SON DAKİKA ADIYAMAN HABERLERİ

Son Dakika Adıyaman Haberleri

13:15
Adıyaman'da Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, bir araçta yaptığı aramada, 2 bin ecstasy hap ele geçirdi.
Adıyaman'da Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi
12:57
Demirci Ustası Ressam Oldu Adıyaman’da inşaatlarda demirci ustası olarak çalışan Sefer İpek, hobi olarak başladığı resim yapma işini meslek edindi.
Demirci Ustası Ressam Oldu
12:51
Adıyaman'da Otomobile Tren Çarptı Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hemzemin geçitten geçmeye çalışan otomobile tren çarptı.
Adıyaman'da Otomobile Tren Çarptı
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
09:54
Adıyaman'da Tekstil ve Konfeksiyon Çalıştayı Düzenlendi Adıyaman Üniversitesinde ‘Adıyaman Çevresi Tekstil-Konfeksiyon ve Yeni Sektörel Gelişimlere Destek’ çalıştayı düzenlendi.
Adıyaman'da Tekstil ve Konfeksiyon Çalıştayı Düzenlendi
23:51
AK Partili Metiner: O Savcının Defterini Dürmezsek Bize Namert Desinler AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, 17 Aralık savcısı Celal Kara'nın açıklamalarına karşılık "O savcının defterini dürmezsek bize de namert desinler" dedi.
AK Partili Metiner: O Savcının Defterini Dürmezsek Bize Namert Desinler
23:09
Adıyaman'da Kobani Kutlaması Suriye'nin Kobani kasabasının YPG'nin eline geçtiği haberleri birçok ilde olduğu gibi Adıyaman'da da sevinçle karşılandı.
Adıyaman'da Kobani Kutlaması
23:05
Sobadan Sızan Gazdan Ölen Kore Gazisi Askeri Törenle Toprağa Verildi Adıyaman Kahta'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden Kore gazisi 107 yaşındaki İmam Taş düzenlenen askeri törenle toprağa verildi.
Sobadan Sızan Gazdan Ölen Kore Gazisi Askeri Törenle Toprağa Verildi
22:09
Adıyaman'da Kobani Kutlaması Suriye'de, Kobani'nin kontrolünün YPG'ye geçmesi, Adıyaman'da havai fişekler eşliğinde halaylarla kutlandı.
Adıyaman'da Kobani Kutlaması
21:51
Adıyaman'da Kobani Kutlaması Suriye'de, Kobani'nin kontrolünün YPG'ye geçmesi, Adıyaman'da havai fişekler eşliğinde halaylarla kutlandı.
Adıyaman'da Kobani Kutlaması
21:29
Sobadan Sızan Gazdan Ölen Kore Gazisi Askeri Törenle Toprağa Verildi Adıyaman Kahta'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden Kore gazisi 107 yaşındaki İmam Taş düzenlenen askeri törenle toprağa verildi.
Sobadan Sızan Gazdan Ölen Kore Gazisi Askeri Törenle Toprağa Verildi
20:57
Tüsiad Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ünlütürk TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ünlütürk: - "(BORGİP) Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki istihdamın sağlanmasında bu yöntemin bir çarpan etkisiyle büyüyeceğini düşünüyoruz"- "Sistemin kurulması, örneklerin yaratılması bu çarpan etkisinin ortaya çıkması zaman alacaktır ama bugün başlarsak yol alıyoruz, başlamazsak hiçbir şey yapılmamış oluyor.
Tüsiad Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ünlütürk
20:03
Adıyaman'da Emniyet Binası Yakınında Bomba Yüklü Araç Alarmı Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü binasına 50 metre mesafede bulunan bir aracın bomba yüklü olduğu ihbarını alan polis ekipleri alarma geçti.
