SON DAKİKA ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Adana Emniyet Müdürlüğü Haberleri

10:43
Başkan Karalar'dan Adana Emniyetine Teşekkür Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, belediye binasına av tüfeğiyle ateş edip kaçan şüphelilerin yakalanıp tutuklanması nedeniyle Adana emniyetine teşekkür etti.
Başkan Karalar'dan Adana Emniyetine Teşekkür
09:38
Gasp Zanlısı 4 Arkadaş, 5 Dakikada Yakalandı Adana’da bir kişinin cep telefonunu ve 8 lirasını bıçakla gasp eden 3’ü çocuk 4 kişi, olaydan sonra kaçmaya çalışırken 5 dakika içinde polis ekipleri tarafından yakalandı.
Gasp Zanlısı 4 Arkadaş, 5 Dakikada Yakalandı
09:28
Gasp Zanlısı 4 Arkadaş, 5 Dakikada Yakalandı Adana’da bir kişinin cep telefonunu ve 8 lirasını bıçakla gasp eden 3’ü çocuk 4 kişi, olaydan sonra kaçmaya çalışırken 5 dakika içinde polis ekipleri tarafından yakalandı.
Gasp Zanlısı 4 Arkadaş, 5 Dakikada Yakalandı
14:23
Adanalı Gazeteciye Erdoğan'a Hakaret Davası Açıldı Adana'da, gazeteci 28 yaşındaki Mine Bekiroğlu hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Başbakanlığı döneminde sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Adanalı Gazeteciye Erdoğan'a Hakaret Davası Açıldı
13:24
Gazeteciye, Erdoğan'a 'Hakaret' Etmekten Dava Açıldı Adana'da gazetecilik yapan Mine Bekiroğlu hakkında, sosyal paylaşım sitesinde dönemin Başbakanı Erdoğan'a 'hakaret' ettiği iddiasıyla dava açıldı.
Gazeteciye, Erdoğan'a 'Hakaret' Etmekten Dava Açıldı
11:20
Adanalı Gazeteciye Erdoğan'a Hakaret Davası Açıldı Adana'da, Gazeteci Bekiroğlu hakkında, Erdoğan'a Başbakanlığı döneminde Facebook'ta hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Adanalı Gazeteciye Erdoğan'a Hakaret Davası Açıldı
11:31
Polisten Kaçarken Kaza Yapan Araçtan 100 Kilo Esrar Çıktı Adana'da asayiş ekipleri uygulama yaptığı sırada, içerisinde sürücü ile birlikte 2 kadın ve 1 çocuğun bulunduğu otomobil polisten kaçarken kaza yaptı.
Polisten Kaçarken Kaza Yapan Araçtan 100 Kilo Esrar Çıktı
10:55
Polisten Kaçarken Kaza Yapan Araçtan 100 Kilo Esrar Çıktı Adana'da asayiş ekipleri uygulama yaptığı sırada, içerisinde sürücü ile birlikte 2 kadın ve 1 çocuğun bulunduğu otomobil kaza yaptı.
Polisten Kaçarken Kaza Yapan Araçtan 100 Kilo Esrar Çıktı
10:06
Çocuk Gelin Davasında Karar Adana’da 5 yıl önce 12 yaşındaki kız çocuğunu kaçırıp evlenen kişiye, 10 yıl 10 ay hapis cezası verildi.
Çocuk Gelin Davasında Karar
10:06
Özel Yapım Metal Kutulardan 260 Kilo Esrar Çıktı Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri, özel olarak yapılan metal kutular içerisinde bir kamyonla sevk edilen 260 kilo esrar ele geçirdi.
Özel Yapım Metal Kutulardan 260 Kilo Esrar Çıktı
16:41
Narkotim Ekipleri 260 Kilogram Esrar Ele Geçirdi Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Narkotim görevlileri, yaptıkları uygulama sırasında bir kamyon içerisinde 260 kilogram kubar esrar ele geçirdi.
Narkotim Ekipleri 260 Kilogram Esrar Ele Geçirdi
11:38
Son Dakika Haberler 22.01.2015 Gazete Manşetleri 22.01.2015 Gazete manşetleri. Gündemin öne çıkan haberleri ve en çok takip edilen gazetelerden gazete manşetleri.
Son Dakika Haberler 22.01.2015 Gazete Manşetleri
11:36
Gazete Manşetleri , Yüksek Tirajlı Gazeteler (22.01.2015) 22.01.2015 Gazete manşetleri. Gündemin öne çıkan haberleri ve en çok takip edilen gazetelerden gazete manşetleri.
