SON DAKİKA ABDURRAHMAN DİLİPAK HABERLERİ

Son Dakika Abdurrahman Dilipak Haberleri


ABDURRAHMAN DİLİPAK

Abdurrahman Dilipak 1949 Haruniye -Osmaniye doğumlu, Yeni Akit gazetesi köşe yazarı.

1969 da Konya İmam-Hatip okulundan mezun oldu. Güzel Sanatlar Akademisine girmek için resim dersleri aldı. Ancak İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Arap ve Fars Filolojisine girdi ve bu arada iki... Devamı

16:12
Uluslararası Rabia Platformu Sözcüsü Dilipak Açıklaması "Türkiye'deki erdem ve insan onuruna sahip çıkan insanlar olarak, iyi ve kötü günde kardeş Mısır halkının yanındayız"
15:07
Mısır Devriminin 4. Yıldönümü - Dilipak Uluslararası Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, "Biz Türkiye'deki erdem ve insan onuruna sahip çıkan insanlar olarak, iyi ve kötü günde kardeş Mısır halkının yanındayız" dedi.
Mısır Devriminin 4. Yıldönümü - Dilipak
10:13
Yeni Türkiye Konferansları"Nın Konuğu Abdurrahman Dilipak Oldu Kepez Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Yeni Türkiye Konferansları”nın bu haftaki konuğu Abdurrahman Dilipak oldu.
Yeni Türkiye Konferansları'Nın Konuğu Abdurrahman Dilipak Oldu
11:15
Antalya Dilipak Gözü Kapalı Hepiniz İlahiyat Okuyacaksınız Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Antalya'da katıldığı 'Yeni Türkiye' konulu konferansta, "Gözü kapalı hepiniz ilahiyat okuyacaksınız ki paralelcilerin peşine, bulduğunuz şeyhin peşine takılmayasınız" dedi.
Antalya Dilipak Gözü Kapalı Hepiniz İlahiyat Okuyacaksınız
22:08
Dilipak: Gözü Kapalı Hepiniz İlahiyat Okuyacaksınız Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, "Gözü kapalı hepiniz ilahiyat okuyacaksınız ki paralelcilerin peşine, bulduğunuz şeyhin peşine takılmayasınız." dedi.
Dilipak: Gözü Kapalı Hepiniz İlahiyat Okuyacaksınız
15:59
Sıfır Meridyen İstanbul Çalışmaları Konferansta Ele Alındı Arz ve Zamanın Sıfır Noktası İstanbul çalışmaları Türkiye gündemine oturdu.
Sıfır Meridyen İstanbul Çalışmaları Konferansta Ele Alındı
15:40
Asiltürk: Türkiye'nin, Ayrı Mahkemesi Olan İlleri Var Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asıltürk, “PKK terör örgütü artık Güneydoğumuzda vergi topluyor, kimlik kontrolü yapıyor, yargılama yapıyor.
Asiltürk: Türkiye'nin, Ayrı Mahkemesi Olan İlleri Var
18:44
Başlangıç Meridyeni Tartışması Sürüyor İngiltere’deki Greenwich Kasabası’nın sıfır noktası olarak kabul edildiği meridyen sisteminin, tarihte İstanbul’u merkez alacak şekilde kullanıldığı belirtildi.
Başlangıç Meridyeni Tartışması Sürüyor
11:59
Dilipak'tan Fransa'daki Terör Olayları için Çarpıcı Yorum Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Fransa'yı sarsan terör olaylarını değerlendirdiği yazısında "İntikam almak isteyen bir sürü genç var" ifadelerine yer verdi.
Dilipak'tan Fransa'daki Terör Olayları için Çarpıcı Yorum
10:22
Ülkenin Ortadoğu Diktatörlüğüne Dönüşmesine 17 Aralık'ta Hayır Diyenler Hedefte Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Üniversitesi'nde bir dönem öğretim üyeliği yapan Prof. Taner Timur, 17 Aralık’tan bu yana yaşanan olayların, bir kesimin yolsuzlukları ortaya çıkarmalarıyla ilgili olduğunu söyledi Timur, “Bugün yeni dalgaların hedefi olanlar, kendilerine özgü nedenlerle de olsa ülkenin sıradan bir Ortadoğu diktatörlüğüne dönüşmesi girişimine 17 Aralık’ta, ‘Hayır’ demiş insanlardır.
