SON DAKİKA ABDULLAH ÇALIŞKAN HABERLERİ

Son Dakika Abdullah Çalışkan Haberleri

 • 16:38Dedelerinin Suç Duyurusunda Bulunduğu 2 Kız Kardeş Korumaya AlındıDedelerinin Suç Duyurusunda Bulunduğu 2 Kız Kardeş Korumaya AlındıAntalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, okuldan alınıp zorla evlendirilmek istenen 13 ve 15 yaşındaki kız kardeşleri koruma altına aldı.
 • 11:30Antalya'daki "Çocuk Gelin" İddialarıAntalya'nın Elmalı ilçesinde babaları tarafından evlenmeye zorlandıkları iddia edilen 14 ve 16 yaşlarındaki kız kardeşler, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevlilerince Antalya'ya getirildi.
 • 11:58Golfte "Gelecek" ArıyorAnnesinin terk ettiği ve babasının 6 yaşında yetiştirme yurduna teslim ettiği 14 yaşındaki Fevzi Asker, Türkiye'de başarılı olduğu golfte dünyaca ünlü bir sporcu olmayı hedefliyor.
 • 16:34Suruç'taki Terör Saldırısı - Hdp Milletvekili ÇalışkanSuruç'taki Terör Saldırısı - Hdp Milletvekili ÇalışkanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Parkın önünde güvenlik önlemi alan askerler- HDP Şanlıurfa Milletvekili Ziya Çalışkan'ın açıklaması Suruç'taki patlama- HDP Şanlıurfa Milletvekili Çalışkan: - "Suruç'taki patlamada 10'un üzerinde kişi hayatını kaybetti, 50'ye yakın yaralı var" HDP Şanlıurfa Milletvekili Ziya Çalışkan, Suruç ilçesinde belediyeye ait kültür merkezinin bahçesinde meydana gelen patlamada 10'un üzerinde kişinin hayatını kaybettiğini, 50'ye yakın kişinin yaralandığını söyledi.
 • 11:48Koruyucu Aileler ve Çocuklar İftarda Bir Araya GeldiAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruyucu aileler ve çocukları için iftar verildi.
 • 10:39Koruyucu Aileler ve Çocuklar İftar Yemeğinde BuluştuKoruyucu Aileler ve Çocuklar İftar Yemeğinde BuluştuAntalya Valisi Muammer Türker, koruyucu aileler ve çocuklarla iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 11:24Ölen Anne ve Babasının Hala Uyuduğunu SanıyorÖlen Anne ve Babasının Hala Uyuduğunu SanıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Anzhelika Samilo'nun kaydıraktan kayması, - Samilo'nun oyuncağıyla poz vermesi, - Samilo'nun yürümesi, salıncağa ve tahterevalliye binmesi, - Samilo'ya karşısındaki kişiyle görüşmesi için telefon tutulması, - Samilo'nun resim çizmesi, - Samilo'nun AA muhabirinin sorularını cevaplaması, - Samilo'nun konsolosluk yetkililerince çocuk bakım evinden çıkarılması, - Samilo'nun el sallaması ve araca binmesi, - Çocuk bakım evi görevlilerinin Samilo'yu uğurlaması, - Aracın ayrılması, - Çocuk bakım evi dışı ve girişi görüntüleri, Ölen anne ve babasının hala uyuduğunu sanıyor- Tatil için geldikleri Alanya'da kaldıkları evde cesetleri 3 gün sonra bulunan Ukraynalı çiftin kızı, amcasının yanına gönderilmek üzere Antalya'daki Ukrayna Konsolosluğu yetkililerine teslim edildi- Evde 3 gün boyunca hiçbir şey yiyip içmeden oyuncaklarıyla oynayan, anne ve babasının uyanmasını bekleyen 6 yaşındaki Anzhelika Samilo, ailesinin hala uyuduğunu sanıyor HATİCE ÖZDEMİR - SÜLEYMAN ELÇİN - Ukraynalı Viacheslav-Maiia Samilo çiftinin cesetleriyle 3 gün aynı evde yaşayan 6 yaşındaki kızları Anzhelika, anne ve babasının hala uyuduğunu sanıyor ve kendisiyle ilgilenenlere ne zaman geleceklerini soruyor.
