SON DAKİKA ABDULLAH ÇALIŞKAN HABERLERİ

Son Dakika Abdullah Çalışkan Haberleri

 • 09:42Kırşehir'de, Ahilik Haftası Sona ErdiKırşehir'de, Ahilik Haftası Sona ErdiKırşehir'de 51 yıldır bayram olarak, 28 yıldan bu yana da hafta niteliğinde kutlanan 'Ahilik Haftası' etkinliklerinin resmi kutlama programı sona erdi.
 • 16:58Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Kursu Sona ErdiÇocuk Gelişimi ve Eğitimi Kursu Sona ErdiKütahya’nın Pazarlar İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından ilk kez açılan 4-6 yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri kursu sona erdi.
 • 21:46Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı YıldızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı YıldızGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Taner Yıldız'ın konuşması- Vatandaşlarla sohbeti ve fotoğraf çekimi- Genel detaylar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Birbirimizi kırarak dökerek değil, birbirimize saygı göstererek inşallah bu seçimlere gireceğiz.
 • 19:52Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Birbirimizi kırarak dökerek değil, birbirimize saygı göstererek inşallah bu seçimlere gireceğiz.
 • 20:53Aday Adayları ile Adaylar BuluştuAday Adayları ile Adaylar BuluştuAK Parti’de milletvekili adayları ile aday adayları bir araya gelerek, ’birlikteyiz’ mesajı verdi.
 • 10:36Çocukları Yetiştirecekler Eğitim GörüyorÇocukları Yetiştirecekler Eğitim GörüyorKütahya’nın Pazarlar İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan 4-6 Yaş Çocuk Eğitimi Etkinlikleri kursu büyük ilgi görüyor.
 • 14:23Öğrencilere Gönüllü Kuaförlük HizmetiÖğrencilere Gönüllü Kuaförlük HizmetiKütahya’nın Pazarlar İlçesinde Halk Eğitim Merkezinde açılan kuaförlük kursuna katılan kursiyerler, İlkokul öğrencilerine saç kesimi ve bakımı yaptı.
 • 08:17AK Parti Listesinde Üç Dönem ÖnlemiAK Parti Listesinde Üç Dönem ÖnlemiAK Parti'de milletvekili aday listesi hazırlanırken, seçilmesi halinde 'üç dönem' hattına girecek olan 34 isim 7 Haziran seçimleri için aday gösterilmedi.
 • 21:59AK Parti Mevcut 100'den Fazla Milletvekilini Aday GöstermediAK Parti Mevcut 100'den Fazla Milletvekilini Aday GöstermediAK Parti, 2015 genel seçimleri için aday listesini açıkladı. Parti mevcut vekillerinden 100'den fazlasını aday göstermedi.
 • 11:40Kaymakam Soner Bedir Osmanlıca ÖğreniyorKaymakam Soner Bedir Osmanlıca ÖğreniyorKütahya’nın Pazarlar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan Osmanlıca Kursu’na Kaymakam Soner Bedir de kursiyer olarak katılıyor.
 • 18:5318 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler GünüAK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 11:314 Mart Tıp BayramıAK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan ile Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 17:59Dünya Kadınlar GünüAK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan ile Kırşehir Barosu Başkanı Mehtap Karaburçak Tuzcu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 16:55Kırşehir Şehidini UğurladıKırşehir Şehidini UğurladıAğrı'nın Doğubayazıt ilçesinde cinnet getiren bir askerin ateş etmesi sonucu şehit olan Muhammet Can Kırşehir’de toprağa verildi.
 • 16:43Piyade Çavuş Can'ın Cenazesi Toprağa VerildiPiyade Çavuş Can'ın Cenazesi Toprağa VerildiDoğubayazıt'ta 3 askerin şehit olması- Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, terhisine 17 gün kala şehit düşen Piyade Çavuş Muhammet Can'ın cenazesi, Kırşehir'de toprağa verildi Doğubayazıt ilçesinde cinnet getiren bir askerin piyade tüfeğiyle aynı nöbet mevzisinde şehit ettiği askerlerden Piyade Çavuş Muhammet Can'ın (23) cenazesi, Çiçekdağı ilçesinde toprağa verildi.
