SON DAKİKA ADANA VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Adana Valiliği Haberleri

 • 23 Şubat 2017 12:30 Bombacı Teröristin Kimliği 90 Gün Sonra Belirlendi Bombacı Teröristin Kimliği 90 Gün Sonra Belirlendi Adana Valiliğine bombalı araçla düzenlenen ve 2 sivil görevlinin şehit olduğu, 33 kişinin yaralandığı olayın ardından 150 kilo bomba ile Adana Emniyet Müdürlüğüne saldırmak isterken polis tarafından öldürülen ve kimliği 90 gün sonra belirlenen teröristin cenazesi bugün ailesi tarafından...
 • 23 Şubat 2017 12:26 Adana Emniyet Müdürlüğü'ne Saldırmak İsterken Öldürülen Teröristin Kimliği Belli Oldu Adana Emniyet Müdürlüğü'ne Saldırmak İsterken Öldürülen Teröristin Kimliği Belli Oldu Adana Emniyet Müdürlüğü'ne saldırmak isterken polis tarafından öldürülen teröristin kimliği 90 gün sonra belirlendi. Cenazesi bugün ailesi tarafından teslim alındı.
 • 21 Şubat 2017 17:54 Adana) Adana) "Kahramanlar Diyarından Adana'ya Şehitler Köprüsü" Etkinliği Kapsamında Şehit Aileleri Bir... (ADANA) "Kahramanlar Diyarından Adana'ya Şehitler Köprüsü" etkinliği kapsamında şehit aileleri bir araya geldi Kahramanmaraş ve Adana valilerinin eşleri tarafından organize edilen etkinlik kapsamında Kahramanmaraşlı şehit aileleri Adanalı şehit aileleri ile bir araya geldi Şehit annesi...
 • 21 Şubat 2017 16:36 Kahramanlar Diyarından Adana'ya Şehitler Köprüsü Kahramanlar Diyarından Adana'ya Şehitler Köprüsü" Kahramanmaraş ve Adana valilerinin eşleri tarafından organize edilen “Kahramanlar Diyarından Adana’ya Şehitler Köprüsü” etkinliği kapsamında şehit aileleri Adana’da bir araya geldi.
 • 21 Şubat 2017 15:48 Adana Valisi Demirtaş'ın Duygu Dolu Anları Adana Valisi Demirtaş'ın Duygu Dolu Anları 'KAHRAMANLAR Diyarından Adana'ya Şehitler Köprüsü' adlı programda Adana Valiliği'nde şehit ailelerini ağırlayan Vali Mahmut Demirtaş, duygu dolu anlar yaşadı.
 • 21 Şubat 2017 13:07 Dha Yurt Bülteni-7 Dha Yurt Bülteni-7 1)ÖĞRENCİSİNİ SIRTINDA TAŞIDISAKARYA'nın Karasu İlçesi'nde beden eğitimi öğretmeni Yahya Celep yürümekte güçlük çeken öğrencisini aktivitelere katmak için sırtında taşıdı.
 • 21 Şubat 2017 12:46 Eski Adana Valisi Mustafa Büyük'ten Vali Demirtaş'a Ziyaret Eski Adana Valisi Mustafa Büyük'ten Vali Demirtaş'a Ziyaret Adana Valiliği görevinde bulunan ve son kararname ile Merkez Valiliği’ne atanan Mustafa Büyük, Vali Mahmut Demirtaş’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 18 Şubat 2017 12:07 Maliye Bakanı Ağbal Adana'da Maliye Bakanı Ağbal Adana'da ADANA ( AA) - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısına ilişkin, "Ülke, hükümet ve devlet olarak terör nereden gelirse gelsin, mücadelemize sonuna kadar daha da artırarak devam edeceğiz.