17:44
Gaziantep BBP'li Kartal: Yazıcıoğlu İsrail ve ABD'nin Tekliflerini Kabul Etse Erdoğan Olamazdı BBP'li KARTAL: YAZICIOĞLU İSRAİL VE ABD'NİN TEKLİFLERİNİ KABUL ETSE ERDOĞAN OLAMAZDI BBP Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, "İsrail ve ABD'nin tekliflerini Muhsin Yazıcıoğlu kabul etseydi bugün Recep Tayyip Erdoğan olamazdı" dedi.
Gaziantep BBP'li Kartal: Yazıcıoğlu İsrail ve ABD'nin Tekliflerini Kabul Etse Erdoğan Olamazdı
16:58
BBP'li Kartal: Yazıcıoğlu İsrail ve ABD'nin Tekliflerini Kabul Etse Erdoğan Olamazdı Bbp Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, "İsrail ve ABD'nin tekliflerini Muhsin Yazıcıoğlu kabul etseydi bugün Recep Tayyip Erdoğan olamazdı" dedi.
BBP'li Kartal: Yazıcıoğlu İsrail ve ABD'nin Tekliflerini Kabul Etse Erdoğan Olamazdı
14:39
Rüşveti Türk Töresi, Torpili İse Haşa Ayetle Kendisine İnmiş Hale Getirdiler' Ülkede yolsuzluk, rüşvet, torpil ve imtiyazın alıp başını gittiğini belirten Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, hükümetin artık uzatmaları oynadığını ifade etti.
Rüşveti Türk Töresi, Torpili İse Haşa Ayetle Kendisine İnmiş Hale Getirdiler'
22:32
Derviş Nicholas" Belgeseli Gazeteci yazar Dilipak: "Hz. Muhammed'den önce yaşayan hanif gelenekten olan ruhani Aziz Nicholas'ın, zamanla çocukların harçlıklarını ellerinden almak için vitrinden çocuk avlayan biri haline gelmesi, seküler bir kimliğe dönüştürülmesi karşısında birileri 'dur' diyerek gerçekleri anlatmalıydı"
22:31
Derviş Nicholas' Belgeselinin Basın Gösterimi Yapıldı "Derviş Nicholas" adlı belgeselinin basın özel gösterimi Sultanahmet’te yapıldı.
Derviş Nicholas' Belgeselinin Basın Gösterimi Yapıldı
21:48
Derviş Nicholas" Belgeselinin Basın Gösterimi Sultanahmet'te Yapıldı "Derviş Nicholas" adlı belgelenin basın özel gösterimi Sultanahmet’te yapıldı.
Derviş Nicholas' Belgeselinin Basın Gösterimi Sultanahmet'te Yapıldı
15:36
Destici: O Başkanın Hükümetten Talimat Alarak Komisyon İşlettiğini Biliyoruz Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını araştıran Meclis Soruşturma Komisyonu’nun kararı ertelemesini değerlendirdi.
11:19
"İmralı'ya İhanet Kervanı Gittikçe Milletin Öfkesi de Artıyor" Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, "İmralı'ya ihanet kervanı gittikçe milletin öfkesi de artıyor." dedi.
10:34
MHP'li Şefkat Çetin : İmralı'ya İhanet Kervanı Gittikçe Milletin Öfkesi de Artıyor Mhp Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
10:12
Abdurrahman Dilipak: 'Chp, Cemaatin Avukatlığını Yapıyor' 17 Aralık Operasyonu’nun birinci yıldönümünde ’17 Aralık Bir Darbe Girişimidir’ isimli konferansa katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, “Dün Ergenekon’un avukatlığını yapan CHP, bugün cemaatin avukatlığını yapıyor” dedi.
Abdurrahman Dilipak: 'Chp, Cemaatin Avukatlığını Yapıyor'
10:11
Abdurrahman Dilipak: CHP, Cemaatin Avukatlığını Yapıyor '17 Aralık Bir Darbe Girişimidir' isimli konferansa katılan Gazeteci-Yazar Dilipak, "Dün Ergenekon'un avukatlığını yapan CHP, bugün cemaatin avukatlığını yapıyor." dedi.
13:36
Gazeteci Yazar Atilla Özdür'e Saygı Gecesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü, "Bir Nesli Yoğuranlar" başlıklı etkinlikler kapsamında bu ay Gazeteci Yazar Atilla Özdür'ü ağırlıyor.
16:12
Fatih'te İsrail Protestosu Fatih Saraçhane Parkında toplanan ÖZGÜR-DER üyeleri, İsrail'in Mescid-i Aksa'daki saldırılarını düzenlediği basın açıklamasıyla protesto etti.
