SON DAKİKA KUMRU HABERLERİ

Son Dakika Kumru Haberleri

14:24
Ordu'da Mermer Ocağı İçin Ağaç Kesimine Tepki Ordu'nun Kumru ilçesinde mermer ocağı ruhsatı verilen bölgede, Giresun Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ekiplerin kontrolünde ağaçların kesilmesi, tepkiyle karşılandı.
Ordu'da Mermer Ocağı İçin Ağaç Kesimine Tepki
10:25
11 Yıldır Ücretsiz Hizmet Veriyor Ordu’nun Kumru ilçesinde hizmet veren Erçallar Kültür Merkezi, 11 yıldır ücretsiz hizmet veriyor.
11 Yıldır Ücretsiz Hizmet Veriyor
14:19
Kazada Ölen Öğrenci Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi Ordu’da trafik kazasında hayatını kaybeden ortaokul 8. sınıf öğrencisi gözyaşları içinde toprağa verildi.
Kazada Ölen Öğrenci Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi
18:44
Giresun - Fiskobirlik'te Gergin Kongre Fiskobirlik'te gergin kongre (2) BAŞKAN BAYRAKTAR YİNE KAZANDI 76'ıncısı gerçekleştirilen Fiskobirlik Olağan Genel Kurulu sonuçlandı.
Giresun - Fiskobirlik'te Gergin Kongre
17:57
Fiskobirlik'te Gergin Kongre (2) Başkan BAYRAKTAR YİNE KAZANDI 76'ıncısı gerçekleştirilen Fiskobirlik Olağan Genel Kurulu sonuçlandı.
Fiskobirlik'te Gergin Kongre (2)
17:36
Trafik Kazasında Yaralanan Çocuk Öldü Ordu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan üç kişiden 13 yaşındaki çocuk öldü.
17:14
Fiskobirlik Genel Kurulu'nda Lütfü Bayraktar Yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Seçildi Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’nin (FİSKOBİRLİK) 76. Olağan Genel Kurulu bugün yapıldı.
13:29
Fiskobirlik Genel Kurulunda Arbede Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliğinin 76. Olağan Genel Kurulu gergin başladı.
Fiskobirlik Genel Kurulunda Arbede
13:28
Fatsa'da Trafik Kazası: 3 Yaralı Ordu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2’si ağır 3 kişi yaralandı.
Fatsa'da Trafik Kazası: 3 Yaralı
11:29
Fiskobirlik Genel Kurulunda Arbede Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliğinin 76. Olağan Genel Kurulu gergin başladı.
Fiskobirlik Genel Kurulunda Arbede
11:14
Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Kongresi Başladı Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliğinin 76. Olağan Genel Kurulu başladı.
Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Kongresi Başladı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
13:01
Fiskobirlik'te Kongreye Doğru Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’nin (FİSKOBİRLİK) 17 Ocak tarihinde yapılacak olan kongresinde Ordu’nun Kumru ilçesi Belediye Başkanı Günan Murat Hatipoğlu aday olduğunu açıkladı.
Fiskobirlik'te Kongreye Doğru
18:22
Ordu'da Kar 1 Metre Ordu’nun yüksek kesimlerde 3 gündür aralıksız devam eden kar yağışı bazı ilçelerde 1 metreyi aştı.
Ordu'da Kar 1 Metre
17:50
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle Aybastı ilçesi ile Akkuş'taki yatılı bölge okulu hariç il genelindeki ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verilecek.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:43
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu'da kar yağışı nedeniyle Ünye ve Fatsa ilçe merkezlerindeki okullar hariç diğer ilçelerin tamamında okulların tatil edildiği bildirildi.
Ordu'da Eğitime Kar Engeli
20:05
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime yarın ara verilecek.
17:53
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu’da yoğun kar yağışı sebebiyle 17 ilçede 1 gün, Akkuş’ta 2 gün boyunca okullar tatil edildi.
18:48
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
17:24
CHP Ünye İlçe Teşkilatı Direniş Çadırını Ziyaret Etti CHP Ünye İlçe Teşkilatı, Ünye ve Fatsa sınırında yabancı ortaklı özel bir firma tarafından siyanürle altın ayrıştırılması için başlatılan çalışmalara tepki gösteren ve direniş çadırı kuran vatandaşları ziyaret ederek destek verdi.
11:06
CHP'den, Direnişe Destek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ünye İlçe Teşkilatı, Erenyurt’ta yabancı ortaklı özel bir firma tarafından siyanürle altın ayrıştırılması için başlatılan çalışmalara tepki gösteren ve direniş çadırı kuran vatandaşları ziyaret ederek destek verdi.
CHP'den, Direnişe Destek
17:59
Yağışların Ordu'ya Zararı 14 Milyon Lira Son günlerde Ordu genelinde meydana gelen yoğun yağışlar sonrası, birçok mahalle yolunda meydana gelen hasarlar tespit edilerek rapor haline getiriliyor.
Yağışların Ordu'ya Zararı 14 Milyon Lira
22:18
Ordu Belediye Başkanı, Kumru'da İçme Suyu Tesisinin Açılışını Yaptı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Kumru ilçesinde mevcut su arıtmaya yapılan modernizasyon projesinin açılışını yaptı.
12:12
Ordu Büyükşehir Belediyesinin Çalışmaları Ordu Büyükşehir Belediyesi, 19 ilçeyi kapsayan altyapı çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü bildirdi.
