SON DAKİKA KEMER HABERLERİ

Son Dakika Kemer Haberleri

 • 10:15Fenerbahçe'den Olympiakos'a Emenike Artı 8.5 Milyon Euro!Fenerbahçe'den Olympiakos'a Emenike Artı 8.5 Milyon Euro!Olympiakos'tan Luka Milivojevic ve Jimmy Durmaz'ı transfer etmek isteyen Fenerbahçe, Yunan kulübüne Emenike + 8,5 milyon euro teklifini önerdi.
 • 13:32Yunan Siyasetçiler ve Ekonomistler, Ekonomik Krizin Sebebini AnlattıYunan Siyasetçiler ve Ekonomistler, Ekonomik Krizin Sebebini AnlattıYunanlı siyasetçiler ve ekonomistler, devletçi yapı ile israfın ülkede ekonomik krizin çıkmasına neden olduğu görüşünde hemfikir. Beş neden krizi ateşledi.
 • 18:13Edirne Komşudaki Kriz Edirne Esnafını da VurduEdirne Komşudaki Kriz Edirne Esnafını da VurduKomşudaki kriz Edirne esnafını da vurdu YUNANİSTAN'da yaşanan ekonomik dar boğaz, sınır komşusu olan Edirneli esnafları da vurdu.
 • 18:03Yunanistan'da Referandum BilmecesiYunanistan'da Referandum BilmecesiYunanistan'da referandum bilmecesi YUNANİSTAN kreditörlerin mali destek karşılığında talep ettikleri kemer sıkma önelerinin uygulanmasını referandumla halka sormak için sandık başına gidiyor.
 • 17:51Yunanistan'da Referandum BilmecesiYunanistan'da Referandum BilmecesiYunanistan'da referandum bilmecesi YUNANİSTAN kreditörlerin mali destek karşılığında talep ettikleri kemer sıkma önelerinin uygulanmasını referandumla halka sormak için sandık başına gidiyor.
 • 17:36Kemer'in Güzeli Sibirya'danKemer'in Güzeli Sibirya'danKemer'in güzeli Sibirya'dan ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde bu yıl 9'uncusu düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışması'nda Sibiryalı güzel 22 yaşındaki Elizaveta Konstantinova, birinci oldu.
 • 17:19Yunan Gazetelerinin Çoğu 'Evet' Manşetiyle ÇıktıYunan Gazetelerinin Çoğu 'Evet' Manşetiyle ÇıktıYunan basın-yayın organları, yarın yapılacak referandum ve sonrasında yaşanabilecek muhtemel senaryoları manşetten verdi.
 • 16:05Kemer'in Güzeli Sibirya'danKemer'in Güzeli Sibirya'danAntalya'nın Kemer ilçesinde bu yıl 9. su düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışmasında Sibiryalı güzel 22 yaşındaki Elizaveta Konstantinova birinci oldu.
 • 15:36Yunanistan'da Referanduma DoğruYunanistan'da Türk azınlıktan, Radikal Sol İttifak (Syriza) Rodop Milletvekili Mustafa Mustafa, ülkedeki Türk toplumu olarak yarın yapılacak referandumda güçlü bir "hayır" oyu ile Yunan hükümetine destek vermek istediklerini söyledi.
 • 15:22Komşudaki Kriz Edirne Esnafını da VurduKomşudaki Kriz Edirne Esnafını da VurduYunanistan'daki ekonomik kriz, sınır komşusu olan Edirne'de esnafı da vurdu.
 • 15:20Yunanistan Kemer Sıkma Konusunda Sandık Başına GidiyorYunanistan Kemer Sıkma Konusunda Sandık Başına GidiyorYunanistan, kreditörlerin mali destek karşılığında talep ettikleri kemer sıkma önerilerinin uygulanmasını referandumla halka sormak için yarın sandık başına gidiyor.
 • 13:36Yelken Yarışlarında Büyük HeyecanYelken Yarışlarında Büyük HeyecanAntalya'da Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları kapsamında Setur Marina'da 'optimist' ve 'laser' yelken yarışları düzenlendi.
 • 11:59Sivas'ta KPSS HeyecanıSivas'ta KPSS HeyecanıSivas'ta kamu kurumlarında işe girmek isteyen adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavı heyecanı yaşadı.
