05:5800
SON DAKİKA AF YASASI HABERLERİ

Son Dakika Af Yasası Haberleri

   

  Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler

  Devlet Başkanı Poroşenko, milletvekillerini yarın parlamentoda ele alınacak Barış Planı'na "özel bir sorumlulukla yaklaşmaya" davet etti. (Dün 23:08)

   

  Poroşenko, Avrupa Komisyonu Başkanı Barroso ile Görüştü

  Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko, Kiev'de başlayan Yalta Avrupa Stratejisi 11. Forumuna katılmak için ülkede bulunan Avrupa Komisyonu Başkanı Barroso ile bir araya geldi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Defterdar Torba Yasayı Değerlendirdi

  Defterdar Torba Yasayı Değerlendirdi

  Karabük Defterdarı Osman Kocaş, vergi mükelleflerinin artık Vergi Dairesine gelmeden cep telefonlarından borçlarını öğrenebileceklerini söyledi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Berlusconi Çocuk Fuhşu Sçlamasından Beraat Etti

  Berlusconi Çocuk Fuhşu Sçlamasından Beraat Etti

  Para karşılığı 18 yaşından küçük bir kadınla cinsel ilişkiye girmek ve görevini kötüye kullanmak suçlarından 7 yıl hapse mahkum edilen İtalya'nın eski Başbakanı Silvio Berlusconi, Temyiz Mahkemesi'nde beraat etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ayhan Fidan'dan Vergi Terkini Çağrısı

  Ayhan Fidan'dan Vergi Terkini Çağrısı

  Vanlı işadamı Ayhan Fidan, Van’ın vergi borçlarının terkini konusunda tüm STK, meslek kuruluşu ve odaları birlikte hareket etmeye çağırdı. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  41 Milyarlık Vergi Cezası Af Kapsamı Dışında Kalacak

  41 Milyarlık Vergi Cezası Af Kapsamı Dışında Kalacak

  Maliye Bakanlığı, vergi aslına bağlı olarak kesilen cezaların af kapsamının dışına çıkarılmasını kararlaştırdı. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Milletvekili Yavilioğlu: 'Kamu Alacakları Yeniden Yapılandırılıyor '

  Milletvekili Yavilioğlu: "Kamu Alacakları Yeniden Yapılandırılıyor "

  Dr. Yavilioğlu, “Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı vergi ve ceza affı olarak Meclis'e sunulan bu kanun teklifi, 15 ayrı vergi ve idari para cezasının yapılandırılmasını öngörüyor” dedi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Vergi Affı Değil, Yeniden Yapılandırma Geliyor'

  İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, kamuoyunda vergi affı olarak bilinen Bazı Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun teklifine yönelik tepkiler ve zamanında vergisini ödeyen mükellefe haksızlık yapıldığı yorumlarına katılmadığını söyledi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Ekrem Demirtaş Vergi Affına Destek Çıktı

  İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, kamuoyunda 'Vergi affı' olarak bilinen 'Bazı Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun Teklifi'ne yönelik tepkiler ve zamanında vergisini ödeyen mükellefe haksızlık yapıldığı yorumlarının doğru olmadığını söyledi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  İTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş'tan Vergi Affı Yorumu Açıklaması

  İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, kamuoyunda vergi affı olarak bilinen Bazı Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun Teklifi'ne yönelik tepkiler ve zamanında vergisini ödeyen mükellefe haksızlık yapıldığı yorumlarının doğru olmadığını belirterek, “Asıl borçlardan bir kuruş dahi silinmiyor sadece yüksek olan faizler yeniden yapılandırılıyor” dedi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Vergi Affına Eleştiri

  Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz, mali affın geçmişte borcunu ödemeyen ve böyle bir imkandan yararlanmış olan firmaları ve şahısları kapsamaması gerektiğini söyledi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak Açıklaması

  CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak Açıklaması

  ANKARA (İHA) – CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, "Büyük olasılıkla bu yılın Eylül ayında piyasaya bırakılan ilave dolar miktarı sınırlanacak. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tayland'da Ordunun Yönetime El Koyması

  General Prayuth, darbenin gerekçesini, "ülkedeki durumun en kısa sürede normale dönmesini sağlamak" olarak açıkladı. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Tayland'da Sıkıyönetim İlan Edilmesi

  Tayland'da Sıkıyönetim İlan Edilmesi

  Ordu aksini savunsa da kimi uzmanlar, Tayland'da ilan edilen sıkıyönetimin bir tür "darbe" olduğunu düşünüyor Sıkıyönetim ilanından önce başbakandan görüş alınmamasının, darbe benzeri bir ortamın oluşmasına katkıda bulunduğu düşünülüyor Başbakan Niwatthamrong Boonsongpaisan, ordunun anayasaya uygun hareket etmesini istiyor. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  Türkmenistan'da Anayasa Affı: 2194 Mahkum Serbest