 • 11:06Ölen Anne ve Babasının Hala Uyuduğunu SanıyorSÜLEYMAN ELÇİN - Ukraynalı Viacheslav-Maiia Samilo çiftinin cesetleriyle 3 gün aynı evde yaşayan 6 yaşındaki kızları Anzhelika, anne ve babasının hala uyuduğunu sanıyor ve kendisiyle ilgilenenlere ne zaman geleceklerini soruyor.
 • 16:34Karnım Çok Acıyınca Komşulardan Yemek İstedim' (2)Cenazeler BABANIN KUZENİNE TESLİM EDİLECEK Alanya Sosyal Hizmet Merkezi'nde geceyi geçiren 6 yaşındaki Anzhelika Samilo'nun, Antalya Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü yetkililerine teslim edilerek Antalya'ya gönderildi.
 • 13:57Vali Türker Başarılı Golfçüyü KutladıVali Türker Başarılı Golfçüyü KutladıAile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Koruma Evi’nde bulunan Golf Turnuvası B Kategorisi Türkiye Birincisi Fevzi Asker’i makamında kabul eden Antalya Valisi Muammer Türker, başarılı golfçüyü tebrik ederek altın ile ödüllendirdi.
 • 16:43Kırşehir il ve ilçe seçim sonuçları, 2015 Kırşehir genel seçim Kırşehir il ve ilçe seçim sonuçları, 2015 Kırşehir genel seçimKırşehir 2015 genel seçim sonuçları. Kırşehir ili ve ilçeleri genel seçim sonuçları. Önceki genel seçimlerde alınan sonuçlar ile 2015 seçimleri il ve ilçelere ayrılmış grafikler ile haberler.com'da.
 • 18:02Ahi Evran Üniversitesinde Mezuniyet TöreniAhi Evran Üniversitesinde (AEÜ), mezuniyet töreni düzenlendi.
 • 16:13Ahi Evran Üniversitesi'nde 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni DüzenlendiAhi Evran Üniversitesi'nde 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni DüzenlendiAhi Evran Üniversitesinde 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni düzenlendi.
 • 15:13Ahi Evran Üniversitesinde Mezuniyet Töreni DüzenlendiAhi Evran Üniversitesinde Mezuniyet Töreni DüzenlendiAhi Evran Üniversitesinde 2014-2015 Akademik Yılı 'Mezuniyet Töreni' düzenlendi.
 • 18:44Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Kırşehir'de AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Türkiye, şu anda istikrarsızlık tehdidi altında.
 • 08:38Akçakent İlçe Hükümet Konağı Hizmete GirdiAkçakent İlçe Hükümet Konağı Hizmete GirdiAkçakent Hükümet Konağı, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • 16:07Şehrin Liderleri Altın Kalem Ödüllerinin 2.'si Sahiplerini BulduŞehrin Liderleri Altın Kalem Ödüllerinin 2.'si Sahiplerini BulduKırşehir’de 11 yıldır faaliyetini sürdüren KırşehirHaber24 internet haber portalı, ‘Şehrin Liderleri Altın Kalem Ödülleri ‘ törenini gerçekleştirdi.
 • 15:03Akçakent Hükumet Konağı AçıldıKırşehir'in Akçakent ilçesinde yapımı tamamlanan hükumet konağının açılışı gerçekleştirildi.
 • 09:42Kırşehir'de, Ahilik Haftası Sona ErdiKırşehir'de, Ahilik Haftası Sona ErdiKırşehir'de 51 yıldır bayram olarak, 28 yıldan bu yana da hafta niteliğinde kutlanan 'Ahilik Haftası' etkinliklerinin resmi kutlama programı sona erdi.
 • 16:58Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Kursu Sona ErdiÇocuk Gelişimi ve Eğitimi Kursu Sona ErdiKütahya’nın Pazarlar İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından ilk kez açılan 4-6 yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri kursu sona erdi.
 • 21:46Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı YıldızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı YıldızGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Taner Yıldız'ın konuşması- Vatandaşlarla sohbeti ve fotoğraf çekimi- Genel detaylar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Birbirimizi kırarak dökerek değil, birbirimize saygı göstererek inşallah bu seçimlere gireceğiz.
