11:1600
SON DAKİKA SERİK HABERLERİ

Son Dakika Serik Haberleri

  Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu Kuruluş Yıl Dönümü

  Serik'teki etkinlikler kapsamında İlçe Emniyet Müdürü Fatih İnceyavuz ve emniyet müdürlüğü personeli, şehit aileleri ve hasta olup görevini yerine getiremeyen emniyet teşkilatı mensuplarını ziyaret etti. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  DSİ Projeleri Devam Ediyor

  DSİ Projeleri Devam Ediyor

  DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Antalya’da yeni yatırımlarla sulanmayan toprak bırakmamak için çalışmaya devam ettiklerini belirtti. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Addk'dan Dağ Köyleri Parkuru

  Addk'dan Dağ Köyleri Parkuru

  Akdeniz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nün (ADDK)60 kişinin katılımıyla Serik ilçe sınırları içerisinde bulunan dağ köyleri Etler, Kaştanlar, Çetince parkuru gerçekleştirdi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Serik'te Kutlu Doğum Haftası Hazırlıklarını Tamamlandı

  Diyanet İşleri Başkanlığınca bu yılki konusu "Hz. Peygamber Din ve Samimiyet" olarak belirlenen Kutlu Doğum Haftası kutlamaları kapsamında Serik'te de etkinlikler düzenlenecek. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

 

  Rotaract Kulübünden İhtiyaçlı Öğrencilere Yardım

  Rotaract Kulübünce Serik'teki okulda öğrenim gören ihtiyaçlı öğrencilere kırtasiye ve giysi yardımı yapıldı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kazakistan ile Petrol Şirketleri Arasındaki Belirsizlik

  Kazakistan, 35 milyar varil rezerv olduğu belirtilen Kashagan havzasındaki petrolü çıkartarak, geçen yılki 1,6 milyar varil üretimi artırmayı amaçlarken, çalışma koşularının uygun olmadığıni ileri süren yabancı petrol şirketleri ise bu amaca yakın durmuyor Avrasya Araştırma Enstitüsü Analisti Momınkulov: "Kashagan petrolündeki gecikmelerin nedeni teknik. Kazak tarafı konsorsiyumdaki ana operatör olan ENİ'nin ciddi maliyeti olan boruları ucuz aldığı işi kötü yaptığı iddiasında" "Yabancılarsa (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri