SON DAKİKA AÇIK OTURUM HABERLERİ

Son Dakika Açık Oturum Haberleri

12:43
İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları İran parlamentosundan 210 milletvekili, BM ve İİT Genel Sekreterlerini, İsrail’i durdurmak için acilen girişimde bulunmaya çağırdı İranlı milletvekilleri: “BM ve İİT insan haklarına gerçekten inanıyor iseler bunu mazlum Gazze halkını savunarak göstermeli” “ABD ve İsrail şunu çok iyi bilsin ki: Bölgede.
10:55
Temmuz 2014 Dünya Gündemi Temmuz ayında İran ile 5+1 ülkeleri arasında İran’ın nükleer programına kapsamlı çözüm bulunması amacıyla yürütülen müzakerelerin altıncı turu ve Almanya Başbakanı Merkel'in Çin ziyareti önemli gündem maddeleri olarak ön plana çıkıyor Endonezya'da cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağı temmuzda ayrıca AB Dönem Başkanlığı İtalya’ya geçecek.
Temmuz 2014 Dünya Gündemi
11:54
Kimse Çiftçiyi Yok Sayamaz" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye’nin seçimden başka bir şey konuşmaz halde olduğunu bildirerek, “Son yılların en büyük doğal afeti yaşanmasına rağmen tarım ülkenin gündeminde değil. 77 milyonu besleyen 5 milyonun üzerindeki çiftçimizi bu ülkede kimse yok sayamaz, sıkıntılarını görmezden gelemez” dedi.
11:46
Tzob: Çiftçimizi Kimse Yok Sayamaz Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye'nin seçimden başka bir şey konuşmaz olduğunu bildirerek, "son yılların en büyük doğal afeti yaşanmasına rağmen tarım ülkenin gündeminde değil. 77 milyonu besleyen 5 milyonun üzerindeki çiftçimizi bu ülkede kimse yok sayamaz, sıkıntılarını görmezden gelemez" dedi.
10:35
Şemsi Bayraktar: Çok Büyük Bir Afet Yaşandı Ama Tarımı Konuşan Yok Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Tarımı konuşan yok. Çok büyük bir afet yaşandı ama televizyonlarda hiçbir açık oturumda tartışma konusu yapılmadı.
13:00
Bilişim Sektörünün Kalbi Ankara'da Atacak Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 1976 yılından beri gerçekleştirilmekte olan Bilişim Etkinlikleri 'Türkiye Bilişim Derneği' ve 'GL events' işbirliği ile bu yıl Ankara’da ilk kez yapılacak olan CITEX Ankara Bilişim Fuarı ile aynı çatı altında toplandı.
Bilişim Sektörünün Kalbi Ankara'da Atacak
12:01
Loğoğlu: "Sanki Rehineler Işid'in Misafiriymiş Gibi Bir Hava Veriliyor" CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Musul’da IŞİD tarafından rehin alınan Türk vatandaşları için 5 gün geçmesine rağmen bir sonuç alınamadığını belirterek, hükümetin yapılması gerekenleri biran önce yapması gerektiğini söyledi.
12:52
Bilişim Etkinliklerinin Adresi Ankara Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 1976 yılından beri gerçekleştirilmekte olan Bilişim Etkinlikleri “Türkiye Bilişim Derneği” ve “GL events” işbirliği ile bu yıl Ankara’da ilk kez yapılacak olan CITEX Ankara Bilişim Fuarı ile aynı çatı altında toplandı.
Bilişim Etkinliklerinin Adresi Ankara
15:21
AB Organ Bağışı 2. Medya Çalıştayı" Sağlık Bakanlığı ve Avrupa Komisyonu tarafından düzenlenen "Organ Bağışında Uyum için Teknik Yardım Projesi" kapsamında "AB Organ Bağışı 2. Medya Çalıştayı"nda medyanın rolü ele alındı Sağlık Bakanlığı Sağlık Hİzmetleri Genel Müdür Yardımcısı Kapuağası: "Bilincin artırılması, organ bağışının davranışa dönüşebilmesi için medya ile birlikte hareket edilmesi ve medyanın tam desteğinin alınmasıyla toplumda farkındalık artırılacak, organ bağışına ilişkin kaygılar giderilecek, doğru bilgiye
15:10
Cumhurbaşkanlığı Seçimi Sürecinde Propaganda ve Yayınlar Adaylar ile siyasi partiler, vatandaşların, elektronik posta adreslerine gönderilecek mesajlarla, taşınabilir veya sabit telefonlarına sesli, görüntülü veya yazılı mesaj göndermek suretiyle propaganda yapamayacak Oy verme gününden önceki on günlük sürede, yazılı, sözlü ve görsel basın ve yayın araçları ile kamuoyu araştırmaları, anketler, tahminler, bilgi ve iletişim telefonları yoluyla mini referandum gibi adlarla bir adayın lehinde veya aleyhinde veya vatandaşın oyunu etkileyecek biçimde
12:15
Ysk'dan Fırsat Eşitliği Uyarısı Yüksek Seçim Kurulu, cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde yapılacak yayınlarda uyulacak esaslara ilişkin kararlarında, tarafsızlık, gerçeklik ve doğruluk ilkelerine dikkat çekti.