  Türkmenistan'da kutlanan 'Anayasa Günü' dolayısıyla mahkumlara af kararı çıktı. (17 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Berlusconi Sosyal Hizmete Başladı

  Berlusconi Sosyal Hizmete Başladı

  Vergi kaçırma suçundan hüküm giyen ve senatörlükten azledilen İtalya eski başbakanı Silvio Berlusconi bu sabah itibariyle sosyal hizmet görevine başladı. (09 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Berlusconi Sosyal Hizmete Başladı

  Berlusconi Sosyal Hizmete Başladı

  Vergi kaçırma suçundan hüküm giyen ve senatörlükten azledilen İtalya eski Başbakanı Berlusconi, bu sabah itibariyle sosyal hizmet görevine başladı. (09 Mayıs 2014 Cuma )

   

  İngiltere'de Ukrayna ile İlgili Üst Düzey Toplantı

  İngiltere'de Ukrayna ile İlgili Üst Düzey Toplantı

  İngiltere Dışişleri Bakanı Hague: "Yanukoviç ve dostları tarafından zimmetlerine geçirildiği düşünülen büyük miktarlardaki fonların, Ukrayna halkına geri döndürülebilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmak bizim görevimiz" "Yolsuzlukla mücadelede, hukukun üstünlüğünün güçlendirilmesinde ve ülkelerinde. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Zonguldak Esob'da Genel Kurula Doğru

  Zonguldak Esob'da Genel Kurula Doğru

  Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Muharrem Coşkun, Pazar günü yapılacak genel kurulu ve gündemde olan çalışmalarını değerlendirdi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kerry'den Lavrov'a Suriye ve Ukrayna Telefonu

  ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’a Suriye’deki tüm kimyasal silahların ülkeden çıkarılması gerektiğini söyledi. (27 Nisan 2014 Pazar )

   

  Obama, Avrupalı Liderlerle Ukrayna Krizini Görüştü

  Obama, Avrupalı Liderlerle Ukrayna Krizini Görüştü

  ABD Başkanı Obama, Fransa, Almanya, İtalya ve İngiltere liderleriyle telefon görüşmesi yaptı. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  Berlusconı'ye Strasbourg'dan Kötü Haber

  Berlusconı'ye Strasbourg'dan Kötü Haber

  İtalyan Senatosu'ndan azledilen eski Başbakan Silvio Berlusconi'ye Avrupa Parlamentosu kapıları da kapandı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

  Berlusconi Yaşlılara Bakacak

  Berlusconi Yaşlılara Bakacak

  Vergi kaçırma suçundan hüküm giyen ve senatörlükten azledilen İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi'nin cezasını nasıl çekeceği belli oldu. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Berlusconı'nin Sosyal Hizmet Cezası Onaylandı

  Berlusconı'nin Sosyal Hizmet Cezası Onaylandı

  Milano Gözetim Mahkemesi, İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi'nin vergi kaçırmaktan mahküm olduğu cezaya karşılık, bir yıl boyunca bir huzurevinde ücretsiz sosyal hizmette bulunmasına hükmetti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  İtalya'da Berlusconi'ye Sosyal Hizmet Cezası

  Milano'daki mahkeme, Berlusconi’nin de talebi olan sosyal hizmet cezası verdi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  İtalya'da Eski Başbakana Sosyal Hizmet Cezası

  İtalya'da Eski Başbakana Sosyal Hizmet Cezası

  Vergi usülsüzlüğünden mahkum edilen Berlusconi'nin cezasını sosyal hizmet yaparak çekme talebine savcıdan olumlu görüş geldi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Berlusconi'nin Cezası Bugün Belli Oluyor

  Berlusconi'nin Cezası Bugün Belli Oluyor

  Vergi kaçakçılığı suçundan 4 yıl hüküm giyen İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi'nin cezası, bugün saat 17.00'de Milano'da görülecek davada belli olacak. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  'Rabih Mroué' Sergisi SALT'ta

  "Rabih Mroué" Sergisi SALT'ta

  SALT, 2 Nisan'dan itibaren, Mroué'nin kişisel sergisini sunuyor. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Brezilya'da Askeri Darbenin 50. Yılı

  Brezilya'daki askeri darbe, 50. yılında, devlet başkanlığı sarayında düzenlenen etkinlikle anıldı. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Arnavutluk'ta, 900 Mahkum Affedildi

  Arnavutluk'ta, yeni Af Yasası kapsamında, yaklaşık 900 mahkum tahliye edilecek. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Berlusconi'nin Avrupa Hayalleri Yıkıldı

  Berlusconi'nin Avrupa Hayalleri Yıkıldı

  Yargıtay, eski İtalya Başbakanı Berlusconi'nin Mediaset davasından aldığı iki yıl kamu görevlerinden men kararını onadı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Ukrayna'daki Gelişmeler

  Ukrayna'daki Gelişmeler

  Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç, istifa etmeyeceğini açıkladı Yanukoviç, ülkede yaşanan olayları "darbe" olarak nitelendirdi "Ülkede akan kanın durdurulması için elimden gelen her şeyi yaptım" (22 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Ukrayna'da Af Yasası Kabul Edildi

