SON DAKİKA ADNAN ERDİL/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Adnan Erdil/biyografisi Haberleri

  • 15:44Türk Sörfçü Lena Aylin Erdil Bir Kez Daha ZirvedeLena Aylin Erdil dünyanın en uzun mesafe rüzgâr sörfü yarışı olan Defi Wind'deki başarısının ardından, 2015 sezonuna iddialı bir şekilde devam ediyor.
  • 16:00Başkan Adnan Yaşar Görmez'e 35 Numaralı FormaBaşkan Adnan Yaşar Görmez'e 35 Numaralı FormaTorbalıspor Kulübü Başkanı Özgür Erman Çağlar ve beraberindeki kulüp yönetimi, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i makamında ziyaret etti.
  • 16:59Ahmed Adnan Saygun Piyano Ödülü Sahibini BulduAhmed Adnan Saygun Piyano Ödülü Sahibini Buldu12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali kapsamında iki yılda bir düzenlenen Ahmed Adnan Saygun Piyano Yarışması Final Konseri, Gümüşlük Antik Taş Ocağında düzenlenen geceyle gerçekleşti.
  • 11:05Ahmed Adnan Saygun Piyano Ödülü Sahibini BulduAhmed Adnan Saygun Piyano Ödülü Sahibini BulduBodrum'da bu yıl 12'ncisi düzenlenen Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali kapsamında iki yılda bir düzenlenen Ahmed Adnan Saygun Piyano Yarışması Final Konseri, Gümüşlük Antik Taş Ocağı'nda yapıldı.