 • 19:52Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Birbirimizi kırarak dökerek değil, birbirimize saygı göstererek inşallah bu seçimlere gireceğiz.
 • 20:53Aday Adayları ile Adaylar BuluştuAday Adayları ile Adaylar BuluştuAK Parti’de milletvekili adayları ile aday adayları bir araya gelerek, ’birlikteyiz’ mesajı verdi.
 • 10:36Çocukları Yetiştirecekler Eğitim GörüyorÇocukları Yetiştirecekler Eğitim GörüyorKütahya’nın Pazarlar İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan 4-6 Yaş Çocuk Eğitimi Etkinlikleri kursu büyük ilgi görüyor.
 • 14:23Öğrencilere Gönüllü Kuaförlük HizmetiÖğrencilere Gönüllü Kuaförlük HizmetiKütahya’nın Pazarlar İlçesinde Halk Eğitim Merkezinde açılan kuaförlük kursuna katılan kursiyerler, İlkokul öğrencilerine saç kesimi ve bakımı yaptı.
 • 08:17AK Parti Listesinde Üç Dönem ÖnlemiAK Parti Listesinde Üç Dönem ÖnlemiAK Parti'de milletvekili aday listesi hazırlanırken, seçilmesi halinde 'üç dönem' hattına girecek olan 34 isim 7 Haziran seçimleri için aday gösterilmedi.
 • 21:59AK Parti Mevcut 100'den Fazla Milletvekilini Aday GöstermediAK Parti Mevcut 100'den Fazla Milletvekilini Aday GöstermediAK Parti, 2015 genel seçimleri için aday listesini açıkladı. Parti mevcut vekillerinden 100'den fazlasını aday göstermedi.
 • 11:40Kaymakam Soner Bedir Osmanlıca ÖğreniyorKaymakam Soner Bedir Osmanlıca ÖğreniyorKütahya’nın Pazarlar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan Osmanlıca Kursu’na Kaymakam Soner Bedir de kursiyer olarak katılıyor.
 • 18:5318 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler GünüAK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 11:314 Mart Tıp BayramıAK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan ile Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 17:59Dünya Kadınlar GünüAK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan ile Kırşehir Barosu Başkanı Mehtap Karaburçak Tuzcu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 16:55Kırşehir Şehidini UğurladıKırşehir Şehidini UğurladıAğrı'nın Doğubayazıt ilçesinde cinnet getiren bir askerin ateş etmesi sonucu şehit olan Muhammet Can Kırşehir’de toprağa verildi.
 • 16:43Piyade Çavuş Can'ın Cenazesi Toprağa VerildiPiyade Çavuş Can'ın Cenazesi Toprağa VerildiDoğubayazıt'ta 3 askerin şehit olması- Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, terhisine 17 gün kala şehit düşen Piyade Çavuş Muhammet Can'ın cenazesi, Kırşehir'de toprağa verildi Doğubayazıt ilçesinde cinnet getiren bir askerin piyade tüfeğiyle aynı nöbet mevzisinde şehit ettiği askerlerden Piyade Çavuş Muhammet Can'ın (23) cenazesi, Çiçekdağı ilçesinde toprağa verildi.
 • 16:30Terhisine 12 Gün Kala Şehit Düşen Er Can, Kırşehir'de Toprağa VerildiTerhisine 12 Gün Kala Şehit Düşen Er Can, Kırşehir'de Toprağa VerildiAğrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde nöbet sırasında cinnet geçiren çavuşun silahından çıkan kurşunlarla şehit düşen er 21 yaşındaki Muhammed Can'ın cenazesi Kırşehir'in Çiçekdağı İlçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 15:04Doğubayazıt'ta 3 Askerin Şehit OlmasıDoğubayazıt ilçesinde cinnet getiren bir askerin piyade tüfeğiyle aynı nöbet mevzisinde şehit ettiği askerlerden Piyade Çavuş Muhammet Can'ın (23) cenazesi, Çiçekdağı ilçesinde toprağa verildi.
