SON DAKİKA ADANA VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Adana Valiliği Haberleri

17:58
Adana Valiliği'nden "Mobbing" Açıklaması "(Zeynep Sözlü) İstifa dilekçesinden önce okul ve ilçe yöneticilerine ders programı veya kendisini huzursuz eden bir sebeple ilgili her hangi bir dilekçe vermediği anlaşılmıştır"
16:04
Sınıflardan Çıkartılan Öğrenciler Baygınlık Geçirdi Adana'da, kuruluş amacı dışında faaliyet gösteren bireysel eğitim merkezi kapatılınca ders saatinde dışarı çıkartılan öğrencilerinden 3'ü sinir krizi geçirdi.
Sınıflardan Çıkartılan Öğrenciler Baygınlık Geçirdi
16:01
Etüt Merkezi Kapatıldı, Öğrenciler Baygınlık Geçirdi Adana'da, bireysel eğitim merkezi Valilik kararı ile kapatılıp mühürlenince, dersten dışarı çıkartılan öğrencilerinden 3'ü sinir krizi geçirerek bayıldı.
Etüt Merkezi Kapatıldı, Öğrenciler Baygınlık Geçirdi
15:54
Adana'da Taksiciler Eylem Yaptı Adana'da taksiciler eylem yaptı Yusuf BAŞTUĞ/ADANA, (DHA) - ADANA'da 'cep durakları' olarak adlandırılan sokak ve cadde başlarındaki kişisel duraklarında çalışan taksi şoförleri, bölgelerindeki ana taksi duraklarının sahipleri tarafından tartaklandıkları ve tehdit edildikleri gerekçesiyle eylem yaptı.
Adana'da Taksiciler Eylem Yaptı
14:54
Araçları Kurşunlanan Taksiciler Eylem Yaptı Adana’da taksiciler, bekleme yeri nedeniyle durak sahipleri tarafından tehdit edilip, araçlarının kurşunlandığını öne sürerek, konvoy eşliğinde Valilik ve Büyükşehir Belediyesi önünde eylem yaptı.
Araçları Kurşunlanan Taksiciler Eylem Yaptı
13:59
Adana'da Taksiciler Eylem Yaptı Adana'da 'cep durakları' olarak adlandırılan sokak ve cadde başlarındaki kişisel duraklarında çalışan taksi şoförleri, bölgelerindeki ana taksi duraklarının sahipleri tarafından tartaklandıkları ve tehdit edildikleri gerekçesiyle eylem yaptı.
Adana'da Taksiciler Eylem Yaptı
10:05
Murat Akkoyunlu'dan 'Adana işi' Aile Komedisi ! Ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu, 'Bir Acayip Soygun, Adana İşi' ile güldürecek!
09:57
Murat Akkoyunlu'dan 'Adana işi' Aile Komedisi ! Ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu, 'Bir Acayip Soygun, Adana İşi' ile güldürecek!
14:57
Adanalılar AB Erasmus Hibeleri Konusunda Bilgilendirildi Adana Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi'nce 2014-2020 yılları arasında uygulanan Erasmus Hibe Programı bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Adanalılar AB Erasmus Hibeleri Konusunda Bilgilendirildi
10:57
AB Erasmus Hibeleri" Bilgilendirme Toplantısı Adana Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi’nce düzenlenen “2014-2020 yılları arasında uygulanan Erasmus Hibe Programı bilgilendirme toplantısı”, Avrupa Birliği İl Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Kadir Okatan başkanlığında gerçekleştirildi.
AB Erasmus Hibeleri' Bilgilendirme Toplantısı
18:21
Adana - Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde buluştu ADANA'da düzenlenen 'Çukurova Zirvesi'nde konuşan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 45 dolara kadar gerileyen petrol fiyatlarının uzun vadede 100 doların üzerine çıkmasının beklenmediğini söyledi.
