SON DAKİKA ABDURRAHMAN DİLİPAK HABERLERİ

Son Dakika Abdurrahman Dilipak Haberleri

 • 15:44 Kütüphaneli Otobüs" İlgi Odağı Oldu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Kocaeli Kitap Fuarı'ndaki "kütüphaneli otobüs" ilgi odağı oldu.
 • 12:15 Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın Gözdesi Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın Gözdesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alınan kütüphaneli otobüs, 8. Kitap Fuarı’nı ziyarete gelen kitapseverlerden ilgi görüyor.
 • 11:59 Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın gözdesi Okurlar, Kütüphaneli Otobüsü ziyaret etmeden kitap fuarından ayrılmıyor.
 • 12:07 8. Kitap Fuarı, Abdurrahman Dilipak'ı Ağırladı 8. Kitap Fuarı, Abdurrahman Dilipak'ı Ağırladı 8. Kocaeli Kitap Fuarı’nda konferans veren gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, yeni bir medeniyet kurabilmek için cesaretli olmak gerektiğini aktardı.
 • 11:45 Dilipak'tan hayata dair notlar Dilipak'tan hayata dair notlar 8. Kocaeli Kitap Fuarı'nda konferans veren Abdurrahman Dilipak, yeni bir medeniyet kurabilmek için cesaretli olmak gerektiğini aktardı.
 • 10:54 Yazar Abdurrahman Dilipak'tan, Sivas Belediyesi'ne Ziyaret Yazar Abdurrahman Dilipak'tan, Sivas Belediyesi'ne Ziyaret ’Müslüman Coğrafya ve Türkiye’ adlı konferansa katılmak üzere Sivas’a gelen gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak Sivas Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 23:23 Sivas'ta "Müslüman Coğrafya ve Türkiye" Konferansı Yazar Abdurrahman Dilipak, "Türkiye'deki zenginliğin arkasında Somalililerin, Suriyelilerin dualarının bereketi var. Bozuk paralarla onlara zor günlerinde gönderdiğiniz yardımların karşılığı olarak veriliyor bu zenginlik." dedi.
 • 12:39 Dilipak'tan Kut-ül Amare'den Günümü Konulu Konferans Dilipak'tan Kut-ül Amare'den Günümü Konulu Konferans Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi, Kut’ül Amare Zaferi yıldönümü münasebetiyle bir konferans düzenledi.
 • 10:54 Elazığ'da 'Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye'si' Konferansı Elazığ'da 'Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye'si' Konferansı Sağlık-Sen Elazığ Üniversite Şubesi tarafından, “Türkiye’nin Geleceği, Geleceğin Türkiye’si” konulu konferans düzenlendi.
 • 13:15 Kovancılar'da 'Kardeşlik ve Öz Değerlerimiz' Paneli Kovancılar'da 'Kardeşlik ve Öz Değerlerimiz' Paneli Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde “Kardeşlik ve Öz Değerlerimiz” paneli düzenlendi.
 • 22:57 AİHM'de Türkiye ile İlgili Kararlar Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), yazar Abdurrahman Dilipak'la ilgili davanın Büyük Daire'de görülmesi için yapılan başvuruyu reddetti.
 • 13:02 Erzurum Kitap Fuarı'na Doğru Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Erzurum Kitap Fuarı, 162 yayınevi, 109 şair ve yazarın katılımıyla 28 Nisan'dan itibaren ziyaretçilerini ağırlayacak.
 • 17:29 Yargıtay O Manşet İçin Son Noktayı Koydu Yenik Akit Gazetesi’nin merhum Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya ve yazar Abdurrahman Dilipak’ın Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Güven Erkaya hakkında attıkları "Hakkımızı helal etmiyoruz” manşeti nedeniyle yargılandıkları davaya son noktayı Yargıtay koydu.
 • 17:07 Dilipak, 16 Yıllık Hukuk Mücadelesini Kazandı Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı merhum Oramiral Güven Erkaya'ya bir yazısında hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada tazminata mahkum edilen yazar Abdurrahman Dilipak, 16 yıl süren hukuk mücadelesini kazandı.
