SON DAKİKA ABDÜLLATİF ŞENER HABERLERİ

Son Dakika Abdüllatif Şener Haberleri


ABDÜLLATİF ŞENER

1954'te Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. 9. dönem ve 20. dönem Refah Partisi, 21. dönem Fazilet Partisi, 22. dönem AK Parti Sivas milletvekili. 54. Hükümet'te Maliye Bakanı, 58. Hükümet ve 59. Hükümet'te Devlet Bakanı ve Başbakan... Devamı

13:17
CHP'liler Ön Seçim Talebiyle İmza Toplayıp Genel Merkeze Teslim Etti Cumhuriyet Halk Partisi’nin farklı illerde siyaset yapan 14 çalışma grubunun, milletvekili seçimlerinde Siyasi Partiler Yasası’nda yer alan yüzde 5’in dışında herhangi bir kontenjanın kullanılmaması için topladığı imzalar CHP Genel Merkezi’ne teslim edildi.
15:59
Abdüllatif Şener CHP'ye Yeşil Işık Yaktı Şener, "2015 seçimlerinde CHP'den aday olacak mısınız" sorusuna "Şu an erken bir tarih. Henüz verilmiş bir kararım yok" diyerek açık kapı bıraktı.
Abdüllatif Şener CHP'ye Yeşil Işık Yaktı
00:51
Kılıçdaroğlu: "Yolsuzluğun Üstünü Kapatan Bir Parlemento Devletin İtibarını Sıfırlar" Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yolsuzluğun üstünü kapatan bir parlamento devletin itibarını sıfırlar.
Kılıçdaroğlu: 'Yolsuzluğun Üstünü Kapatan Bir Parlemento Devletin İtibarını Sıfırlar'
00:48
Kılıçdaroğlu: "Yolsuzluğun Üstünü Kapatan Bir Parlemento Devletin İtibarını Sıfırlar" Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yolsuzluğun üstünü kapatan bir parlamento devletin itibarını sıfırlar.
Kılıçdaroğlu: 'Yolsuzluğun Üstünü Kapatan Bir Parlemento Devletin İtibarını Sıfırlar'
00:20
Kılıçdaroğlu: "Her Kuruşun Hesabını Vermek Namus Borcudur" Kılıçdaroğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
Kılıçdaroğlu: 'Her Kuruşun Hesabını Vermek Namus Borcudur'
00:14
Kılıçdaroğlu: "Birinci Sınıf Demokrasiyi Getirmek Zorundayız" Kılıçdaroğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
Kılıçdaroğlu: 'Birinci Sınıf Demokrasiyi Getirmek Zorundayız'
23:47
Kılıçdaroğlu, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
23:43
Kılıçdaroğlu'ndan İş Adamlarına: Cumhuriyet Halk Partisi'ni Deneyin Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin yeni çekişmelere tahammülünün olmadığını söyledi.
17:51
Arınç - Özel Maden İşletmelerinin Kapanması AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç: (2)- "(Özel maden işletmelerinin kapanması) Biz işçi kardeşlerimizi ne kadar düşünüyorsak, onları işsiz hale getirecek bir düzenlemenin de zararlı olduğunu biliriz, o yüzden işverenlere de yeni sözleşmeler ve anlaşmalar yapma fırsatı tanıyacağız. İşverenin bazı taleplerini de görmezden gelemeyiz"- "Şimdi birileri ellerini ovuştruyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, biz de Tayyipler bitmez, bu
Arınç - Özel Maden İşletmelerinin Kapanması
16:57
Bülent Arınç: Bizde Tayyipler Bitmez Bülent Arınç, Zonguldak'ta yaptığı konuşmada; "Şimdi birileri ellerini ovuşturuyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, bizde Tayyipler bitmez" dedi.
