SON DAKİKA ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Adana Büyükşehir Belediyesi Haberleri

22:24
Çinli Piyano Sanatçısı Yang, Çdso'nun Konserinde Sahneye Çıktı ÇDSO'dan konser Çinli piyano sanatçısı Gui Lin Yang, Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası'nın (ÇDSO) konserinde sahneye çıktı.
Çinli Piyano Sanatçısı Yang, Çdso'nun Konserinde Sahneye Çıktı
21:05
Çdso'dan Konser Çinli piyano sanatçısı Gui Lin Yang, Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası'nın (ÇDSO) konserinde sahneye çıktı.
Çdso'dan Konser
12:49
Bedenimiz Yediklerimize, Beynimiz de Okuduklarımıza Dönüşüyor" Kişisel eğitim uzmanı, yazar Hakan Mengüç, potansiyel olarak adlandırılabilecek insan içindeki elmasın, maddi ve manevi yönleri olduğunu belirterek, "Bedenimiz yediklerimize, beynimiz de okuduklarımıza dönüşüyor.
Bedenimiz Yediklerimize, Beynimiz de Okuduklarımıza Dönüşüyor'
12:03
Adana'nın "Yerli Kasparovları" Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı SODES Gençlik Merkezi Sporcuları İlham Güleç ve Hasan Güney Güleç, Antrenör İlham Şahverdi Güleç ile, Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Mehmet Ali Arslan’ı ziyaret etti.
Adana'nın 'Yerli Kasparovları'
11:14
Büyükşehir Personeli, Hakan Mengüç'le Buluştu Adana Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’nca düzenlenen Bilgi Küpü eğitimlerinin ikincisi, Pozitif Düşünce ve Stres konulu seminer Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda verildi.
Büyükşehir Personeli, Hakan Mengüç'le Buluştu
16:56
Adana'da Kültür Sanat Ünlü piyanist Gui Lin Yang, ÇDSO ile konser verecek.
Adana'da Kültür Sanat
15:54
Adana'da Taksiciler Eylem Yaptı Adana'da taksiciler eylem yaptı Yusuf BAŞTUĞ/ADANA, (DHA) - ADANA'da 'cep durakları' olarak adlandırılan sokak ve cadde başlarındaki kişisel duraklarında çalışan taksi şoförleri, bölgelerindeki ana taksi duraklarının sahipleri tarafından tartaklandıkları ve tehdit edildikleri gerekçesiyle eylem yaptı.
Adana'da Taksiciler Eylem Yaptı
13:59
Adana'da Taksiciler Eylem Yaptı Adana'da 'cep durakları' olarak adlandırılan sokak ve cadde başlarındaki kişisel duraklarında çalışan taksi şoförleri, bölgelerindeki ana taksi duraklarının sahipleri tarafından tartaklandıkları ve tehdit edildikleri gerekçesiyle eylem yaptı.
Adana'da Taksiciler Eylem Yaptı
09:32
Adana'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı Adana’nın Ceyhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ağır yaralandı.
01:29
Ceyhan'da Kamyon, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı Adana'nın Ceyhan ilçesinde şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyon, karşı şeride geçerek içinde 3 kişinin bulunduğu bir otomobile çarptı.
Ceyhan'da Kamyon, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
00:00
Kamyon, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı Adana'nın Ceyhan İlçesi'nde şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyon, karşı şeride geçerek içinde 3 kişinin bulunduğu bir otomobile çarptı.
Kamyon, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
11:49
Kesiri Han Ayakta Kalma Savaşı Veriyor Adana’nın Karaisalı ilçesine bağlı Altınova Mahallesi yakınlarındaki Kesiri Han ayakta kalma savaşı veriyor.
Kesiri Han Ayakta Kalma Savaşı Veriyor
11:00
Sözlü: "Sağlıklı ve Güçlü Basın, Güçlü Adana Demektir" Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ekspres Gazetesi’nin 34. Kuruluş Yıldönümü Gecesi’nde, yerel basının daha güçlü ve uzun ömürlü olması için desteklenmesi gerektiğini, bu konuda üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Sözlü: 'Sağlıklı ve Güçlü Basın, Güçlü Adana Demektir'
10:05
Murat Akkoyunlu'dan 'Adana işi' Aile Komedisi ! Ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu, 'Bir Acayip Soygun, Adana İşi' ile güldürecek!