 • 11:58Sivas'ta KPSS HeyecanıSivas'ta KPSS HeyecanıSivas'ta KPSS heyecanı SİVAS'ta kamu kurumlarında işe girmek isteyen adaylar KAMU Personeli Seçme Sınavı(KPSS) heyecanı yaşadı.
 • 11:04Podolskı, İstanbul'a GeldiPodolskı, İstanbul'a GeldiGalatasaray’ın yeni transferi Lucas Podolski, İstanbul’a geldi.
 • 10:40Podolski İlk Galatasaray Formalarını İmzaladıPodolski İlk Galatasaray Formalarını İmzaladıAntalya’nın Kemer İlçesinde tatil yapan Alman golcü Lukas Podolski,Galatasaray ile sözleşme imzalamak üzere özel uçakla İstanbul’a hareket etti.
 • 10:33Çipras: Çipras: " Pazar Günü Avrupa'ya ve Dünyaya Demokrasi Mesajı Göndereceğiz"Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras, yarın yapılacak referandum oylaması öncesine dün düzenlenen mitingde, “Pazar günü Avrupa’ya ve dünyaya demokrasi mesajı göndereceğiz” dedi.
 • 10:23Pehlivanlar, Kırkpınar Güreşleri Öncesinde Kızılcahamam'da Ter AttıPehlivanlar, Kırkpınar Güreşleri Öncesinde Kızılcahamam'da Ter AttıBaşkent’te, Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne hazırlanan pehlivanlar, Ramazan ayında da çalışmalarına aralıksız devam etti.
 • 09:33Yunanlar Edirne'ye Uğramaz OlduYunanlar Edirne'ye Uğramaz OlduYunanistan’da yaşanan maddi kriz Edirne esnafını da etkiledi.
 • 01:53Yunanistan'da 'Evet' Yanlıları Avrupa ve Euro Mesajı VerdiYunanistan'da 'Evet' Yanlıları Avrupa ve Euro Mesajı VerdiYunanistan'da pazar günü yapılacak referandum öncesi Atina Belediye Başkanı Yorgos Kaminis, 'evet - (NAI)' taraftarlarınca düzenlenen mitingde konuştu.
 • 23:27Çipras Yunan Halkına "Hayır" Çağrısında BulunduYunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, kreditörlerin şartlarının halk oylamasına sunulacağı 5 Temmuz Pazar günü sadece Avrupa'da kalmayı kararlaştırmayacaklarını, Avrupa halklarıyla eşit haklara sahip ve onurlu bir şekilde yaşamaya karar vereceklerini söyledi.
 • 22:51Yunanistan Başbakanı Çipras: Referandumda 'Hayır' Tarih YazacakYunanistan Başbakanı Çipras: Referandumda 'Hayır' Tarih YazacakYunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, pazar günü yapılacak referandum öncesi 'hayır' taraftarlarınca düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, "Hayır (OXI) tarih yazacak.
 • 18:07Kazak Pehlivanlar Yarın Mindere ÇıkıyorKazak Pehlivanlar Yarın Mindere ÇıkıyorKazakistan’ın başkenti Astana’nın başkent oluşunun yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde yarın Kazak pehlivanlar mindere çıkacak.
 • 17:52Danimarka'da Yunanistan'la Dayanışma EylemiYunanistan'da kreditörlerin öne sürdüğü koşulların oylanacağı 5 Temmuz Pazar günkü referandum öncesi Yunan halkına destek için Danimarka'nın başkenti Kopenhag ve ikinci büyük şehri Aarhus'da eylem yapıldı.
 • 15:05Lg G4 İçin En Sağlam Beş KılıfLg G4 İçin En Sağlam Beş KılıfPiyasada çok sayıda kasa ve kılıf var ve satış rakamları yükseklere ulaşıyor ama hepsi aynı koruması sağlayamıyor.
 • 13:08Yunanistan Geleceğini Oylayacak"Yunanistan'da kreditörlerin öne sürdüğü koşulların oylanacağı pazar günkü referandum için halk "evetçiler" ve "hayırcılar" olarak ikiye ayrılırken, referandum sonrasında da "oldukça fazla ve karmaşık senaryolar" bulunduğu ifade ediliyor.
 • 12:26Yunanistan'da Referanduma DoğruYunanistan'da Referanduma DoğruYunanistan'da referanduma günler kala sokaktaki sohbetlerin ana konusunu çoğunlukla sandıktan çıkacak sonuç oluşturuyor.
