SON DAKİKA ABDURRAHMAN DİLİPAK HABERLERİ

Son Dakika Abdurrahman Dilipak Haberleri

 • 15:46Dilipak Ramazan Müzakerelerine Konuk OlduDilipak Ramazan Müzakerelerine Konuk OlduGazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin Yakutiye Medresesi’nde teravih namazı sonrası düzenlediği “Ramazan İkliminde Müzakereler” adlı kültür ve sanat programına konuk oldu.
 • 03:12Yakutiye Medresesi'nde Ramazan İkliminde Müzakereler"Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, Erzurum'da "Yakutiye Medresesi'nde Ramazan İkliminde Müzakereler" programı kapsamında konferans verdi.
 • 15:44Kütüphaneli Otobüs" İlgi Odağı OlduKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Kocaeli Kitap Fuarı'ndaki "kütüphaneli otobüs" ilgi odağı oldu.
 • 12:15Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın GözdesiKütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın GözdesiKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alınan kütüphaneli otobüs, 8. Kitap Fuarı’nı ziyarete gelen kitapseverlerden ilgi görüyor.
 • 11:59Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın gözdesiOkurlar, Kütüphaneli Otobüsü ziyaret etmeden kitap fuarından ayrılmıyor.
 • 12:078. Kitap Fuarı, Abdurrahman Dilipak'ı Ağırladı8. Kitap Fuarı, Abdurrahman Dilipak'ı Ağırladı8. Kocaeli Kitap Fuarı’nda konferans veren gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, yeni bir medeniyet kurabilmek için cesaretli olmak gerektiğini aktardı.
 • 11:45Dilipak'tan hayata dair notlarDilipak'tan hayata dair notlar8. Kocaeli Kitap Fuarı'nda konferans veren Abdurrahman Dilipak, yeni bir medeniyet kurabilmek için cesaretli olmak gerektiğini aktardı.
 • 10:54Yazar Abdurrahman Dilipak'tan, Sivas Belediyesi'ne ZiyaretYazar Abdurrahman Dilipak'tan, Sivas Belediyesi'ne Ziyaret’Müslüman Coğrafya ve Türkiye’ adlı konferansa katılmak üzere Sivas’a gelen gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak Sivas Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 23:23Sivas'ta "Müslüman Coğrafya ve Türkiye" KonferansıYazar Abdurrahman Dilipak, "Türkiye'deki zenginliğin arkasında Somalililerin, Suriyelilerin dualarının bereketi var. Bozuk paralarla onlara zor günlerinde gönderdiğiniz yardımların karşılığı olarak veriliyor bu zenginlik." dedi.
 • 12:39Dilipak'tan Kut-ül Amare'den Günümü Konulu KonferansDilipak'tan Kut-ül Amare'den Günümü Konulu KonferansKonya’nın Akşehir İlçe Belediyesi, Kut’ül Amare Zaferi yıldönümü münasebetiyle bir konferans düzenledi.
 • 10:54Elazığ'da 'Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye'si' KonferansıElazığ'da 'Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye'si' KonferansıSağlık-Sen Elazığ Üniversite Şubesi tarafından, “Türkiye’nin Geleceği, Geleceğin Türkiye’si” konulu konferans düzenlendi.
 • 13:15Kovancılar'da 'Kardeşlik ve Öz Değerlerimiz' PaneliKovancılar'da 'Kardeşlik ve Öz Değerlerimiz' PaneliElazığ’ın Kovancılar ilçesinde “Kardeşlik ve Öz Değerlerimiz” paneli düzenlendi.
 • 22:57AİHM'de Türkiye ile İlgili KararlarAvrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), yazar Abdurrahman Dilipak'la ilgili davanın Büyük Daire'de görülmesi için yapılan başvuruyu reddetti.
 • 13:02Erzurum Kitap Fuarı'na DoğruErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Erzurum Kitap Fuarı, 162 yayınevi, 109 şair ve yazarın katılımıyla 28 Nisan'dan itibaren ziyaretçilerini ağırlayacak.
