SON DAKİKA PURSAKLAR HABERLERİ

Son Dakika Pursaklar Haberleri

17:48
Diyanet İşleri Başkanı Görmez (1) Diyanet İşleri Başkanı Görmez: -"(Üsküdar'da Validebağ Korusu'nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami) 800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek.
17:47
Diyanet İşleri Başkanı Görmez (2) Diyanet İşleri Başkanı Görmez: "(Üsküdar'da Validebağ Korusu'nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami) 800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek.
15:32
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den "Validebağ" Açıklaması Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, İstanbul’da Validebağ Korusu yanında yapılmak istenen camiyle ilgili yaşanan tartışmalara ilişkin, “İbadet sevgisiyle kainat sevgisini karşı karşıya getirerek birbirimizi üzmek, birbirimize bu sevgiler üzerinden öfkemizi göstermeye kalkışmak bize yakışmıyor.
15:13
Diyanet İşleri Başkanı Görmez Açıklaması "(Üsküdar'da Validebağ Korusu'nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami) 800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek.
11:40
Pursaklar'da Yer Altındaki Çöp Konteynerleri 100'e Ulaştı Pursaklar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, yer altı çöp konteynırlarının sayısını arttırmayı sürdürüyor.
15:43
Belediye Başkanı Özdem, Başkan Çetin'i Ziyaret Etti Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
10:42
Pursaklar'da Süt İkramlı Kemik Erimesi Semineri Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen kemik erimesi konulu seminerde riskler ve alınması gereken önlemler konusunda hanımlar bilgilendirildi.
Pursaklar'da Süt İkramlı Kemik Erimesi Semineri
12:15
Aile Okulu Seminerleri Pursaklar'da Başladı Pursaklar Belediyesi ile İlçe Müftülüğünün ortaklaşa düzenlediği Aile Okulu seminerleri başladı.
Aile Okulu Seminerleri Pursaklar'da Başladı
13:27
2 Ay Önce Kaybolan Kişinin Dağda Cesedi Bulundu Ankara'nın Altındağ İlçesi'nde 2 ay önce torununun nişanına katıldıktan sonra, otomobili ile Pursaklar İlçesi'ne dönerken kaybolan 70 yaşındaki Yüksel Şimşek'in, dağlık arazide cesedi bulundu.
2 Ay Önce Kaybolan Kişinin Dağda Cesedi Bulundu
12:15
Pursaklar'da Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlanıyor Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinliğine katıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:26:52. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PURSAKLAR HABERLERİ
[Hata Bildir]