SON DAKİKA KEMER HABERLERİ

Son Dakika Kemer Haberleri

11:38
Yunanistan Kritik Seçimler İçin Sandık Başında Yunanistan erken genel seçimler için sandığa gidiyor.
Yunanistan Kritik Seçimler İçin Sandık Başında
10:47
Araç Kiralama Şirketi Sahibine Verilen Cezayı Mahkeme İptal Etti Antalya'da araç kiralama şirketi sahibi Birol Erkorkmaz'a, müşterisine teslim ettiği aracın ehliyetsiz üçüncü kişi tarafından kazaya karışması üzerine uygulanan 1462 TL ceza, mahkeme tarafından iptal edildi.
Araç Kiralama Şirketi Sahibine Verilen Cezayı Mahkeme İptal Etti
10:36
Paşasuyu, Turizme Açılıyor İzmit Belediyesi Kocaeli tarihinde önemli yer tutan Paşasuyu Su Yolu’nu turizme açacak.
Paşasuyu, Turizme Açılıyor
08:19
Yunanistan'da Erken Genel Seçim Yunanistan'da bugün düzenlenen erken genel seçimlerde oy verme işlemi başladı.
Yunanistan'da Erken Genel Seçim
18:59
Avrupa'yı Korkutan Yunanistan Seçimleri Yunanistan'da genel seçimlere artık saatler kaldı.
Avrupa'yı Korkutan Yunanistan Seçimleri
15:24
Antalya'da 3 Gün Elektrik Kesintisi Yaşanacak Antalya’da bakım yapılacağı gerekçesiyle şehirde 3 gün süreyle elektrik kesintisi yaşanacak.
15:22
Syriza Partisi: "Türkiye ile Ekonomik İlişkileri Geliştirmek İstiyoruz" Yunanistan'da yarın yapılacak kritik erken genel seçimlerden zaferle çıkması beklenen anamuhalefet partisi Radikal Sol Koalisyon'un (Syriza) ekonomik politikalar sorumlusu Prof. Yannis Milios (60), Syriza hükümetinin Türkiye ile ekonomik ilişkileri daha da geliştirmek ve yeni fırsatlar oluşturmak için çalışacağını söyledi.
11:35
Açık Büfede İnoksdesign Farkı Konuşuyor! İnoksan, sektörün buluşma noktası olan Anfaş Hotel Equipment Fuarı'na İnoksdesign markasıyla katıldı.
Açık Büfede İnoksdesign  Farkı Konuşuyor!
09:08
Yunanistan'da Anketler 'Syriza İktidar' Diyor Yunanistan'da pazar günü yapılacak erken genel seçimlerde son düzlüğe girilirken anamuhalefet Radikal Sol Koalisyon (Syriza), Selanik 'Makedonya Üniversitesi'nin yaptığı kamuoyu araştırmasına göre muhafazakar Yeni Demokrasi (ND) ile arasındaki farkı 7 puana çıkardı.
Yunanistan'da Anketler 'Syriza İktidar' Diyor
10:37
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'de 17, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 19, Beyaz Grup'ta 22 ve Spor Toto 3. Lig'de ise 18. hafta maçları yapılacak.
Futbol: Haftanın Programı
21:54
Macaristan'da Syriza Partisine Destek Mitingi Düzenlendi Macaristan'da, Yunanistan'ın Syriza partisine destek olmak amacıyla "Support Syriza" isimli gösteri düzenlendi.
Macaristan'da Syriza Partisine Destek Mitingi Düzenlendi
21:30
Macaristan'da Syriza Partisine Destek Mitingi Yunanistan'ın Syriza partisine destek amacıyla Budapeşte'de ''Support Syriza'' isimli gösteri düzenlendi.
16:29
Şanlıurfa'da Öğrenci Servisleri Denetlendi Şanlıurfa'da jandarma ekipleri, öğrenci servislerine yönelik denetim yaptı.
Şanlıurfa'da Öğrenci Servisleri Denetlendi
16:09
2015 Yerli Turistin Yılı Olacak Bu yıl 22-25 Ocak tarihleri arasında düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) yer aldı.
15:47
Şanlıurfa'da Öğrenci Servisleri Denetlendi Şanlıurfa'da jandarma, öğrenci servislerine yönelik denetim yaptı.