Gazete Manşetleri , Yüksek Tirajlı Gazeteler (22.01.2015)
11:34
Son Dakika Haberler ve Gazete Manşetleri (22 Ocak Perşembe) 22 Ocak Perşembe gününden güncel - son dakika haberler ve gazete manşetleri. Gazeteler hangi haberleri ele aldı ? Gündemden öne çıkan manşetler ve gazete manşetlerini sizler için derledik..
Son Dakika Haberler ve Gazete Manşetleri (22 Ocak Perşembe)
11:33
22 Ocak Perşembe Gazete Manşetleri Ve Son Dakika Haberler 22 Ocak Perşembe gününden güncel - son dakika haberler ve gazete manşetleri. Gazeteler hangi haberleri ele aldı ? Gündemden öne çıkan manşetler ve gazete manşetlerini sizler için derledik..
22 Ocak Perşembe Gazete Manşetleri Ve Son Dakika Haberler
10:58
Karısını 9 Yıldır Pazarlayan Koca Yakalandı Adana’da eşini 9 yıldır pazarlayan koca ve 15 yaşındaki çocukla fuhuş yaparken suçüstü yapılan kadın yakalandı.
Karısını 9 Yıldır Pazarlayan Koca Yakalandı
10:21
Çalışamaz Haldeki Şahıs 9 Yıldır Karısını Pazarlıyor Adana'da bacağında platin olduğu için çalışamadığını söyleyen şahıs, "9 yıldır eşimi pazarlıyorum, kazandığı parayla da geçiniyoruz" dedi.
Çalışamaz Haldeki Şahıs 9 Yıldır Karısını Pazarlıyor
09:43
Yağma Sanığına 10 Yıl 4 Ay 12 Gün Hapis Cezası Adana’da yağma suçundan yargılanan sanığa 10 yıl 4 ay hapis cezası verildi.
Yağma Sanığına 10 Yıl 4 Ay 12 Gün Hapis Cezası
15:21
Gasp Operasyonunda Evler Cephanelik Gibi Çıktı Adana’da bir kahvehaneye ateş açıp kaçan şahısları yakalamak için şafak vakti özel harekat polisinin de aralarında bulunduğu 500 polisle yapılan operasyonda, girilen 8 ayrı evden 8 pompalı tüfek, 4 tabanca ele geçirildi.
14:19
Cüzdan Hırsızlığı Zanlıları Yakalandı Kozan ilçesinde, bir kişinin cüzdanını çaldıktan sonra otomobille kaçtıkları ileri sürülen 3 kişi yakalandı.
Cüzdan Hırsızlığı Zanlıları Yakalandı
10:13
Polis Bu Kez Ne Kapı Kırdı Ne Duvar Adana'da, tombala oynatan siyasi bir partinin binasına girmek için kapı kıran, duvar delen polis bu kez şok baskın yaparak parti binasına hem kolay girdi hem de partilileri suçüstü yakaladı.
Polis Bu Kez Ne Kapı Kırdı Ne Duvar
09:56
Polis Bu Kez Ne Kapı Kırdı Ne Duvar Adana’da, tombala oynatan siyasi bir partinin binasına girmek için kapı kıran, duvar delen polis bu kez şok baskın yaparak parti binasına hem kolay girdi hem de partilileri suçüstü yakaladı.
Polis Bu Kez Ne Kapı Kırdı Ne Duvar
14:48
Adana'da Bir Yılda 16 Kişi Yüksek Dozda Uyuşturucudan Öldü Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü İbrahim Baran, Adana'da 2014 yılında yapılan operasyonlarda toplam 8,5 ton esrar ele geçirildini, 16 kişinin yüksek dozda uyuşturucudan öldüğünü açıkladı.
Adana'da Bir Yılda 16 Kişi Yüksek Dozda Uyuşturucudan Öldü
16:08
Adana'da Cinayet Adana’da bir kişi bar önünde uğradığı tabancalı ve bıçaklı saldırı sonucu hastanede hayatını kaybetti.
Adana'da Cinayet
09:51
MİT TIR'larını Soruşturan Savcı Takçı: Türkiye'de Hukuk Bitmiştir Adana'da durdurulan MİT'e ait olduğu iddia edilen TIR'ların soruşturmasını yürüten savcı Aziz Takçı, dün görevden alınmasının üzerine yazılı bir açıklama yaptı.