 • 09:19 Adü, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'ı Ağırladı Adü, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'ı Ağırladı Aydın’da, Türkiye Gençlik Vakfı’nın düzenlediği ve Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak’ın konuşmacı olarak katıldığı “Türkiye Nereye Gidiyor?
 • 20:35 Dilipak, Üniversite Öğrencileriyle Sohbet Etti Dilipak, Üniversite Öğrencileriyle Sohbet Etti Yükseköğretim Kredi Yurtlar Kurumunun ‘Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbetleri’ etkinliğinde Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.
 • 10:11 Gazeteci-yazar Dilipak, Adıyamanlılarla Buluştu Gazeteci-yazar Dilipak, Adıyamanlılarla Buluştu Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Adıyaman Belediyesi ile TUGVA Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenen ‘Yeni Türkiye, Yeni Gelecek’ konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
 • 12:16 Hendek'ten Kısa Kısa SAKARYA (AA) – Hendek'te Tüketiciyi Koruma Haftası etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.
 • 17:34 28 Şubat Örtülü Darbe" Konferansı Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak ve Uluslararası Hukukçular Birliği üyesi Gülden Sönmez, Sakarya'da düzenlenen "28 Şubat Örtülü Darbe" konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
 • 14:02 Yakın Tarihin Kara Lekesi 28 Şubat" Konferansı Gazeteci ve yazar Abdurrahman Dilipak, 28 Şubat sürecine ilişkin "Hayatın bütün alanlarında inanılmaz bir terör estiriliyordu.
 • 08:54 Biga'da "İslam Coğrafyasındaki Olayların Perde Arkası Konferansı" Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, "Suriye'deki kardeşlerimiz için 7 milyar dolar harcıyoruz.
 • 23:47 Kayseri'de "28 Şubat Bin Yıl Mı?" Konferansı Gazeteci ve yazar Abdurrahman Dilipak, 28 Şubat sürecinde Sincan'daki programı kendisinin orgazine ettiğini söyleyerek, "O dönem yapılan tüm programları ben düzenliyordum. Bundan dolayı da tutuklanmayı bekliyordum. Tutuklanmadım ama hakkımda o kadar dava açıldı ki 500 yılı geçti" dedi.
 • 12:44 Dilipak: Dilipak: "Yeni Dünyanın Lideri Türkiye Olacak" Yazar Abdurrahman Dilipak, yeni dünyanın liderinin Türkiye olacağını söyledi.
 • 12:49 Dilipak: Parçalanmışlıklardan Mezhep ve Tarikat Taassubundan Uzak Durularak Kurtulmak Mümkün Dilipak: Parçalanmışlıklardan Mezhep ve Tarikat Taassubundan Uzak Durularak Kurtulmak Mümkün Gazeteci- yazar Abdurrahman Dilipak, "Türkiye'de parçalanmışlıklar bulunuyor.
 • 21:42 Yazar Dilipak Konferansa Katıldı Yazar Dilipak Konferansa Katıldı Görüntü Dökümü: Abdurrahman Dilipak'ın konuşması, Abdurrahman Dilipak'ın kitaplarını imzalaması, Yazar Dilipak Kayseri'de konferansa katıldı Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak, Eğitim Bir-Sen Kayseri Şubesince düzenlenen konferansa katıldı.
 • 20:23 Yazar Dilipak Kayseri'de Konferansa Katıldı Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak, Eğitim Bir-Sen Kayseri Şubesince düzenlenen konferansa katıldı.
 • 10:45 Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak Bitlis'te Konferans Verdi Açıklaması Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak Bitlis'te Konferans Verdi Açıklaması Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak, okullardaki eğitim müfredatının yanlış olduğunu, 2 çocuğunu okula göndermediğini, dışarıdan okuttuğunu söyledi.
