18:4300
SON DAKİKA ADALET BAKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Adalet Bakanlığı Haberleri

   

  İzmir Adliyesi'nde Medya İletişim Bürosu Kapatıldı

  İzmir Adliyesi'nde Medya İletişim Bürosu Kapatıldı

  Adalet Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği Eşleştirme Projesi olarak yürütülen 'Kitlesel Medya ve Yargı Arasındaki İlişkilerin Güçlendirilmesi Projesi' kapsamında geçen Mayıs ayında, İzmir Adliyesi'nde törenle açılan 'Medya İletişim Bürosu' kapatıldı. (Bugün 15:57)

   

  Adalet Çalışanları Mobbinge Maruz Kalıyor'

  Adalet Bakanlığı çalışanlarının haklarını savunmak amacıyla kurulan Adliyede Birlik Platformu adalet teşkilatı çalışanlarının teşkilatlarından memnun olmadıklarını ve mobbinge maruz kaldıklarını söyledi. (Bugün 15:13)

   

  Adliye Çalışanlarından Balonlu Eylem

  Adliye Çalışanlarından Balonlu Eylem

  Mardin'in Kızıltepe İlçesi'nde bir grup adliye çalışanı, hakim ve savcı maaşlarında yapılacak artıştan adliye çalışanlarının yararlanamadığı gerekçesiyle savcılık kaleminde balonlu eylem yaptı. (Bugün 14:39)

   

  Tarlacı Taziyeleri Kabul Etti

  Tarlacı Taziyeleri Kabul Etti

  Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Afyonkarahisarlı Mustafa Tarlacı, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ağabeyi Fuat Tarlacı’nın vefatının ardından taziyeleri kabul etti. (Bugün 14:28)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ'ın adliye ziyareti -

  Adalet Bakanı Bozdağ'ın adliye ziyareti -

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Önümüzdeki süreç içerisinde bakanlık olarak yargı ve hukuk güveni konusunda bir eylem planını ortaya koyacağız" dedi. (Dün 19:55)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Şırnak'ta

  "Önümüzdeki süreç içerisinde bakanlık olarak yargı ve hukuk güveni konusunda bir eylem planını ortaya koyacağız" "Hakim ve savcıların yurt dışı tecrübe edinmesini sağlamak bilgi ve görgülerini artırmak için bir projeyi hayata geçireceğiz" (Dün 17:31)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Belediye ve Baroyu Ziyaret Etti

  Bir takım temaslarda bulunmak üzere Şırnak’a gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şırnak Valiliği ve Şırnak Adalet Sarayı’nı ziyareti sonrası, Şırnak Belediyesi ve Şırnak Barosu’na ziyarette bulundu. (Dün 17:28)

   

  Kışanak: Ana Dili Türkçe Olmayanlar Neden Ücretli Eğitim Görsün?

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, halkın, çocuklarını paralı bir okula göndererek anadilinde eğitim yaptırmayı doğru bulmadığını söyledi. (Dün 16:02)

   

  Büro Memur-Sen Üyelerinden Oturma ve Bordro Yakma Eylemi

  Büro Memur Sen üyesi bir grup memur, tüm kamu görevlilerinin özlük hakları ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için oturma ve bordro yakma eylemi yaptı. (Dün 16:00)

   

  Adliye Çalışanlarından 'Maaş Zammı' Eylemi

  Adliye Çalışanlarından "Maaş Zammı" Eylemi

  Büro Emekçileri Sendikası'na (BES) bağlı adliye personeli, hakim ve savcılara yapılacak maaş zammından adliye çalışanlarının yararlanamaması nedeniyle adliye önünde eylem yaptı. (Dün 15:02)

   

  Adliye Çalışanlarından 'Maaş Zammı' Eylemi

  Adliye Çalışanlarından "Maaş Zammı" Eylemi

  BES'e bağlı adliye personeli, hakim ve savcılara yapılacak maaş zammından adliye çalışanlarının yararlanamaması nedeniyle adliye önünde eylem yaptı. (Dün 14:36)

   

  Sivas Olayları Davası

  Sivas Olayları Davası

  Sivas'ta, 2 Temmuz 1993'te Madımak Otelinin yakılması ve 37 kişinin ölümüne ilişkin davadan dosyası ayrılan firari sanıklar Murat Sonkur, Eren Ceylan ve Murat Karataş'ın yargılanmasına devam edildi. (Dün 12:10)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 18:43:07. #1.13#