SON DAKİKA ABDULLAH ÇALIŞKAN HABERLERİ

Son Dakika Abdullah Çalışkan Haberleri


ABDULLAH ÇALIŞKAN

Abdullah Çalışkan, 16 Mart 1974'te Ankara'da doğdu. Babasının adı Kemal, annesinin adı Ümüş'tür. Avrupa Birliği Uzmanı; Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nü bitirdi. Yüksek lisansını Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde işletme (MBA)... Devamı

  AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Kongresi

  AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Kongresi

  Başkanlığa Mustafa Kendirli seçildi. (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  Beşir Atalay: 'Biz, Şiddetin Hiçbir Fayda Getirmeyeceğini Söylüyoruz'

  Beşir Atalay: "Biz, Şiddetin Hiçbir Fayda Getirmeyeceğini Söylüyoruz"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay: - "Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, bu seçimde gerçekten çok iddialı olacak"- "Şiddetle, terörle hiçbir hak elde edilemez ve AK Parti olarak özellikle biz hep şiddete ve teröre karşı olduk" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, "Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması

  "Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, bu seçimde gerçekten çok iddialı olacak" "Şiddetle, terörle hiçbir hak elde edilemez ve AK Parti olarak özellikle biz hep şiddete ve teröre karşı olduk" (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül

  AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: - "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız"- "(TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklaması) Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını ilk turda yüzde 52 ile seçmiş, sen muhatap alsan ne almasan ne? AK Parti'nin muhatabı millettir, seçilmiş Cumhurbaşkanımızın muhatabı (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız" "(TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklaması) Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını. (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Arınç: '6 Ay Sonra Gençlere Yerimizi Terk Edeceğiz'

  Arınç: "6 Ay Sonra Gençlere Yerimizi Terk Edeceğiz"

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Kırşehir'de (1)- Arınç: "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık"- "Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri bile ulaşamaz. İspatladık, yapıyoruz, yapacağız inşallah" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda (02 Ocak 2015 Cuma )

   

  Bülent Arınç'tan Veda Mesajı Gibi Sözler

  Bülent Arınç'tan Veda Mesajı Gibi Sözler

  Başbakan Yardımcısı Arınç, "5 dönemdir parlamentoda milletvekiliyim. Kaldı şurada 6 ayımız. Allah hayırlı, uzun ömür verirse 6 ay sonra gençlere yerimizi terk edeceğiz" dedi. (02 Ocak 2015 Cuma )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Kırşehir'de

  Arınç: "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık" "Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri bile ulaşamaz. İspatladık, yapıyoruz, yapacağız inşallah" (02 Ocak 2015 Cuma )

   

  Antalya Valisi Yılı Son Gününü Yaşlılara Ayırdı

  Antalya Valisi Yılı Son Gününü Yaşlılara Ayırdı

  Antalya Valisi Muammer Türker yılın son gününde Fethi Bayçın Huzur evi sakinleriyle bir araya geldi. (01 Ocak 2015 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 12:26:04. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ABDULLAH ÇALIŞKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]