SON DAKİKA AFSIN 2244 HABERLERİ

Son Dakika Afsın 2244 Haberleri

10:11
Kılıç: "İşçinin Hakkını Almadan Santrali Kimseye Teslim Etmeyiz" Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (Tes-İş) Afşin Şube Başkanı Mustafa Kılıç, Afşin-Elbistan A Termik Santrali ve kömür işletmesinin ERG Elektrik isimli firmaya devrine ilişkin olarak yaptığı değerlendirmede, “İşçimizin hakkını garanti altına almadan bu santrali kimseye teslim etmem” dedi.
Kılıç: 'İşçinin Hakkını Almadan Santrali Kimseye Teslim Etmeyiz'
16:15
Dulkadiroğulları Mensupları Paneli" Elbistan ilçesinde, "Dulkadiroğulları Mensupları Paneli" düzenlendi.
18:03
Fiziksel Engelli Öğrenci, Karnesini Evinde Aldı Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde fiziksel engeli nedeniyle okula gidemeyen Mehmet Erüstün, karne sevincini evinde yaşadı.
18:33
Emitt Fuarında Malatya Standına Yoğun İlgi İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde bugün açılışı gerçekleşen ve 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) bulunan Malatya Standına yoğun ilgi gösteriliyor.
Emitt Fuarında Malatya Standına Yoğun İlgi
18:16
İtfaiyecilere Öfke Yönetimi Eğitimi Kahramanmaraş Büyükşehir İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından itfaiye erlerine "Grup yönetimi, öfke ve öfke yönetimi" konularında eğitim verildi.
13:45
Salı Grubu'nun Bu Haftaki Konuğu Ufuk Koç Oldu Salı Sanayici ve İşadamları Grubu’nun Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü’ndki (ATİK) toplantısının bu haftaki konuğu Uluslar arası Koçluk Enstitüsü Türkiye Başkanı ve Ufuk Koç Eğitim Danışmanlık Koçluk Şirketi Kurucu Üyesi Ufuk Koç oldu.
Salı Grubu'nun Bu Haftaki Konuğu Ufuk Koç Oldu
13:59
Çöllolar Kömür Sahası'ndaki Göçük Duruşması Çöllolar Kömür Sahası'ndaki göçük- Afşin-Elbistan B Termik Santrali için kömür üretilen sahada yaklaşık 3 yıl önce 11 kişinin ölümüyle sonuçlanan göçükle ilgili 23 kişinin yargılandığı duruşmada, yeni bilirkişi tayin edilmesine karar verildi Afşin-Elbistan B Termik Santrali'ne kömür temin eden Çöllolar Kömür Sahası'nda yaklaşık 3 yıl önce 11 kişinin ölümüyle sonuçlanan göçükle ilgili haklarında "Bilinçli taksirle birden çok kimsenin ölümüne sebebiyet vermek" suçundan kamu davası açılan 23
Çöllolar Kömür Sahası'ndaki Göçük Duruşması
17:31
Tarsus'ta İntikam Cinayeti Mersin’in Tarsus ilçesinde, üç ay önce kız kaçırma meselesi yüzünden 1 kişinin öldüğü 1 kişinin yaralandığı olayın taraflarından olduğu iddia edilen bir kişi uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti.
15:10
Yurtta Kış Elbistan ilçesinde etkili olan kar yağışının ardından, trafik ekiplerinin yol denetimleri sürüyor.
Yurtta Kış
13:46
Yurtta Kış Kahramanmaraş merkez Dulkadiroğlu, Elbistan ve Afşin ilçelerinde taşımalı sistemin uygulandığı okullar, bölgedeki olumsuz hava koşulları nedeniyle tatil edildi Adıyaman'da 83 köye ulaşım sağlanamıyor.
23:48
Hasret Emil, Ceyhun&variz Ekberov ve Afşin Dağlı'nın Düellosu O Ses Türkiye'de kulaklarınızın pasını silecek bir düello gerçekleşti!
Hasret Emil, Ceyhun&variz Ekberov ve Afşin Dağlı'nın Düellosu
14:58
Afşin Belediyesi'de Gece Mesaisi… Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı, önceki gece Afşin'de de kendini gösterdi.
Afşin Belediyesi'de Gece Mesaisi…
12:20
Afşin Belediyesi Atv Avrupa Ekranlarında Afşin Belediye Başkanı konuk olarak katıldığı ve belediye çalışmalarının anlatıldığı "Vizyon" programı 27 Aralık günü ATV Avrupa ekranlarında yayınlandı.
Afşin Belediyesi Atv Avrupa Ekranlarında
18:41
Afşin-Elbistan"A Yabancı Yatırımcı İlgisi EÜAŞ Genel Müdürü Halil Alış: "Afşin Elbistan bölgesine yaklaşık olarak 10 12 milyar dolarlık yatırım yapılacak.
13:02
Katar'dan, Afşin-Elbistan'a Yatırım Planı Katar sermayeli Nebras Enerji'nin, Afşin Elbistan Termik Santrali Projesi'ne 14 milyar dolarlık yatırım yapmayı planladığı bildirildi.