Bülent Arınç: Bizde Tayyipler Bitmez
14:39
AK Parti Abdullah Gül'ü Sildi (Son Dakika Haber) AK Parti hükümetlerinde Başbakanlık ve Dışişleri Bakanlığı yapan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün fotoğrafı ve özgeçmişi partinin sitesinden kaldırıldı.
AK Parti Abdullah Gül'ü Sildi (Son Dakika Haber)
14:05
AK Parti Abdullah Gül'ü Sildi AK Parti hükümetlerinde Başbakanlık ve Dışişleri Bakanlığı yapan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün fotoğrafı ve özgeçmişi partinin sitesinden kaldırıldı.
AK Parti Abdullah Gül'ü Sildi
12:38
Abdüllatif Şener: Bu, Yargının Uygulayacağı Yasaları da Yandaşlaştırma Paketidir Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, "Paket, hükümetin istediği kişilere veya gruplara baskı uygulaması, yargılamayı sağlayacak düzenlemeleri içeriyor."
Abdüllatif Şener: Bu, Yargının Uygulayacağı Yasaları da Yandaşlaştırma Paketidir
16:18
Karayel: Hızlı Tren Projesini En Yakından Takip Edenlerden Biriyim AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, katıldığı bir televizyon programında şehrin hızlı trenle ilgili beklentileri soruldu ve cevapladı.
10:24
Erdoğan: Aşk ve Nefret Arasında Cumhurbaşkanlığı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın portresini Hilal Köylü kaleme aldı.
Erdoğan: Aşk ve Nefret Arasında
18:59
Der Spiegel: Erdoğan Seçilirse Türkiye Dönüşü Olmayan Yola Girecek Almanya’nın önde gelen haber dergilerinden Der Spiegel, bu haftaki kapak konusunu Türkiye’deki cumhurbaşkanı seçimine ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ayırdı.
Der Spiegel: Erdoğan Seçilirse Türkiye Dönüşü Olmayan Yola Girecek
11:42
Perinçek'ten İhsanoğlu'na "Kırmızı Halı" Benzetmesi Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Doğu Perinçek, "İhsanoğlu, Tayyip Erdoğan'ın ayakları altına serilen kırmızı bir halıdır" dedi.
Perinçek'ten İhsanoğlu'na 'Kırmızı Halı' Benzetmesi
18:01
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru İhsanoğlu'nun ismi, CHP, MHP, DP, DSP ve BTP genel başkanlarının imzaladığı ortak deklerasyonla Yüksek Seçim Kurulu'na bildirildi.
16:44
Çatı Aday İhsanoğlu'nu Destekleyen Partiler Ortak Deklarasyon İmzaladı Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, DSP Genel Başkanı Masum Türker, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal bir araya gelerek, İhsanoğlu'nun adaylığı konusunda hazırlanan ortak deklarasyonu imzaladı.
16:24
İhsanoğlu'nun adaylığı konusunda ortak deklarasyon imzalandı (2) - Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı konusunda "Büyük Uzlaşma" adıyla hazırlanan ortak deklarasyon açıklandı.
İhsanoğlu'nun adaylığı konusunda ortak deklarasyon imzalandı (2) -
16:19
Büyük Uzlaşma Başlıyor Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına ilişkin "Büyük Uzlaşma" adıyla hazırlanan ortak deklarasyon açıklandı.
Büyük Uzlaşma Başlıyor
16:13
Ekmeleddin İhsanoğlu İçin 5 Parti, Ortak Mutabakat Metni İmzaladı Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na CHP ve MHP'nin ardından 3 parti daha destek kararı aldı.
Ekmeleddin İhsanoğlu İçin 5 Parti, Ortak Mutabakat Metni İmzaladı
15:58
5 Partiden İhsanoğlu'nun Adaylığı Konusunda Deklarasyon CHP, MHP, DSP, DP ve BTP'nin genel başkanlarının katılımıyla Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda ortak deklarasyon imzalandı.
