00:1900
SON DAKİKA ADANA HABERLERİ

Son Dakika Adana Haberleri

   

  Ayağı Kayınca En Yakın Arkadaşını Başından Vurdu

  Adana'nın Kozan İlçesi'nde av giderken ayağı kayıp düşen 16 yaşındaki A.G., elindeki av tüfeğinin ateş alması sonucu arkasından gelen aynı yaştaki arkadaşı Kadir Aydoğan'ı başından vurarak ölümüne neden oldu. (Dün 22:50)

   

  At Yarışları

  Adana'daki altılı ganyan 572,90 lira ikramiye verdi. (Dün 22:34)

   

  Çadırkent İşçileri, Valilik'te Eylem Yaptı

  Çadırkent İşçileri, Valilik'te Eylem Yaptı

  Adana'da Suriyeliler'in kaldığı Çadırkent'te çalışan işçiler, 40 arkadaşlarının iş akitlerinin feshedildiği gerekçesiyle Valilik binası önünde oturma eylemi yaptı. (Dün 20:31)

   

  Havalı Kutu, Meyve ve Sebzenin Tazeliğini Koruyacak

  Havalı Kutu, Meyve ve Sebzenin Tazeliğini Koruyacak

  Piyasaya sürülen havalı kutunun, meyve ve sebze ürünlerinin dalından koparılıp, tüketiciye ulaşana kadar tazeliğini kaybetmeden nakliyesini sağlayacağı belirtildi. (Dün 19:02)

   

  Seyhan Belediyesi'nde 'Şeffaf' Talep

  Seyhan Belediyesi'nde "Şeffaf" Talep

  AK Partili Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Ersöz, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan 30 Mart seçimlerinden 31 Ağustos tarihine kadarki süreçte doğrudan temin ihaleleri, işyeri açma, inşaat ruhsatları ve iskan izinlerinin şeffaf bir şekilde yazılı ve sözlü olarak açıklanmasını istedi. (Dün 18:59)

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 18:42)

   

  Bursaspor Transferde 6 Futbolcu Aldı

  Bursaspor Transferde 6 Futbolcu Aldı

  Bursaspor, 2014-15 sezonu birinci transfer döneminde kadrosunu 6 oyuncu alarak güçlendirdi. (Dün 13:52)

   

  Kulüpler "Passolig" İçin "Sabır" Dedi

  Mersin İdmanyurdu Başkanı Kahramanlı: "Her yeni dönem biraz sancılı geçer ancak bu sorunun geçeceğine inanıyorum" (Dün 13:43)

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (Dün 13:39)

   

  Tutuklanmaktan Korkan Şüphelisi Adliye Binasından Atladı

  Adana'da, hırsızlık suçundan hakkında yakalama kararı bulunan 27 yaşındaki Uğur A., gözaltına alınıp getirildiği adliyenin 2'nci katından atladı. (Dün 13:35)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:19:43. #1.11#