08:32
Afşin-Elbistan, 12 Milyar Dolarlık Yatırımı Bekliyor Taner Yıldız, Kahramanmaraş'a 12 milyar dolarlık enerji santrali yapacaklarını, Japonya, Güney Kore, Çin ve Katar'ın yakından ilgilendiğini söyledi.
Afşin-Elbistan, 12 Milyar Dolarlık Yatırımı Bekliyor
12:47
Afşin-Elbistan A Santrali ve Kömür Sahasının Devri Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul, Afşin-Elbistan A Termik Santrali ile Afşin-Elbistan Linyitleri (AEL) Kömür İşletmesi’nin ERG Elektrik’e devri konusunda yaptığı açıklamada, imzalanan baz sözleşmesinin nihai karar anlamına gelmediğinin altını çizerek, “Devir için köprünün altından çok su akması gerekiyor.
Afşin-Elbistan A Santrali ve Kömür Sahasının Devri
15:47
AK Parti Afşin İlçe Başkanı Kırbıyık Basın Mensuplarıyla Tanışma Toplantısı Düzenledi AK Parti Afşin İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık, basın mensuplarıyla tanışma toplantısı düzenledi.
08:45
Afşin Belediyesi İlklere Doymuyor Afşin Belediyesi; Cenaze sahiplerine, cenazenin defin işlemi sonrasında kabir başlarına dikilmek üzere Mezarlık Selvisi veriyor.
18:00
Afşin Belediyesi Engelliler Eğitim ve Kültür Merkezi Açıldı Afşin Belediyesi Engelliler Eğitim ve Kültür Merkezi, düzenlenen törenle açıldı.
13:30
Afşin Dağlı 'Aşıksın' O Ses Türkiye'de 'Aşıksın' isimli şarkıyı söyleyerek Hadise'nin ekibine katıldı.
Afşin Dağlı 'Aşıksın'
13:28
Afşin Dağlı 'Aşıksın' O Ses Türkiye'de 'Aşıksın' adlı parçayı seslendiren Afşin Dağlı, Hadise'nin ekibine dahil oldu.
Afşin Dağlı 'Aşıksın'
12:08
Afşin-Elbistan A Termik Santral ile Ael'in İşletme Hakkının Devri Afşin-Elbistan A Termik Santrali ile kömür sahası olan Afşin-Elbistan Linyitleri (AEL) İşletme Müdürlüğü’nün işletme hakkının 20 yıllığına ERG-Werbund Elektrik’e devri için oluşturulan kurulların çalışmalarında sona gelindiği belirtildi.
Afşin-Elbistan A Termik Santral ile Ael'in İşletme Hakkının Devri
10:34
Afşin Belediyesi Sera Kurup Çiçek Üretiyor Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde, belediye kendi bünyesinde oluşturduğu serayla çiçek üretimine başladı.
Afşin Belediyesi Sera Kurup Çiçek Üretiyor
08:36
Afşin Belediyesi'nden Bir İlk Daha Afşin Belediyesi Oluşturduğu Seralarda Çiçek Üretiyor.
17:31
Afşin Belediyesinden Aşure İkramı Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde Afşin Belediyesi Muharrem ayı vesilesiyle aşure ikramı yapıldı.
Afşin Belediyesinden Aşure İkramı
17:31
Afşin Belediye Başkanı Güven Mescid-i Aksa Baskınını Kınadı İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa’yı savaş alanına çevirerek kirli postallarıyla girmesi ve Müslümanlara saldırmasına sert tepki gösteren Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, yapılan saldırının İslam’a ve İslam alemine yönelik bir saldırı olduğunu belirterek İsrail’i şiddetle kınadıklarını ifade etti.
Afşin Belediye Başkanı Güven Mescid-i Aksa Baskınını Kınadı
16:59
Afşin Çamurlu Sokaklardan Kurtuluyor Başkan Güven, Tanır, Kabaağaç ve Altaş Mahallelerindeki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
13:41
Afşin-Elbistan A Termik Santrali 30 Yaşında Enerji üretiminde Türkiye’nin en büyük termik santrali olan Afşin-Elbistan A Termik Santrali 30 yılı geride bıraktı.
Afşin-Elbistan A Termik Santrali 30 Yaşında
14:25
Afşin Myo Akademik Yıl Açılışı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Afşin Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) yeni eğitim ve öğretim yılı, düzenlenen törenle başladı.
Afşin Myo Akademik Yıl Açılışı
17:27
Elbistan-Ekinözü-Afşin Ultra Maratonu Sona Erdi Birbirine sınır 3 ilçe arasındaki 170 kilometrelik parkuru 4 sporcu tamamlayabildi Maratonda tek kadın sporcu Bakiye Duran birinciliği elde etti.
13:24
Elbistan-Ekinözü-Afşin Ultra Maratonu Başladı Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen "Elbistan Ekinözü Afşin Ultra Maratonu" başladı.
14:01
Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra Maratonu'na 25 Sporcu Katılacak Türkiye’nin en uzun ve şartları en ağır ultra maratonu olan 6. Uluslararası Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra Maratonu’na, ülke çapından 25 koşucunun katılması bekleniyor.
Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra Maratonu'na 25 Sporcu Katılacak
09:36
Afşin-Elbistan B Termik Santrali'nde İş Kazası Afşin-Elbistan B Termik Santrali’nin II. ünitesinde yüksekten düşen bir işçi hayatını kaybetti.
Afşin-Elbistan B Termik Santrali'nde İş Kazası
15:28
Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay, Kurban Bayramı Nedeniyle Tebrik Mesajı Yayınladı Ağrı’nın Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay, Kurban Bayramı nedeniyle tebrik mesajı yayınladı.
Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay, Kurban Bayramı Nedeniyle Tebrik Mesajı Yayınladı
16:29
Afşin Ticaret Odası'ndan 600 Öğrenciye Giyim Yardımı Afşin Ticaret ve Sanayi Odası, bu yıl 600 öğrenciye giyim yardımı yapacak.
12:46
Göksun Tünellerine 'Afşin Eshab-ı Kehf' İsmi Verilsin Eylemi Kahramanmaraş-Göksun tünellerine 'Afşin Eshab-ı Kehf' ismi verilmesi için 35 bin imza toplayan Afşin Eshab-ı Kehf Tanıtma Platformu üyeleri, isim verilmediği gerekçesiyle tünel önünde eylem yaptı.
17:10
Afşin Eshab-ı Kehf Wushu Bölge Şampiyonası Başladı Kahramanmaraş'ın Afşin Belediyesi tarafından 6.'sı düzenlenen Afşin Eshab-ı Kehf Wushu Bölge Şampiyonası başladı.
10:08
Afşin Wushu'da Söz Sahibi Olmak İstiyor Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesine bugün başlayacak olan 6. Geleneksel Eshab-ı Kehf Wushu Şampiyonası için 8 ilden 200 sporcu geldi.
Afşin Wushu'da Söz Sahibi Olmak İstiyor
15:59
Yeni Sezon 'Afşin Tarhanası' Pazara Sunuldu Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde, 'Afşin Tarhanası' olarak bilinen tarhana üretiminin ardından pazarda alıcısını bekliyor.
17:55
Afşin Yolunda Zincirleme Kaza: 6 Yaralı Elbistan-Göksun karayolunun 15.kilometresinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Afşin Yolunda Zincirleme Kaza: 6 Yaralı
18:32
Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesinde 5 Hektar Orman Yandı Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde Karaardıç Yaylası'nda, kuru otların tutuşmasıyla meydana gelen orman yangınında yaklaşık 5 hektar orman yandı.
13:50
Güney Koreliler, Afşin-Elbistan'a Talip Afşin-Elbistan bölgesinde bulunan ve toplam 4,5 milyar ton rezerve sahip olduğu öğrenilen linyit kömürü için Güney Kore’den temsilciler geldi.
Güney Koreliler, Afşin-Elbistan'a Talip
12:41
2014 Oyak Renault Yeşil Bursa Rallisi / Ümit Can Özdemir - Afşin Baydar / Ford Fiesta R2 2014 Oyak Renault Yeşil Bursa Rallisi / Ümit Can Özdemir - Afşin Baydar / Ford Fiesta R2
2014 Oyak Renault Yeşil Bursa Rallisi / Ümit Can Özdemir - Afşin Baydar / Ford Fiesta R2
13:49
Afşin-Elbistan'daki Göçüğün Sorumlularına Ne Yapıldı Ki Soma'da Yapılsın" Maden-İş Sendikası Elbistan ve Afşin Şube Başkanı Adil Bölükbaşı, hukuksal yönden Çöllolar’ın Soma’ya kötü bir örnek olduğunu belirtti.
Afşin-Elbistan'daki Göçüğün Sorumlularına Ne Yapıldı Ki Soma'da Yapılsın'
15:45
Afşin Kaymakamı Aksoy, Okul İnşaatını Gezdi Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, inşaatı devam eden Anadolu Lisesi ve yurt inşaatını gezdi.
11:41
Afşin-Elbistan'daki Göçük Duruşması 10. Kez Ertelendi Elbistan'da 6 ve 10 Şubat 2011 tarihlerinde meydana gelen ve 11 kişinin ölümüyle sonuçlanan Çöllolar Kömür Havzası Göçük davasının 10. duruşması gerçekleştirildi.
17:10
Afşin- Elbistan Termik Santrali Çalışanları Soma İçin Dua Etti Kahramanmaraş'taki Afşin-Elbistan Termik Santrali çalışanları, Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki maden faciasında yaşamını yitirenler için basın açıklaması yaptı, dua etti.
15:26
Afşin Ziraat Odas Tarafından Muhtarlarla Danışma Toplantısı Düzenlendi Afşin Ziraat Odası tarafından, 30 Mart yerel seçimler ardından seçilen muhtarlarla bir araya gelerek danışma toplantısı düzenledi.
14:48
Afşin Belediye Başkanı Güven Mazbatasını Aldı Kahramanmaraş'ın Afşin İlçe Belediye Başkanlığını kazanan AK Parti'li Mehmet Fatih Güven mazbatasını aldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:29:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AFSIN 2244 HABERLERİ
[Hata Bildir]