 • 11:51Yunanistan'da Referanduma DoğruYunanistan'da referanduma günler kala sokaktaki sohbetlerin ana konusunu çoğunlukla sandıktan çıkacak sonuç oluşturuyor.
 • 10:58İzmir Fünyelere Sigara İzmariti Kamuflesiİzmir Fünyelere Sigara İzmariti KamuflesiKuzey Irak'tan geldi, sırtında 14 kilo patlayıcı olan çantasıyla keşif yaptı (ek) FÜNYELERE SİGARA İZMARİTİ KAMUFLESİ İzmir'de, terör örgütü elemanı G.S.'nin, sırt çantasında 14 kilo plastik patlayıcıyla yakalamasının ardından Vali Mustafa Toprak, Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ile birlikte Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde basın açıklaması yaptı.
 • 10:26Yunanistan'da Emekliler Banka KuyruğundaYunanistan'da Emekliler Banka KuyruğundaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Banka kuyruğunda bekleyen emekliler, Yunanistan'da emekliler banka kuyruğunda- Sabahın erken saatlerinde bankalara gelen emekliler maaşlarının bir bölümü çekebilmek için yine kuyruğa girdi Yunanistan'ın Uluslararası Para Fonu'na (IMF) borcunu ödemeyerek, kreditörlerin kemer sıkma politikalarını 5 Temmuz'da referanduma götürme kararı almasının ardından, ülkedeki emekliler maaşlarından bir bölümü çekebilmek için yine kuyruğa girdi.
 • 10:20Yunanistan'da Emekliler Banka KuyruğundaYunanistan'ın kreditörlerin kemer sıkma politikalarını referanduma götürme kararı almasının ardından, emekliler maaşlarını çekebilmek için yine kuyruğa girdi.
 • 10:15HayırHayır" Taraftarları ile Polis ÇatıştıYunanistan'da Pazar günü yapılacak referandum öncesi farklı siyasi partiler ve gruplar gösteriler yapıyor.
 • 09:29İflastaki Yunanistan Kişi Başı Gelirde Türkiye'yi Üçe Katladıİflastaki Yunanistan Kişi Başı Gelirde Türkiye'yi Üçe Katladıİki yıldır kemer sıkan Yunanistan'da kişi başı gelir tam 24 bin Euro.
 • 08:12Fransa Sokaklarından Yunanistan'a Fransa Sokaklarından Yunanistan'a "Hayır" DesteğiAvrupa Komisyonu, Avrupa Merkez Bankası ve IMF tarafından sunulan yeni önlemleri Pazar günü referandumda oylayacak olan Yunanistan'a bu teklifleri reddetmesi için bir destek de Fransa sokaklarından geldi.
 • 07:42Yunan Sol Partiler AB'yi Protesto EttiYunan Sol Partiler AB'yi Protesto Ettinanistan ile alacaklıları arasında sonuçsuz kalan borç müzakereleri Yunan radikal sol partileri sokağa döktü.
 • 03:45Türkiye, Euroya Geçmeli' Görüşü Tartışma YarattıTürkiye, Euroya Geçmeli' Görüşü Tartışma Yarattıİktisatçı, yazar Ege Cansen'in, DÜNYA gazetesine verdiği röportajda dile getirdiği "Euroya geçiş Türkiye için yeni hikaye olabilir" görüşü tartışma yarattı.
 • 23:54Referandum Belirsizlikleri Giderebilecek Mi?Referandum Belirsizlikleri Giderebilecek Mi?Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras vatandaşlarına Pazar günü yapılacak referandumda 'hayır' oyu kullanmaları için çağrıda bulunurken, AB liderleriyse "Evet" propogandası yapıyor.
 • 21:01İzmir Fünyelere Sigara İzmariti Kamuflesi-2İzmir Fünyelere Sigara İzmariti Kamuflesi-2Kuzey Irak'tan geldi, sırtında 14 kilo patlayıcı olan çantasıyla keşif yaptı (ek) FÜNYELERE SİGARA İZMARİTİ KAMUFLESİ İzmir'de, terör örgütü elemanı G.S.'nin, sırt çantasında 14 kilo plastik patlayıcıyla yakalamasının ardından Vali Mustafa Toprak, Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ile birlikte Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde basın açıklaması yaptı.
