SON DAKİKA ACIGÖL HABERLERİ

Son Dakika Acıgöl Haberleri

 • 21:58Dünya Kuş Gözlem GünüDünya Kuş Gözlem Günü"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kuşların doğaya bırakılmasından görüntü, - Acıgöl'den görüntü, - Öğrenciler kuş gözlemi yaparken görüntü, - Veteriner Öztürk Sarıca'dan görüntü, "Dünya Kuş Gözlem Günü"- Afyonkarahisar ile Denizli sınırları içerisinde yer alan Acıgöl'de, doğada hasta halde bulunduktan sonra tedavileri tamamlanan puhu, şahin ve angut kuşları doğaya salındı, öğrencilere kuş gözlemi yaptırıldı "Dünya Kuş Gözlem Günü" dolayısıyla Afyonkarahisar ile Denizli sınırları içerisinde yer alan Acıgöl'de düzenlenen etkinlikte, tedavileri tamamlanan 3 kuş doğaya bırakıldı.
 • 16:44Burdur Tedavisi Tamamlanan Hayvanlar Kuş Gözlem Günü'nde Doğaya SalındıBurdur Tedavisi Tamamlanan Hayvanlar Kuş Gözlem Günü'nde Doğaya SalındıBurdur'daki Lisinia Yaban Hayatını Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavileri tamamlanan puhu, şahin ve angıt Dünya Kuş Gözlem Günü'nde doğal ortamlarına bırakıldı.
 • 16:30Tedavisi Tamamlanan Hayvanlar Kuş Gözlem Günü'nde Doğaya SalındıTedavisi Tamamlanan Hayvanlar Kuş Gözlem Günü'nde Doğaya SalındıBurdur'daki Lisinia Yaban Hayatını Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavileri tamamlanan puhu, şahin ve angıt Dünya Kuş Gözlem Günü'nde doğal ortamlarına bırakıldı.
 • 16:04Dünya Kuş Gözlem Günü""Dünya Kuş Gözlem Günü" dolayısıyla Afyonkarahisar ile Denizli sınırları içerisinde yer alan Acıgöl'de düzenlenen etkinlikte, tedavileri tamamlanan 3 kuş doğaya bırakıldı.
 • 10:24Acıgöl'de Gün Batımı Yamaç ParaşütüKarapınar'da bulunan Acıgöl, paraşütçülerin tercih ettiği bir yer haline geldi.
 • 15:09Kuş Gözlemcileri Afyon Acıgöl'de BuluşuyorKuş Gözlemcileri Afyon Acıgöl'de BuluşuyorAKÜ Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi, Başmakçı Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü ve STK'lar Acıgöl'de düzenlenecek etkinlikte bir araya gelecek.
 • 10:32Nevşehir 1. Amatör Ligde Heyecan BaşlıyorNevşehir 1. Amatör Lig hafta sonu oynanacak olan maçlarla başlıyor.
 • 18:13Kuş Gözlemcileri Acıgöl'de Bir Araya GelecekKuş Gözlemcileri Acıgöl'de Bir Araya GelecekAfyonkarahisar’ın Başmakçı ilçesinde bulunan Acıgöl’de düzenlenecek etkinlikte kuş gözlemcileri bir araya gelecek.
 • 12:53Alman Turistler Acıgöl'e Hayran KaldıAlmanya'dan gelerek 3 aydır Türkiye'nin tarihi ve turistik mekanlarını gezen 4 turist, kamp yaptıkları Acıgöl'e hayran kaldı.
 • 12:15Nevşehir'de Araziler Toplulaşıyor, Taşlardan TemizleniyorNevşehir'de Araziler Toplulaşıyor, Taşlardan TemizleniyorNevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Nevşehir’in Acıgöl ve Derinkuyu ilçelerinde arazi toplulaştırma ve taştan temizleme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
 • 15:39Şehit Latif Adıgüzel İçin Mevlit Okutuldu, Yemek VerildiŞehit Latif Adıgüzel İçin Mevlit Okutuldu, Yemek VerildiDİYARBAKIR'ın Lice ilçesinde bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Latif Adıgüzel için memleketi Nevşehir'in Acıgöl ilçesinden mevlit okutuldu, yemek verildi.
 • 15:16Şehit Latif Adıgüzel İçin Mevlit Okutuldu, Yemek VerildiŞehit Latif Adıgüzel İçin Mevlit Okutuldu, Yemek VerildiDiyarbakır’ın Lice ilçesinde bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit olan Nevşehir’in Acıgöl ilçesinden Jandarma Uzman Onbaşı Latif Adıgüzel için mevlit okutuldu, yemek verildi.
 • 14:56Nevşehirli Şehit Adıgüzel İçin Mevlit OkutulduNevşehirli Şehit Adıgüzel İçin Mevlit OkutulduDiyarbakır’ın Lice ilçesinde terör örgütü PKK ile girilen çatışma sonrasında şehit düşen Uzman Çavuş Latif Adıgüzel için mevlit okutuldu.
 • 20:13Bakan Kılıç, Şehit Jandarma Komando Çavuş Adıgüzel'in Ailesini Ziyaret EttiBakan Kılıç, Şehit Jandarma Komando Çavuş Adıgüzel'in Ailesini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Kılıç'ın karşılanması- Kılıç'ın şehit babasına sarılması- Kılıç'ın şehit babasıyla dua etmesi- Kılıç'ın şehit annesiyle görüşmesi- Kılıç'ın ayrılması Şehitlerimizi uğurluyoruz- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, şehit Jandarma Komando Çavuş Adıgüzel'in ailesini ziyaret ettiNEVŞEHİR (AA) – Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonun ardından çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel'in Acıgöl ilçesindeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19:26