14:2600
SON DAKİKA ABDULLAH ÇALIŞKAN HABERLERİ

Son Dakika Abdullah Çalışkan Haberleri


ABDULLAH ÇALIŞKAN

Abdullah Çalışkan, 16 Mart 1974'te Ankara'da doğdu. Babasının adı Kemal, annesinin adı Ümüş'tür. Avrupa Birliği Uzmanı; Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nü bitirdi. Yüksek lisansını Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde işletme (MBA)... Devamı

   

  AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan Açıklaması

  AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, “Ak Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır” dedi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti Milletvekili Çalışkan'dan Teşekkür

  AK Parti Milletvekili Çalışkan'dan Teşekkür

  AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kırşehir Milletvekili Abdullah Çaşlışkan yaptığı yazılı açıklamayla, “Cumhurbaşkanlığı seçiminde büyük bir oy oranı ile Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren Kırşehirli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kırşehir'de Erdoğan'ın Zaferi Kutlandı

  Kırşehir'de Erdoğan'ın Zaferi Kutlandı

  Erdoğan'ın, Türkiye'nin 12. Cumhurbaşkanı seçilmesi dolayısıyla AK Parti İl Başkanlığı kutlama yaptı. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  40 Davul 40 Zurna Erdoğan İçin Çaldı

  40 Davul 40 Zurna Erdoğan İçin Çaldı

  KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir’da cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının netlik kazanmasının ardından 40 davul 40 zurna 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için çaldı. (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Kırşehir'de, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'a destek amacıyla miting düzenlendi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Dualarla Tayyip Erdoğan'a Destek

  Dualarla Tayyip Erdoğan'a Destek

  AK Parti Kırşehir İl Başkanlığının önünde Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdodğan’a destek mitingi düzenlendi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Çiçek, Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun iftarına katıldı (2) -

  Çiçek, Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun iftarına katıldı (2) -

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, '''Bu ramazan aylarında doya doya yaşamaya çalıştığımız huzuru, barışı, birliği, kardeşliği hep beraber bir ramazan atmosferi içerisinde bir yıl sürdürsek, yani bayramın ertesi günü tekrar eski halimize dönmesek, Türkiye en az 25 yıl mesafe kazanır'' dedi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Çiçek, Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun iftarına katıldı (1) -

  Çiçek, Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun iftarına katıldı (1) -

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, '''Bu ramazan aylarında doya doya yaşamaya çalıştığımız huzuru, barışı, birliği, kardeşliği hep beraber bir ramazan atmosferi içerisinde bir yıl sürdürsek, yani bayramın ertesi günü tekrar eski halimize dönmesek, Türkiye en az 25 yıl mesafe kazanır'' dedi. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun İftar Programı

  Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun İftar Programı

  TBMM Başkanı Çiçek: ''Bu ramazan aylarında doya doya yaşamaya çalıştığımız huzuru, barışı, birliği, kardeşliği hep beraber bir ramazan atmosferi içerisinde bir yıl sürdürsek, yani bayramın ertesi günü tekrar eski halimize dönmesek, Türkiye en az 25 yıl mesafe kazanır'' ''Elbetteki bir ülkenin, bir devletin birçok şeye ihtiyacı var ama bu coğrafyada en fazla ihtiyaç duyduğumuz şey huzurdur, barıştır, kardeşliktir. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Çiçek: Türkiye'nin Etrafında 11 Belalı Bölge Var

  Çiçek: Türkiye'nin Etrafında 11 Belalı Bölge Var

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, dünyanın en çok huzurunu kaçıran en belalı 13 bölgeden 11’inin Türkiye’nin etrafında olduğunu söyledi. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yeni Emniyet Müdürlüğünün Temeli Atılacak

  Yeni Emniyet Müdürlüğünün Temeli Atılacak

  Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, yeni yapılacak olan emniyet müdürlüğü hizmet binasının temelinin 2014 yılı içerisinde atılacağını bildirildi. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Gülsüm Anneye, "Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi" Engeli İddiası

  Antalya'da 2008'de trafik kazası sonucu felç olan ve kimliği tespit edilemeyen gence bakan Gülsüm Kabadayı'ya, numarataj işlemleri sırasında adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde düşürülmesi nedeniyle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ödenen yardımların yapılamadığı belirtildi. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Umut ve Gülsüm Anneye Adres Şoku

  Antalya'da felçli ve kimliği bilinmeyen 'Umut' adlı gence 6 yıldır annelik yapan Gülsüm Kabadayı, belediyenin numarataj işlemi sırasında 'Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden düşürülünce, hem Umut ile birlikte adressiz kaldı hem de geliri kesildi. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Hollanda'da Türklerin Düzenlediğ 'Multifestijn' Fuarı Başladı

  Hollanda'da Türklerin Düzenlediğ "Multifestijn" Fuarı Başladı

  Fuarın bu seneki teması Türklerin Hollanda’ya göçlerinin 50. yılı olarak belirlendi. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Öğretmenim Afete Hazırım' Semineri

  Öğretmenim Afete Hazırım" Semineri

  Kütahya'nın Pazarlar İlçesinde Öğretmenlere ve idarecilere “Afet” konulu seminer verildi. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Koruyucu Ailelere, 'Temel Ana-Baba Eğitimi'

  Koruyucu Ailelere, "Temel Ana-Baba Eğitimi"

  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce düzenlenen eğitimde, koruyucu ailelere çocuklara nasıl davranılması gerektiği anlatıldı. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Başkan Yaşar, Kırşehirlilerle Buluştu

  Başkan Yaşar, Kırşehirlilerle Buluştu

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kırşehirli Dernekler Federasyonunun 6. Olağan Genel Kurul toplantısında Kırşehirlilerle bir araya geldi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Milletvekili Abdullah Çalışkan'dan Müze Açıklaması

  Milletvekili Abdullah Çalışkan'dan Müze Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, “Kırşehir’imizin tarihi olan eski Tunç Çağından Hitite, Romaya, Bizansa ve Selçuk dönemlerine ilişkin, bu günlere kadar gelebilen örenler, kiliseler, han ve hamamlar, camii ve medreseler, türbeler ile yazıtlardan bugünümüze kalabilenleri gelecek kuşaklara taşımak, bunları iyi bir koruma ve sunum içinde kalıcı kılmak amacıyla yeni bir müze yaptırıyoruz” dedi. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kırşehir'e 12 Yılda Eğitim Yatırımlarına 210 Milyon Lira Harvama Yapıldı

  Kırşehir'e 12 Yılda Eğitim Yatırımlarına 210 Milyon Lira Harvama Yapıldı

  AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, "Eğitimin marka kenti Kırşehir'e, 12 yılda 210 milyon lira yatırım yaptık" dedi. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 14:26:36. #1.11#