09:57
Murat Akkoyunlu'dan 'Adana işi' Aile Komedisi ! Ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu, 'Bir Acayip Soygun, Adana İşi' ile güldürecek!
20:07
Adana Büyükşehir Belediyesi'nden Beşiktaş'a Centilmenlik Ödülü 24 Aralıkta İstanbul’da oynanan Beşiktaş- Adana Demirspor maçında rakibinin haksız yere kırmızı kar görmesini engelleyen Veli Kavlak’a ve Beşiktaş yöneticileriyle, teknik direktör Slaven Bilic’e Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü plaket verdi.
16:35
Adana Büyükşehir Belediyesi'nden Beşiktaş'a Centilmenlik Ödülü Adana Büyükşehir Belediyesi’nden Beşiktaş’a centilmenlik ödülü. 24 Aralık'ta İstanbul’da oynanan Beşiktaş - Adana Demirspor Türkiye Kupası maçında rakibinin haksız yere kırmızı kar görmesini engelleyen Veli Kavlak’a ve Beşiktaş yöneticileriyle, teknik direktör Slaven Bilic’e Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü plaket verdi.
16:19
Adana Büyükşehir Belediyesi'nden Beşiktaş'a Centilmenlik Ödülü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, Adana Demirspor oyuncusu Hakan Söyler'in Ziraat Türkiye Kupası maçında gördüğü kırmızı kartı iptal ettiren Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak ile Teknik Direktör Bilic ve yöneticilere plaket sundu Sözlü: "Veli Kavlak, Atatürk'ün tarif ettiği sporcu, Beşiktaş da Atatürk'ün.
15:35
Beşiktaş'a Bir Onur da Adana'dan Adana Büyükşehir Belediyesi’nden Beşiktaş’a centilmenlik ödülü.
Beşiktaş'a Bir Onur da Adana'dan
14:39
Meslek Sahibi Kadınlardan Mültecilere Yardım İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu Adana Kulübü Başkanı Mimar Ayça Katlav, Adana'ya yerleşen Suriyeli mültecilere battaniye ve giyecek yardımında bulundu.
13:44
Öztürk ve Delikoca'dan Ortak Kitap 530. Tarihi Kızıldağ Güreşleri için ilk çalışmalar başladı.
Öztürk ve Delikoca'dan Ortak Kitap
12:45
Bpw Adana Kulübünden Mültecilere Yardım İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü Başkanı Mimar Ayça Katlav, iç savaş nedeniyle Ülkelerinden kaçıp, Adana’ya yerleşen mültecilere battaniye ve giyecek yardımında bulundu.
Bpw Adana Kulübünden Mültecilere Yardım
12:21
Azerbaycan'ın Şehitleri Adana'da Anıldı Rus askerlerinin 20 Ocak 1990 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü kentinde katlettiği, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 150’ye yakın Azerbaycanlı için Adana’da anma etkinliği düzenlendi.
Azerbaycan'ın Şehitleri Adana'da Anıldı
11:41
Suriyeli Türkmenlere Yardım Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yüreğir Gençlik Merkezi liderleri, Suriye’deki iç savaştan dolayı ülkelerini terk ederek Adana’ya yerleşen Türkmenlere ihtiyaç malzemesi yardımında bulundular.
Suriyeli Türkmenlere Yardım
23:46
Nobel Ödüllü Ekonomist Stiglitz Adana'da Nobel ödüllü Ekonomist Joseph E. Stiglitz, "Öncelikle Avrupa Birliği ile Euro bölgesi kavramını ayırmak lazım. AB, Euro bölgesine girmeyi zorunlu kılıyor." dedi.
