08:1000
SON DAKİKA KAVAK HABERLERİ

Son Dakika Kavak Haberleri

 

  Güvenç, Suruç'ta sorunları dinledi

  Güvenç, Suruç'ta sorunları dinledi

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, bölgeye davet ettiği iş kadınlarıyla birlikte Suruç'ta bir dizi temaslarda bulundu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  İhtiyaç Sahibi Ailelere Kömür Yardımı

  İhtiyaç Sahibi Ailelere Kömür Yardımı

  Kavak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımının devam ettiği bildirildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Kavak'ta Taşımalı Eğitim Toplantısı

  Kavak İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Orhan Değer, taşımalı eğitim yapan şirket yetkililerine yönelik toplantı düzenledi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Sarıkamış'ta Sonbahar

  Sarıkamış'ta sonbahar mevsimiyle doğada adeta renk cümbüşü yaşanıyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Kavak Müftüsü Karaca, Kaymakam Şekerci'yi Ziyaret Etti

  Kavak Müftüsü Abdullah Karaca, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Kaymakam Mevlüt Şekerci'yi makamında ziyaret etti. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Çiftçilere Toprak Analizi Uyarısı

  Kavak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ergin Taş, üreticilerin toprak tahlili yaptırmadan gübre kullanmamaları gerektiğini söyledi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yedigöller, Sonbahar Tutkunlarını Bekliyor

  Doğal güzellikleriyle etkileyici görünüme bürünen Bolu'daki Yedigöller Milli Parkı, sonbaharın başlamasıyla doğa ve fotoğraf tutkunlarının akınına uğradı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Cip, Şarampole Yuvarlandı: 2 Yaralı

  Samsun’da cipin şarampole yuvarlanması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kavak'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Kavak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kavak'ta Turizm Çalışmaları

  Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçede saklı kalmış pek çok doğal güzelliklerin bulunduğunu, bu güzelliklerin meydana çıkartılması için çalışmalar başlattığını söyledi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Milletvekili Badak, Taşağıl-Konya Yolunda İnceleme Yaptı

  AK Parti Milletvekili Badak, Taşağıl-Konya Yolunda İnceleme Yaptı

  AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Karayollar 13.Bölge Müdür Yardımcısı Yalçın Kavak ve AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz Antalya’yı Konya’ya bağlayacak olan ve Manavgat ilçesi Taşağıl Mahallesi’nden geçen Taşağıl-Beyşehir yolunda inceleme yaptı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti'de Delege Seçimi

  AK Parti'de Delege Seçimi

  AK Parti 5. Olağan Kongre süreci kapsamında bugün Terme, Ayvacık, Kavak ve Ladik ilçelerinde mahalle delege seçimleri yapıldı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Temiz Bir Kavak, Temiz Bir Çevre" Çalışmaları

  Kavak Belediyesi, "Temiz Bir Kavak, Temiz Bir Çevre" çalışmaları kapsamında 100 çöp konteynırı satın aldı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Kavak 5. Olağan Genel Kurulu Kasımda Yapılacak

  AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, ilçe teşkilatının 5. Olağan Genel Kurul toplantısını Kasım ayında gerçekleştireceğini söyledi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  DİSK'den Dr. Muharrem Şenel'e Destek

  DİSK'den Dr. Muharrem Şenel'e Destek

  DİSK Eskişehir Bölge Temsilcisi Bayram Kavak, eyleme katıldığı için hakkında soruşturma açılan Dr. Muharrem Şenel'e destek verdi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kavak'ta Fırın Denetimi

  Kavak'ta fırınlar Kavak Belediyesi zabıta ekiplerince denetlendi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kavak'ta Mantar Uyarısı

  Kavak Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Kuzu, vatandaşlara doğada yetişen mantarlar yerine kültür mantarı tüketmelerini önerdi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kavak'ta Eğitim Toğlantısı

  Kavak'ta İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Orhan Değer başkanlığında 2014 2015 eğitim öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kavak Belediyesinin Çalışmaları

  Kavak'ta İkinci Mahmut zamanında kışla olarak inşa edilen binanın bahçe taş duvarının bir bölümü yenilendi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kayseri'deki Cinayet Şüphelisi Tutuklandı

  Kayseri'deki Cinayet Şüphelisi Tutuklandı

  Kayseri'de kurban bayramının ilk günü 19 yaşındaki Oğuz Avcı'yı pompalı tüfekle öldürdüğü öne sürülen 21 yaşındaki Mustafa Taştan, tutuklandı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Kurban Edilen Hayvanların Kulak Küpesinin İadesi

  Kavak İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, kurban edilen hayvanların kulak küpesinin iadesini istedi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  AKP Milletvekili Demir: Işid En Büyük Terör Örgütüdür

  AKP Milletvekili Demir: Işid En Büyük Terör Örgütüdür

  AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, kadınlara tecavüz eden, yol kesen, boğaz kesen ve bunları Müslümanlık adına yaptığını iddia eden IŞİD'ın en büyük terör örgütü olduğunu söyledi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kavak'ta Kıyma Mesaisi

  Kavak'ta, kurban kesimlerinin ardından kasap ve şarküteri dükkanlarında kıyma mesaisi başladı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kavak'ta Partilerin Bayramlaşma Programları

  Kavak'ta AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatlarınca bayramlaşma programları düzenlendi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kurban Bayramı

  AK Parti Samsun Milletvekili Demir, Vezirköprü, Havza, Ladik, Kavak ve Asarcık ilçelerinde bayramlaşma programlarına katıldı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 08:10:15. #1.11#