MİT TIR'larını Soruşturan Savcı Takçı: Türkiye'de Hukuk Bitmiştir
19:49
Adana'da 1 Ton Kaçak Et İmha Edildi Adana'da otoyoldaki bir kamyonette ele geçirilen gümrük kaçağı bin 100 kilo bozulmuş et, imha edildi.
Adana'da 1 Ton Kaçak Et İmha Edildi
16:17
Suç Örgütü Operasyonunda Gözaltına Alınan Zanlılar Adliyede Adana merkezli 4 ildeki suç örgütü operasyonu- Adana Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, 3 gün önce kentte ve İstanbul, Ankara ile Şanlıurfa'da suç örgütüne düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 1'i polis 2'si çocuk 16 şüpheli adliyeye sevk edildi Adana merkezli 4 ilde suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 1'i polis 2'si çocuk 16 şüpheli adliyeye sevk edildi.
Suç Örgütü Operasyonunda Gözaltına Alınan Zanlılar Adliyede
12:05
Adana Çocuk Bakıcılığı' İçin Gelen Azeri Kadınlara Fuhuş Tuzağı Adana'da, internetten tanıştıkları Azerbaycan uyruklu 2 kadını, çocuk bakıcılığı yapmaları için getirip, tehditle fuhuş yaptıran 1'i kadın 4 kişi yakalandı.
Adana Çocuk Bakıcılığı' İçin Gelen Azeri Kadınlara Fuhuş Tuzağı
11:41
Çocuk Bakıcılığı İçin Gelen Azeri Kadınlara Fuhuş Tuzağı Adana'da,internetten tanıştıkları Azerbaycan uyruklu 2 kadını, çocuk bakıcılığı yapmaları için getirip, tehditle fuhuş yaptıran 1'i kadın 4 kişi yakalandı.
Çocuk Bakıcılığı İçin Gelen Azeri Kadınlara Fuhuş Tuzağı
10:14
Adana'da 1 Ton Kaçak Bozuk Et İmha Edildi Adana'da ele geçirilen kaçak ve bozulmuş 1 ton 100 kilo bonfile imha edildi.
Adana'da 1 Ton Kaçak Bozuk Et İmha Edildi
10:12
Çocuk Bakıcısı Olarak Getirdikleri Azeri Kadınlara Fuhuş Yaptırdılar Adana'da, internetten tanıştıkları Azerbaycan uyruklu 2 kadını, 'çocuk bakıcısı arandığı ve yüksek maaş verildiği' vaadiyle Türkiye'ye getirip fuhuş yaptırdığı ileri sürülen biri kadın 4 kişi yakalandı.
Çocuk Bakıcısı Olarak Getirdikleri Azeri Kadınlara Fuhuş Yaptırdılar
09:39
Adana'da 1 Ton Kaçak Bozuk Et İmha Edildi Adana'da ele geçirilen kaçak ve bozulmuş 1 ton 100 kilo bonfile imha edildi.
Adana'da 1 Ton Kaçak Bozuk Et İmha Edildi
09:38
Çocuk Bakıcısı Olarak Getirdikleri Azeri Kadınlara Fuhuş Yaptırdılar Adana'da internetten tanıştıkları Azerbaycan uyruklu 2 kadını, 'çocuk bakıcısı arandığı' vaadiyle Türkiye'ye getirip fuhuş yaptıran 4 kişi yakayı ele verdi.
Çocuk Bakıcısı Olarak Getirdikleri Azeri Kadınlara Fuhuş Yaptırdılar
12:13
Seyhan'da Çöp Konteynerinin Kapağını Kırıp Çaldılar Adana'nın Seyhan ilçesinde belediyenin yer altına aldığı çöp konteynerleri hırsızların hedefi oldu.
Seyhan'da Çöp Konteynerinin Kapağını Kırıp Çaldılar
12:12
Moldovalı Eşini Facebook'tan Pazarlayan Adama Polis Darbesi Adana’da bir şahsın Moldovalı eşi ve arkadaşıyla sosyal paylaşım sitesi üzerinden geceliği 2 bin 200 liraya grup seks yaptığını öğrenerek Facebook’ta pazarlık yaparak anlaşan polis, ikisi kadın 3 kişiye otel odasında suçüstü yaptı.