 • 18 Şubat 2017 11:09 Maliye Bakanı Ağbal, Valiliği Ziyaret Etti Maliye Bakanı Ağbal, Valiliği Ziyaret Etti - Maliye Bakanı Ağbal'ın Adana Valiliği'nde karşılanması Bakan Ağbal'ın ziyaret defterini imzalaması Maliye Bakanı Ağbal, Adana'da Ağbal, Vali Demirtaş'ı ziyaret etti ADANA ( AA) - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ı ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 11:08 'Halo Dayı' Konuştu! PKK'lı Bombacıya Yardım Eden Çift Yakalandı 'Halo Dayı' Konuştu! PKK'lı Bombacıya Yardım Eden Çift Yakalandı Adana Valiliği'ne yapılan bombalı saldırının planlayıcısı 'Halo Dayı' lakaplı Eyüp Çelik'in, sorgusundan elde edilen bilgilerle operasyonlarını genişleten polis bombacıya yardım eden çifti yakaladı.
 • 18 Şubat 2017 11:04 Adana 'Halo Dayı' Konuştu PKK'lı Bombacıya Yardım Eden Çift Yakalandı Adana 'Halo Dayı' Konuştu PKK'lı Bombacıya Yardım Eden Çift Yakalandı 'Halo Dayı' konuştu PKK'lı bombacıya yardım eden çift yakalandıADANA Valiliği'ne yapılan bombalı saldırının planlayıcısı ve PKK terör örgütünün sözde Akdeniz Bölge Sorumlusu olan 'Halo Dayı' lakaplı Eyüp Çelik'in, sorgusundan elde ettiği bilgilerle operasyonlarını genişleten polis, bomba...
 • 18 Şubat 2017 10:54 Dha Yurt Bülteni-3 Bahçesaray'da kepçe operatörünün üstüne çığ düştüVAN'ın Bahçesaray İlçesi'nde karla mücadele çalışmasında kullanılan kepçenin üzerine çığ düştü.
 • 18 Şubat 2017 10:51 Halo Dayı' Konuştu PKK'lı Bombacıya Yardım Eden Çift Yakalandı Halo Dayı' Konuştu PKK'lı Bombacıya Yardım Eden Çift Yakalandı ADANA Valiliği'ne yapılan bombalı saldırının planlayıcısı ve PKK terör örgütünün sözde Akdeniz Bölge Sorumlusu olan 'Halo Dayı' lakaplı Eyüp Çelik'in, sorgusundan elde ettiği bilgilerle operasyonlarını genişleten polis, bomba yüklü araçla eyleme giderken, girdiği çatışmada ölü olarak ele...
 • 18 Şubat 2017 09:31 Adana Valiliğine Saldırıda Tutuklama Adana Valiliğine Saldırıda Tutuklama Adana Valiliğine bombalı araçla düzenlenen ve 2 sivil görevlinin şehit olduğu, 33 kişinin yaralandığı saldırının ardından 150 kilo bomba ile emniyet müdürlüğü binasına saldırmak isterken etkisiz hale getirilen teröristi evinde sakladığı ileri sürülen şüpheli tutuklandı, karısı tutuksuz...
 • 18 Şubat 2017 09:24 Öldürülen Bombacıyı Evinde Saklayan Zanlı Tutuklandı Öldürülen Bombacıyı Evinde Saklayan Zanlı Tutuklandı Adana Valiliği’ne bombalı araçla düzenlenen ve 2 sivil görevlinin şehit olduğu, 33 kişinin yaralandığı saldırının ardından 150 kilo bomba ile emniyet müdürlüğü binasına saldırmak isterken etkisiz hale getirilen teröristi evinde sakladığı ileri sürülen şüpheli tutuklandı, karısı tutuksuz...
 • 17 Şubat 2017 13:02 Bakan Eroğlu: Barajlarda Doluluk Sorunu Yok, Karlar Eriyince Seviye Daha da Artacak Bakan Eroğlu: Barajlarda Doluluk Sorunu Yok, Karlar Eriyince Seviye Daha da Artacak ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'deki barajlarda doluluk sorunu olmadığını, nisan ve mayıs aylarında karlar eriyince su seviyesinin daha da artacağını söyledi.