 • 16:30Terhisine 12 Gün Kala Şehit Düşen Er Can, Kırşehir'de Toprağa VerildiTerhisine 12 Gün Kala Şehit Düşen Er Can, Kırşehir'de Toprağa VerildiAğrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde nöbet sırasında cinnet geçiren çavuşun silahından çıkan kurşunlarla şehit düşen er 21 yaşındaki Muhammed Can'ın cenazesi Kırşehir'in Çiçekdağı İlçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 15:04Doğubayazıt'ta 3 Askerin Şehit OlmasıDoğubayazıt ilçesinde cinnet getiren bir askerin piyade tüfeğiyle aynı nöbet mevzisinde şehit ettiği askerlerden Piyade Çavuş Muhammet Can'ın (23) cenazesi, Çiçekdağı ilçesinde toprağa verildi.
 • 13:34Kırşehir Şehidini UğurladıKırşehir Şehidini UğurladıAğrı’nın Doğubayazıt ilçesinde cinnet getiren bir askerin ateş etmesi sonucu şehit düşen Muhammet Can, memleketi Kırşehir’de toprağa verildi.
 • 21:09Van Milletvekili Hüseyin Çelik'in Danışmanı Kenan Şahin AK Parti'den Aday Adayı OlduVan Milletvekili Hüseyin Çelik'in Danışmanı Kenan Şahin AK Parti'den Aday Adayı OlduAK Parti Van Milletvekili, 58. Hükümette Kültür Bakanı, 59 ve 60. Hükümetler de Milli Eğitim Bakanlığı görevini yürütmüş olan Hüseyin Çelik’in danışmanı Kırşehir’de AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
 • 18:19Genel Seçime DoğruAK Parti Kırşehir İl Başkanlığına milletvekili adayı olabilmek için 1'i kadın 17 kişinin başvuruda bulunduğu bildirildi.
 • 22:27AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı KongresiAK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı KongresiBaşkanlığa Meryem Düğer seçildi.
 • 22:54Yeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları ToplantısıYeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, "Biz çok net diyoruz ki inançlarımızla istişare ederek hep beraber ilkelerimiz çerçevesinde siyaset yapmaya devam ediyoruz." dedi.
 • 20:38Yeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları" ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz çok net diyoruz ki inançlarımızla istişare ederek hep beraber ilkelerimiz çerçevesinde siyaset yapmaya devam ediyoruz"
 • 10:12AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan AçıklamasıAK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması"Yerköy Kırşehir Aksaray Ulukışla Hızlı Tren Projesi'nin etüt ve proje işleri bu yıl içinde hızla tamamlanacak ve mümkün olan en kısa zamanda yapım ihalesine çıkılacaktır"
 • 22:08AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı KongresiAK Parti Kırşehir İl Başkanlığı KongresiBaşkanlığa Mustafa Kendirli seçildi.
 • 20:21Beşir Atalay: Beşir Atalay: "Biz, Şiddetin Hiçbir Fayda Getirmeyeceğini Söylüyoruz"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay: - "Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, bu seçimde gerçekten çok iddialı olacak"- "Şiddetle, terörle hiçbir hak elde edilemez ve AK Parti olarak özellikle biz hep şiddete ve teröre karşı olduk" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, "Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, bu seçimde gerçekten çok iddialı olacak" dedi.
