04:4500
SON DAKİKA ADIYAMAN HABERLERİ

Son Dakika Adıyaman Haberleri

  Adıyaman'da Hırsızlık Şüphelisi Suçüstü Yakalandı

  Adıyaman'da Hırsızlık Şüphelisi Suçüstü Yakalandı

  Adıyaman'da, hırsızlık şüphelisi girdiği evde polisler tarafından suçüstü yakalandı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Adıyaman İstanbul'a Sahabe Kardeşliğiyle Gidiyor

  Adıyaman İstanbul'a Sahabe Kardeşliğiyle Gidiyor

  25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında ikincisi Feshanede düzenlenecek olan tanıtım günlerine iddialı bir şekilde hazırlanan Adıyaman, İstanbul’a "Sahabe Kardeşliği"yle gidiyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Adıyaman'da Hokey Takımı Kuruldu

  Adıyaman'da Hokey Takımı Kuruldu

  Adıyaman’da ilk kez kurulan Hokey takımları, Gaziantep’te 17-21 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Hokey 1. Lig Terfi Müsabakalarına katılacak. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Öğrencilerden "Ders Kredisi" Eylemi

  Adıyaman'da grup öğrenci, üniversitelerinde sınırsız ders kredisi uygulamasının kaldırılmasından dolayı eğitimlerinin bir yıl uzadığını ileri sürerek eylem yaptı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Eğitim Bir-Sen Asaray Şube Başkan Adayından Başkan Yazgı'ya Ziyaret

  AKSARAY (AA) Eğitim Bir Sen Aksaray Şube Başkan adayı İshak Adıyaman, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Adıyaman'da Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı

  Adıyaman'da Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı

  Adıyaman-Şanlıurfa kara yolunun 15. kilometresinde otomobilin takla atması sonucu meydana gelen kazada, 4 kişi yaralandı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Polisten Hırsıza Suçüstü

  Polisten Hırsıza Suçüstü

  Adıyaman'da, gece saatlerinde bir ikamete giren hırsız, polis ekiplerince yapılan operasyonla suçüstü yakalandı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Lise Binası Açılmadı Diye Çocuklarını Okula Göndermediler

  Adıyaman’ın Gerger ilçesine bağlı Gökyurt (Tillo) köylüleri ilk ve ortaokul binalarının eğitime kapalı olması nedeniyle çocuklarını okula göndermedi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Gökçebey Kaymakamı Hamitoğlu'na Veda Yemeği Verildi

  Gökçebey Kaymakamı Hamitoğlu'na Veda Yemeği Verildi

  Zonguldak’ın Gökçebey ilçesine, 19 Mart 2012 tarihinde atanan ve yaklaşık 2,5 yıldır görevini yaptıktan sonra Adıyaman’ın Gerger ilçesine atanan İlçe Kaymakamı Bülent Hamitoğlu’na veda yemeği verildi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Gölbaşı'nda 'Engelsiz Ev' Umut Kapıları Oldu

  Gölbaşı Belediyesinin, SODES kapsamında hazırladığı evde yaklaşık 100 engelliye ahşap, seramik boyama, resim ve hediyelik eşya üretimi gibi meslek eğitimi veriliyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Harçlığını Biriktirerek Hayallerinin Aracını Yaptı

  Muğla'nın Yatağan ilçesinde yaşayan 17 yaşındaki Onur Adıyaman, harçlıklarını biriktirerek satın aldığı benzinli motosiklet motoru ile çeşitli araçların parçalarını kullanarak saatte 70 kilometre hıza ulaşabilen küçük bir araç yaptı Adıyaman, bin 500 liraya mal ettiği ve "Manevra" adını verdiği aracı daha iyisini yapabilmek için 10 bin liraya satışa çıkardı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Samsat Kaymakamına Veda Gecesi

  Samsat Kaymakamına Veda Gecesi

  Adıyaman’ın Samsat ilçesinden Mardin ili Derik ilçesine atanan Kaymakam İsmail Sündük için bir veda gecesi tertiplendi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Başkan Korkut'tan Kaymakam Güven'e Fahri Hemşehrilik Beratı

  Başkan Korkut'tan Kaymakam Güven'e Fahri Hemşehrilik Beratı

  Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Bülent Güven'e Belediye Meclisi'nin aldığı kararla Fahri Hemşehrilik beratı verdi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.09.2014 04:45:15. #1.12#