Moldovalı Eşini Facebook'tan Pazarlayan Adama Polis Darbesi
11:36
Cinayet Şüphelisini 'Karadeniz Şivesi' Yakalattı Adana'da cep telefonu ve parası gasp edilip, 17 bıçak darbesiyle öldürülen taksici 59 yaşındaki Dur Hasan Kırım'ın, şivesinden yola çıkılarak yakalanan cinayet şüphelisi 31 yaşındaki Ahmet Yılmaz hakkında müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Cinayet Şüphelisini 'Karadeniz Şivesi' Yakalattı
11:25
Moldovalı Kadınların Fuhuşu Polise Takıldı Adana'da Fikret Ş.'nin Moldovalı eşi ve arkadaşıyla geceliği 2 bin 200 liraya grup seks yaptığını öğrenen polis, ikisi kadın 3 kişiyi otel odasında suçüstü yakaladı.
Moldovalı Kadınların Fuhuşu Polise Takıldı
11:02
Tombala Oynatan Partinin Hedefi İktidar Olmak Adana'da yine tombala oynatırken yakalanan Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi'nin mensupları, hedeflerinin iktidar olduğunu söyledi.
Tombala Oynatan Partinin Hedefi İktidar Olmak
10:47
Tombala Oynatan Partinin Hedefi İktidar Olmak Adana'da yine tombala oynatırken yakalanan MİY parti mensupları, hedeflerinin iktidar olduğunu söyledi. Tombala oynayanlara 208'er lira para cezası verildi.
Tombala Oynatan Partinin Hedefi İktidar Olmak
09:55
Adana'da Fuhuş Operasyonu Adana'da fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 1'i kadın 2 kişi, adliyeye sevk edildi.
Adana'da Fuhuş Operasyonu
09:42
Adana'da Fuhuş Operasyonu Adana’da fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 1’i kadın 2 kişi, adliyeye sevk edildi.
Adana'da Fuhuş Operasyonu
19:46
Adana'da Suç Örgütü Operasyonu: 14 Gözaltı Adana'da, polisin düzenlediği operasyonla, liderliğini H.D.'nin yaptığı suç örgütü çökertilirken, 14 kişi gözaltına alındı.
Adana'da Suç Örgütü Operasyonu: 14 Gözaltı
17:22
Adana'da Bir Evde Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi Adana'da bir eve operasyon yapan polis, Kalaşnikof marka uzun namlulu tüfek ve kar maskesi ele geçirdi.
Adana'da Bir Evde Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi
14:09
Dernek Binasında Kumar Oynandığı İddiası Adana'da dernek binasında kumar oynandığı iddiası- "Poker turnuvası" adı altında kumar oynandığı öne sürülen villaya düzenlenen operasyonda, dernek başkanı dahil 5 kişi gözaltına alındı- Binada kumar oynadığı ileri sürülen 22 kişiye 208'er lira para cezası verildi Adana'da, kumar oynandığı iddia edilen dernek binasına düzenlenen operasyonda, dernek başkanının da bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı.
Dernek Binasında Kumar Oynandığı İddiası
10:47
Adana'da Dernek Binasında Kumar Oynandığı İddiası "Poker turnuvası" adı altında kumar oynandığı öne sürülen villaya düzenlenen operasyonda, dernek başkanı dahil 5 kişi gözaltına alındı Binada kumar oynadığı ileri sürülen 22 kişiye 208'er lira para cezası verildi.
10:34
Satranç Derneğine Kumar Operasyonu Adana’da, satranç derneği adı altında poker ve internet üzerinden yasa dışı bahis oynatılan lüks bir villaya operasyon düzenlendi.
Satranç Derneğine Kumar Operasyonu
11:37
Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi Genel Başkanı'na Gözaltı Adana'da tombala oynatıldığı için Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi'ne art arda 3 operasyon birden gerçekleştiren polis, bu baskınların birinde partinin genel başkanı Öztürk S.'yi de yakaladı.
Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi Genel Başkanı'na Gözaltı
10:20
Tombalacı Partinin Genel Başkanı Denetimde Yakalandı Adana’da tombala oynatıldığı için Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi’ne art arda 3 operasyon birden gerçekleştiren polis, bu baskınların birinde partinin genel başkanı Öztürk S.’yi de yakaladı.
Tombalacı Partinin Genel Başkanı Denetimde Yakalandı
10:18
Satılık Eşya Bahanesiyle Dolandırıcılık Adana'da ikinci el eşya satma bahanesiyle 4 esnafı dolandırdığı ileri sürülen kişi gözaltına alındı.
Satılık Eşya Bahanesiyle Dolandırıcılık
10:20
Adana'da 10 Bin Şişe Sahte İçki Ele Geçirildi Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonda piyasaya sürülmek üzere olan 10 bin şişe sahte içki ele geçirdi.
Adana'da 10 Bin Şişe Sahte İçki Ele Geçirildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:47:51. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]