 • 17:29Yargıtay O Manşet İçin Son Noktayı KoyduYenik Akit Gazetesi’nin merhum Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya ve yazar Abdurrahman Dilipak’ın Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Güven Erkaya hakkında attıkları "Hakkımızı helal etmiyoruz” manşeti nedeniyle yargılandıkları davaya son noktayı Yargıtay koydu.
 • 17:07Dilipak, 16 Yıllık Hukuk Mücadelesini KazandıEski Deniz Kuvvetleri Komutanı merhum Oramiral Güven Erkaya'ya bir yazısında hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada tazminata mahkum edilen yazar Abdurrahman Dilipak, 16 yıl süren hukuk mücadelesini kazandı.
 • 09:19Adü, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'ı AğırladıAdü, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'ı AğırladıAydın’da, Türkiye Gençlik Vakfı’nın düzenlediği ve Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak’ın konuşmacı olarak katıldığı “Türkiye Nereye Gidiyor?
 • 20:35Dilipak, Üniversite Öğrencileriyle Sohbet EttiDilipak, Üniversite Öğrencileriyle Sohbet EttiYükseköğretim Kredi Yurtlar Kurumunun ‘Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbetleri’ etkinliğinde Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.
 • 10:11Gazeteci-yazar Dilipak, Adıyamanlılarla BuluştuGazeteci-yazar Dilipak, Adıyamanlılarla BuluştuGazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Adıyaman Belediyesi ile TUGVA Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenen ‘Yeni Türkiye, Yeni Gelecek’ konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
 • 12:16Hendek'ten Kısa KısaSAKARYA (AA) – Hendek'te Tüketiciyi Koruma Haftası etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.
 • 17:3428 Şubat Örtülü Darbe" KonferansıGazeteci yazar Abdurrahman Dilipak ve Uluslararası Hukukçular Birliği üyesi Gülden Sönmez, Sakarya'da düzenlenen "28 Şubat Örtülü Darbe" konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
 • 14:02Yakın Tarihin Kara Lekesi 28 Şubat" KonferansıGazeteci ve yazar Abdurrahman Dilipak, 28 Şubat sürecine ilişkin "Hayatın bütün alanlarında inanılmaz bir terör estiriliyordu.
 • 08:54Biga'da "İslam Coğrafyasındaki Olayların Perde Arkası Konferansı"Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, "Suriye'deki kardeşlerimiz için 7 milyar dolar harcıyoruz.
 • 23:47Kayseri'de "28 Şubat Bin Yıl Mı?" KonferansıGazeteci ve yazar Abdurrahman Dilipak, 28 Şubat sürecinde Sincan'daki programı kendisinin orgazine ettiğini söyleyerek, "O dönem yapılan tüm programları ben düzenliyordum. Bundan dolayı da tutuklanmayı bekliyordum. Tutuklanmadım ama hakkımda o kadar dava açıldı ki 500 yılı geçti" dedi.
 • 12:44Dilipak: Dilipak: "Yeni Dünyanın Lideri Türkiye Olacak"Yazar Abdurrahman Dilipak, yeni dünyanın liderinin Türkiye olacağını söyledi.
 • 12:49Dilipak: Parçalanmışlıklardan Mezhep ve Tarikat Taassubundan Uzak Durularak Kurtulmak MümkünDilipak: Parçalanmışlıklardan Mezhep ve Tarikat Taassubundan Uzak Durularak Kurtulmak MümkünGazeteci- yazar Abdurrahman Dilipak, "Türkiye'de parçalanmışlıklar bulunuyor.
 • 21:42Yazar Dilipak Konferansa KatıldıYazar Dilipak Konferansa KatıldıGörüntü Dökümü: Abdurrahman Dilipak'ın konuşması, Abdurrahman Dilipak'ın kitaplarını imzalaması, Yazar Dilipak Kayseri'de konferansa katıldı Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak, Eğitim Bir-Sen Kayseri Şubesince düzenlenen konferansa katıldı.