 • 13:34Kırşehir Şehidini UğurladıKırşehir Şehidini UğurladıAğrı’nın Doğubayazıt ilçesinde cinnet getiren bir askerin ateş etmesi sonucu şehit düşen Muhammet Can, memleketi Kırşehir’de toprağa verildi.
 • 21:09Van Milletvekili Hüseyin Çelik'in Danışmanı Kenan Şahin AK Parti'den Aday Adayı OlduVan Milletvekili Hüseyin Çelik'in Danışmanı Kenan Şahin AK Parti'den Aday Adayı OlduAK Parti Van Milletvekili, 58. Hükümette Kültür Bakanı, 59 ve 60. Hükümetler de Milli Eğitim Bakanlığı görevini yürütmüş olan Hüseyin Çelik’in danışmanı Kırşehir’de AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
 • 18:19Genel Seçime DoğruAK Parti Kırşehir İl Başkanlığına milletvekili adayı olabilmek için 1'i kadın 17 kişinin başvuruda bulunduğu bildirildi.
 • 22:27AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı KongresiAK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı KongresiBaşkanlığa Meryem Düğer seçildi.
 • 22:54Yeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları ToplantısıYeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, "Biz çok net diyoruz ki inançlarımızla istişare ederek hep beraber ilkelerimiz çerçevesinde siyaset yapmaya devam ediyoruz." dedi.
 • 20:38Yeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları" ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz çok net diyoruz ki inançlarımızla istişare ederek hep beraber ilkelerimiz çerçevesinde siyaset yapmaya devam ediyoruz"
 • 10:12AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan AçıklamasıAK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması"Yerköy Kırşehir Aksaray Ulukışla Hızlı Tren Projesi'nin etüt ve proje işleri bu yıl içinde hızla tamamlanacak ve mümkün olan en kısa zamanda yapım ihalesine çıkılacaktır"
 • 22:08AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı KongresiAK Parti Kırşehir İl Başkanlığı KongresiBaşkanlığa Mustafa Kendirli seçildi.
 • 20:21Beşir Atalay: Beşir Atalay: "Biz, Şiddetin Hiçbir Fayda Getirmeyeceğini Söylüyoruz"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay: - "Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, bu seçimde gerçekten çok iddialı olacak"- "Şiddetle, terörle hiçbir hak elde edilemez ve AK Parti olarak özellikle biz hep şiddete ve teröre karşı olduk" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, "Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, bu seçimde gerçekten çok iddialı olacak" dedi.
 • 17:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması"Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, bu seçimde gerçekten çok iddialı olacak" "Şiddetle, terörle hiçbir hak elde edilemez ve AK Parti olarak özellikle biz hep şiddete ve teröre karşı olduk"
 • 16:00AK Parti Genel Başkan Yardımcısı GülAK Parti Genel Başkan Yardımcısı GülAK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: - "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız"- "(TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklaması) Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını ilk turda yüzde 52 ile seçmiş, sen muhatap alsan ne almasan ne? AK Parti'nin muhatabı millettir, seçilmiş Cumhurbaşkanımızın muhatabı millettir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız" dedi.
 • 15:28AK Parti Yerel Yönetimler Bölge ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız" "(TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklaması) Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını.
 • 21:52Arınç: Arınç: "6 Ay Sonra Gençlere Yerimizi Terk Edeceğiz"Başbakan Yardımcısı Arınç, Kırşehir'de (1)- Arınç: "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık"- "Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri bile ulaşamaz. İspatladık, yapıyoruz, yapacağız inşallah" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık" dedi.
 • 20:11Bülent Arınç'tan Veda Mesajı Gibi SözlerBülent Arınç'tan Veda Mesajı Gibi SözlerBaşbakan Yardımcısı Arınç, "5 dönemdir parlamentoda milletvekiliyim. Kaldı şurada 6 ayımız. Allah hayırlı, uzun ömür verirse 6 ay sonra gençlere yerimizi terk edeceğiz" dedi.
 • 19:04Başbakan Yardımcısı Arınç, Kırşehir'deArınç: "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık" "Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri bile ulaşamaz. İspatladık, yapıyoruz, yapacağız inşallah"