10:3400
SON DAKİKA ADANA ECZACILAR ODASI HABERLERİ

Son Dakika Adana Eczacılar Odası Haberleri

   

  Arif Sezer Eczacılar Günü'nü Kutladı

  Arif Sezer Eczacılar Günü'nü Kutladı

  "Hastaların ilaçlarını marketlerde satmaya çalışan bir zihniyet ile karşı karşıyayız" dedi. (14 Mayıs 2013 Salı )

   

  14 Mayıs Eczacılar Bayramı

  Eski bakanlardan Arif Sezer, "Yeni açılan eczacılık fakültelerinin mezunlarına, serbest eczane açmaktan başka şans tanımamasının son bulmasını istiyoruz" dedi. (14 Mayıs 2013 Salı )

   

  "Migren Tanı ve Tedavisi"

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr.Şebnem Bıçakçı, her 4 kadından birinde migren hastalığına rastlandığını belirterek, "Migren kadınlarda daha çok görülüyor" dedi. (17 Haziran 2012 Pazar )

   

  Uğur Dündar Adana'da Anılarını Anlattı, Kitabını İmzaladı

  Uğur Dündar Adana'da Anılarını Anlattı, Kitabını İmzaladı

  Gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar, Adana Eczacılar Odası'nın düzenlediği 'Türkiye'de Gazetecilik' konulu konferansta anılarını anlattı. (16 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

  Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri

  (14.5.ÇUKUROVA Üniversitesi Rektörlüğü'ne aday olan Prof.Dr.Nebahat Sarı, "Akademik özgürlük, dürüstlük, şeffaflık ve insana saygıyı esas alarak daha özgür ve daha demokratik bir üniversite ortamını sağlamak temel ilkemdir" dedi.) (14 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  14 Mayıs Eczacılık Günü

  Adana Eczacı Odası Başkanı Ersun Özkan, "En yakın sağlık danışmanı olarak biz eczacılar, ilaçta reklamı değil akılcı ilaç kullanımını destekliyoruz" dedi.14 Mayıs Eczacılık Günü kutlamaları Atatürk Parkı'ndaki Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla... (14 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 10:34:28. #1.13#