09:58
Cumhurbaşkanı Seçiminde Türkçe Propaganda Esas Olacak Yüksek Seçim Kurulu (YSK), cumhurbaşkanı seçim sürecinde TRT ile özel radyo ve televizyonların yapacakları yayınlarda uygulayacakları esasları açıkladı.
Cumhurbaşkanı Seçiminde Türkçe Propaganda Esas Olacak
22:53
Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal: "Rodolfho ve Astorı Dışında 2 İsim Daha Var" Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Televizyonu'nda yayınlanan "Aslan Meclisi" programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal: 'Rodolfho ve Astorı Dışında 2 İsim Daha Var'
22:51
Ünal Aysal Gündeme İlişkin Soruları Yanıtlıyor Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Kulübün resmi televizyonu GS TV'ye gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunuyor.
Ünal Aysal Gündeme İlişkin Soruları Yanıtlıyor
14:15
Kadınlar Günde 4 Saatten Fazla Televizyon İzliyor İTÜ Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural tarafından hazırlanan “Ülkemizde televizyon izleme alışkanlıkları ve sağlık üzerine etkisi” anketinde çarpıcı veriler ortaya çıktı.
Kadınlar Günde 4 Saatten Fazla Televizyon İzliyor
07:29
Neonaziler Dortmund Belediyesi'ne Girmeye Çalıştı: 10 Yaralı 2 Kuzey Ren Vestfalya'da pazar günü belediye seçimleri yapıldı.
Neonaziler Dortmund Belediyesi'ne Girmeye Çalıştı: 10 Yaralı 2
07:20
Neonaziler Dortmund Belediyesine Girmeye Çalıştı: 10 Yaralı Almanya'nın Dortmund kentinde belediye binasına girmeye çalışan 30 kişilik Neonazi grubu, bira şişeleri ve gaz spreyleriyle 10 kişiyi yaraladı.
Neonaziler Dortmund Belediyesine Girmeye Çalıştı: 10 Yaralı
10:17
Yılmaz Özdil Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Yılmaz Özdil Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Haberdesin.
14:20
Kırıkkaleli Vatandaş Gazeteci Yılmaz Özdil Hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu Kırıkkale’de Yusuf Şener isimli bir vatandaş, gazeteci Yılmaz Özdil’in bir televizyon programında Soma faciasında ölen vatandaşlar için kullandığı "O işçiler için bu kaza normaldir hatta müstahaktır, Türkiye layığını buldu" sözleri üzerine Şehit madencilere hakaret gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
Kırıkkaleli Vatandaş Gazeteci Yılmaz Özdil Hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu
18:43
Schneider Basın Sözcüsünü Korudu KRV Meclisi'ndeki açık oturumda Eyalet Uyum Bakanı Guntram Schneider’e (SPD) basın sözcüsünün WDR’de yaptığı ek iş ile alakalı sorular soruldu.
11:56
Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck Neden Türkiye'ye Geliyor? Christian Wulff 2 yıllık süreç zarfında çok başarılı bir politika uygulamış, özellikle göçmenlerin ve Müslümanların kalbini kazanmıştı.
18:45
Mudanya'da Hastane Tartışması Siyasi Arenaya Döndü Mudanya Kent Konseyi başkanlığında biten hastanenin durumu konusunda yapılan açık oturum, siyasi tartışmaya dönüştü.
