SON DAKİKA ADNAN ERDİL/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Adnan Erdil/biyografisi Haberleri

  • 14:39Nagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisi. Survivor'un en formda yarışmacılarından Nagihan Karadere Twitter ve İnstagram başta olmak üzere sosyal medyanın en çok aranan isimlerinden biri oldu. Peki Nagihan Karadere kimdir? Nagihan evli mi? Tüm bu soruların yanıtları için Karadere'yi sizler için araştırdık..
  • 09:47'4 Hanım' Hesabıyla Masaya Oturan İmam, Adnan Polat'ı Terletti'4 Hanım' Hesabıyla Masaya Oturan İmam, Adnan Polat'ı TerlettiBir mülkün satışında, ev sahibi İmam ile iş adamı Adnan Polat fiyat konusunda ilginç bir pazarlık yaptı. İmam 4 eş üzerinden yaptığı hesapla 120 bin liralık daireye 1 milyon lira istedi.
  • 09:28Hayko Bağdat ve Mustafa Keser Adnan Oktar'ın Verdiği İftara KatıldıHayko Bağdat ve Mustafa Keser Adnan Oktar'ın Verdiği İftara KatıldıAdnan Oktar'ın verdiği iftara birçok tanınan isim katılırken bunlar arasında en dikkat çekeni Hayko Bağdat ve Mustafa Keser oldu.
  • 21:35İşkur İl Müdürü Adnan Zengin AçıklamasıTrabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Adnan Zengin, e-sertifika programına katılarak başarılı olan işveren veya işveren vekillerinin, on kişiden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceğini söyledi.
  • 10:30Ender Ataç: Hatice'yle Aşk Yaşıyorum, Adnan Oktar'la İlgim YokEnder Ataç: Hatice'yle Aşk Yaşıyorum, Adnan Oktar'la İlgim YokModel Ender Ataç, şarkıcı Hatice ile aşk yaşadığı iddialarını doğrularken "Adnan Oktar denilen şahısla hiçbir ilgim, alakam yoktur" dedi.
  • 10:12Selim Erdil Ödülünü AldıSelim Erdil Ödülünü AldıNew YORK merkezli, dünyanın en büyük mimari, iç mimari projeler ve tasarım ürünleri paylaşım platform ve ödül organizasyonu Architizer'ın düzenlediği 'Architizer A+ Awards 2016 yarışmasında jüri elemelerini geçerek halk oylamasında birinci olan İzmirli mimar Selim Erdil, ödülünü aldı.
  • 02:22Esenboğa ve Adnan Menderes Havalimanları Birleşmiş Milletlerde Örnek GösterildiEsenboğa ve Adnan Menderes Havalimanları Birleşmiş Milletlerde Örnek GösterildiTav Havalimanları'ın işlettiği Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarının engelli yolcuların seyahatlerini kolaylaştırmak için yaptığı çalışmalar GlobalGROUP tarafından denetlenip USTAD 2011: 2015 standardı sertifikasyonunu aldı.