10:2400
SON DAKİKA SANCAKTEPE HABERLERİ

Son Dakika Sancaktepe Haberleri

   

  Çocuklu Aileler İçin En Uygun Satilik Konut

  Çocuklu aileler, ev alırken tercihlerini kesinlikle doğayla iç içe olan satılık konut seçeneklerinden yana kullanmalılar. Büyüme çağında çocukların doğayla temas hâlinde olmasının, fiziksel, zihinsel ve psikolojik gelişimlerinde sayısız faydası bulunur. (Dün 17:23)

   

  Satılık Daire Arayanlara İstanbul'un Merkezinde,Doğayla İç İçe Bir Öneri

  Hayat fedakarlıklarla dolu. Çok istediğimiz bir şeyi elde ederken başka bir şeyden vazgeçmemiz gerekiyor çoğu zaman. Ancak İstanbul'da yaşamın imkanlarından vazgeçmeden de yeşilin ruhumuza doldurduğu oksijenle buluşabiliriz. (Dün 17:19)

   

  Soyunma Kabininde Hırsızlık Yaptı, Evinin Önünde Yakalandı

  Soyunma Kabininde Hırsızlık Yaptı, Evinin Önünde Yakalandı

  Zeytinburnu’nda bir alışveriş merkezindeki mağazada, kıyafet deneyen şahsın soyunma kabininde bıraktığı giysilerin cebindeki paraları çalan şüpheli, önce güvenlik kamerasına, ardından da polise yakalandı. (Dün 10:44)

   

  Oğlunu Baltayla Öldüren Anneye Müebbet Hapis

  Oğlunu Baltayla Öldüren Anneye Müebbet Hapis

  Sancaktepe'de Y. Hüseyin Kılınç'ın başına balta vurarak öldüren Serengül Kılınç'ın, ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılandığı davanın karar duruşması görüldü. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İstikrarlı Büyümesini Sürdüren HALK GYO'dan

  Halk GYO'nun 2014 yılı Ocak-Eylül dönemi mali verilerine ilişkin finansal raporu açıklandı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Halk Gyo'dan Yılın 9 Ayında Yüzde 82'lik Kar Artışı

  Halk GYO, bu yılın 9 ayında dönem karını geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 82 artırdı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye Motokros Şampiyonası

  Şampiyonanın 7'nci Ayak Kızılay Yarışı, 1 2 Kasım tarihlerinde Bursa’nın Gemlik ilçesinde yapılacak. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Sare Davutoğlu: Okullar ve Yurtların Molotoflu Saldırılara Maruz Kalması Son Derece Üzücü

  Sare Davutoğlu: Okullar ve Yurtların Molotoflu Saldırılara Maruz Kalması Son Derece Üzücü

  Der ile Avrupa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilecek "Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek" projesinin tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, Türkiye'de yaşanan güzelliklere ve gelişmelere rağmen yürekleri yakan olayların da yaşandığını söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek' Projesi

  Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek" Projesi

  TOGEM DER ile Avrupa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilecek projede, İstanbul ve Siirt'te okul öncesi eğitim veren sınıflarda fiziksel güvenlik ve hijyen koşullarını iyileştirerek, çocukların daha sağlıklı ve etkili eğitim alması hedefleniyor Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: "Bir anne, bir hekim, bu ülkenin bir vatandaşı olarak beni yüreğimden yaralayan bir hadise ise son dönemde maalesef yaşanan olaylarda çocuklarımızın şiddete maruz, şiddete aracı, şiddete muhatap kılınması. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 10:24:33. #1.11#