 • 17:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması"Türkiye'nin her köşesinde taze bir enerjiyle seçim meydanlarında olacağız. Bu, büyük bir seçim ve AK Parti, bu seçimde gerçekten çok iddialı olacak" "Şiddetle, terörle hiçbir hak elde edilemez ve AK Parti olarak özellikle biz hep şiddete ve teröre karşı olduk"
 • 16:00AK Parti Genel Başkan Yardımcısı GülAK Parti Genel Başkan Yardımcısı GülAK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: - "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız"- "(TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklaması) Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını ilk turda yüzde 52 ile seçmiş, sen muhatap alsan ne almasan ne? AK Parti'nin muhatabı millettir, seçilmiş Cumhurbaşkanımızın muhatabı millettir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız" dedi.
 • 15:28AK Parti Yerel Yönetimler Bölge ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız" "(TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklaması) Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını.
 • 21:52Arınç: Arınç: "6 Ay Sonra Gençlere Yerimizi Terk Edeceğiz"Başbakan Yardımcısı Arınç, Kırşehir'de (1)- Arınç: "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık"- "Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri bile ulaşamaz. İspatladık, yapıyoruz, yapacağız inşallah" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık" dedi.
 • 20:11Bülent Arınç'tan Veda Mesajı Gibi SözlerBülent Arınç'tan Veda Mesajı Gibi SözlerBaşbakan Yardımcısı Arınç, "5 dönemdir parlamentoda milletvekiliyim. Kaldı şurada 6 ayımız. Allah hayırlı, uzun ömür verirse 6 ay sonra gençlere yerimizi terk edeceğiz" dedi.
 • 19:04Başbakan Yardımcısı Arınç, Kırşehir'deArınç: "Birkaç hükümet kurduk ve bunlar içinde çok şükür ekonomide de toplumsal barışta da ayrımcılıkların kaldırılmasında da manevi kalkınmamızda da çok önemli yollar aldık" "Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri bile ulaşamaz. İspatladık, yapıyoruz, yapacağız inşallah"
 • 11:22Antalya Valisi Yılı Son Gününü Yaşlılara AyırdıAntalya Valisi Yılı Son Gününü Yaşlılara AyırdıAntalya Valisi Muammer Türker yılın son gününde Fethi Bayçın Huzur evi sakinleriyle bir araya geldi.
 • 08:24AK Parti Milletvekili Abdullah Çalışkan Meclis Taksinin Konuğu OlduAK Parti Milletvekili Abdullah Çalışkan Meclis Taksinin Konuğu OlduAk Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah ‘Meclis Taksi’ programının konuğu oldu.
 • 16:14AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması"Tamamlanan ve devam eden müftülük yatırımlarına hükümet olarak elimizden gelen desteği verdik, vermeye de devam edeceğiz"
 • 18:50Kırşehir'den Kısa KısaAK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan, "Meclis Taksi" programına konuk oldu.
 • 17:42AK Parti Kırşehir Merkez İlçe KongresiBaşkanlığa Mehmet Şahin, seçildi.
 • 17:35Babacan: Babacan: "Türkiye Demokrasisi ve Ekonomisiyle Güçlü Bir Ülke"Başbakan Yardımcısı Babacan, Kırşehir'de- Babacan: "İçerideki bütün teşebbüslere rağmen, dışarıdaki bütün zorluklara rağmen hamdolsun ülkemiz yoluna devam ediyor, demokrasimiz yoluna devam ediyor"- "Çiftçimize ve esnafımıza hizmet veren Ziraat Bankası ve Halk Bankası, çiftçimiz ve esnafımızla alakalı yaptığı işleri bundan sonra kuracakları katılım bankaları eliyle faizsiz sistemle de yapabilecek"- "Artık öyle 10 yılda bir darbelerle ya da darbe tehditleriyle baş başa kalan bir ülke yok. Artık ordumuz, askerimiz asli vazifesi olan ülkenin güvenlik meselelerine odaklanmış durumda"- "Türkiye artık öyle içeriden, dışarıdan esecek rüzgarlarla sarsılacak bir ülke değil hamdolsun"- "AK Parti'yi de içinden karıştırmak isteyenler var, içimizdeki birliği beraberliği bozmak isteyenler var. Çok uyanık olmak zorundayız" Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "İçerideki bütün teşebbüslere rağmen, dışarıdaki bütün zorluklara rağmen hamdolsun ülkemiz yoluna devam ediyor, demokrasimiz yoluna devam ediyor" dedi.
