21:1800
SON DAKİKA ADANA HABERLERİ

Son Dakika Adana Haberleri

  Spor Toto 2. Lig

  Spor Toto 2. Lig

  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor, Adana Demirspor'dan kaleci Şener Özcan'ı transfer etti. (Bugün 18:32)

   

  Gönüllüler Platformu"Na Üç Günde 25 Bin Başvuru

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını duyurduğu web sitesinde oluşturulan "Gönüller Platformu"na katılmak için 3 günde 25 bin kişi başvurdu Cumhurbaşkanı Seçim Ofisi Gönüllüler Koordinasyon Sorumlusu Ekmen: "Gönüllüler için oluşturulan platformda şu ana kadar. (Bugün 18:28)

   

  Yasa Dışı Dinleme' İddiasında 6 Polise İhraç

  Yasa Dışı Dinleme' İddiasında 6 Polise İhraç

  Adana'da aralarında hakim ve savcıların da bulunduğu kişilerin cep telefonlarının yasadışı dinlendiği iddiasıyla haklarında 3 ayrı dava açılan 2'si emniyet müdürü 6 polis hakkında meslekten ihraç istemiyle rapor hazırlandı ve polislerin meslekten atıldığı belirtildi. (Bugün 18:22)

   

  Erdoğan: 'Kimi aldatıyorsunuz? Bu toprakların evladı biziz' -

  Erdoğan: "Kimi aldatıyorsunuz? Bu toprakların evladı biziz" -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İsrail'in Gazze'ye başlattığı barbarca katliam tüm hızıyla devam ediyor. (Bugün 17:27)

   

  Adana'daki Yasa Dışı Dinleme Soruşturması

  Yürütülen idari soruşturma kapsamında ikisi emniyet müdürü biri emekli 6 polis hakkında meslekten ihraç kararı çıktı Soruşturmada bir polise 24 ay kıdem durdurma cezası verilirken 3 polise de ceza verilmesine gerek görülmedi. (Bugün 17:25)

   

  Başbakan Erdoğan Eskişehir'de (2)

  Başbakan Erdoğan Eskişehir'de (2)

  Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Hızlı Tren (YHT) çalışmalarının devam ettiği Yozgat, Sivas ve bununla bağlantılı Erzincan, Erzurum hattını çok daha da genişletileceğini, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Antalya, Kayseri, Kars, Trabzon ve daha nice kenti bu hizmetle buluşturacaklarını söyledi. (Bugün 17:17)

   

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 21:18:38. #1.12#