Adana - Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu
16:28
Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu Adana'da düzenlenen 'Çukurova Zirvesi'nde konuşan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 45 dolara kadar gerileyen petrol fiyatlarının uzun vadede 100 doların üzerine çıkmasının beklenmediğini söyledi.
Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu
15:12
Uyuşturucu ile Mücadelede "Danışma Hattı" Dönemi Başlayacak TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Ünüvar: "Danışma hattı, önümüzdeki dönemde mümkün olan en kısa zamanda faaliyete geçecek"
Uyuşturucu ile Mücadelede 'Danışma Hattı' Dönemi Başlayacak
14:48
Adana'da Bir Yılda 16 Kişi Yüksek Dozda Uyuşturucudan Öldü Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü İbrahim Baran, Adana'da 2014 yılında yapılan operasyonlarda toplam 8,5 ton esrar ele geçirildini, 16 kişinin yüksek dozda uyuşturucudan öldüğünü açıkladı.
Adana'da Bir Yılda 16 Kişi Yüksek Dozda Uyuşturucudan Öldü
12:38
Ekonominin Kalbi Adana'da Atıyor Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD) bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği Çukurova Zirvesi, yarın (19 Ocak Pazartesi) yapılıyor.
Ekonominin Kalbi Adana'da Atıyor
13:53
Yılın İlk Kitap Fuarı Okuyucuları Bekliyor Yılın ilk kitap fuarı, 13 Ocak 2015 tarihinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
13:37
Adana'da Kan Bağışı Seferberliği Başlatıldı Adana Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılayı Adana Şubesi tarafından ‘Kana-Sana İhtiyacım Var’ sloganıyla kan bağışı kampanyası başlatıldı.
18:35
Suriyelilerden Vali Büyük'e Teşekkür Ziyareti Vali Büyük: "Sizler muhacirsiniz, Allah da bize ensar olmayı ve onun hakkını vermeyi nasip etsin"
14:47
Adana'da Kan Bağışı Kampanyası Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılayı Adana Şubesi’nce kan bağışı organizasyonu gerçekleştiriliyor.
Adana'da Kan Bağışı Kampanyası
13:17
Yazar Kavukçuoğlu: Türkiye'de Kişi Başına 7.6 Kitap Düşüyor Tüyap Kültür ve Sanat Fuarları Genel Koordinatörü yazar Deniz Kavukçuoğlu, Türkiye'de kişi başına 7.6 kitap düştüğünü, Avrupa'da 2'nci sıraya yerleştiğini, kitap fuarlarının buna önemli katkı sağladığını söyledi.
Yazar Kavukçuoğlu: Türkiye'de Kişi Başına 7.6 Kitap Düşüyor
11:23
Yılın İlk Kitap Fuarı Yarın Kapılarını Açıyor Yılın ilk kitap fuarı 13 Ocak'da TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
11:11
Haftanın Tarihine Bakış TBMM'nin oluşumunun ardından, ilk anayasa ''Teşkilatı Esasiye'' 20 Ocak 1921'de kabul edildi.
10:10
Yılın İlk Kitap Fuarı Okuyucuları Bekliyor Yılın ilk kitap fuarı, 13 Ocak tarihinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
16:32
Tekerlekli Sandalye Kampanyası" Adı Altında Dolandırıcılık İddiası Adana Valiliğince başlatıldığını öne sürdüğü tekerlekli sandalye kampanyasına katılmaya ikna ettiği kişiden 12 bin 500 lira dolandıran şüpheli, Çorum'da parayı çekmek için gittiği banka şubesinde yakalandı.
16:48
Çukurova 8. Kitap Fuarı Yaklaşıyor Çukurova Kitap Fuarı 13 Ocak Salı Günü 8. Kez Kapılarını TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde Açmaya Hazırlanıyor.