 • 20:23Yazar Dilipak Kayseri'de Konferansa KatıldıAraştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak, Eğitim Bir-Sen Kayseri Şubesince düzenlenen konferansa katıldı.
 • 10:45Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak Bitlis'te Konferans Verdi AçıklamasıAraştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak Bitlis'te Konferans Verdi AçıklamasıAraştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak, okullardaki eğitim müfredatının yanlış olduğunu, 2 çocuğunu okula göndermediğini, dışarıdan okuttuğunu söyledi.
 • 12:51Yazar Dilipak Konferans VerdiYazar Dilipak Konferans VerdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yazar Abdurrahman Dilipak'ın konuşması - Salondan detaylar Yazar Dilipak, Bitlis'te konferans verdi Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak, Bitlis'te konferans verdi.
 • 10:47Abdurrahman Dilipak Ümraniye'de Öğrencilerle Buluştu Ümraniye Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Kültür Sanat Okulda Başlar programının bu haftaki konuğu Abdurrahman Dilipak'tı.
 • 14:57Gazeteci Dostları, Karakaya'yı AnlattıGazeteci Dostları, Karakaya'yı AnlattıCenazeden detaylar- Gazeteci Ersoy Dede'nin konuşması- Gazeteci Abdurrahman Dilipak'ın konuşması Gazeteci Karakaya son yolculuğuna uğurlanıyor- Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kelkitlioğlu: - "Aynı şekilde düşünmeyenler bile onu kişisel olarak tanıdıkları zaman onun bir karıncayı bile incitemeyeceğini bilirlerdi"- Gazeteci Dede: - "Gazetesinin uğradığı baskı, bazı gazetecilerin hedef göstermesiyle Devlet Güvenlik Mahkemesi'nde bile yargılandı.
 • 17:45Dilipak: Dilipak: "Biz Rusya'da da Mutlak İktidar Sahibiyiz"Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, yazılarında sıkça kullandığı Kadir-i mutlak kelimesine açıklık getirerek, “Herkes günlük hayatında Tayyip Erdoğan’ın iktidarına daha fazla önem veriyor.
 • 15:40Paris'teki Terör Saldırılarına TepkilerUluslararası Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, Fransa'nın başkenti Paris'teki terör saldırılarının, Fransa'nın şahsında herkese yönelik olduğunu belirterek, saldırın G20 ülkelerinin sorumluluğunu bir kat daha artırdığını kaydetti.
 • 14:44Milletvekili Seçiminin ArdındanRabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nin İslam dünyasında yakından takip edildiğini ve seçim sonuçlarının coşkuyla kutlandığını bildirdi.
 • 03:44Abdurrahman Dilipak Toronto'daAbdurrahman Dilipak Toronto'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak'ın açıklamaları Abdurrahman Dilipak Toronto'da konuştu: -"Türkiye artık bir gecede bütçesini kaybeden ve Batı'nın ucuz pazarı olan bir ülke değil"-"Paralel Devlet Yapılanması (PDY)'nın da içinde bulunduğu bu dış güç yapılanması, Tayyip Erdoğan'ın feraseti sayesinde amaçlarına ulaşamadı.
 • 22:56Abdurrahman Dilipak Toronto'da Konuştu AçıklamasıGazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Türkiye'nin 10 yıl öncesine oranla çok büyük merhaleler katettiğini, Batı'nın ucuz pazarı olmaktan çıktığını belirterek "Türkiye artık o eski Türkiye değil" dedi.
 • 11:50Ergenekon' Davası Temyiz Duruşması BaşladıErgenekon' Davası Temyiz Duruşması BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yargıtay binasına girişler-Sinan Aygün'ün girişi-Doğu Perinçek'in girişi-Abdurrahman Dilipak'ın girişi-Diğer girişlerden detaylar-Yargıtay tabelası ve binasından detaylar-Bekleyen gazeteciler 'Ergenekon' davası temyiz duruşması başladıYargıtay 16. Ceza Dairesince, 274 sanıklı Ergenekon davasının temyiz incelemesinin ilk duruşması başladı.
