SON DAKİKA AFGANİSTAN 1883 HABERLERİ

Son Dakika Afganistan 1883 Haberleri

  • 15:41Türkiye-afganistan Ortak Tarihine Tika DesteğiTürkiye-afganistan Ortak Tarihine Tika DesteğiTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Afganistan’da 2015 yılı içerisinde düzenlenen kültürel projeler kapsamında Türkiye ile Afganistan’ın ortak tarihine önemli katkıda bulunuldu.
  • 12:23Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum (1)Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - General Dostum ve beraberindeki askeri ekibin geçişi- Dostum'dan genel görüntü ve detaylar- Çocuklarla konuşması- Helikopterle bölge kontrolünün yapılması - General Dostum ile röportaj Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum: - "Taliban'ın bir bölümü, şimdilerde siyah bayrak kullanıyor.
  • 11:47Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum (2)Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - General Abdürreşit Dostum ile röportaj Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum: - "Taliban'ın bir bölümü, şimdilerde siyah bayrak kullanıyor.
  • 11:29Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum (1)Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - General Dostum ve beraberindeki askeri ekibin geçişi- Dostum'dan genel görüntü ve detaylar- Çocuklarla konuşması- Helikopterle bölge kontrolünün yapılması - General Dostum ile röportaj Afganistan Cumhurbaşkanı Yardımcısı General Dostum: - "Taliban'ın bir bölümü, şimdilerde siyah bayrak kullanıyor.
  • 22:55Pakistan-Afganistan Sınırındaki ÇatışmaPakistan, Afganistan'ın İslamabad Büyükelçisini Dışişleri Bakanlığına çağırarak sınırdaki roketli saldırıyı kınadı.
  • 15:00Pakistan-Afganistan Sınırında ÇatışmaPakistan ile Afganistan arasındaki sınır bölgesinde Pakistan askerleri ile Taliban militanları arasında çıkan çatışmada dört askerin öldüğü bildirildi.