09:0200
SON DAKİKA AFYON HABERLERİ

Son Dakika Afyon Haberleri

  Afyon'da Geçen Haftaki Kazada Ölü Sayısı 9'a Yükseldi

  Afyonkarahisar’da geçtiğimiz hafta sonu meydana gelen ve 8 öğrencinin öldüğü 20 öğrencinin de yaralandığı trafik kazasının ardından hastaneye kaldırılan yaralılardan birisinin daha hayatını kaybettiği bildirildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  MHP'li Eski Vekil Kazada Yaralandı

  Mhp Uşak eski milletvekili Armağan Yılmaz, Afyonkarahisar'ın Emirdağ İlçesi'nde geçirdiği trafik kazasında yaralandı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Freni Boşalan Kamyonet Faciaya Neden Olacaktı

  Freni Boşalan Kamyonet Faciaya Neden Olacaktı

  Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde park halindeyken el freni boşalınca hareket eden ve okulun kapısına doğru yönelen kamyonet, bir otomobile çarparak durabildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Afyonkarahisar'daki Otobüs Kazasında Şoför İhmali

  Afyonkarahisar'da meydana gelen ve 9 kişinin öldüğü trafik kazasında, otobüs şoförünün SRC belgesi olmadığı ve araçtaki takograf cihazının arızalı olduğu iddia edildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Eroğlu Yarın Afyonkarahisar'a Geliyor

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun yarın memleketi Afyonkarahisar’a gelecek. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  MHP'li Başkan'dan 9 Kişinin Öldüğü Kazayla İlgili Skandal Sözler

  MHP'li Başkan'dan 9 Kişinin Öldüğü Kazayla İlgili Skandal Sözler

  Isparta'da okul gezisinde 8'i öğrenci 9 kişinin ölümü sonrası düzenlenen mevlide katılan Yalvaç Belediye Başkanı Tütüncü, "Bir musibet bin nasihatten evladır" dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  'Ölümlü Kazalar Artıyor, Hız Sınırları Düşürülmeli'

  "Ölümlü Kazalar Artıyor, Hız Sınırları Düşürülmeli"

  Prof. Dr. Elif Dağlı, hız sınırlarının düşürülmesinin ölümlü ve yaralanmalı kazaların tüm kazalara oranını anlamlı olarak düşürebileceğini söyledi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sağlık Enstitüsü: Ölümlü Kazalar Artıyor Hız Sınırları Düşürülmeli

  Sağlık Enstitüsü: Ölümlü Kazalar Artıyor Hız Sınırları Düşürülmeli

  Sağlık Enstitüsü Derneği Başkanı Prof. Dr. Elif Dağlı, hız sınırlarının düşürülmesinin ölümlü ve yaralanmalı kazaların tüm kazalara oranını anlamlı olarak düşürebileceğini söyleyerek, geçtiğimiz gün Afyonkarahisar'da yaşanan ve üniversite öğrencisi 8 gencin ölümü ve 20 kişinin yaralanması ile sonuçlanan trafik kazasına ilişkin, "Yine yol ve hava koşullarına bağlı hız şartlarına uyulmaması sonucunda meydana geldi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  600 Polisli Uyuşturucu Operasyonunda 82 Tutuklama

  600 Polisli Uyuşturucu Operasyonunda 82 Tutuklama

  Isparta'da 600 polisin katıldığı eş zamanlı operasyonda uyuşturucu madde ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 100 şüpheliden 82'si tutuklandı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Okul Gezisinde Ölenlerin Sayısı 9'a Yükseldi

  Okul Gezisinde Ölenlerin Sayısı 9'a Yükseldi

  Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Yalvaç Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin okul gezisindeki kazada ölenlerin sayısı 9'a yükseldi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Afyonkarahisar'daki Kazada Ölü Sayısı 9'a Yükseldi

  Afyonkarahisar’da geçtiğimiz hafta sonu meydana gelen ve 8 öğrencinin öldüğü, çok sayıda öğrencisinin de yaralandığı trafik kazasının ardından hastaneye kaldırılan yaralılardan birisinin daha hayatını kaybettiği bildirildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Afyonkarahisar'daki Trafik Kazası

