SON DAKİKA ABDULLAH ÖCALAN HABERLERİ

Son Dakika Abdullah Öcalan Haberleri

 • 26 Eylül 2016 15:58AK Parti Mardin Milletvekili Miroğlu AçıklamasıAK Parti Mardin Milletvekili Miroğlu AçıklamasıAK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, "Kürtlere, aşiretlere şüpheyle bakmak yerine, FETÖ'yü bu güce ulaştıran gerçek sebepler araştırılmalı ve bunlarla mücadele edilmelidir.
 • 22 Eylül 2016 15:39Hekimlerden Prof. Dr. Erez'e İstifa Çağrısıİstanbul'da görev yapan bir grup doktor, terör örgütü PKK elebaşısı Abdullah Öcalan'la ilgili, "Kürt halkının temsilcisi Apo'dur" ifadelerini kullandığı öne sürülen İstanbul Tabib Odası Başkanı Prof. Dr. Selçuk Erez'i istifaya davet etti.
 • 21 Eylül 2016 18:24Gaziantep'te Pkk/kck OperasyonuGaziantep'te Pkk/kck OperasyonuGaziantep'te kamu kurum ve kuruluşlarına saldırı hazırlığında olan terör örgütü PKK/KCK'nın gençlik yapılanması üyesi şüpheli yakalandı.
 • 21 Eylül 2016 17:07Gaziantep'te Pkk/kck OperasyonuGaziantep'te kamu kurum ve kuruluşlarına saldırı hazırlığında olan terör örgütü PKK/KCK'nın gençlik yapılanması üyesi şüpheli yakalandı.
 • 21 Eylül 2016 17:05Gaziantep'te Okula Böyle Molotof AttılarGaziantep'te Okula Böyle Molotof AttılarGaziantep’te bir okula molotof atan şahıslar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
 • 21 Eylül 2016 16:28Gaziantep'te Saldırı Hazırlığındaki PKK'lı TutuklandıGaziantep'te Saldırı Hazırlığındaki PKK'lı TutuklandıGaziantep'te, el yapımı patlayıcı ile saldırı hazırlığında olduğu saptanan ve yakalanan PKK'nın gençlik yapılanması üyesi Ümit Dalgın, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 19 Eylül 2016 15:46Hdp Grup Başkanvekili Baluken AçıklamasıHDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, "KHK'larla ilgili Türkiye'ye içeriden ve dışarıdan çok güçlü baskılar gelişecek.
 • 15 Eylül 2016 21:26Hakkari'de Dbp'ye Operasyon: Eş Başkanlarla Birlikte 27 Gözaltı (2)Hakkari'de Dbp'ye Operasyon: Eş Başkanlarla Birlikte 27 Gözaltı (2)27 KİŞİ GÖZALTINDAPolisin, DBP il binasına yönelik düzenlediği operasyonda gözaltına alınanların sayısının 27 olduğu belirtildi.
 • 15 Eylül 2016 21:15Hakkari Belediye Başkanlığına Görevlendirme YapılmasıHakkari İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince DBP il binasında yapılan aramada, PKK/KCK terör örgütü elebaşısı Abdullah Öcalan ve FETÖ/PDY terör örgütü elebaşısı M.Fetullah Gülen tarafından yazılan kitap bulundu.
 • 14 Eylül 2016 22:24Khk ile 28 Belediyeye Görevlendirme - Orhan MiroğluKhk ile 28 Belediyeye Görevlendirme - Orhan MiroğluAK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile belediyelere yapılan görevlendirmeyle ilgili, "Benim bu kayyum meselesinde durduğum yer şudur.
 • 14 Eylül 2016 18:39Khk ile 28 Belediyeye GörevlendirmeAK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile belediyelere yapılan görevlendirmeyle ilgili, "Benim bu kayyum meselesinde durduğum yer şudur.
 • 14 Eylül 2016 16:38Yüksekova Hdp'li Buldan: Öcalan'ın Uzattığı Barış Eli TutulmalıYüksekova Hdp'li Buldan: Öcalan'ın Uzattığı Barış Eli TutulmalıHdp'li Buldan: Öcalan'ın uzattığı barış eli tutulmalıHDP İstanbul Milletvekili ve İmralı heyeti üyesi Pervin Buldan bayramlaşma için gittiği Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde yaptığı konuşmada, "Hükümet ve devlet Abdullah Öcalan'ın uzattığı barış elini bir kez daha tutmalı" dedi.
 • 14 Eylül 2016 15:43Hdp'li Buldan: Öcalan'ın Uzattığı Barış Eli TutulmalıHdp'li Buldan: Öcalan'ın Uzattığı Barış Eli TutulmalıHDP İstanbul Milletvekili ve İmralı heyeti üyesi Pervin Buldan bayramlaşma için gittiği Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde yaptığı konuşmada, "Hükümet ve devlet Abdullah Öcalan'ın uzattığı barış elini bir kez daha tutmalı" dedi.
