SON DAKİKA AFSİN 2244 HABERLERİ

Son Dakika Afsin 2244 Haberleri

 • 19:52Doğrudan Yatırımlar Seçim Sonrası Daha da Artacak"Dünya Yatırım Ajansları Birliği (WAIPA) ve THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, doğrudan yatırımların seçim sonrası daha da artacağını söyledi.
 • 18:37Soylu: "Bugün Mgk'da Vesayetin Borusu Ötmüyor, Milletin Sözü Geçiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşları selamlaması- Soylu'nun konuşması- Soylu'nun çiçek dağıtması AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yatırımlarımızın önemli bir bölümünü tamamladık, şimdi insanımıza dokunma zamanıdır.
 • 18:34Soylu: Soylu: "Bugün Mgk'da Vesayetin Borusu Ötmüyor, Milletin Sözü Geçiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşları selamlaması- Soylu'nun konuşması- Soylu'nun çiçek dağıtması AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yatırımlarımızın önemli bir bölümünü tamamladık, şimdi insanımıza dokunma zamanıdır.
 • 18:25Dalkara: İktidarı Arkasına Alıp Millete Kan Ağlatanlar Bir Gün Hesap VerecekDalkara: İktidarı Arkasına Alıp Millete Kan Ağlatanlar Bir Gün Hesap VerecekKahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde CHP mitinginde konuşan milletvekili adayı Kamil Dalkara “İktidarı arkasına alıp millete kan ağlatanlar bir gün hesap verecek.
 • 17:44AK Parti Arsin MitingiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, yatırımları tamamladıklarını ve şimdi insana dokunma zamanının geldiğini belirterek, "Nasıl yetime, dula, 65 yaş üzerine bu ülkenin insanı sahip çıkıyorsa emeklimize de asgari ücretlimize de esnafımıza da insanımıza da istihdamımıza da sahip çıkan bir Türkiye tablosu ortaya koyacağız" dedi.
 • 17:42AK Parti Arsin MitingiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, yatırımları tamamladıklarını ve şimdi insana dokunma zamanının geldiğini belirterek, "Nasıl yetime, dula, 65 yaş üzerine bu ülkenin insanı sahip çıkıyorsa emeklimize de asgari ücretlimize de esnafımıza da insanımıza da istihdamımıza da sahip çıkan bir Türkiye tablosu ortaya koyacağız" dedi.
 • 15:06Genel Seçime DoğruAK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, kentte birçok projenin hayata geçirildiğini söyledi.
 • 15:02Genel Seçime DoğruAK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, kentte birçok projenin hayata geçirildiğini söyledi.
 • 11:29Ak Partililer, Muhtarlar ile Bir Araya GeldiAk Partililer, Muhtarlar ile Bir Araya GeldiAK Parti Kilis İl Başkanlığı tarafından organize edilen toplantıda, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelindi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 27 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ve beraberindeki yeni atanan kaymakamları kabul edecek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na veda ziyaretinde bulunacak.
 • 19:5327 Mayıs'ı Bayram Diye Kutlattılar"Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, darbecilerin 27 Mayıs'ı bayram diye kutlattıklarını söyledi.
 • 19:5027 Mayıs'ı Bayram Diye Kutlattılar"Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, darbecilerin 27 Mayıs'ı bayram diye kutlattıklarını söyledi.
 • 17:19Anaokulu Öğrencileri Kütüphaneyle TanıştıAfşin Kaymakamlığınca başlatılan "Proje Kenti Afşin" kapsamında, İlçe Halk Kütüphanesi tarafından hazırlanan "Bana Bir Masal Anlat" projesi uygulanmaya devam ediyor.
 • 16:10Eshab-ı Kehf'e Ziyaretçi İlgisiAfşin ilçesindeki Eshab-ı KehfKülliyesi'nin UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ne alınmasıyla, bölgede inanç turizminde hareketlilik arttı.
 • 13:09Trabzon'da Düşen Düşene: 9 YaralıTrabzon’da 2 günde şehrin 9 ayrı yerinde meydana gelen düşme vakalarında 9 kişi yaralanırken, sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.
 • 12:20Kilis'te 26 Bin Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiKilis'te 26 Bin Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiKilis’te jandarma ve hudut birlikleri tarafından düzenlenen 4 ayrı operasyonda toplam 26 bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi.
