişimci, Fabrika Sahibi Oldu
18:49
Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü'nde Yeni Dönem Anadolu Üniversitesi (AÜ) bünyesinde çalışmalarını sürdüren, "Sektör Buluşmaları, Kişisel Gelişim Zirvesi" gibi ulusal çapta ses getiren büyük etkinliklere imza atarak üniversite öğrencilerini profesyonel iş yaşamına hazırlamayı misyon edinen Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü 9. Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi.
Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü'nde Yeni Dönem
17:39
4x4 Kar Paletli Ambulans Göreve Çıktı Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekimliği’nde görevli 4x4 paletli ambulans, yoğun kış şartlarının yaşandığı Ladik’te görev yapmak için yola çıktı.
4x4 Kar Paletli Ambulans Göreve Çıktı
13:25
Bodrum'da 'Figüran' Kuyruğu Bodrum'da çekilecek televizyon dizisi için dört figüran arandığı duyurusuna yoğun başvuru oldu.
Bodrum'da 'Figüran' Kuyruğu
12:31
Elazığ'da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri ile 3 Hastanenin Başhekimi Değişti Elazığ’da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Uzman Dr. Latif Üstünel getirilirken, 3 hastanenin de idareci başhekimi değiştirildi.
10:37
Turan Bilgin Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirildi.
Turan Bilgin Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu
15:25
Kayseri İnşaatta Düşen İşçi Yaralandı Kayseri'de bir inşaatta çatı tadilatı yapan 61 yaşındaki Saim Kavak, 4 metreden düşerek yaralandı.
Kayseri İnşaatta Düşen İşçi Yaralandı
13:10
Kayseri'de İnşaatta Düşen İşçi Yaralandı Kayseri'de bir inşaatta çatı tadilatı yapan 61 yaşındaki Saim Kavak, 4 metreden düşerek yaralandı.
Kayseri'de İnşaatta Düşen İşçi Yaralandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:23:08. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAVAK HABERLERİ
[Hata Bildir]