5 Partiden İhsanoğlu'nun Adaylığı Konusunda Deklarasyon
08:46
Eski AK Parti Kurmaylarından Erdoğan Tepkisi AK Parti kurucularından Abdüllatif Şener, "Başbakanlık'ta ve TBMM'den yasaları geçirmekte direnç ile karşılaşacağını düşünüyorum." dedi.
Eski AK Parti Kurmaylarından Erdoğan Tepkisi
18:33
Altı Siyasi Parti İhsanoğlu'na Destek Deklarasyonu Açıklayacak Altı siyasi parti, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek için ortak deklarasyon açıklayacak.
17:11
5 Partiden İhsanoğlu'na Destek Açıklaması Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için, CHP, MHP, DSP, DP ve BTP desteklerini belirtmek amacıyla ortak deklarasyon yayınlayacak.
5 Partiden İhsanoğlu'na Destek Açıklaması
15:58
İhsanoğlu, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'le Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek'i makamında ziyaret etti.
14:17
Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması CHP ve MHP’nin çatı aday olarak gösterdiği Ekmeleddin İhsanoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin, “Hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması
17:10
AK Parti Gaziantep Milletvekili Tayyar'dan Çarpıcı Çatı Aday Değerlendirmesi Açıklaması Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, “Burada ve bundan sonra da ne Kılıçdaroğlu ne Devlet Bahçeli artık Türkiye’de siyaset yapamayacak hale gelecek.
15:58
Şener: Teröristler Kebap Yemeye Türkiye'ye Geliyor Eski başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, teröristlerin Irak ve Suriye'de çatıştıktan sonra kebap yemek için Türkiye'ye geçtiklerini ileri sürdü.
Şener: Teröristler Kebap Yemeye Türkiye'ye Geliyor
18:07
Iğdır'da "Uluslararası İmam Mehdi"Yi Anma Programı Tuzluca ilçesinde "Uluslararası İmam Mehdi"yi anma programı düzenlendi.
16:11
CHP'nin "Büyük Uzlaşı" Toplantısı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Benim gördüğüm kadarıyla Türkiye büyük bir uzlaşmaya doğru gidiyor.
14:31
Edip Akbayram: "Cumhurbaşkanlığı İçin Büyükerşen, Baykal ve Çetin'in de İsimleri Konuşuldu" Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen sanatçılardan Edip Akbayram, "Toplantıda Deniz Baykal’ın, Hikmet Çetin'in de isimlerin geçti" dedi.
13:56
CHP Toplantısında Cumhurbaşkanlığı İçin İsimler Konuşuldu Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi yaptığı istişare toplantılarında aday olabilecek bazı isimler konuşuldu.
CHP Toplantısında Cumhurbaşkanlığı İçin İsimler Konuşuldu
12:35
Btp'den Rusya Açıklaması Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Malatya İl Başkanı Ünal Silier, “Rusya Federasyonu Devlet Duması erkanı ile imzalanacak olan milli ekonomi modeli protokolü önemlidir” dedi.
Btp'den Rusya Açıklaması
11:34
Yeni Anket: Çatı Adaylarının Erdoğan Karşısında Şansı Yok Cumhurbaşkanlığı seçimi için yapılan ankette, muhalefetin olası ortak adaylarının, Başbakan Erdoğan karşısında şanslarının olmadığı ortaya çıktı.
Yeni Anket: Çatı Adaylarının Erdoğan Karşısında Şansı Yok
14:45
Kılıçdaroğlu'ndan Btp'ye Ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “İsim bazında hiçbir görüşme yapılmadı.
Kılıçdaroğlu'ndan Btp'ye Ziyaret
07:58
Uğur Dündar "Çatı Aday" Olarak Abdullatif Şener'i Gösterdi Uğur Dündar, programına konuk ettiği Abdullatif Şener'in anketlerdeki başarısına vurgu yaparak CHP ve MHP'ye "çatı aday" olabileceği mesajını verdi.