 • 17:22AK Parti Teşkilatından Birliktelik MesajıAK Parti Teşkilatından Birliktelik MesajıAK Parti 5. Olağan Merkez İlçe Kongresi Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın katılımı ile gerçekleşirken AK Parti teşkilatı genel seçim mesajı için birliktelik verdi.
 • 17:20Başbakan Yardımcısı Babacan, Kırşehir'deBabacan: "İçerideki bütün teşebbüslere rağmen, dışarıdaki bütün zorluklara rağmen hamdolsun ülkemiz yoluna devam ediyor, demokrasimiz yoluna devam ediyor" "Çiftçimize ve esnafımıza hizmet veren Ziraat Bankası ve Halk Bankası, çiftçimiz ve esnafımızla alakalı yaptığı işleri bundan sonra kuracakları katılım.
 • 17:18Başbakan Yardımcısı Ali Babacan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan AçıklamasıAK Parti 5. Olağan Merkez İlçe Kongresi, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın katılımıyla gerçekleşti.
 • 16:49Babacan: Türkiye'yi Çökertmek İsteyenler, Bazı Etnik Grupları KaşıyorBabacan: Türkiye'yi Çökertmek İsteyenler, Bazı Etnik Grupları KaşıyorBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'nin içeriden ve dışarıdan esen rüzgarlarla sarsılacak bir ülke olmadığını belirterek, "Türkiye'yi içeriden çökertmek isteyenler, bazı etnik grupları kaşıyorlar" dedi.
 • 15:56Babacan: Türkiye'yi Çökertmek İsteyenler, Bazı Etnik Grupları KaşıyorBabacan: Türkiye'yi Çökertmek İsteyenler, Bazı Etnik Grupları KaşıyorBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'nin içeriden ve dışarıdan esen rüzgarlarla sarsılacak bir ülke olmadığını belirterek, "Türkiye'yi içeriden çökertmek isteyenler, bazı etnik grupları kaşıyorlar" dedi.
 • 20:08Yeni Atanan Okul Müdürleri Kaymakam Bedir'i Ziyaret EttiYeni Atanan Okul Müdürleri Kaymakam Bedir'i Ziyaret EttiKütahya’nın Pazarlar İlçesindeki okullara yeni atanan okul müdürleri İlçe Kaymakamı Soner Bedir’i makamında ziyaret ettiler.
 • 08:53AK Parti Akçakent İlçesi Kongresini YaptıAK Parti Akçakent İlçesi 5. Olağan kongresini yaptı.
 • 18:50AK Parti Akpınar İlçe KongresiBaşkanlığa Murat Yalçın, seçildi.
 • 10:42Suçtan Arınıp Koro KurdularSuçtan Arınıp Koro KurdularAntalya'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Kız Koruma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde rehabilitasyon süreci devam eden madde bağımlısı ve suça itilmiş kız çocuklarından oluşan Türk Halk Müziği Korosu kuruldu.
 • 11:38AK Parti'li Çalışkan'dan Dünya Engelliler Günü MesajıAK Parti'li Çalışkan'dan Dünya Engelliler Günü MesajıAK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, AK Parti hükumetinin engellilere pozitif ayrımcılık sağladığını bildirdi.
 • 12:1624 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler GünüAK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan: "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirebilmek için mesai mefhumu tanımayan değerli öğretmenlerimize minnettarız"
 • 09:00AK Parti Mucur İlçesi 5. İlçe Kongresini TamamladıAK Parti Mucur İlçesi 5. İlçe Kongresini TamamladıAK Parti Mucur İlçe Başkanlığının organizesinde 5. olağan kongresi yapıldı.