Şanlıurfa'da Öğrenci Servisleri Denetlendi
14:20
Avro Bölgesinde Kamu Borçları 4 Yıl Aradan Sonra Düşüşe Geçti Avro Bölgesinde birçok ülkede uygulanan kemer sıkma tedbirlerine karşın son 4 yıldır artmaya devam eden kamu borçları, 2014'ün üçüncü çeyreğinde düşüşe geçti.
Avro Bölgesinde Kamu Borçları 4 Yıl Aradan Sonra Düşüşe Geçti
13:52
Doların Daha Güçsüz Olması Gerek" Saxo Capital Markets Başekonomisti Jakobsen "Dünyadaki büyümenin yeniden rayına oturması için doların daha güçsüz hale gelmesi gerek" "2015'te daha düşük bir dolar, kararlı biraz daha yüksek enerji fiyatları ve değişmeyen faizler bizi en sağlam yola ulaştıracak faktörler"
13:47
Futbol: Spor Toto 3. Lig Ligin 18. haftasında oynanacak maçları yönetecek hakemler açıklandı.
12:19
Engellerini Aşıp, Meslek Öğrendiler Diyarbakır'da deri işlemeciliği kursuna katılan 25 engelli, aldıkları eğitimle 2 ayda meslek öğrendi.
Engellerini Aşıp, Meslek Öğrendiler
11:04
Sahile 40 Kilometre Uzakta Kar Yürüyüşü Turizm kenti Antalya'nın Akdeniz manzaralı Beydağları'nın zirvesinde 1 metreyi aşan kar nedeniyle doğa yürüyüş grupları, kar yürüyüşlerine başladı.
Sahile 40 Kilometre Uzakta Kar Yürüyüşü
11:28
Lateks Ürünlerde Alerji Riski Eldiven, biberon, emzik, oyuncak gibi hayatın birçok alanında kullanılan lateks ürünlerdeki alerji riskine dikkati çeken uzmanlar, kızarıklık, astım krizi, tansiyon düşmesi ve alerjik şok uyarısında bulundu Prof. Kokuludağ: "Lateks eldivenler her yerde kullanılıyor, çok satılıyor.
Lateks Ürünlerde Alerji Riski
09:38
Yunanistan'da Erken Genel Seçime Doğru Yunanistan'da genel seçimlere ilgi yok.
Yunanistan'da Erken Genel Seçime Doğru
09:08
Efeler Belediyesi Acıları Paylaşıyor Efeler Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü ekipleri, vermiş olduğu cenaze defni ve tüm mezarlık hizmetleriyle başarılara imza atıyor.
Efeler Belediyesi Acıları Paylaşıyor
18:48
Antalya'da Kaybolan Kişilerin Bulunması Kemer'de Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolan, 5 günün ardından helikopterle kurtarılan bir İngiliz ile iki Hollandalı genç, İstanbul'a geldi.
18:32
Antalya'da Kaybolan Kişilerin Bulunması Kemer'de Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolan, 5 günün ardından helikopterle kurtarılan İngiliz David James Alan Mackie ve Hollandalı Friso Anne Antoney de Vries ile Marije de Groot, İstanbul'a geldi.
Antalya'da Kaybolan Kişilerin Bulunması
18:25
3 Gün Sonra Bulunan Yabancı Öğrenciler İstanbul'da Antalya'nın Kemer ilçesinde çıktıkları doğa gezisinde kaybolduktan 3 gün sonra bulunan 3 yabancı öğrenci İstanbul'a gitti.
18:17
Kaybolduktan 3 Gün Sonra Bulunan Gençler İstanbul'a Geldi Haber Faik KAPTAN - Kamera Murat ÇAKIR İstanbul DHA Antalya'nın Kemer ilçesinde, tarihi Likya Yolu yürüyüşüne çıktıktan sonra kaybolan ve 3 günlük arama sonrasında bulunan İngiliz David Mackie, Hollandalı Frisko de Vries ve Merije de Groot adlı öğrenciler İstanbul'a geldi.