14:00
Çadırda Ölen Minik Yasmin İçin Eylem Yaptılar Adana'da şiddetli soğuklar nedeniyle kaldığı çadırda hayatını kaybeden 2 aylık Yasmin bebek için Valilik önünde eylem yapan bir grup, Suriyeli mültecilerin yaşam şartlarının iyileştirilmesi için yardım talebinde bulundu.
Çadırda Ölen Minik Yasmin İçin Eylem Yaptılar
10:29
Ağaçtaki Türk Bayrağı Sahipsiz Kaldı Adana'da yerel seçim döneminde asılan ancak daha sonra kimsenin sahip çıkmadığı Türk bayrağı bir ağaca takılı kalarak parçalandı.
Ağaçtaki Türk Bayrağı Sahipsiz Kaldı
10:07
Ağaçtaki Türk Bayrağı Sahipsiz Kaldı Adana’da yerel seçim döneminde asılan ancak daha sonra kimsenin sahip çıkmadığı Türk Bayrağı bir ağaca takılı kalarak parçalandı.
Ağaçtaki Türk Bayrağı Sahipsiz Kaldı
18:49
Çukurova 8. Kitap Fuarı, 13 Ocak'ta Açılacak Çukurova 8. Kitap Fuarı, 13 Ocak'ta Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde okurlurla buluşacak.
14:49
Çukurova 8. Kitap Fuarı Yaklaşıyor TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde Açmaya Hazırlanıyor
12:56
2014 Böyle Geçti (1) 2014 yılında yurtta ve dünyada birçok önemli olaya tanıklık ettik. 17 ve 25 Aralık 2013’te yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında yurt genelinde önemli değişiklikler yaşanırken, Türkiye internet yasaklarıyla tanıştı.
2014 Böyle Geçti (1)
12:31
Minikler Fidan Dikti Türk Hava Yolları (THY) ile Orman Genel Müdürlüğü (OGM) işbirliğiyle başlatılan ve Adana’da 25 bin fidan dikimi yapılması planlanan ’1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor’ kampanyası kapsamında ilk fidanlar, anaokulu öğrencileri tarafından dikildi.
Minikler Fidan Dikti
15:24
Eğitimcilerden "Yargı Kararları Uygulansın" Eylemi Adana’da, Milli Eğitim Bakanlığınca alınan yargı kararlarının uygulanmadığını ileri süren bir eğitimci valilik binası önünde basın açıklaması ve oturma eylemi yaptı.
Eğitimcilerden 'Yargı Kararları Uygulansın' Eylemi
10:06
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Türkiye'de yılın ilk ayında, İstanbul merkezli yürütülen 17 25 Aralık 2013 tarihli soruşturmanın yakınları devam ederken, Adana'da, Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla MİT'e ait 3 tırın jandarma ekiplerince durdurularak aranması da gündemde geniş yer tuttu İstanbul merkezli soruşturmayı yürüten savcıların yetki alanlarının değiştirildiği, MİT tırlarında arama yaptıran özel yetkili Adana Savcısının da yetkisinin kaldırıldığı ocak ayında, HSYK'nın yapısının değiştirilmesine ilişkin hazırlanan
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
23:18
Türk Bayrağının İpini Keserek İndiren Şüpheli Yakalandı Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan bir okuldaki Türk Bayrağının ipini keserek indirdiği iddia edilen 14 yaşındaki H.Ş. polis tarafından yakalandı.
Türk Bayrağının İpini Keserek İndiren Şüpheli Yakalandı
16:17
Barışık'tan Esnafa Siber Suçlara Dikkat Uyarısı Adana Esnaf Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Kazım Barışık, esnaf ve sanatkârları, internet üzerinden ya da telefonla yapılan siber dolandırıcılık olaylarına karşı dikkatli olmaya çağırdı.
20:56
Davutoğlu'nun Valilik Ziyareti Başbakan Davutoğlu Adana'da- Davutoğlu, Adana Valiliğini ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Adana Valiliğini ziyaret etti.