Nobel Ödüllü Ekonomist Stiglitz Adana'da
12:52
Sözlü, Telaferli Türkmenlerin Sevincini Paylaştı Telafer’den gelen ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin misafir ettiği Türkmenlerin kaldığı tesislerde, 15 günlük bir bebeğin adı konuldu, bir çift nişanlandı.
Sözlü, Telaferli Türkmenlerin Sevincini Paylaştı
12:28
Gui Lin Yang Adana'da Piyano Resitali Sunacak Dünlyaca ünlü piyano sanatçısı Gui Lin Yang, Adana'da klasik müzik tutkunlarına piyano resitali sunacak.
Gui Lin Yang Adana'da Piyano Resitali Sunacak
20:47
Osmaniye'de "Yalancı Aranıyor" Adlı Oyun Sahnelendi Kadirli'de belediye tarafından sosyal ve kültürel etkinlikler çerçevesinde sahnelenen "Yalancı Aranıyor" tiyatro etkinliği yoğun ilgi gördü.
13:53
Yılın İlk Kitap Fuarı Okuyucuları Bekliyor Yılın ilk kitap fuarı, 13 Ocak 2015 tarihinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
12:48
Gasbedildim" Diyen Muhasebeci Tutuklandı "Gasbedildim" diyen muhasebeci tutuklandı- Adana'da belediye ekmek fabrikasının 134 bin lirasını silahlı bir kişinin gasbettiğini söyleyen muhasebeci, şüpheli olarak sevk edildiği adliyede tutuklandı Belediyeye ait ekmek fabrikasının 134 bin lirasını silahlı bir kişinin gasbettiğini söyleyen muhasebeci, şüpheli olarak sevk edildiği adliyede tutuklandı.
Gasbedildim' Diyen Muhasebeci Tutuklandı
12:27
Muhasebecinin Gasp Oyununu Polis Bozdu Adana Büyükşehir Belediyesi Ekmek Fabrikası'nda muhasebe personeli olarak çalışan 35 yaşındaki Hakan Zarzavatçıoğlu'nun bankaya götürdüğü 134 bin liranın gasp edilmesi olayını kendisi planladığı ortaya çıktı.
Muhasebecinin Gasp Oyununu Polis Bozdu
11:52
Adana- Muhasebecinin Gasp Oyununu Polis Bozdu Muhasebecinin gasp oyununu polis bozdu ADANA Büyükşehir Belediyesi Ekmek Fabrikası'nda muhasebe personeli olarak çalışan 35 yaşındaki Hakan Zarzavatçıoğlu'nun bankaya götürdüğü 134 bin liranın gasp edilmesi olayını kendisi planladığı ortaya çıktı.
Adana- Muhasebecinin Gasp Oyununu Polis Bozdu
10:57
Mutemedin Gasp Oyunu Cezaevinde Bitti Adana Büyükşehir Belediyesi ekmek büfesinin 134 bin lirasını çalıp gasp süsü verdiği ileri sürülen mutemet tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Mutemedin Gasp Oyunu Cezaevinde Bitti
10:53
Gasp Oyunu Cezaevinde Bitti Adana Büyükşehir Belediyesi ekmek büfesinin 134 bin lirasını çalıp gasp süsü verdiği ileri sürülen mutemet, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Gasp Oyunu Cezaevinde Bitti
10:38
"Gasbedildim" Diyen Muhasebeci Tutuklandı Adana'da belediye ekmek fabrikasının 134 bin lirasını silahlı bir kişinin gasbettiğini söyleyen muhasebeci, şüpheli olarak sevk edildiği adliyede tutuklandı.
'Gasbedildim' Diyen Muhasebeci Tutuklandı
18:24
Seyhan Nehri Temizleniyor Türkiye'nin Akdeniz'e dökülen en büyük ırmaklarından biri olan Seyhan Nehri'nde yüzey temizliği yapıldı.
15:05
Seyhan Nehri'nde Temizlik Çalışmaları Seyhan Nehri’nde yüzey temizliği yapıldı.
12:11
"Çevremi Seviyorum ve Koruyorum" Projesi Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığınca başlatılan "Çevremi Seviyorum ve Koruyorum" Projesi kapsamında 300 öğrenciye eğitim verildi.