Mudanya'da Hastane Tartışması Siyasi Arenaya Döndü
17:18
Çomü'de Alevilik ve Bektaşilik Sempozyumu Düzenlendi Güncel Sorunlarıyla II. Uluslararası Alevilik ve Bektaşilik Sempozyumu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troia Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Çomü'de Alevilik ve Bektaşilik Sempozyumu Düzenlendi
08:08
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler BMGK, Ukrayna'nın doğusundaki gerginliğin artması nedeniyle acil bir toplantı gerçekleştirdi Rus Büyükelçisi Churkin: ''Ukrayna 'anlamsız Rusfobya'ya sahip'' ABD Büyükelçisi Power: ''İstikrarsızlığın kareografisi ve yazımı Rusya'ya ait'' İngiliz Büyükelçi Grant: ''40 bin Rus askeri Ukrayna sınırında''
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler
16:41
9. Atso Antalya Türk Müziği Günleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)'nun 132. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl dokuzuncusu düzenlenen geleneksel "Antalya Türk Müziği Günleri" ATSO Atatürk Konferans Salonu'nda törenle başladı.
9. Atso Antalya Türk Müziği Günleri
19:26
Yayın Yasağını Delen Kanallar Tespit Edildi RTÜK siyasi parti propagandası niteliğinde yayın yaparak Yüksek Seçim Kurulunca ilan edilen yayın yasağını delen televizyon kanallarını tespit etti.
Yayın Yasağını Delen Kanallar Tespit Edildi
10:27
9. Antalya Türk Müziği Günlerine 47 Topluluk Katılacak ATSO'nun kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türk Müziği Günlerine 47 topluluk katılacak.
10:24
9. Atso Antalya Türk Müziği Günleri Başlıyor Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın(ATSO) 132’nci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan geleneksel "Antalya Türk Müziği Günleri" 4-6 Nisan tarihleri arasında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Atatürk Konferans Salonu'nda yapılacak.
9. Atso Antalya Türk Müziği Günleri Başlıyor
11:52
Münih 25'inci Türk Film Günleri Sona Erdi Almanya'nın Münih kentinde, 25'inci kez Türk filmlerini Münihli sinemaseverlerle buluşturan Münih Türk Film Günleri, Courtyard by Marriott München City Ost Otel'de düzenlenen galayla sona erdi.
Münih 25'inci Türk Film Günleri Sona Erdi
11:41
Münih 25. Türk Film Günleri Sona Erdi Kutlamada, Münih Sinema Türk Film Merkezi'nin ilk kurucularının katıldığı bir açık oturum düzenlendi.
Münih 25. Türk Film Günleri Sona Erdi
10:51
Seçim Yayın Yasakları Başladı Yüksek Seçim Kurulunun yayın yasakları 28 Mart 2014 Cuma gecesi saat 24.00'den itibaren başladı.
00:08
Seçim Yayın Yasakları Başladı Yüksek Seçim Kurulu'nun belirlediği yayın yasakları, gece yarısından itibaren başladı.
Seçim Yayın Yasakları Başladı
00:06
Abonelerimizin Dikkatine Sayın abonelerimiz, Yüksek Seçim Kurulu ve Radyo Televizyon Üst Kurulu kararları uyarınca, saat 00.00'dan itibaren siyasi partiler veya adaylar radyo ve televizyonlarda açık oturum, röportaj, panel gibi programlara katılarak, görüşlerini açıklayamayacak, siyasi partiler veya adayların açık veya kapalı yer toplantıları radyo ve televizyonlarda yayınlanamayacaktır.
Abonelerimizin Dikkatine
15:50
Ysk'nın Yayın Yasakları Saat 24.00'den İtibaren Başlıyor Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) yayın yasaklarının bu gece saat 24.00'den itibaren başlayacağını bildirdi.
13:50
Yayın Yasakları Bu Gece 24.00'den İtibaren Başlıyor Yüksek Seçim Kurulu (YSK), aldığı yayın yasakları bu gece saat 24.00’den itibaren yürürlüğe giriyor.
12:46
YSK Yayın Yasakları Gece Yarısı Başlıyor Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Yüksek Seçim Kurulunun yayın yasaklarının bu gece yarısından itibaren başlayacağını bildirdi.
YSK Yayın Yasakları Gece Yarısı Başlıyor
12:41
YSK'nın Yayın Yasakları Bu Gece Başlıyor RTÜK, YSK'nın yayın yasaklarının bu gece saat 24.00'den itibaren başlayacağını duyurdu. Gece yarısından itibaren reklam yayınlamak yasak.