Adıyaman'da Emniyet Binası Yakınında Bomba Yüklü Araç Alarmı
19:51
Tüsiad Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ünlütürk Açıklaması "(BORGİP) Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki istihdamın sağlanmasında bu yöntemin bir çarpan etkisiyle büyüyeceğini düşünüyoruz" "Sistemin kurulması, örneklerin yaratılması bu çarpan etkisinin ortaya çıkması zaman alacaktır ama bugün başlarsak yol alıyoruz, başlamazsak hiçbir şey yapılmamış oluyor.
17:37
Adıyaman Kalorifer Dairesinde İntihar Etti Kalorifer dairesinde intihar etti Adıyaman'da bunalıma girdiği öne sürülen 4 çocuk babası, 51 yaşındaki Arif Ulucan, oturduğu binanın kalorifer dairesinde tavana bağladığı ipi boynuna geçirerek irntihar etti.
Adıyaman Kalorifer Dairesinde İntihar Etti
17:33
Adıyaman Esnafı Ulusal Marketlere Tepki Gösterdi Adıyaman’da bir kısım esnaf basın açıklaması yaparak ulusal marketlerin zincirlerine tepki gösterdiler.
Adıyaman Esnafı Ulusal Marketlere Tepki Gösterdi
17:09
Adıyaman'da Boş Ev Yandı Adıyaman’da boş bir evde meydana gelen yangın korkuya neden oldu.
Adıyaman'da Boş Ev Yandı
17:07
Adıyaman?da Metruk Evde Yangın Adıyaman'da madde bağımlıları tarafından ısınma amacıyla yakılan ateşin neden olduğu sanılan yangında metruk ev kullanılamaz hale geldi.
Adıyaman?da Metruk Evde Yangın
16:58
Veliler ve Öğrenciler Öğretmenlerini İstedi Adıyaman Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrenci ve velileri, ataması başka okuya yapılan öğretmenlerinin gitmemesi için Valilik bahçesine gelerek Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile görüştü.
Veliler ve Öğrenciler Öğretmenlerini İstedi
16:48
Adıyaman'da 4 Çocuk Babası Adam, İntihar Etti Adıyaman'da bunalıma girdiği öne sürülen 4 çocuk babası, 51 yaşındaki Arif U. oturduğu binanın kalorifer dairesinde, kendini asarak can verdi.
Adıyaman'da 4 Çocuk Babası Adam, İntihar Etti
16:30
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Çorum'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "(CHP İzmir Milletvekili Güler'in partiden istifası) Parti kurallarını hiçe sayan, bir başka partinin mensubuymuş gibi davranan bir arkadaştı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Çorum'da
16:24
Adıyaman'da Esnaf, Alışveriş Merkezlerine Tepki Gösterdi Adıyaman'da esnaf, kentte sayısı artan alışveriş merkezlerine tepki gösterdi.
Adıyaman'da Esnaf, Alışveriş Merkezlerine Tepki Gösterdi
16:17
Fırat, Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor AK Parti Adıyaman eski İl Başkanı ve Milletvekili aday adayı İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki partililerin kurum ve kuruluş ziyaretleri devam ediyor.
Fırat, Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor
16:15
AK Parti İl Başkanı Bilen Çelikhan Teşkilatını Ziyaret Etti AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen ve yönetim kurulu üyeleri Çelikhan AK Parti ilçe başkanlığını ziyaret etti.
AK Parti İl Başkanı Bilen Çelikhan Teşkilatını Ziyaret Etti
15:19
Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Yaptı Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi genişletilmiş İl Divan Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Yaptı
15:00
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "(CHP İzmir Milletvekili Güler'in partiden istifası) Parti kurallarını hiçe sayan, bir başka partinin mensubuymuş gibi davranan bir arkadaştı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması
14:45
Adıyaman'daki Karbonmonoksit Zehirlenmesi Yaşamını yitiren Kore gazisi için tören düzenlendi.
14:40
Adıyaman'da Metruk Evde Yangın Adıyaman'da madde bağımlıları tarafından ısınma amacıyla yakılan ateşin neden olduğu sanılan yangında metruk ev kullanılamaz hale geldi.