 • 12:51 Yazar Dilipak Konferans Verdi Yazar Dilipak Konferans Verdi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yazar Abdurrahman Dilipak'ın konuşması - Salondan detaylar Yazar Dilipak, Bitlis'te konferans verdi Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak, Bitlis'te konferans verdi.
 • 10:47 Abdurrahman Dilipak Ümraniye'de Öğrencilerle Buluştu Ümraniye Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Kültür Sanat Okulda Başlar programının bu haftaki konuğu Abdurrahman Dilipak'tı.
 • 14:57 Gazeteci Dostları, Karakaya'yı Anlattı Gazeteci Dostları, Karakaya'yı Anlattı Cenazeden detaylar- Gazeteci Ersoy Dede'nin konuşması- Gazeteci Abdurrahman Dilipak'ın konuşması Gazeteci Karakaya son yolculuğuna uğurlanıyor- Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kelkitlioğlu: - "Aynı şekilde düşünmeyenler bile onu kişisel olarak tanıdıkları zaman onun bir karıncayı bile incitemeyeceğini bilirlerdi"- Gazeteci Dede: - "Gazetesinin uğradığı baskı, bazı gazetecilerin hedef göstermesiyle Devlet Güvenlik Mahkemesi'nde bile yargılandı.
 • 17:45 Dilipak: Dilipak: "Biz Rusya'da da Mutlak İktidar Sahibiyiz" Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, yazılarında sıkça kullandığı Kadir-i mutlak kelimesine açıklık getirerek, “Herkes günlük hayatında Tayyip Erdoğan’ın iktidarına daha fazla önem veriyor.
 • 15:40 Paris'teki Terör Saldırılarına Tepkiler Uluslararası Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, Fransa'nın başkenti Paris'teki terör saldırılarının, Fransa'nın şahsında herkese yönelik olduğunu belirterek, saldırın G20 ülkelerinin sorumluluğunu bir kat daha artırdığını kaydetti.
 • 14:44 Milletvekili Seçiminin Ardından Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nin İslam dünyasında yakından takip edildiğini ve seçim sonuçlarının coşkuyla kutlandığını bildirdi.
 • 03:44 Abdurrahman Dilipak Toronto'da Abdurrahman Dilipak Toronto'da GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak'ın açıklamaları Abdurrahman Dilipak Toronto'da konuştu: -"Türkiye artık bir gecede bütçesini kaybeden ve Batı'nın ucuz pazarı olan bir ülke değil"-"Paralel Devlet Yapılanması (PDY)'nın da içinde bulunduğu bu dış güç yapılanması, Tayyip Erdoğan'ın feraseti sayesinde amaçlarına ulaşamadı.
 • 22:56 Abdurrahman Dilipak Toronto'da Konuştu Açıklaması Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Türkiye'nin 10 yıl öncesine oranla çok büyük merhaleler katettiğini, Batı'nın ucuz pazarı olmaktan çıktığını belirterek "Türkiye artık o eski Türkiye değil" dedi.
 • 11:50 Ergenekon' Davası Temyiz Duruşması Başladı Ergenekon' Davası Temyiz Duruşması Başladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yargıtay binasına girişler-Sinan Aygün'ün girişi-Doğu Perinçek'in girişi-Abdurrahman Dilipak'ın girişi-Diğer girişlerden detaylar-Yargıtay tabelası ve binasından detaylar-Bekleyen gazeteciler 'Ergenekon' davası temyiz duruşması başladıYargıtay 16. Ceza Dairesince, 274 sanıklı Ergenekon davasının temyiz incelemesinin ilk duruşması başladı.
 • 21:28 Terör Olaylarına Tepkiler Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, Ankara ve İstanbul'da teröre karşı yapılacak mitingleri desteklediklerini belirterek, mitinglerin milletin kardeşlik ve dayanışmasının göstergesi olacağını vurguladı.
 • 08:33 Aihm: Generaller de Eleştirilir Aihm: Generaller de Eleştirilir AİHM, bir basın mensubunun, yazdıkları nedeniyle yıllar boyu hapis cezası korkusuyla yargı sürecinde tutulmasını Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin ifade özgürlüğüyle ilgili maddesine aykırı buldu.
