23:3100
SON DAKİKA SANCAKTEPE HABERLERİ

Son Dakika Sancaktepe Haberleri

   

  Sare Davutoğlu: Okullar ve Yurtların Molotoflu Saldırılara Maruz Kalması Son Derece Üzücü

  Sare Davutoğlu: Okullar ve Yurtların Molotoflu Saldırılara Maruz Kalması Son Derece Üzücü

  Der ile Avrupa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilecek "Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek" projesinin tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, Türkiye'de yaşanan güzelliklere ve gelişmelere rağmen yürekleri yakan olayların da yaşandığını söyledi. (Dün 14:50)

   

  Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek' Projesi

  Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek" Projesi

  TOGEM DER ile Avrupa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilecek projede, İstanbul ve Siirt'te okul öncesi eğitim veren sınıflarda fiziksel güvenlik ve hijyen koşullarını iyileştirerek, çocukların daha sağlıklı ve etkili eğitim alması hedefleniyor Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: "Bir anne, bir hekim, bu ülkenin bir vatandaşı olarak beni yüreğimden yaralayan bir hadise ise son dönemde maalesef yaşanan olaylarda çocuklarımızın şiddete maruz, şiddete aracı, şiddete muhatap kılınması. (Dün 14:14)

   

  Başkan Erdem'den Onur Kıvrak'a Ziyaret

  Başkan Erdem'den Onur Kıvrak'a Ziyaret

  Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sancaktepe ilçesinde faaliyet gösteren özel bir hastanede ameliyat olan Trabzonspor ve Milli Takım’ın başarılı kalecisi Onur Kıvrak’ı ziyaret etti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Onur Kıvrak Taburcu Oldu

  İstanbul-dha trabzonspor'un milli kalecisi Onur Kıvrak, İstanbul'da sağ diz ön çapraz bağ ameliyatı geçirdiği hastaneden taburcu edildi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Onur Kıvrak Taburcu Edildi

  Trabzonspor'un milli kalecisi, sağ diz ön çapraz bağ ameliyatı geçirdiği hastaneden ayrıldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ramazan Silin 6 Karşılaşmanın Analizini Yaptı

  Ramazan Silin 6 Karşılaşmanın Analizini Yaptı

  Erzincan Refahiye spor Teknik Direktörü Ramazan Silin ligin başından bu yana yaptığı 6 karşılaşmanın analizini yaptı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Onur Kıvrak Ameliyat Edildi

  Trabzonspor'un milli kalecisi Onur Kıvrak, sağ diz ön çapraz bağı sakatlığı nedeniyle İstanbul'da ameliyat edildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Halk Gyo ve Vakıf Gyo Sancaktepe'de Arsa Aldı

  İstanbul Anadolu yakasında konut projesi geliştirmek amacıyla ortaklık kuran Halk GYO ve Vakıf GYO, Sancaktepe’de 110 milyon lira bedelle 98 bin metrekarelik arsa aldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Şarkıcı Ali Şan Sevenleriyle Buluşacak

  Şarkıcı Ali Şan, 22 Ekim Çarşamba günü Sancaktepe’deki Rings alışveriş merkezinde sevenleriyle buluşacak. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 23:31:12. #1.11#