Fatih'te İsrail Protestosu
15:39
Fatih'te İsrail Protestosu Der), İsrail'in Kudüs ve Mescid-i Aksa'daki saldırılarını protesto etmek için Fatih'teki Saraçhane Parkı'nda toplandı.
Fatih'te İsrail Protestosu
15:02
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını Özgür Der'in çağrısı üzerine Saraçhane Parkı'nda bir araya gelen vatandaşlar, İsrail askerlerinin Mescid i Aksa baskınını protesto etti Özgür Der Genel Başkanı Kaya: "Filistin'in kurtuluşunun sadece Filistinli Müslümanların vereceği mücadeleyle mümkün olmadığını bilmek durumundayız"
18:35
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını Filistin Halkı İle Dayanışma Platformu ve bazı sivil toplum örgütleri, İsrail askerlerinin Mescid i Aksa baskınını Fatih Camisi'nde protesto etti Filistin Meclis Başkan Yardımcısı Bahr: ''Filistinliler, dünyaya Kudüs'ü kurtarması için çağrı yapıyor.
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını
16:26
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını Rabia Platformu Sözcüsü Dilipak: "Mesele insani ya da vicdani bir mesele değil sadece. Bir din savaşının fitilinin tutuşturulmak istenmesinden söz ediyorum" "Birileri bölgeyi cehenneme çevirecek, adına 'Kıyamet savaşı' da denilen yeni bir dünya savaşının tetiğini çekmeye hazırlanıyor"
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını
16:25
Akit Yazarı, Vatikan Benzeri Özerk Hilafet İstedi Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Türkiye'de Vatikan benzeri özerk bir hilafet yapısının kurulmasını istedi. Dilipak, bu kurumun laikliğe de ters olmadığını iddia etti.
Akit Yazarı, Vatikan Benzeri Özerk Hilafet İstedi
18:53
Mısır Cumhurbaşkanı Sisi Hakkında Takipsizlik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah Sisi'nin de aralarına bulunduğu 6 Mısırlı yöneticinin "insanlığı karşı suç" işledikleri gerekçesiyle haklarında yapılan suç duyurusuna takipsizlik kararı verdi.
Mısır Cumhurbaşkanı Sisi Hakkında Takipsizlik
16:03
Sisi İnsanlığa Karşı Suç İşledi" İddiası Soruşturulmadı Aralarında gazeteciler Abdurrahman Dilipak ve Nevzat Çiçek'in de bulunduğu bir grup, geçtiğimiz yaz Mısır'da yaşanan ve yüzlerce kişinin hayatını kaybettiği olaylardan sonra İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak dönemin Genelkurmay Başkanı ve Mısır savunma Bakanı Abdülfettah El SİSİ, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Muhammed el Baradey, El Ezher Üniversitesi Şeyhi Ahmed el Tayyib, Kıpti Kilisesi patriği Papaz II Tevadro Süleyman, Mısır İçişleri Bakanı Muhammed İbrahim ve Selefi Nur
Sisi İnsanlığa Karşı Suç İşledi' İddiası Soruşturulmadı
22:58
Başbakan Davutoğlu, Akil İnsanlar Heyeti ile Buluştu Davutoğlu'nun Akil İnsanlar Heyeti ile yaptığı görüşme, 10 saat 15 dakika saat sürdü.
Başbakan Davutoğlu, Akil İnsanlar Heyeti ile Buluştu
21:04
Akil İnsanlar Üyesi Can: HDP'nin Olaylardaki Rolü Abartıldı Akil İnsanlar Heyeti İç Anadolu Bölgesi Grubu Üyesi Celalettin Can, "HDP'nin şu son olaylardaki rolü abartıldı. HDP "Sokağa çıkın" demeden önce olaylar başlamıştı" dedi.
Akil İnsanlar Üyesi Can: HDP'nin Olaylardaki Rolü Abartıldı
18:13
Abdurrahman Dilipak Akil insanlar Toplantısında Fenalaştı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Akil İnsanlar Heyeti'yle yaptığı toplantı sırasında, tansiyonu düşen gazeteci Abdurrahman Dilipak hastaneye kaldırıldı.
Abdurrahman Dilipak Akil insanlar Toplantısında  Fenalaştı
15:52
Başbakan'ın Akil İnsanlar Toplantısına Kimler Katılmadı Davutoğlu'nun Akil İnsanlar toplantısında istifa eden Baskın Oran, Murat Belge, Kürşat Bümin'in yanı sıra Yılmaz Erdoğan ve Orhan Gencebay gibi isimler de yoktu.