Uğur Dündar 'Çatı Aday' Olarak Abdullatif Şener'i Gösterdi
16:31
DYP Eski Milletvekili Diker: Arınç Başbakan Olmalı DYP Manisa milletvekili Diker, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olması halinde Bülent Arınç'ın Başbakan olması gerektiğini söyledi.
DYP Eski Milletvekili Diker: Arınç Başbakan Olmalı
16:20
Recep Peker'in Valileri ile Tayyip Bey'in Valileri Arasında Hiçbir Fark Yok' Eski bakanlardan Yılmaz Karakoyunlu, “Eskiden, tek parti CHP’sinde insanlara köylerde dayak atarlardı, şimdi ise şehrin göbeğinde atıyorlar.
12:34
CHP'li Oran: Orta Gelir Tuzağı ve Otoriterleşen Erdoğan, Faiz Tartışmasıyla Çatlağı Daha da Büyüttü CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Erdoğan'ın Merkez Bankası'na "faizi indir" baskısının ardında, 11.5 yıldır şişirdikleri inşaat-konut balonun patlama noktasına gelişi yattığını belirtti.
09:43
Köşk Yarışında CHP'de İbre Büyükerşen'den Yana Siyasette gözler ilk tur oylaması 10 Ağustos'ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimine çevrildi.
Köşk Yarışında CHP'de İbre Büyükerşen'den Yana
11:50
Uğur Dündar'ın Cumhurbaşkanı Adayı Gazeteci Uğur Dündar, Cumhurbaşkanlığı için Abdüllatif Şener'i önerdi.
Uğur Dündar'ın Cumhurbaşkanı Adayı
09:28
3 Mayıs Türkçüler Günü Kutlandı Turan Ocakları Türkçüler Gününü Coşkuyla Kutladı
3 Mayıs Türkçüler Günü Kutlandı
12:20
3 Mayıs Türkçüler Günü Kutlandı Turan Ocakları 3 Mayıs 1944 Türkçülük Gününü Coşkuyla Kutladı
3 Mayıs Türkçüler Günü Kutlandı
19:20
Uü'de "6. Kamu Yönetimi Günleri" Etkinliği HE PAR Genel Başkanı Pamukoğlu: "Korku, doğumdan ölüme kadar insanı işe yaramaz hale getiren en kötü duygudur" Yazar Eliaçık: "Bu dünyayı cennete dönüştürmeden, öteki dünyayı kazanamayız" Eski Başbakan Yardımcısı Şener: "Sandık demokrasiyi tanımlamak için yeterli bir argüman değil"
Uü'de '6. Kamu Yönetimi Günleri' Etkinliği
12:46
Haşim Kılıç'ın Açıklamalarına AK Parti'den İlk Tepki Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın hükümeti hedef alan açıklamalarına AK Parti’den ilk tepki, Milletvekili Şamil Tayyar’dan geldi.
10:33
MTP'den Erdoğan'a "Hadi Ordan Başbakan'ın, dün ölen ermeniler için taziye mesajı iletmesinin ardından, Milliyetçi Türkiye Partisi Genel Başkanı sert bir dille erdoğanı eleştirdi.
MTP'den Erdoğan'a 'Hadi Ordan
16:04
Abdüllatif Şener: AK Parti'de Oligarşik Yapı Dahi Yok Bugün TV'de yayınlanan Erkam Tufan'la Analiz programına katılan AK Parti kurucularından ve bir dönem başbakan yardımcılığı da yapan Abdüllatif Şener çok önemli açıklamalar yaptı.
15:19
"Adaylar Birbirine Kırıcı Davranmasın" Engelsiz Türkiye Partisi Genel Başkanı Muharrem Parmaksız, "Adaylar birbirine kırıcı davranmasın." dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:08. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ABDÜLLATİF ŞENER HABERLERİ
[Hata Bildir]