 • 21:28Terör Olaylarına TepkilerRabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, Ankara ve İstanbul'da teröre karşı yapılacak mitingleri desteklediklerini belirterek, mitinglerin milletin kardeşlik ve dayanışmasının göstergesi olacağını vurguladı.
 • 08:33Aihm: Generaller de EleştirilirAihm: Generaller de EleştirilirAİHM, bir basın mensubunun, yazdıkları nedeniyle yıllar boyu hapis cezası korkusuyla yargı sürecinde tutulmasını Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin ifade özgürlüğüyle ilgili maddesine aykırı buldu.
 • 13:57AİHM'de Türkiye DavasıAvrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), gazeteci ve yazar Abdurrahman Dilipak'ın, 2003 yılında yazdığı bir makalede üst düzey komutanları eleştirdiği için hakkında açılan dava nedeniyle 2005 yılında yaptığı başvuruyu haklı buldu.
 • 00:56Rabia Ödülleri" Sahiplerini BulduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Rabia Onur Ödülü'nün verildiği "Rabia Ödülleri" sahiplerini buldu.
 • 22:53Dünya Rabia Günü EtkinliğiDünya Rabia Günü EtkinliğiUluslararası Rabia Platformu Koordinatörü Cihangir İşbilir- Abdurrahman Dilipak konuşma- Ödül töreni İSTANBUL - Uluslararası Rabi Platformu, Divan Eğitim ve Araştırma Derneği işbirliğinde Dünya Rabia Günü etkinliği düzenlendi.
 • 22:42Rabia Şehitlerini Anma ProgramıRabia Şehitlerini Anma ProgramıGazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak Mursi, Mısır'ın Erdoğan'ıdır Haber-Kamera İdris TİFTİKCİ İstanbul DHA Uluslararası Rabia Platformu, Dünya Rabia Günü dolayısıyla Fatih'te bulunan Ali Emiri Kültür Merkezi'nde Rabia şehitlerini anma programı düzenledi.
 • 15:01Mursi'nin İdam Cezasına ÇarptırılmasıUluslararası Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkında idam cezası verilmesine ilişkin "Ramazan arifesinde bu karar, Mursi'nin şahsında İslam dünyasına hakaret anlamı taşımaktadır" dedi.
 • 23:52Mursi'ye Verilen İdam Kararı Protesto EdildiÜmmetin Adamlarına Destek Platformu'nu oluşturan 28 sivil toplum kuruluşu, Mısır'ın darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkındaki idam kararını protesto etti.
 • 23:03Mursi'ye Verilen İdam Cezası Protesto EdildiMursi'ye Verilen İdam Cezası Protesto EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Abdurrahman Dilipak'ın konuşması- Kalabalığın slogan atması- Mursi posterleri- Basın açıklaması Bazı sivil toplum kuruluşlarından oluşan Ümmetin Adamlarına Destek Platformu, Mursi'ye verilen idam cezasını protesto etti.
 • 23:44Mursi'nin İdam Kararına İdam Sehpası Yakarak Tepki GösterdilerMısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için verilen idam kararına tepki gösteren bir grup STK temsilcisi, idam sehpası yakarak karara tepki gösterdi.
 • 23:15Mursi'nin İdama Mahkum Edilmesi Protesto EdildiMursi'nin İdama Mahkum Edilmesi Protesto EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mursi maskesi takmış göstericilerin slogan atması- Temsili idam sehpasının yakılması- Abdurrahman Dilipak'ın konuşması Bayrampaşa'da toplanan bir grup, Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi'nin idama mahkum edilmesini protesto etti.
 • 16:14Hak İhlallerine Karşı "Uluslararası Vicdan Mahkemeleri" KurulduBazı sivil toplum kuruluşları, hak ihlallerini uluslararası düzeyde yargılamak için "Uluslararası Vicdan Mahkemeleri"ni kurdu.