Başbakan'ın Akil İnsanlar Toplantısına Kimler Katılmadı
15:35
İşte Toplantıya Katılan İsimler Başbakan ahmet Davutoğlu Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle bir araya geldi.
15:14
İşte Kritik Toplantıya Katılanlar Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Akil İnsanlar heyeti ile yaptığı toplantıya hükümet neredeyse tam kadro katıldı.
14:20
Akil İnsanlar Toplantısına Katılanlar Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında bir araya gelen akil insanlar heyeti Dolmabahçe çalışma ofisinde çözüm sürecinin geldiği son durumu masaya yatırdı.
17:44
Çözüm Sürecine Sivil Katkı" Sonuç Bildirgesi Bildirgeden: "Son yaşanan olaylara rağmen çözüm süreci, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en yüksek toplumsal desteğe sahip siyasal ve hukuksal projesidir.
16:39
Dilipak'tan Gençlere Nasihat Açıklaması Yazar Abdurrahman Dilipak, gençlerin açık üniversitelerden ilahiyat okuması gerektiğini söyledi.
Dilipak'tan Gençlere Nasihat Açıklaması
15:37
"Çözüm Sürecine Sivil Katkı" Akil İnsanlar Heyetinde yer alan 24 kişi, ülkede ve bölgede yaşanan gelişmelerin ve olayların çözüm sürecine etkilerini değerlendirmek üzere bir araya geldi.
14:41
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kitap İmzalayacak Kayseri Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kitap fuarının açılısını 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül yapacak.
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kitap İmzalayacak
13:43
1. Kayseri Kitap Fuarı'na Doğru Fuarın açılışını 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül gerçekleştirecek.
14:49
Dilipak, El-Ezher'deki Uygulamaları Kınadı Rabia Platformu Sözcüsü Dilipak: "Mısır yönetiminin, tarihin en eski üniversitelerinden biri olan Ezher'e atadığı El Ezher şeyhine, eylemlere katılan öğrenci ve öğretim görevlilerini üniversiteden atma yetkisi vermesi tarihe, ilme karşı bir saygısızlık ve kaba bir müdahaledir"
13:57
Sancaktepe Kitap Fuarı Başlıyor Sancaktepe Belediyesi, bu yıl da kitapseverleri, birçok yazar ve şairi ağırlayacağı Sancaktepe Kitap Fuarını başlatıyor.
Sancaktepe Kitap Fuarı Başlıyor
14:56
İş Bankası-Chp İlişkisi Sonlandırılsın" Eylemi Finansal Tetikçilikle Mücadele ile Adalet Platformu üyesi grup, "Türkiye İş Bankası'nın CHP ile ilişkisinin kesilmesi, partinin bankadaki hisselerinin Diyanet İşleri Başkanlığına devredilmesi, banka kurulurken sermayeleri devredilen diğer bankaların varislerinin haklarının ödenmesi" amacıyla eylem yaptı.
14:10
İş Bankası Önünde 'Chp Hisseleri Devredilsin' Eylemi Aralarında Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak'ın da bulunduğu bir grup, İş Bankası Genel Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaparak bankadaki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) hisselerinin devredilmesini istedi.
12:05
Dilipak'ın Resim Merakı Datça'da tuvalin başına geçip resim yapan gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, "Resim yapmak günah değil mi?" diye soran bir kişiye, putlaştırılmadığı sürece resim yapmanın insani bir olay olduğunu söyledi.
Dilipak'ın Resim Merakı
10:30
Dilipak'ın Resim Merakı Datça'da tuvalin başına geçip resim yapan gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, putlaştırılmadığı sürece resim yapmanın insani bir olay olduğunu söyledi.
Dilipak'ın Resim Merakı
01:45
14 Ağustos Dünya Rabia Günü - Uluslararası Rabia Platformu Başkanı Cihangir İşbilir, bir medeniyetin inşasının hafıza ile olacağını belirterek, "Bu katliamları yapanları unutmayacağız" dedi.
14 Ağustos Dünya Rabia Günü -
23:36
14 Ağustos Dünya Rabia Günü Uluslararası Rabia Platformu Başkanı İşbilir: "Bir medeniyeti inşa edeceksek, bu hafıza ile olur.
14 Ağustos Dünya Rabia Günü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:11:38. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ABDURRAHMAN DİLİPAK HABERLERİ
[Hata Bildir]