Kaybolduktan 3 Gün Sonra Bulunan Gençler İstanbul'a Geldi
17:44
Kaybolduktan 3 Gün Sonra Bulunan Gençler İstanbul'a Geldi Antalya'nın Kemer İlçesi'nde tarihi Likya Yolu yürüyüşüne çıktıktan sonra kaybolan ve üç günlük arama sonrasında bulunan İngiliz David Mackie, Hollandalı Frisko de Vries ve Merije de Groot isimli öğrenciler bugün İstanbul'a geldi.
Kaybolduktan 3 Gün Sonra Bulunan Gençler İstanbul'a Geldi
16:20
Hepsi Grubunun Cemre'si İlk Kez Sevgilisiyle Fotoğraf Paylaştı Grup Hepsi'nin üyelerinden Cemre Kemer, uzun süredir mutlu bir beraberlik yaşadığı erkek arkadaşı Emir Medina'yla fotoğraf paylaştı.
Hepsi Grubunun Cemre'si İlk Kez Sevgilisiyle Fotoğraf Paylaştı
16:01
3 Turist Nasıl Hayatta Kaldıklarını Anlattı Kemer'de çıktıkları doğa gezisinde kaybolmalarından 3 gün sonra kurtarılan 3 yabancı öğrenci, dün gece hastaneden taburcu edildikten sonra geceyi aileleriyle geçirdi.
3 Turist Nasıl Hayatta Kaldıklarını Anlattı
15:57
Antalya Kanyonda 3 Günü Anlattılar Yüzde 2'lik Telefon Şarjı Hayatımızı Kurtardı 1 Kanyonda 3 günü anlattılar: Yüzde 2'lik telefon şarjı hayatımızı kurtardı TSK kurtarma görüntülerini yayınladı ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde çıktıkları doğa gezisinde kaybolmalarından 3 gün sonra kurtarılan 22 yaşındaki 3 yabancı öğrenci, dün gece hastaneden taburcu edildikten sonra geceyi 5 yıldızlı otelde aileleriyle geçirdi.
Antalya Kanyonda 3 Günü Anlattılar Yüzde 2'lik Telefon Şarjı Hayatımızı Kurtardı 1
15:10
Kanyonda 3 Günü Anlattılar: Yüzde 2'lik Şarj Hayatımızı Kurtardı Antalya'da çıktıkları doğa gezisinde kaybolmalarından 3 gün sonra kurtarılan 3 öğrenci, dün gece hastaneden taburcu edildi.
Kanyonda 3 Günü Anlattılar: Yüzde 2'lik Şarj Hayatımızı Kurtardı
12:29
Nobel Ödüllü Ekonomistten Erdoğan'a Faiz Cevabı Nobel ödüllü ekonomist Stiglitz, "Sadece Merkez Bankası'nın işi değil. Tek emlak sektörüyle sürdürülebilir büyüme sağlanamaz. Sanayiye, tarıma,yatırım yapılmalı." dedi.
Nobel Ödüllü Ekonomistten Erdoğan'a Faiz Cevabı
21:18
Yunan Halkı Seçimlere Büyük Umut Bağladı Yunanistan’da 25 Ocak’ta yapılacak genel seçimlere günler kala, kamu oyu yoklamaları Alexis Çipras‘ın partisi Syriza’nın önde gittiğini gösteriyor.
Yunan Halkı Seçimlere Büyük Umut Bağladı
20:47
Kaybolan Turistler Taburcu Oldu Antalya’nın Kemer ilçesinde çıktıkları doğa gezisinde kaybolan ve bu sabah bulunan 3 turistten Hollanda uyruklu Marje de Grott (22) ve Frisa Ann Antony de Vries (22) Akdeniz Üniversitesi’ndeki muayenelerinin ardından taburcu oldu.
Kaybolan Turistler Taburcu Oldu
20:39
Kayıp 3 Öğrenciye 3 Gün Sonra Ulaşıldı (5) 3 ÖĞRENCİ TABURCU OLDU Kemer Göynük'teki Likya Yolu'nda kaybolduktan 3 gün sonra kurtarılan ve hastanede tedavileri tamamlanan 3 öğrenci taburcu edildi.
Kayıp 3 Öğrenciye 3 Gün Sonra Ulaşıldı (5)
19:16
Kaybolan Turistler Taburcu Oldu Antalya’nın Kemer ilçesinde çıktıkları doğa gezisinde kaybolan ve bu sabah bulunan 3 turistten Hollanda uyruklu Marje de Grott (22) ve Frisa Ann Antony de Vries (22) Akdeniz Üniversitesi’ndeki muayenelerinin ardından taburcu oldu.