Ordu Büyükşehir Belediyesinin Çalışmaları
15:35
Enver Yılmaz'dan Müjde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu-Kabadüz yolunun aralık ayı içerisinde ihaleye çıkacağı müjdesini verdi.
Enver Yılmaz'dan Müjde
08:39
Fatsa'da Kaza: 4 Yaralı Ordu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Fatsa'da Kaza: 4 Yaralı
12:59
Fatsa'da Etkili Sağanak Ordu'nun Fatsa ilçesinde etkili sağanak nedeniyle ev ve iş yerlerini su bastı, araçlar su altında kaldı.
Fatsa'da Etkili Sağanak
12:31
Ordu'da Etkili Sağanak Fatsa'da şiddetli yağış sonucu ilçe jandarma komutanlığı ile bazı ev ve iş yerlerini su bastı, araçlar su altında kaldı.
11:31
Fatsa'da Etkili Sağanak Ordu'nun Fatsa ilçesinde etkili sağanak nedeniyle ev ve iş yerlerini su bastı, araçlar su altında kaldı.
Fatsa'da Etkili Sağanak
11:07
Kumru AK Parti'den Birlik ve Beraberlik Yemeği Ordu’nun Kumru ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.
Kumru AK Parti'den Birlik ve Beraberlik Yemeği
17:03
Fatsa'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Ordu'nun Fatsa ilçesinde römorklu traktöre, bir otomobilin arkadan çarpmasıyla meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Fatsa'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
18:12
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Açıklaması "Ordu'ya hizmet sevdamız hiçbir zaman bitmeyecek"
11:34
Budak Dere Kanyonu Turizme Kazandırılacak Çamaş İlçesi'nde bulunan Türkiye'nin 'En uzun dere kanyonu' olarak bilinen Budak Dere Kanyonu'nun turizme kazandırılması için çalışma başlattıklarını söyledi.
Budak Dere Kanyonu Turizme Kazandırılacak
17:43
Ordu Belediye Başkanı, Fatsa'da Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa Çalışma Ofisinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.
12:31
Her Şeyi İşçileri İçin Yapıyor Ordu’nun Kumru ilçesinde fındık fabrikası, 200 işçisinin işsiz kalmasını engellemek için Zonguldak’tan fındık alarak işlemesini yapıyor.
Her Şeyi İşçileri İçin Yapıyor
12:39
200 Kişi İşsiz Kalmasın Diye 800 Kilometre Uzaktan Fındık Geliyor Ordu'nun Kumru ilçesinde fındık fabrikası, 200 işçisinin işsiz kalmasını engellemek için Zonguldak'tan fındık alarak işlemesini yapıyor.
200 Kişi İşsiz Kalmasın Diye 800 Kilometre Uzaktan Fındık Geliyor
19:11
Ordu Valisi Balkanlıoğlu, Korgan İlçesini Ziyaret Etti Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, bazı temas ve incelemelerde bulunmak üzere Korgan ilçesini ziyaret etti.
Ordu Valisi Balkanlıoğlu, Korgan İlçesini Ziyaret Etti
19:04
Virajı Alamayan Kamyonet Takla Attı: 1 Yaralı Ordu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.
Virajı Alamayan Kamyonet Takla Attı: 1 Yaralı
18:57
Ordu Valisi Balkanlıoğlu'nun İlçe Ziyaretleri Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Garnizon Komutan Vekili Jandarma Albay Garip Gümüş ve İl Emniyet Müdürü İsmail Dalkılıç ile birlikte Kumru ilçesini ziyaret etti.
09:17
Ordu ve Fatsa Gençlik Merkezleri Öğrencilere Kalem Dağıttı Ordu ve Fatsa Gençlik Merkezi gönüllü liderleri, üniversite sınavları sonrası topladıkları kalemleri Kumru’da eğitim gören ilkokul öğrencilerine dağıttı.
09:11
İki Başkan Birlikte Ağaç Dikti Ordu’nun Kumru Belediye Başkanı G. Murat Hatipoğlu ve Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz birlikte ağaç diktiler.
İki Başkan Birlikte Ağaç Dikti
20:09
Ordu'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 Yaralı Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazalarında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Ordu'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 Yaralı
18:09
Fatsa'da Kaza: 2 Yaralı Ordu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.
Fatsa'da Kaza: 2 Yaralı
12:47
Ordu'da Patpat Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Ordu'nun Kumru ilçesinde patpat denilen tarım aracının devrilmesi sonucu 8 yaşındaki Sudenur Yoleri öldü.
Ordu'da Patpat Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
00:42
Ordu'da Tarım Aracı Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı Kumru ilçesinde "pat pat" tabir edilen tarım aracının devrilmesi sonucu, 9 yaşındaki kız olay yerinde öldü, anne ve babası yaralandı.
Ordu'da Tarım Aracı Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı
14:55
Kumru Devlet Hastanesi'nde Yangın ve Kurtarma Tatbikatı Ordu’nun Kumru ilçesindeki devlet hastanesinde UMKE VE AFAD ekiplerinin de katıldığı yangın ve kurtarma tatbikatı gerçekleştirildi.
09:06
Fatsa'da Kaza: 8 Yaralı Ordu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen kazada, 1’i ağır 8 kişi yaralandı.
Fatsa'da Kaza: 8 Yaralı
18:05
Fatsa'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Fatsa ilçesinde trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
16:15
Fatsa'da Kaza: 2 Yaralı Ordu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.
Fatsa'da Kaza: 2 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:17:08. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KUMRU HABERLERİ
[Hata Bildir]