 • 13:57 AİHM'de Türkiye Davası Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), gazeteci ve yazar Abdurrahman Dilipak'ın, 2003 yılında yazdığı bir makalede üst düzey komutanları eleştirdiği için hakkında açılan dava nedeniyle 2005 yılında yaptığı başvuruyu haklı buldu.
 • 00:56 Rabia Ödülleri" Sahiplerini Buldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Rabia Onur Ödülü'nün verildiği "Rabia Ödülleri" sahiplerini buldu.
 • 22:53 Dünya Rabia Günü Etkinliği Dünya Rabia Günü Etkinliği Uluslararası Rabia Platformu Koordinatörü Cihangir İşbilir- Abdurrahman Dilipak konuşma- Ödül töreni İSTANBUL - Uluslararası Rabi Platformu, Divan Eğitim ve Araştırma Derneği işbirliğinde Dünya Rabia Günü etkinliği düzenlendi.
 • 22:42 Rabia Şehitlerini Anma Programı Rabia Şehitlerini Anma Programı Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak Mursi, Mısır'ın Erdoğan'ıdır Haber-Kamera İdris TİFTİKCİ İstanbul DHA Uluslararası Rabia Platformu, Dünya Rabia Günü dolayısıyla Fatih'te bulunan Ali Emiri Kültür Merkezi'nde Rabia şehitlerini anma programı düzenledi.
 • 15:01 Mursi'nin İdam Cezasına Çarptırılması Uluslararası Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkında idam cezası verilmesine ilişkin "Ramazan arifesinde bu karar, Mursi'nin şahsında İslam dünyasına hakaret anlamı taşımaktadır" dedi.
 • 23:52 Mursi'ye Verilen İdam Kararı Protesto Edildi Ümmetin Adamlarına Destek Platformu'nu oluşturan 28 sivil toplum kuruluşu, Mısır'ın darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkındaki idam kararını protesto etti.
 • 23:03 Mursi'ye Verilen İdam Cezası Protesto Edildi Mursi'ye Verilen İdam Cezası Protesto Edildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Abdurrahman Dilipak'ın konuşması- Kalabalığın slogan atması- Mursi posterleri- Basın açıklaması Bazı sivil toplum kuruluşlarından oluşan Ümmetin Adamlarına Destek Platformu, Mursi'ye verilen idam cezasını protesto etti.
 • 23:44 Mursi'nin İdam Kararına İdam Sehpası Yakarak Tepki Gösterdiler Mısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için verilen idam kararına tepki gösteren bir grup STK temsilcisi, idam sehpası yakarak karara tepki gösterdi.
 • 23:15 Mursi'nin İdama Mahkum Edilmesi Protesto Edildi Mursi'nin İdama Mahkum Edilmesi Protesto Edildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mursi maskesi takmış göstericilerin slogan atması- Temsili idam sehpasının yakılması- Abdurrahman Dilipak'ın konuşması Bayrampaşa'da toplanan bir grup, Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi'nin idama mahkum edilmesini protesto etti.
 • 16:14 Hak İhlallerine Karşı "Uluslararası Vicdan Mahkemeleri" Kuruldu Bazı sivil toplum kuruluşları, hak ihlallerini uluslararası düzeyde yargılamak için "Uluslararası Vicdan Mahkemeleri"ni kurdu.
 • 17:14 ''Tarih Övgü Ya Da Sövgü Kitabı Değildir'' 7. Kocaeli Kitap Fuarı'nın son gününde gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, "Yeni Dünya Algısı" konulu bir konferans verdi.
 • 09:30 Gazeteci- Yazar Abdurrahman Dilipak, Ümraniyeliler'le Buluştu Ümraniye Belediyesi, kültür sanat etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Atakent Kültür Merkezi'nde gerçekleşen, "Gündeme Dair" adlı programın konuğu Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak oldu.