 • 17 Şubat 2017 13:01 Adana Bakan Eroğlu Barajlarda Doluluk Sorunu Yok, Karlar Eriyince Su Seviyesi Daha da Artacak Adana Bakan Eroğlu Barajlarda Doluluk Sorunu Yok, Karlar Eriyince Su Seviyesi Daha da Artacak Adana Bakan Eroğlu Barajlarda doluluk sorunu yok, karlar eriyince su seviyesi daha da artacakBakan Eroğlu: Barajlarda doluluk sorunu yok, karlar eriyince su seviyesi daha da artacakORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'deki barajlarda doluluk sorunu olmadığını, nisan ve mayıs...
 • 17 Şubat 2017 12:28 Dha Yurt Bülteni-5 Dha Yurt Bülteni-5 Siirt'te kız yurdunun çatısı düştü (2)(Yeniden)SİİRT'te Siirt Üniversitesi yerleşkesinde bulunan YURTKUR'a ait Siirt Hassa Hatun Kız Öğrenci yurduunun çatısı bugün sabah saatlarinde uçarak bahçeye düştü.
 • 17 Şubat 2017 12:23 Dha Yurt - Bakan Eroğlu: Barajlarda Doluluk Sorunu Yok, Karlar Eriyince Su Seviyesi Daha da Artacak ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'deki barajlarda doluluk sorunu olmadığını, nisan ve mayıs aylarında karlar eriyince su seviyesinin daha da artacağını söyledi.
 • 17 Şubat 2017 12:20 Bakan Eroğlu: Barajlarda Doluluk Sorunu Yok, Karlar Eriyince Seviye Daha da Artacak Bakan Eroğlu: Barajlarda Doluluk Sorunu Yok, Karlar Eriyince Seviye Daha da Artacak ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'deki barajlarda doluluk sorunu olmadığını, nisan ve mayıs aylarında karlar eriyince su seviyesinin daha da artacağını söyledi.
 • 17 Şubat 2017 10:59 Veysel Eroğlu Twitter'dan Duyurdu: 643 Milyon Lira Bedelli 13 Yeni Proje Veysel Eroğlu Twitter'dan Duyurdu: 643 Milyon Lira Bedelli 13 Yeni Proje Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu bugün Adana Valiliği'ne gerçekleştirdiği ziyarette, 643 milyon lira bedelli 13 yeni yatırım projesini açıkladı.
 • 16 Şubat 2017 15:15 PKK'nın Bombalı Eylem Sorumlusu İtiraf Etti, 100 Kilo Patlayıcı Ele Geçirildi (2) PKK'LI YÖNETİCİ KANLI EYLEMLERİN EMRİNİ VERMİŞMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Adana Valiliği saldırısından hemen sonra koordineli çalışma sonucu terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticisi olan Eyüp...
 • 16 Şubat 2017 14:07 Adana PKK'lı Yönetici Kanlı Eylemlerin Emrini Vermiş Adana PKK'lı Yönetici Kanlı Eylemlerin Emrini Vermiş Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Adana Valiliği saldırısından hemen sonra koordineli çalışma sonucu terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticisi olan Eyüp Çelik'i yakaladığı bildirildi.
 • 16 Şubat 2017 14:07 Dha Yurt Bülteni-8 PKK'nın bombalı eylem sorumlusu itiraf etti, 100 kilo patlayıcı ele geçirildi (EK)1)PKK'LI YÖNETİCİ KANLI EYLEMLERİN EMRİNİ VERMİŞMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Adana Valiliği saldırısından hemen sonra...
 • 16 Şubat 2017 13:39 PKK'nın Bombalı Eylem Sorumlusu İtiraf Etti, 100 Kilo Patlayıcı Ele Geçirildi (2) PKK'nın Bombalı Eylem Sorumlusu İtiraf Etti, 100 Kilo Patlayıcı Ele Geçirildi (2) PKK'LI YÖNETİCİ KANLI EYLEMLERİN EMRİNİ VERMİŞMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Adana Valiliği saldırısından hemen sonra koordineli çalışma sonucu terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticisi olan Eyüp...