  Ukrayna'da Af Yasası Kabul Edildi

  Ukrayna Parlamentosu, protestocuların cezalandırılmamasını öngören af yasasını kabul etti. (21 Şubat 2014 Cuma )

   

  Ukrayna'daki Uzlaşma

  Ukrayna'daki Uzlaşma

  Devlet Başkanı Yanukoviç ve muhalefet liderleri, ülkedeki krizin çözümüne yönelik anlaşma imzaladı. (21 Şubat 2014 Cuma )

   

  Tayland'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Tayland'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Tayland Asliye Hukuk Mahkemesi, hükümet karşıtı gösterilerin barışçıl olduğuna hükmetti Gösterileri eleştiren siyasi uzmanlara göre, dün gösterilerde 5 kişinin ölmesine karşın alınan bu karar, hükümete karşı "adli darbe" yapıldığı yönünde spekülasyonlara yol açıyor. (20 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Ukrayna'da gösteriler ülke geneline yayılıyor -

  Ukrayna'da gösteriler ülke geneline yayılıyor -

  Ukrayna'da en az 25 kişinin ölümüne ve yüzlerce kişinin yaralanmasına neden olan hükümet karşıtı gösterilerin başkent Kiev'de devam ettiği ve ülkenin diğer kentlerine yayılmaya başladığı haberleri geliyor. (19 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Ukrayna'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Ukrayna'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Gösterilerin ülke geneline yayılmaya başladığı, bazı kentlerde göstericilerin kamu binalarını ya da bazı parti merkezlerini yakmaya veya işgal etmeye çalıştıkları haberleri geliyor. (19 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Ukrayna'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Ukrayna'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  İçişleri Bakanlığı: "Emniyet güçleri ateşli silah kullanmadı" (19 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Ukrayna'da Yönetim Karşıtı Gösteriler

  Ukrayna'da Yönetim Karşıtı Gösteriler

  Cumhurbaşkanı Yanukoviç, Kiev'deki olaylardan muhalefet liderlerini sorumlu tuttu: "Halkı silahlanmaya çağıran muhalefet liderleri, çizgiyi aştı" Yanukoviç, muhalefeti görüşme masasına davet etti. (19 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Ukrayna'daki olaylar -

  Ukrayna'daki olaylar -

  Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bu sabah parlamentoya doğru yürüyüşe geçen göstericilerle polis arasında çıkan çatışmalarda çok sayıda polis ve gösterici yaralandı, bazı polisler rehin alındı. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Ukrayna'daki Olaylar

  Ukrayna'daki Olaylar

  Başkent Kiev yeniden şiddet olaylarına sahne oluyor Göstericilerle çatışan polis gaz, ses bombası ve plastik mermi kullandı, olaylarda çok sayıda kişi yaralandı Göstericiler Sağlık Bakanlığı binasını ele geçirdi, bakan arka kapıdan binayı terk etti Parlamentodan çıkan "şartlı af yasası" ile tutuklu göstericilerin serbest bırakılması ve Kiev belediye binası ile Gruşevskogo caddesinin boşaltılması sonucu başlayan olumlu hava, bugün çıkan olaylarla yok oldu. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Ukrayna'daki hükümet karşıtı gösteriler -

  Ukrayna'daki hükümet karşıtı gösteriler -

  Ukrayna'nın başkenti Kiev'de hükümet karşıtı gösteriler üçüncü ayını doldurdu. (16 Şubat 2014 Pazar )

   

  Ukrayna'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Ukrayna'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Gösterilerde meydan savunması olarak bilinen ve farklı şehirlerden gelen Ukraynalılar arasında ailesiyle gelenler ya da tek başına gelip burada kendine yer bulan göstericiler de bulunuyor. (16 Şubat 2014 Pazar )

   

  Ukrayna'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Ukrayna'daki Hükümet Karşıtı Gösteriler

  Göstericiler, Kiev Belediye binası ve çatışmaların yaşandığı bölgeden çekiliyor. (15 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Ukrayna'da Tutuklu Son Göstericide Serbest Bırakıldı

  Ukrayna'da Tutuklu Son Göstericide Serbest Bırakıldı

  Ukrayna Başsavcılığı, ülkedeki hükümet karşıtı protestolar sırasında tutuklanan 234 göstericiden sonuncusunun da serbest bırakıldığını açıkladı. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  Türkmenistan'da 859 Mahkuma Af Çıktı

  Türkmenistan'da 859 Mahkuma Af Çıktı

  Türkmenistan'da 19 Şubat Bayrak Bayramı dolayısıyla mahkumlara genel af ilan edildi. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  Türkmenistan'da Bayrak Bayramı Affı

  Türkmenistan'da Bayrak Bayramı Affı

  Bayram dolayısıyla 859 mahkumu kapsayan af kararı verildi. (13 Şubat 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 05:58:39. #1.11#