Adıyaman'da Metruk Evde Yangın
14:36
Esnaf, Alışveriş Merkezlerine Tepki Gösterdi Adıyaman'da esnaf, kentte sayısı artan alışveriş merkezlerine tepki gösterdi.
Esnaf, Alışveriş Merkezlerine Tepki Gösterdi
14:27
Ölüm Kavşağında Radar Uygulaması Bir çok ölümlü ve yaralamalı trafik kazasının meydana geldiği Adıyaman-Kahta Karayolu Özel Harekat Kavşağı yakınlarında radar uygulaması gerçekleştirildi.
Ölüm Kavşağında Radar Uygulaması
13:32
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi Soba zehirlenmelerine Kaymakamlık önlemi- Erzurum'un Horasan ilçesinde Kaymakamlık tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 4 bin 780 aileye karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçilebilmesi için gaz dedektörü dağıtılmaya başlandı- Kaymakam Dinç: "Yapmış olduğumuz bu projeyle toplumda farkındalık yaratarak hem vatandaşlarımızı bilgilendirmeyi hem de bu konuyu ülkemiz gündemine taşıyarak, yaşanan ölümlerin önüne geçmek istiyoruz" CEVAT ADIYAMAN - Horasan Kaymakamlığı
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi
13:29
İzmir'deki Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda İkinci Dalga: 13 İlde 26 Gözaltı Kararı (5) Valilikten OPERASYON AÇIKLAMASI İzmir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İzmir Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde müfettişlerce yapılan denetimlerde, 2009-2013 yılları arasında gerçeğe aykırı belgeler düzenlenerek başka isim ve IMEI numaraları üzerinden alınan mahkeme kararları ile çoğunluğu Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu, üniversite rektörleri, akademisyen, Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı, üst düzey emniyet mensupları ve gazeteci 92 kişinin şahsın dinlendiği
İzmir'deki Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda İkinci Dalga: 13 İlde 26 Gözaltı Kararı (5)
13:02
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi Erzurum'un Horasan ilçesinde Kaymakamlık tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 4 bin 780 aileye karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçilebilmesi için gaz dedektörü dağıtılmaya başlandı Kaymakam Dinç: "Yapmış olduğumuz bu projeyle toplumda farkındalık yaratarak hem vatandaşlarımızı.
12:53
Öğretmenevini Metan Gazıyla Isıtıyorlar Adıyaman'nın Kahta ilçesindeki öğretmenevi, çevredeki petrol kuyularından çıkan metan gazıyla ısıtılıyor.
12:18
Adıyaman'da Alkollü Şahıs Polise Zor Anlar Yaşattı Adıyaman’da, polislere zor anlar yaşatan alkollü şahıs gözaltına alındı.
Adıyaman'da Alkollü Şahıs Polise Zor Anlar Yaşattı
12:03
Silopi'de Bir Komiser Yardımcısı Gözaltına Alındı İzmir merkezli 13 ilde polislere yönelik bu sabah yapılan operasyon kapsamında Şırnak’ın Silopi ilçesinde de bir komiser yardımcısının gözaltına alındığı öğrenildi.
Silopi'de Bir Komiser Yardımcısı Gözaltına Alındı
11:43
Ebu Zer-İ Gıfari Türbesi Restorasyonunda İçler Acısı Manzara Ziyaret Çayı yakınında bulunan Ebu Zer-i Gıfari türbesinde yapılan restorasyon esnasında çekilen görüntüler yürekleri burktu.
Ebu Zer-İ Gıfari Türbesi Restorasyonunda İçler Acısı Manzara
11:42
Öğrencilerin Tercihi "Güneydoğu'nun Uludağı" Oldu Yarıyıl tatilini fırsat bilen öğrenciler, "Güneydoğu'nun Uludağı" olarak nitelendirilen Karacadağ Kayak Merkezinde karın tadını çıkarıyor.