'Çevremi Seviyorum ve Koruyorum' Projesi
15:55
Akçatekir'e Yapılacak Parkın Zemin Etüt Çalışması Tamamlandı Adana'nın Pozantı ilçesine bağlı Akçatekir Yaylasına yapılacak park ve yaşam alanları için zemin etüt çalışmaları yapıldı.
Akçatekir'e Yapılacak Parkın Zemin Etüt Çalışması Tamamlandı
17:00
Kozan'ın İmar Planı Onaylandı Kozan'ın 1/5000 ölçekli nazım imar planı, Adana Büyükşehir Belediye Meclisinde oylanarak kabul edildi.
Kozan'ın İmar Planı Onaylandı
12:11
Başkan Karalar ve Bekaroğlu Yol ve Yıkım Çalışmalarını İnceledi Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ragıp Bekaroğlu yol ve yıkım çalışmalarını inceledi.
Başkan Karalar ve Bekaroğlu Yol ve Yıkım Çalışmalarını İnceledi
14:47
Adana'da Kan Bağışı Kampanyası Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılayı Adana Şubesi’nce kan bağışı organizasyonu gerçekleştiriliyor.
Adana'da Kan Bağışı Kampanyası
17:46
Adana'da Parkta Geceleyen 2 Arkadaştan Biri Ölü Bulundu Adana'da parkta geceleyen 2 arkadaştan biri ölü bulundu Evleri olmadığı için parktaki kamelyada geceleyen iki arkadaştan biri, ölmüş halde bulundu.
Adana'da Parkta Geceleyen 2 Arkadaştan Biri Ölü Bulundu
16:39
Adana'da Parkta Geceleyen 2 Arkadaştan Biri Ölü Bulundu Adana'da evleri olmadığı için parktaki kamelyada geceleyen iki arkadaştan biri, ölmüş halde bulundu.
Adana'da Parkta Geceleyen 2 Arkadaştan Biri Ölü Bulundu
13:17
Yazar Kavukçuoğlu: Türkiye'de Kişi Başına 7.6 Kitap Düşüyor Tüyap Kültür ve Sanat Fuarları Genel Koordinatörü yazar Deniz Kavukçuoğlu, Türkiye'de kişi başına 7.6 kitap düştüğünü, Avrupa'da 2'nci sıraya yerleştiğini, kitap fuarlarının buna önemli katkı sağladığını söyledi.
Yazar Kavukçuoğlu: Türkiye'de Kişi Başına 7.6 Kitap Düşüyor
11:23
Yılın İlk Kitap Fuarı Yarın Kapılarını Açıyor Yılın ilk kitap fuarı 13 Ocak'da TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
10:10
Yılın İlk Kitap Fuarı Okuyucuları Bekliyor Yılın ilk kitap fuarı, 13 Ocak tarihinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
13:40
Çukurova Giad Başkanı Sakarya'dan Sözlü'ye Köprü Önerisi Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Seyhan Nehri üzerinde yaptıracağı 2 köprüden birinin 'Sonsuzluk' temasıyla inşa edilmesini ve Atatürk adının verilmesini önerdi.
Çukurova Giad Başkanı Sakarya'dan Sözlü'ye Köprü Önerisi
13:11
Çadırda Kalan Suriyelilere Büyükşehir Desteği Ülkelerindeki savaştan kaçarak Türkiye’ye gelen Suriyeliler, ülkenin her yerinde olduğu gibi Adana’da da çok zor şartlar altında yaşam mücadelesi veriyor.
Çadırda Kalan Suriyelilere Büyükşehir Desteği
11:29
Sakarya: "Köprünün Teması Sonsuzluk, Adı Atatürk Olsun" Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Seyhan Nehri üzerinde yaptıracağı 2 köprüden birinin ‘Sonsuzluk’ temasıyla inşa edilip, "Atatürk" adının verilmesini önerdi.
Sakarya: 'Köprünün Teması Sonsuzluk, Adı Atatürk Olsun'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 09:03:07. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]