Davutoğlu'nun Valilik Ziyareti
19:30
Başbakan Davutoğlu, Vatandaşlara Tatlı İkram Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Adana ziyareti sırasında bir tatlıcıya uğrayarak vatandaşlarla sohbet etti.
Başbakan Davutoğlu, Vatandaşlara Tatlı İkram Etti
18:23
Başbakan Davutoğlu Adana'da Davutoğlu, kent merkezinde tatlıcıya uğradı, vatandaşlarla sohbet etti.
18:05
Başbakan Davutoğlu Adana'da Davutoğlu, Adana Valiliğini ziyaret etti.
09:42
Adana'da Narkotim İlk Operasyonunu Yaptı Uyuşturucu ile mücadele kapsamında, Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığınca Adana’da görevlendirilen Narkotim polisleri ilk operasyonlarını yaptı.
Adana'da Narkotim İlk Operasyonunu Yaptı
21:13
Narkotim İlk Operasyonlarını Yaptı Uyuşturucu ile mücadele kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığınca Adana'da görevlendirilen Narkotim polisleri, ilk operasyonlarını yaptı.
Narkotim İlk Operasyonlarını Yaptı
15:12
Adana'da Akaryakıt İstasyonları Denetlendi Kent merkezinde denetlenen akaryakıt istasyonlarından 11'inin işletmecisine 21 bin 132 lira cezası verildi.
Adana'da Akaryakıt İstasyonları Denetlendi
10:20
İllerarası Binicilik Engel Atlama Yarışması İllerarası Binicilik Engel Atlama Yarışması kapsamında gerçekleştirilen son gün yarışmalarında Valilik Kupasını Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupasını Sencer Horasan kazandı.
İllerarası Binicilik Engel Atlama Yarışması
19:28
Binicilik Engel Atlama Yarışları Binicilik engel atlama yarışları- Adana Atlıspor Kulübü'nde düzenlenen yarışmanın son günündeki Valilik Kupası ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası koşularını, Sencer Horasan kazandı Türkiye Binicilik Federasyonunun desteğiyle Adana Atlıspor Kulübü'nde gerçekleştirilen "Binicilik Engel Atlama Yarışları" sona erdi.
Binicilik Engel Atlama Yarışları
19:24
Binicilik Engel Atlama Yarışları Adana Atlıspor Kulübü'nde düzenlenen yarışmanın son günündeki Valilik Kupası ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası koşularını, Sencer Horasan kazandı.
Binicilik Engel Atlama Yarışları
12:27
AİHM'den Polis Dayağına 12 Bin 500 Euro Tazminat AİHM, Adana'da 32 yaşındaki Mehmet Yerli'nin karakolda dövüldüğü gerekçesiyle Türkiye'yi 'işkence yasağını ihlal' suçundan 12 bin 500 Euro tazminat ödemeye mahkum etti.
AİHM'den Polis Dayağına 12 Bin 500 Euro Tazminat
09:37
Adana Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Yeni Binasına Taşındı Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürlüğü yeni hizmet binasına taşındı.
Adana Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Yeni Binasına Taşındı
18:51
"İncirlik, Afganistan'a Gönderilen Kargolar İçin Kullanılıyor" ABD'nin Ankara Büyükelçisi John R. Bass, Adana'daki İncirlik Üssünün Afganistan'a gönderilen kargolar için kullanıldığını söyledi.
'İncirlik, Afganistan'a Gönderilen Kargolar İçin Kullanılıyor'
18:12
ABD Ankara Büyükelçisi Bass, Adana'da ABD Ankara Büyükelçisi Bass, koalisyon uçaklarının Suriye'ye müdahalesinde kullanılıp kullanılmayacağı tartışılan İncirlik Üssünün kendileri için önemli olduğunu söyledi.
ABD Ankara Büyükelçisi Bass, Adana'da
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:20:01. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ADANA VALİLİĞİ HABERLERİ
[Hata Bildir]