Kaybolan Turistler Taburcu Oldu
18:14
Antalya'da Kaybolan Kişilerin Bulunması Kemer ilçesinde, Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolan ve helikopterle yerleri tespit edilen bir İngiliz, 2 Hollandalı genç, Kemer Devlet Hastanesindeki tedavilerinin ardından Antalya'daki hastanelerde müşahede altına alındı.
16:37
Kayıp 3 Öğrenciye 3 Gün Sonra Ulaşıldı (4) 'böcek VE BİTKİ YİYİP NEHİRDEN SU İÇTİK' Kurtarılan 3 öğrenci, Kemer Devlet Hastanesi'ndeki ilk muayenelerinin ardından saat 14.30 sıralarında 3 ambulansla Antalya'ya sevk edildi.
Kayıp 3 Öğrenciye 3 Gün Sonra Ulaşıldı (4)
16:36
Antalya'da Kaybolan Kişilerin Bulunması Kemer ilçesinde Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolan ve helikopter ile yerleri tespit edilen bir İngiliz, 2 Hollandalı genç, Kemer Devlet Hastanesindeki tedavilerinin ardından Antalya'ya sevk edildi Kaybolanlardan İngiliz Mackie: "Çok açım. Pizza, hamburger ve kebap yemek istiyorum"
Antalya'da Kaybolan Kişilerin Bulunması
16:31
3 Yabancı Öğrencinin Bulunması Antalya’nın Kemer ilçesinde çıktıkları doğa gezisinde kaybolan ve bugün bulunan David James Alan Mackie, çok aç olduğunu pizza ve kebap yemek istediğini belirtirken, Frisa Ann Antony de Vries ise kendisini belgesel filminde gibi hissettiğini kaydetti.
3 Yabancı Öğrencinin Bulunması
16:19
İngiliz Mackie Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine Getirildi Kemer'de, Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolan ve helikopterle yerleri tespit edilen bir İngiliz, 2 Hollandalı genç, Antalya'daki hastanelerde tedavi altına alındı.
İngiliz Mackie Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine Getirildi
15:51
3 Turist, Tedavilerinin Ardından Antalya'ya Sevk Edildi Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolan ve helikopter ile yerleri tespit edilen bir İngiliz, 2 Hollandalı genç, Antalya'ya sevk edildi.
3 Turist, Tedavilerinin Ardından Antalya'ya Sevk Edildi
15:50
Kayıp Öğrencilere Günler Sonra Ulaşıldı Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolan bir İngiliz ve 2 Hollanda vatandaşına, günlerce gece gündüz devam eden koordineli çalışma sonucunda sağ olarak ulaşıldı.
Kayıp Öğrencilere Günler Sonra Ulaşıldı
15:38
Kayıp Turistler Böceklerle Beslenmiş Antalya'da kaybolan kişilerin bulunması- Kemer Devlet Hastanesinde görevli Dr. Mumbuç: - "(Bulunan yabancı turistler) Hiçbir sağlık problemleri yok. Vücutlarında herhangi bir kesi ya da darp bulunmuyor"- "3 gün boyunca nehir suyu içerek sağlıklı kalmışlar.
Kayıp Turistler Böceklerle Beslenmiş
15:26
Antalya'da Kaybolan Turistlerin Bulunması AFAD koordinasyonunda yürütülen operasyonda 88 kişilik ekibin yanı sıra 7 arama kurtarma köpeği ve 2 helikopterin görev aldığı bildirildi.
Antalya'da Kaybolan Turistlerin Bulunması
15:11
Op.dr. Büyüksoy; Burun Şekil Bozuklukları Ruhsal Sağlığı da Etkiliyor Samsun'da KBB uzmanı Op.Dr. Vural Büyüksoy, havayı ısıtmak, nemlendirmek, temizlemek ve oksijenlendirmek gibi önemli görevleri bulunan burunun şekil bozukluğu, insanların hem fiziksel, hem de ruhsal olarak sağlığını etkilediğini söyledi.
Op.dr. Büyüksoy; Burun Şekil Bozuklukları Ruhsal Sağlığı da Etkiliyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:35:59. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KEMER HABERLERİ
[Hata Bildir]