  Afyonkarahisar'daki Trafik Kazası

  Kazada yaralanan Şeyda Nur Torun, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi Ölenlerin sayısı 9'a yükseldi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Dinar'da Ceza İnfaz Koruma Memurları Yemin Etti

  Dinar T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda görevli 70 ceza infaz koruma memuru yemin etti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Dinar'a AK Parti Delege Seçimi

  AK Parti Dinar İlçe Başkanlığı delege seçimi yapıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sandıklı'da AK Parti Delege Seçimi

  Sandıklı'da AK Parti teşkilatında kayıtlı üyeler delege seçimleri için sandık başına gitti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu Hükümete Yüklendi

  Kılıçdaroğlu Hükümete Yüklendi

  Kılıçdaroğlu, Bitlis’in Tatvan ilçesinde köy korucusunun direğe bağlanarak öldürülmesiyle ilgili olarak, “Güneydoğu’da devlet var mı acaba, önce bu sorunun cevabını sormak ve bunun cevabını aramamız lazım. Başbakanı nerede, bakanlar nerede? (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu Kaza Geçiren Öğrencileri Ziyaret Etti

  Kılıçdaroğlu Kaza Geçiren Öğrencileri Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, trafik kazasında yaralanan öğrencileri ziyaret etti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisar'da- Kemal Kılıçdaroğlu: - "Güneydoğu'da devlet var mı acaba, önce bu soruyu sormamız ve cevabını aramamız lazım. Başbakan, sabah akşam bizi suçlayacağına ya bu Güneydoğu'da ne oluyor, devlet var mıdır, yok mudur, caddenin ortasında askerlerimiz şehit ediliyor, köy korucuları direğe bağlanıp orada öldürülüyor. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Köy Korucusunun Direğe Bağlanarak Öldürülmesi Olayı Üzerinden Hükümete Yüklenen Kılıçdaroğlu...

  Köy Korucusunun Direğe Bağlanarak Öldürülmesi Olayı Üzerinden Hükümete Yüklenen Kılıçdaroğlu...

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bitlis’in Tatvan ilçesinde köy korucusunun direğe bağlanarak öldürülmesiyle ilgili olarak, “Güneydoğu’da devlet var mı acaba, önce bu sorunun cevabını sormak ve bunun cevabını aramamız lazım. Başbakanı nerede, bakanlar nerede? (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisar'da

  Kemal Kılıçdaroğlu: "Güneydoğu'da devlet var mı acaba, önce bu soruyu sormamız ve cevabını aramamız lazım. Başbakan, sabah akşam bizi suçlayacağına ya bu Güneydoğu'da ne oluyor, devlet var mıdır, yok mudur, caddenin ortasında askerlerimiz şehit ediliyor, köy korucuları direğe bağlanıp orada öldürülüyor. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kılıdaroğlu: O Dosyalar Kapanır Falan Diye Düşünmeyin

  Kılıdaroğlu: O Dosyalar Kapanır Falan Diye Düşünmeyin

  Kemal Kılıçdaroğlu, Keçiborlu'da bir vatandaşın, "Kasalar, ayakkabı kutuları, dosyalar hepsi gitti" sözüne karşı, "O dosyalar kapanmaz" şeklinde karşılık verdi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

 • Maden Ocağında Çağdışı Yöntem

  Maden Ocağında Çağdışı Yöntem Zonguldak'taki bir ocak, hala taş devrinden çıkamadığımızı gözler önüne serdi. Kömürler 200 yıl öncesinden kalan bir yöntemle yani katırlarla taşındığı tespit edildi.

 • Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda

  Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda Sezon başında kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'nun Kasımpaşa maçı kadrosuna alındı. Prandelli'nin forma vermesi halinde Sabri, 4 ay sonra ilk resmi maçına çıkacak.

 • Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor

  Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, 2015 genel seçimlerinde aday olmayacağını belirtti

[Hata Bildir]
31.10.2014 09:02:23. #1.11#