 • 17:491. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu'nda Etiyopyalılar Birinci Oldu1. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu'nda Etiyopyalılar Birinci OlduErzurum Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde “ Anadolu’nun Zirvesinde Koş” sloganıyla düzenlenen 1.Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu yapıldı.
 • 17:12AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, HDP EŞ Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "PKK'yı köylere gönderiyorsun, KCK'yı şehirlerde baskı yaptırıyorsun, başka türlü bir belediye teşkilatı kurmuşsun onlarla beraber baskıları yaptırmaya çalışıyorsun. Sonra da bana diyorsun ki 'Ben senin boyunun ölçüsünü alırım.' Sen benim boyumun ölçüsünü alamazsın da ben senin boynunun ölçüsünü nasıl alırım sana gösteririm" dedi.
 • 17:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, HDP EŞ Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "PKK'yı köylere gönderiyorsun, KCK'yı şehirlerde baskı yaptırıyorsun, başka türlü bir belediye teşkilatı kurmuşsun onlarla beraber baskıları yaptırmaya çalışıyorsun. Sonra da bana diyorsun ki 'Ben senin boyunun ölçüsünü alırım.' Sen benim boyumun ölçüsünü alamazsın da ben senin boynunun ölçüsünü nasıl alırım sana gösteririm" dedi.
 • 16:20Genel Seçimlere DoğruAK Parti Trabzon Milletvekili adayı Adnan Günnar, seçim çalışmaları kapsamında Akçaabat, Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.
 • 16:19Erzurum'a Atlet YağdıErzurum'a Atlet YağdıErzurum'a atlet yağdı Erzurum'da bu yıl ilki düzenlenen 'Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu' renkli görüntülere sahne oldu.
 • 16:18Genel Seçimlere DoğruAK Parti Trabzon Milletvekili adayı Adnan Günnar, seçim çalışmaları kapsamında Akçaabat, Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.
 • 15:10Günnar, Seçim Gezilerini SürdürüyorGünnar, Seçim Gezilerini SürdürüyorAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Dr. Adnan Günnar, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
 • 15:05Erzurum'a Atlet YağdıErzurum'a Atlet YağdıErzurum'a atlet yağdı - ERZURUM'da bu yıl ilki düzenlenen 'Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu' renkli görüntülere sahne oldu.
 • 14:06Erzurum'da 'Uluslararası Yarı Maratonu'na Yoğun KatılımErzurum'da 'Uluslararası Yarı Maratonu'na Yoğun KatılımErzurum'da bu yıl ilki düzenlenen 'Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu' renkli görüntülere sahne oldu.
 • 13:541. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonuna Etiyopyalılar Damgasını Vurdu1. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonuna Etiyopyalılar Damgasını VurduErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve bugün koşulan 1. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu yarışlarında 21 kilometrede erkeklerde Etiyopyalı atlet Yohanis Bekek Jida, kadınlarda ise Etiyopyalı Denbeli Chefo Shuke kazandı.
 • 13:29Kemer Belediye Başkanı, 20 Yıllık Birlikteliğini İki Düğünle PekiştirdiKemer Belediye Başkanı, 20 Yıllık Birlikteliğini İki Düğünle PekiştirdiAntalya’nın Kemer ilçesi belediye başkanı Mustafa Gül, yaklaşık bin 250 kişinin katıldığı görkemli bir düğünle Neşe Gül ile 20 yıllık beraberliğini nikahla noktaladı.
 • 17:41Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "AK Parti'nin temel bir huyu var, kolay söz vermez ama söz verdiği zaman da her şeyi yapar" dedi.
 • 17:38Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "AK Parti'nin temel bir huyu var, kolay söz vermez ama söz verdiği zaman da her şeyi yapar" dedi.
 • 17:30AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar Seçim Çalışmalarını...AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar Seçim Çalışmalarını...AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Avukat Ayşe Sula Köseoğlu, ve Adnan Günnar, seçim çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.
 • 16:21Soylu: Soylu: "Trabzon'a Asya'nın En Büyük Limanını Yapacağız"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Trabzon’a Asya’nın en büyük limanını yapacaklarını söyledi.
 • 12:33Kahramanmaraş'ta Evde Temizlik HizmetiAfşin Belediyesince yaşlı ve engelli vatandaşların evlerini temizlemek için çalışma başlatıldı.
