07:2800
SON DAKİKA ADANA VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Adana Valiliği Haberleri

   

  Veliler, Okul Müdürünün Görevden Alınmasını Protesto Etti

  Adana'nın merkez Çukurova ilçesinde veliler, Mehmet Bedia Kipri İlköğretim Okulu müdürünün görevden alınmasını protesto etti. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Antik Tiyatroda 2 Bin 500 Yıl Sonra 'Perde' Denilecek

  Antik Tiyatroda 2 Bin 500 Yıl Sonra 'Perde' Denilecek

  Adana'nın Karataş ilçesinde kazı çalışması süren Magarsus kenti antik tiyatrosu 2 bin 500 yıl sonra yeniden kültür ve sanat faaliyetlerine ev sahipliği yapacak. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Antik Tiyatroda 2 Bin 500 Yıl Sonra 'Perde' Denilecek

  ÇÜ Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gülşen: "Restorasyon faaliyetlerinin tamamlanmasının ardından bölgenin en büyük tiyatrolarından birisi olan bu yapıda kültürel faliyetlerin de yapılması düşünülmekte" Kültür ve Turizm Müdürü Tari: "2 bin 500 yıllık antik tiyatroda sanatsal faaliyetlerin. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Basınköy Villaları'nda Rehababilitasyon Merkezi'ne Tepki

  Basınköy Villaları'nda Rehababilitasyon Merkezi'ne Tepki

  Adana’nın Belediye Evleri Mahallesi Basınköy Villaları’nda bir ev, Engelliler Rehabilitasyon Merkezine dönüştürüldü. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Adana Polisi Yaka Kamerası Kullanacak

  Emniyet Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Kurulu tarafından uygulamaya konulan Trafikte Şeffaflık ve Güven Projesi kapsamında, trafik denetimlerinde görevli personele ses ve görüntü kaydı yapan yaka kameralarını Adana polisi de kullanmaya başladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Avrupa Birliği Erasmus Projesiyle Mesleki Eğitimde Kalite Güvencesi

  Avrupa Birliği Erasmus Projesiyle Mesleki Eğitimde Kalite Güvencesi

  Adana Valiliği Avrupa Bürosunun, AB Erasmus Projesi kapsamında uygulanan 'Hayatboyu Öğrenim Programı Leonardo da Vinci Hareketlilik Projesi' başvurusu kabul edildi. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Uyuşturucu Tacirlerine Şafak Baskını

  Adana'da uyuşturucu tacirlerine yönelik şafak operasyonu düzenlendi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Kudret'in Yeni Ayakkabısı Oldu

  Kudret'in Yeni Ayakkabısı Oldu

  Adana'da yalın ayakla okula giden 6 yaşındaki Kudret Beşenk'e bir yandan devletten, diğer yandan yurttaşlardan yardım yağdı. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Adana'da 6 Yaşındaki Çocuğun Ayakkabısız Okula Gitmesi

  Adana Valiliği: "Söz konusu aile 2008 yılından bu yana Yüreğir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yapılan kömür ve periyodik yardımlardan faydalandırılmaktadır" (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Minik Kudret'e Yardım Yağdı

  Minik Kudret'e Yardım Yağdı

  Adana'da dün eğitim hayatının ilk gününde yalın ayakla okula giden 6 yaşındaki Kudret Beşenk ve ailesine, hem devlet kurumlarından hem de Türkiye'nin dört bir yanındaki vatandaşlardan yardım yağdı. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Spora Kazandırılan Çocuklar Ödül Olarak Uçağa Bindi

  Adana Valiliği’nce, çeşitli risk grubundaki çocukların topluma kazandırılması amacıyla yürütülen 'Sevgiye Uzanan Eller' projesi kapsamında çeşitli spor dallarında birinci olan öğrenciler, ödül olarak uçağa bindirildi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Sevgi' ile Gözyüzüne Uçtular

  Sevgi' ile Gözyüzüne Uçtular

  Adana Valiliği'nin 'Sevgiye Uzanan Eller Projesi' kapsamında eğitim gören çocuklara, tek motorlu uçakla Adana semalarında tur attırıldı. (09 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.09.2014 07:28:33. #1.11#