YSK'nın Yayın Yasakları Bu Gece Başlıyor
16:35
Ukrayna'daki Gelişmeler Eski Başbakan Timoşenko, devlet başkanlığı seçimlerinde aday olmayı planlıyor.
13:33
Birgül Ayman Güler, Bergamalı Hemşerileriyle Buluştu CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler ve Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Bergamalı hemşerileriyle buluştu.
Birgül Ayman Güler, Bergamalı Hemşerileriyle Buluştu
12:15
İktidar Yürüyüşünde Binlerce Aliağalı Eroğlu'na Destek Verdi CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu’na destek amaçlı düzenlenen ‘İktidara yürüyüş Mitingi’ Aliağa’da büyük ses getirdi.
16:47
MHP'li Uzunırmak'tan Başkan Çerçioğlu'na Açık Oturum Daveti MHP Aydın Büyükşehir Başkan Adayı Ali Uzunırmak, Aydın Belediyesi’nin gerçekleştirdiği ihalelerde usulsüzlük yapıldığını iddia ederek, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu açık oturuma davet etti.
MHP'li Uzunırmak'tan Başkan Çerçioğlu'na Açık Oturum Daveti
18:08
Avrupa Gençlik Forumu Antalya'da Başladı Türkiye'de 21 ildeki üniversite öğrencilerine yönelik olarak 6 yıldır düzenlenen Avrupa Gençlik Forumu Antalya'da başladı.
Avrupa Gençlik Forumu Antalya'da Başladı
17:19
Avrupa Gençlik Formu Antalya'da Başladı 21 ildeki üniversite öğrencilerine yönelik olarak 6 yıldır düzenlenen Avrupa Gençlik Formu Antalya'da başladı.
Avrupa Gençlik Formu Antalya'da Başladı
17:07
Korkut Kız Lisesi Öğrencileri 'Sorumluluğu' Tartıştı Milli Eğitim Bakanlığı’nın Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından hayata geçirilen 'Değerler Eğitimi' projesi kapsamında, Korkut Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde münazara programı düzenlendi.
Korkut Kız Lisesi Öğrencileri 'Sorumluluğu' Tartıştı
12:33
Esendir: 17 Aralık'tan Sonra Medyaya Olan Güven Sarsıldı Medya Etik Konseyi Başkanı Halit Esendir, 17 Aralık'tan sonra ortaya çıkan yanlı yayınlar sebebiyle medyaya olan güvenin sarsıldığını açıkladı.
Esendir: 17 Aralık'tan Sonra Medyaya Olan Güven Sarsıldı
17:37
Bahçeli: Adalet Çökmüştür MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bir bankanın genel müdürü yapılan operasyonda evinde ayakkabı kutularının içinde 4.5 milyon para bulunduruyorsa, tam 74 gün sonra serbest bırakılıyorsa, kutularını da al götür deniliyorsa bu devlet çürümüş, adalet çökmüş demektir.
Bahçeli: Adalet Çökmüştür
14:15
CHP Başkan Adayı Eroğlu'ndan Açıkoturum Çağrısı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu, “Aliağa’da siyasetin kalitesini ve seviyesini korumak hepimizin görevi. Karalama, fitne, çamur atma gibi siyasete yakışmayan hiçbir üslup ve eylemde hiç olmadık, olmayacağız.” dedi.
CHP Başkan Adayı Eroğlu'ndan Açıkoturum Çağrısı
16:47
MHP Genel Başkanı Bahçeli İzmir'de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Mart'a hazır olduklarını söyledi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli İzmir'de
11:09
Anadolu Ajansı "Pictures Of The Year International" Yarışmasında Ödül Kazandı Dünyanın en önemli basın fotoğrafları yarışmalarından POYI'de AA fotomuhabiri Mosaab Elshamy'nin fotoğrafına "mükemmeliyet ödülü" verildi.
09:54
Ak Partili Pekgüzel, Rakiplerine Meydan Okudu AK Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Yalçın Pekgüzel, kuzeni Şener Pekgüzel'in vefatıyla ara verdiği kahvehane ziyaretlerine Ata Mahallesi sakinlerine hitap ederek yeniden başladı.
Ak Partili Pekgüzel, Rakiplerine Meydan Okudu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:13:21. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AÇIK OTURUM HABERLERİ
[Hata Bildir]