06:2900
SON DAKİKA ADANA HABERLERİ

Son Dakika Adana Haberleri

   

  İsrail'in Gazze saldırılarının protesto edilmesi -

  İsrail'in Gazze saldırılarının protesto edilmesi -

  Adana'da ABD Konsolosluğu önünde toplanan bir grup, İsrail'in Gazze saldırılarını protesto ederek, giriş kapısına Filistin bayrağı yerleştirdi. (Bugün 06:06)

   

  Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu -

  Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu -

  Hür Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, ABD'nin Adana Başkonsolosluğunca Diyarbakır'da düzenlenen iftar programının protesto edilmesine ilişkin, "Bu saldırıyı konsolosa karşı bir tepki değil de çadıra karşı bir saldırıymış gibi lanse etmeye çalıştılar" dedi. (Bugün 04:34)

   

  ABD Adana Konsolosluğu'na Filistin Bayrağı Astılar

  ABD Adana Konsolosluğu'na Filistin Bayrağı Astılar

  Otomobil ve motosikletlerle konvoy oluşturan çeşitli sivil toplum kuruluşu üyeleri, kentte Filistin bayraklarıyla tur attıktan sonra ABD Adana Konsolosluğu önüne geldi. (Bugün 03:42)

   

  ABD Adana Konsolosluğu'na Filistin Bayrağı Astılar

  ABD Adana Konsolosluğu'na Filistin Bayrağı Astılar

  Adana'da İsrail'in Gazze saldırılarını protesto eden kalabalık, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Konsolosluğu'nun giriş kapısına Filistin bayrağı astı. (Bugün 02:14)

   

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  Adana'da, İsrail'in Gazze saldırılarını protesto eden bir grup ABD Konsolosluğu giriş kapısına Filistin bayrağı yerleştirdi. (Bugün 01:15)

   

  Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu Açıklaması

  Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu Açıklaması

  "(ABD'nin iftar programının protesto edilmesi) Bu saldırıyı konsolosa karşı bir tepki değil de çadıra karşı bir saldırıymış gibi lanse etmeye çalıştılar" "Ramazan ayında kardeşliğin daha fazla pekişmesi gerekirken, emperyalist olduğu herkes tarafından kabul edilen Amerika uğruna bir memleketin çocuklarını. (Bugün 00:08)

   

  Antalya Kurbağaları, İtalya Mutfağında

  Antalya Kurbağaları, İtalya Mutfağında

  Antalya, Türkiye'de yabancı turistlere hizmet veren oteller ve bazı lüks restoranlar dışında tüketimi bulunmayan ancak Avrupa mutfağında büyük ilgi gören kurbağa ihracatı ile adını dış dünyaya duyurmaya başladı Antalya'da yenilebilir yapay kurbağa üretimi ile yılın girişimci kadını seçilen Sinem Güçlü, ürettiği kurbağaları canlı olarak İtalya'ya ihraç ediyor. (Dün 18:59)

   

  Şehit İki Askerin Baba Evlerine Ateş Düştü (3)

  Şehidi, BİN 600 NÜFUSLU KÖYDE 6 BİN KİŞİ UĞURLADI Helikopterle Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'ne getirilen şehit piyade er Berat Sağırkaya'nın cenazesi ilk olarak Çamardı İlçesi'ne Bağlı Burç Köyü'ndeki baba ocağına götürüldü. (Dün 18:58)

   

  Adana'da Taklit Toner Operasyonu

  Adana'da Taklit Toner Operasyonu

  Adana'da 9 bin 438 kutu taklit toner ele geçirdi. (Dün 18:45)

   

  Orman Yangınlarına Multikopterli Önlem

  Adana Orman Bölge Müdürlüğü'ne yangın söndürme çalışmalarında kullanılmak üzere multikopter hibe edildi. (Dün 18:43)

   

  Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Pompalı Tüfekle Saldırı' Haberine Ek

  Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Pompalı Tüfekle Saldırı" Haberine Ek

  Adana Büyükşehir Belediyesi binasına bu sabah pompalı tüfek ile saldırıda bulunan 29 yaşındaki Ahmet Soycanlı (Soydaş) ile 33 yaşındaki Hamit Evren Kesenek, polis merkezindeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. (Dün 18:39)

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 18:38)

   

  Büyükşehir Belediyespor Ertan Koç İle Anlaştı

  Büyükşehir Belediyespor Ertan Koç İle Anlaştı

  Spor Toto 2. Lig'de mücadele edecek olan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, geçen sezon Körfezspor'da oynayan forvet oyuncusu Ertan Koç'u transfer etti. (Dün 18:35)

   

  Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi

  Borsa İstanbul şehir endekslerinin, bugün birinci ve ikinci seans kapanışları, en düşük ve en yüksek değerleri ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 18:34)

   

  Görüntülü Haber) İşkence Yaptı, Dışkı Yedirdi, 8 Kurşunla Öldürdü

  Adana'nın İmamoğlu İlçesi'nde çiftçi 29 yaşındaki Yunus Ünal'ın, eşi 27 yaşındaki Fatma Ünal'ı kendisinden boşanmak istediği için öldürdüğü anlaşıldı. (Dün 18:08)

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 06:29:27. #1.13#