 • 13 Eylül 2016 13:47Manisa MHP'li Akçay'dan Öcalan TepkisiManisa MHP'li Akçay'dan Öcalan TepkisiMHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, İmralı'da tutulan terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın, Kurban Bayramı'nda ailesiyle görüşmesine izin verilmesine tepki gösterdi.
 • 13 Eylül 2016 12:48MHP'li Akçay'dan Öcalan TepkisiMHP'li Akçay'dan Öcalan TepkisiMHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, İmralı'da tutulan terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın, Kurban Bayramı'nda kardeşiyle görüşmesine izin verilmesine tepki gösterdi.
 • 12 Eylül 2016 19:26Diyarbakır Öcalan'ın Mesajı: Artık Bu Kan, Gözyaşı Dursun -DetayDiyarbakır Öcalan'ın Mesajı: Artık Bu Kan, Gözyaşı Dursun -Detayİmralı Adası'nda Abdullah Öcalan ile güreşin kardeşi Mehmet Öcalan, ağabeyinin, "Ağabeyim Abdullah Öcalan, 'bizim projelerimiz vardır, o önceki süreci biz yok etmedik.
 • 12 Eylül 2016 19:12PKK Elebaşı Öcalan'a Ailesiyle Görüşme İzniPKK Elebaşı Öcalan'a Ailesiyle Görüşme İzniTerör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Mehmet Öcalan, dün İmralı Cezaevi'nde görüştüğü, ağabeyinin sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.
 • 12 Eylül 2016 18:26PKK Elebaşı Öcalan'a Ailesiyle Görüşme İzniPKK Elebaşı Öcalan'a Ailesiyle Görüşme İzniTerör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Mehmet Öcalan, dün İmralı Cezaevi'nde görüştüğü, ağabeyinin sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.
 • 12 Eylül 2016 16:46Öcalan'ın Kardeşiyle Mesaj Gönderdi: Sorunu 6 Ayda ÇözerizÖcalan'ın Kardeşiyle Mesaj Gönderdi: Sorunu 6 Ayda ÇözerizİMRALI Adası'nda ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan ile görüşen kardeşi Mehmet Öcalan, ağabeyinden getirdiğini söylediği mesajı açıkladı.
 • 12 Eylül 2016 14:46Öcalan'ın Mesajı Diyarbakır'da Açıklandı, Açlık Grevi Eylemi Sona ErdiÖcalan'ın Mesajı Diyarbakır'da Açıklandı, Açlık Grevi Eylemi Sona ErdiTerör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan ile görüşen kardeşi Mehmet Öcalan, ağabeyinin sağlık durumunun iyi olduğunu ve kendisine devletin projelere hazır olması durumunda sorunu 6 ay içerisinde çözebileceğini söylediğini kaydetti.
 • 12 Eylül 2016 14:21Flaş//2Mehmet Öcalan, İmralı ziyareti sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi, "Ağabeyim Abdullah Öcalan, 'bizim projelerimiz vardır, o önceki süreci biz yok etmedik.
 • 12 Eylül 2016 14:20Kardeşi, Abdullah Öcalan'ın Mesajını Açıkladı: 6 Ayda Bu Sorunu ÇözerizKardeşi, Abdullah Öcalan'ın Mesajını Açıkladı: 6 Ayda Bu Sorunu ÇözerizMehmet Öcalan, İmralı ziyareti sonrası yaptığı açıklamada, "Ağabeyim Abdullah Öcalan'ın sağlık durumu iyidir. Çözümle ilgili '6 ayda bu sorunu çözeriz' diyor" dedi.
 • 12 Eylül 2016 10:46Öcalan'ın Mesajı Diyarbakır'da Açıklanacak! Açlık Grevi SonlanacakÖcalan'ın Mesajı Diyarbakır'da Açıklanacak! Açlık Grevi Sonlanacakİmralı Adası'nda PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan ile dün görüşen kardeşi Mehmet Öcalan, ağabeyinin mesajını Diyarbakır'da açıklayacak. Açlık grevinde olanlar da grevi sonlandıracak.
 • 11 Eylül 2016 19:29PKK Elebaşı Öcalan'a Ailesiyle Görüşme İzniPKK Elebaşı Öcalan'a Ailesiyle Görüşme İzniTerör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Mehmet Öcalan, ağabeyi ile görüşmek için gittiği İmralı Adası'ndan döndü.
 • 11 Eylül 2016 18:57Bursa İmralı'dan Dönen Mehmet Öcalan Açıklama Yapmadı-AktuelBursa İmralı'dan Dönen Mehmet Öcalan Açıklama Yapmadı-Aktuelİmralı Adası'nda ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Mehmet Öcalan, adada bayram görüşmesi yaptıktan sonra saat 17.30'da Gemlik Jandarma Komutanlığı'na geldi.