09:2000
SON DAKİKA ADANA VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Adana Valiliği Haberleri

   

  Marka Kuruluşlar İstihdam Fuarında

  Marka Kuruluşlar İstihdam Fuarında

  Adana’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen İstihdam ve İnsan Kaynakları Etkinliği’nde, iş sahibi olmak isteyen yüzlerce kişi, işverenlerin stantlarında buluştu. (Dün 13:34)

   

  Turizm Sektöründe Büyük Oranda Nitelikli Personel Açığı Var"

  Çukurova Turistik Otelciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı Tayyar Zaimoğlu, turizm sektöründe nitelikli personel konusunda büyük bir açık olduğunu söyledi. (Dün 13:09)

   

  Tarım Arazisi Mezbaha Olmasın

  Tarım Arazisi Mezbaha Olmasın

  Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Adana Şube Başkanı Semih Karademir, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin yeni mezbaha yeri olarak 2'nci sınıf tarım alanını belirleyip arsa sahiplerine kamulaştırma yazısı göndermesine tepki gösterdi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kültür ve Turizm Stratejik Eylem ve Masret Planı' Toplantısı

  Kültür ve Turizm Stratejik Eylem ve Masret Planı' Toplantısı

  Adana İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Tari, Adana’nın Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan 2014 yılında yaklaşık 85 milyon liralık yatırım aldığını belirterek, “Bu yatırımların daha etkin kılınması, planlamanın doğru yapılması ve hangi sektör ile paylaş olunacaksa bunların doğru planlanarak, eylem planı çerçevesinde stratejik planın hazırlanması birinci önceliğimizdir” dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Adana'da 'Turizm Çalıştayı'

  Adana'da "Turizm Çalıştayı"

  Adana Valisi Büyük: "Hepimizin elinde Adana'nın turizm değerleri, çeşitlilikleri ve potansiyeliyle ilgili defalarca yapılan çalışmalar var. Bu tür çalışmaların raflarda kalmaması, rapor halinde değil pratiğe geçmesi ve neticelerinin alınması için bu çalıştay önemli." (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gazete Dağıtıcısı Öldü, Yakınları Valiliğe Yürüdü

  Gazete Dağıtıcısı Öldü, Yakınları Valiliğe Yürüdü

  Adana’da silahlı saldırıya uğrayan gazete dağıtıcısı hayatını kaybederken yakınları katilin bulunması için Adana Valiliği’ne yürüdü. (14 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 09:20:37. #1.13#