23:3200
SON DAKİKA ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Adana Büyükşehir Belediyesi Haberleri

  Devlet Bahçeli'ye Andız Pekmezi

  Devlet Bahçeli'ye Andız Pekmezi

  Çukurova Bölgesi ile ilgili tarih araştırmaları ile tanınan Yazar Yusuf Delikoca, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. (Dün 10:24)

   

  Adana İtfaiyesi Modernize Ediliyor, Filosu Güçlendiriliyor

  Adana İtfaiyesi Modernize Ediliyor, Filosu Güçlendiriliyor

  Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesine alınan 8 araç hizmete girdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açılışına Çok Sayıda Konuk Geldi (2)

  Demirel'in AÇILIŞTAKİ KONUŞMASI Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in adını taşıyan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, memleketi Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy'de açıldı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Hadis Uzmanları Adana'da Toplandı

  Hadis Uzmanları Adana'da Toplandı

  Adana, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Hadis Anabilim Dalı İhtisas Toplantısına ilk kez ev sahipliği yaptı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Romanya Erasmus Plas Proje Seminerinin Türkiye Temsilcileri Adana'ya Döndüler

  Romanya Erasmus Plas Proje Seminerinin Türkiye Temsilcileri Adana'ya Döndüler

  Romanya’nın Arad şehrinde 10-22 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan Erasmus proje kapsamındaki eğitim ve incelemelere Türkiye’yi temsilen katılan Adana Gençlik Spor Doğa ve izcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa ve kulüp üyelerinden Ahmet Turan Aladağ Adana’ya döndüler. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İstihdam Açığı, Refah ve Barışın İlacı Turizm

  İstihdam Açığı, Refah ve Barışın İlacı Turizm

  Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Adana Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Murat Şirin, istihdam açığının kapatılmasından sosyal yapının zenginleşmesine, kültürlerin kaynaşmasından dünya barışının gelişmesine kadar bir çok alanda katkı sağlayan turizmin desteklenmesi gerektiğini belirtti. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Türsab Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Şirin: Adana Turizmine Sahip Çıkmalı

  TÜRSAB Adana Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Murat Şirin, istihdam açığının kapatılmasından sosyal yapının zenginleşmesine, kültürlerin kaynaşmasından dünya barışının gelişmesine kadar birçok alanda katkı sağlayan turizmin desteklenmesi gerektiğini söyledi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yalancı Aranıyor' Seyirciyle Buluştu

  Yalancı Aranıyor" Seyirciyle Buluştu

  Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu sezonu “Yalancı Aranıyor” adlı komedi ile açtı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  3. Uluslararası Adana Tango Festivali'ne Doğru

  3. Uluslararası Adana Tango Festivali'ne Doğru

  Konserler ve dans gösterilerinin yapılacağı festival, yarın başlayacak. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Avrupa Üçüncüsü Engelli Sporcu Başkan Sözlü'yü Ziyaret Etti

  Avrupa Üçüncüsü Engelli Sporcu Başkan Sözlü'yü Ziyaret Etti

  Genç Engelliler Spor Kulübü Başkanı Celal Karadoğan, atletizmde Avrupa 3’üncüsü olan Mehmet Ali Atmaca’yla birlikte, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Tarım Arazisi Mezbaha Olmasın

  Tarım Arazisi Mezbaha Olmasın

  Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Adana Şube Başkanı Semih Karademir, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin yeni mezbaha yeri olarak 2'nci sınıf tarım alanını belirleyip arsa sahiplerine kamulaştırma yazısı göndermesine tepki gösterdi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Otizm Farkındalık Konferansı

  Otizm Farkındalık Konferansı

  Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ve Adana Kent Konseyi’nin katkılarıyla düzenlenen “Otizm Farkındalık Konferansı”nda, otizmin bilinmeyen yönleri anlatıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Büyükşehir Belediyesi'nden Ebola Tehdidine Karşı Önlem

  Adana Büyükşehir Belediyesi, çok sayıda kıtayı tehdit eden Ebola’ya karşı önlemini aldıKüresel çapta bir sağlık sorunu haline gelen Ebola virüsüne karşı; Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Özel Atık Şube Müdürlüğü’ne bağlı Tıbbi Atık Toplama ve Taşıma Ekibi önlemlerini ve denetimlerini artırdı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Çetiner'den Yağlı Boya Resim Sergisi

  Ressam Mahmut Çetiner bu yılki 2'nci resim sergisini Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu Fuayesi'nde açtı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kansere Yenilen Viyolonsel Sanatçısı Konserle Anıldı

  Kansere Yenilen Viyolonsel Sanatçısı Konserle Anıldı

  Adana'da, Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası (ÇDSO), kansere yenik düşen Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğretim elemanlarından viyolonsel sanatçısı 44 yaşındaki Ayşe Pelin Coşkun Akalın için anma konseri düzenledi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kocaeli, Kent Mobilyasını Kendisi Üretiyor

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin her köşesinden misafirleri ağırlamaya devam ediyor. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kocaeli, Kent Mobilyasını Kendisi Üretiyor

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, Adana Büyükşehir Belediyesi'nden gelen yetkilileri ağırladı (21 Ekim 2014 Salı )

   

  ÇDSO'dan BM'nin 69. Kuruluş Yıl Dönümü Konseri

  ÇDSO'dan BM'nin 69. Kuruluş Yıl Dönümü Konseri

  Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası, Birleşmiş Milletlerin 69. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla konser verecek. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  3. Uluslararası Adana Tango Festivali'ne Doğru

  Bir dans evi tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle düzenlediği 3. Uluslararası Adana Tango Festivali, 23 26 Ekim arasında gerçekleştirilecek. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

 • Ala: HDP'nin Çağrısı Yasa Dışıdır

  Ala: HDP'nin Çağrısı Yasa Dışıdır İçişleri Bakanı Ala HDP'nin "Sokağa çıkın" çağrısına ilişkin, "HDP yine yasadışı yollara çağrı yapmışır. Sokağa çıkan çocukların sorumluluğu HDP'nin üzerindedir." dedi.

 • Sneijder, Galatasaray'dan Ayrılıyor mu?

  Sneijder, Galatasaray'dan Ayrılıyor mu? G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Sneijder konusuyla ilgili "Onun gibi bir futbolcuyu niye kaybetmek isteyelim. Sneijder hakkında bir problemimiz yok" dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saray Sorusu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saray Sorusu Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisine yöneltilen Atatürk mirası ve Saray sorusuna "Atatürk Pembe Köşk'te hizmet veriyordu. Maalesef işi iyi bilerek sormuyorsunuz" cevabı verdi.

[Hata Bildir]
31.10.2014 23:32:39. #1.11#