02:5200
SON DAKİKA ABDÜLLATİF ŞENER HABERLERİ

Son Dakika Abdüllatif Şener Haberleri


ABDÜLLATİF ŞENER

1954'te Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. 9. dönem ve 20. dönem Refah Partisi, 21. dönem Fazilet Partisi, 22. dönem AK Parti Sivas milletvekili. 54. Hükümet'te Maliye Bakanı, 58. Hükümet ve 59. Hükümet'te Devlet Bakanı ve Başbakan... Devamı

   

  Arınç - Özel Maden İşletmelerinin Kapanması

  Arınç - Özel Maden İşletmelerinin Kapanması

  AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç: (2)- "(Özel maden işletmelerinin kapanması) Biz işçi kardeşlerimizi ne kadar düşünüyorsak, onları işsiz hale getirecek bir düzenlemenin de zararlı olduğunu biliriz, o yüzden işverenlere de yeni sözleşmeler ve anlaşmalar yapma fırsatı tanıyacağız. İşverenin bazı taleplerini de görmezden gelemeyiz"- "Şimdi birileri ellerini ovuştruyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, biz de Tayyipler bitmez, bu (21 Aralık 2014 Pazar )

   

  Bülent Arınç: Bizde Tayyipler Bitmez

  Bülent Arınç: Bizde Tayyipler Bitmez

  Bülent Arınç, Zonguldak'ta yaptığı konuşmada; "Şimdi birileri ellerini ovuşturuyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, bizde Tayyipler bitmez" dedi. (21 Aralık 2014 Pazar )

   

  AK Parti Abdullah Gül'ü Sildi (Son Dakika Haber)

  AK Parti Abdullah Gül'ü Sildi (Son Dakika Haber)

  AK Parti hükümetlerinde Başbakanlık ve Dışişleri Bakanlığı yapan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün fotoğrafı ve özgeçmişi partinin sitesinden kaldırıldı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 02:52:00. #1.11#