 • 21:01İzmir Fünyelere Sigara İzmariti Kamuflesi-3İzmir Fünyelere Sigara İzmariti Kamuflesi-3Kuzey Irak'tan geldi, sırtında 14 kilo patlayıcı olan çantasıyla keşif yaptı (ek) FÜNYELERE SİGARA İZMARİTİ KAMUFLESİ İzmir'de, terör örgütü elemanı G.S.'nin, sırt çantasında 14 kilo plastik patlayıcıyla yakalamasının ardından Vali Mustafa Toprak, Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ile birlikte Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde basın açıklaması yaptı.
 • 20:06Kuzey Irak'tan Geldi, Sırtında 14 Kilo Patlayıcıyla Keşif Yaptı (3)Kuzey Irak'tan Geldi, Sırtında 14 Kilo Patlayıcıyla Keşif Yaptı (3)Fünyelere SİGARA İZMARİTİ KAMUFLESİ İzmir'de, terör örgütü elemanı G.S.'nin, sırt çantasında 14 kilo plastik patlayıcıyla yakalamasının ardından Vali Mustafa Toprak, Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ile birlikte Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde basın açıklaması yaptı.
 • 19:09Yunanistan Krizi Domino Etkisi Yaratabilir mi?Yunanistan Krizi Domino Etkisi Yaratabilir mi?Yunanistan Euro Bölgesi'nden çıkarsa, sert kemer sıkma önlemleri uygulayan diğer ülkeler bu durumdan nasıl etkilenecek?
 • 17:20Krizden Nasıl Kurtulunur?Krizden Nasıl Kurtulunur?İrlanda, Portekiz ve İspanya örnekleri Yunanistan için umut kaynağı olabilir.
 • 16:37Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Mardin ziyaretinde, "TBMM Başkanı, AK Partinin değerli bir milletvekili, Milli Savunma Bakanımız seçildi.
 • 14:31Rus Yulia ve Moldovalı Bondorciuk İslamiyeti SeçtiRus Yulia ve Moldovalı Bondorciuk İslamiyeti SeçtiRus uyruklu Yulia Yalçın ile Moldova uyruklu Natalia Bondorciuk, Manavgat Müftülüğünde düzenlenen ihtida töreniyle Müslüman oldular.
 • 13:57Massive Statues İnstalled İn The Mediterranean İn AntalyaMassive Statues İnstalled İn The Mediterranean İn AntalyaIn Antalya, a reputable underwater tourism attraction point in southwest Anatolia, an innovation will possibly appeal many other scuba divers. Giant sculptures were installed under the Mediterranean Sea for an underwater museum in the Side region, with the cooperation of the Turkish Chamber of Shipping.
 • 13:24Yunanistan'da Kritik ReferandumYunanistan'da Kritik ReferandumYunanistan'da halk Pazar günü ülkede sert tartışmalara neden olan kemer sıkma önlemlerini referandumda oylayacak.
 • 13:19Yunanistan'da Emekliler Banka KuyruğundaYunanistan'da Emekliler Banka KuyruğundaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Banka kuyruğunda bekleyen emekliler-Emeklilerin birbiriyle tartışması-Röportajlar Yunanistan'da emekliler banka kuyruğunda- Kreditörlerin kemer sıkma politikalarının 5 Temmuz'da referanduma sunulması kararının alındığı ülkede, emekliler maaşlarından bir bölümü çekebilmek için yine kuyruğa girdi- Kuyrukta bekleyen emeklilerden Markos Antoniu: - "Yunanistan'ın geldiği durumu çok yakında bütün Avrupalılar yaşayarak anlayacak.
 • 12:58Referandumda 'Evet' Çıkarsa Varufakis İstifa EdecekReferandumda 'Evet' Çıkarsa Varufakis İstifa EdecekYunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras'ın ardından Maliye Bakanı Yanis Varufakis de siyasi geleceğini pazar günü yapılacak referandumun sonucuna bağladı.
 • 12:06Yunanistan'da Emekliler Banka KuyruğundaYunanistan'ın Uluslararası Para Fonu'na (IMF) borcunu ödemeyerek, kreditörlerin kemer sıkma politikalarını 5 Temmuz'da referanduma götürme kararı almasının ardından ülkedeki emekliler maaşlarından bir bölümü çekebilmek için yine kuyruğa girdi.
 • 10:4540 Derece Sıcaklıkta Peşrev...40 Derece Sıcaklıkta Peşrev...Antalya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Takımı, Edirne’de düzenlenecek 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne 45 dereceyi bulan sıcaklık altında hazırlanıyor.