 • 20:17Başbakan Ahmet Davutoğlu Trabzon'da…(2)Başbakan Ahmet Davutoğlu, Atatürk Alanı’nda düzenlediği seçim mitinginde Trabzon’a yönelik yapılacak yatırımları sıralayarak müjdeler verdi.
 • 15:06Pekşen Seçim Gezilerine Devam EdiyorPekşen Seçim Gezilerine Devam EdiyorCHP Trabzon Milletvekili adayı avukat Haluk Pekşen, AK Parti iktidarı döneminde 2002 yılında 4.6 milyar dolar olan ülkedeki sıcak paranın şuanda 160 milyar dolar olduğunu belirterek ülkenin tefeci ve faiz lobisinin tuzağına düşürüldüğünü söyledi.
 • 13:35Kilis'in İçmesuyu Güvence Altına AlınıyorKilis'in İçmesuyu Güvence Altına AlınıyorOrman ve Su İşleri Bakanlığı, Kilis’in içmesuyu meselesini 2050 yılına kadar güvence altına almak maksadıyla harekete geçti.
 • 11:53Kütahya Seramik Trabzon'daKütahya Seramik Trabzon'daNG Kütahya Seramik’in Trabzon’daki iş ortağı Kalfalar Yapı Malzemeleri, yeni showroomunu hizmete açtı.
 • 22:42Soylu'dan Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Sürmen'e ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'i ziyaretinden detaylar Soylu'dan Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Sürmen'e ziyaret- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"AK Parti döneminde Trabzon'a spor alanında büyük yatırımlar yapıldı.
 • 22:38Soylu'dan Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Sürmen'e ZiyaretSoylu'dan Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Sürmen'e ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'i ziyaretinden detaylar Soylu'dan Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Sürmen'e ziyaret- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"AK Parti döneminde Trabzon'a spor alanında büyük yatırımlar yapıldı.
 • 19:26Soylu'dan Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Sürmen'e ZiyaretAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'i ziyaret etti.
 • 19:24Soylu'dan Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Sürmen'e ZiyaretAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'i ziyaret etti.
 • 18:22Polis, Çocuklara Trafik Kurallarını AnlattıAfşin İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, ilçede eğitim gören ilkokul 2. sınıf öğrencilerini trafik konusunda bilinçlendirmek için trafik eğitimi verdi.
 • 16:13AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Avukat Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmalarını Araklı, Arsin ve Yomra ilçelerinde sürdürdüKöseoğlu, 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi seçim gezilerini Araklı ilçesinde Pazar esnafını ziyaret ederek sürdürdü.
 • 14:20Hayati Vasfi Taşyürek, Doğduğu Mahallede AnıldıAfşin ilçesinde 26 yıl önce hayatını kaybeden halk ozanı Hayati Vasfi Taşyürek için anma etkinliği düzenlendi.
 • 13:45Kahramanmaraş Tarımı Göksun'da KonuşulduKahramanmaraş Tarımı Göksun'da KonuşulduKahramanmaraş merkez ve ilçelerinin ziraat odaları başkanları Göksun ilçesinde Kahramanmaraş tarımını değerlendirdiler.
 • 11:56Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...
 • 19:27Milli İttifak Adayı Yanar: Her Dönemde Seçim Kazanma Uğruna Yalan SöylüyorlarMilli İttifak Adayı Yanar: Her Dönemde Seçim Kazanma Uğruna Yalan SöylüyorlarKahramanmaraş Afşin ilçesinde Saadet Partisi(SP) ve Büyük Birlik Partisi(BBP) ortak (Milli İttifak) adayı Haşim Yanar seçimlerde insanların dikkatli olması gerektiğini, kesinlikle insanların dışlanmamasını istedi.
 • 16:48Afşin Belediyesi'nden Anlamlı HizmetAfşin Belediyesi'nden Anlamlı HizmetKahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde belediye yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerini kurduğu ekiple temizliyor.
 • 16:24Türkiye Patika Oryantiring ŞampiyonasıTürkiye Oryantiring Federasyonu organizasyonuyla Türkiye Patika Oryantiring Şampiyonası, İstanbul'da yapıldı.
 • 14:2319 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Spor Bayramı19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Göksun, Andırın, Türkoğlu, Afşin ve Pazarcık ilçelerinde tören düzenlendi.
 • 13:57Gümrükçüoğlu Arsin'de Muhtarlarla BuluştuGümrükçüoğlu Arsin'de Muhtarlarla BuluştuTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Arsin’de mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.