11:42
İzmir Valiliğinden Operasyon Açıklaması İzmir Valiliği, İzmir’de usulsüz dinlemelerle ilgili başlatılan operasyona ilişkin bir açıklama yaptı.
İzmir Valiliğinden Operasyon Açıklaması
11:36
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Operasyonda, 17'si rütbeli 26 emniyet personelinden 16'sı gözaltına alındı Tamamı 2009 2013 döneminde İstihbarat Şube Müdürlüğü çalışanı şüphelilerle ilgili soruşturmanın, "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, yönetmek, kurulan örgüte üye olmak, suç örgütü faaliyetleri kapsamında kamu görevlilerinin resmi belgede sahteciliği, iftira, suç uydurmak, özel hayatın gizliliğini ihlal, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak kaydedilmesi, verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek" suçlarından
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
11:16
İzmir Valiliği Polisler İçin 'Yakalandı' Açıklaması Yaptı İzmir Valiliği, 13 ilde gözaltına alınan 16 polis için "yakalandı" açıklaması yaptı.
11:02
İzmir Merkezli Operasyon İzmir merkezli 11 ilde paralel yapı iddiaları kapsamında düzenlenen yasa dışı dinleme operasyonlarında ayrıntılar belli oldu.
İzmir Merkezli Operasyon
10:13
Paralel Yapı" Operasyonu (2) İzmir merkezli "paralel yapı" operasyonu- "Yasa dışı dinleme yaptıkları" iddia edilen emniyet mensuplarına yönelik operasyonda şu ana kadar 15 kişi gözaltına alındı İzmir merkezli 11 ilde, "yasa dışı dinleme yaptıkları" iddia edilen emniyet mensuplarına yönelik operasyonda gözaltına alınanların sayısı 15'e yükseldi.
Paralel Yapı' Operasyonu (2)
09:46
Daha Önce Tutuklanan Polisler Yine Gözaltında İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla İzmir başta olmak üzere 11 ilde sabah erken saatlerde, yaklaşık bin polisin katıldığı bir operasyon düzenledi.
Daha Önce Tutuklanan Polisler Yine Gözaltında
09:39
Ebu Zer El Gıfari Türbesi Restorasyonunda İçler Acısı Manzara Adıyaman Ziyaret Çayı yakınında bulunan Ebu Zer El Gıfari Türbesi’nde yapılan restorasyon esnasında çekilen görüntüler yürekleri burktu.
Ebu Zer El Gıfari Türbesi Restorasyonunda İçler Acısı Manzara
08:55
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu "Yasa dışı dinleme yaptıkları" iddia edilen emniyet mensuplarına yönelik operasyonda şu ana kadar 15 kişi gözaltına alındı.
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
07:39
İzmir Merkezli 13 İlde Yasa Dışı Dinleme Operasyonu Yasa dışı dinleme yaptıkları iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında 26 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı, şu ana dek 15'i gözaltına alındı.
İzmir Merkezli 13 İlde Yasa Dışı Dinleme Operasyonu
22:51
Kahta'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü Adıyaman'ın Kahta ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 108 yaşındaki Kore gazisi İmam Taş hayatını kaybetti, eşi tedavi altına alındı.
Kahta'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü
19:35
Yabancılar İçin Türkçe Öğretimi Sertifika Programı Başladı Adıyaman Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) birimi tarafından düzenlenen “Yabancılar İçin Türkçe Öğretimi Sertifika Programı” başladı.
Yabancılar İçin Türkçe Öğretimi Sertifika Programı Başladı
19:34
Cam Atölyesinde Uygulamalı Cam Füzyon Eğitimi Adıyaman Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu cam atölyesinde uygulamalı cam füzyon eğitimi verildi.
Cam Atölyesinde Uygulamalı Cam Füzyon Eğitimi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:41:19. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ADIYAMAN HABERLERİ
[Hata Bildir]