00:1200
SON DAKİKA AFYON HABERLERİ

Son Dakika Afyon Haberleri

   

  Marka Kent Sandıklı Sempozyumu Sona Erdi

  Marka Kent Sandıklı Sempozyumu Sona Erdi

  Sandıklı ‘da Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi, Sandıklı Kaymakamlığı, Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası ‘nın ortaklaşa düzenlediği Marka Kent Sandıklı Sempozyumu, 3. gün sonunda düzenlenen çalıştay ile sona erdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Eskişehir Uçakla Ulaşım İmkanına Kavuşabilir

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, kentin uçak ulaşımına sahip olması için müteşebbis iş adamlarını teşvik ettiğini ve desteklediğini belirterek, “Bursa, denize inip kalkan dolmuş tipi uçaklarla İstanbul ulaşımını sağladı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Bolvadin İlçe Teşkilatında Kongreye Doğru

  AK Parti Bolvadin İlçe Teşkilatında Kongreye Doğru

  AK Parti Afyonkarahisar Bolvadin İlçesi İlçe Başkanı Musa Pektaş, delege seçimi ve kongre seçimiyle ilgili bir basın toplantısı düzenledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Otizmli Çocuklara Sportif Faaliyetler Projesi"

  Afyonkarahisar'da, proje kapsamında hem tatil hem de spor yapan 15 otistik çocuğun, yaşama tutunması sağlanıyor Proje koordinatörü Kurt: "Otizmli çocuklar etkinlikleri yaparken, annelerine de otizm ve otizmli çocuklarla ilgili eğitimler vererek, hayatlarına adapte olma şansı sağlıyoruz" (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yatırımcı Rehberi

  Yatırımcı Rehberi

  Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Afyonkarahisar'da Yaralanan Polisler Taburcu Oldu

  Afyonkarahisar'da Çevik Kuvvet ekiplerini taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu yaralanan 23 polisten 21'i tedavilerinin ardından taburcu edildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  MHP Lideri Bahçeli'den Altan Tan'ın Açıklamasına Yorum Açıklaması

  MHP Lideri Bahçeli'den Altan Tan'ın Açıklamasına Yorum Açıklaması

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan’ın Kobani eylemlerinde MHP’nin sergilediği tavır nedeniyle parti camiası için yaptığı övgülerle ilgili olarak, "Altan Tan Bey çok iyi düşünmüş" dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türkiye'deki Traktör Sayısı,1 Milyon 600 Bini Geçti

  Türkiye'deki Traktör Sayısı,1 Milyon 600 Bini Geçti

  TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısının bu yılın Ocak-Ağustos döneminde, 34 bin 804 adet artarak bir milyon 600 bini ilk kez geçtiğini söyledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Afyonkarahisar'da Polisten '10 Numara Yağ' Operasyonu

  Afyonkarahisar'da Polisten "10 Numara Yağ" Operasyonu

  Afyonkarahisar’da polis tarafından yapılan operasyonda akaryakıt amaçlı kullanılan 6 bin 625 litre "10 Numara Yağ" ele geçirildiği bildirildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Dizüstü Bilgisayara Çantasında 201 Gram Ele Geçirildi

  Dizüstü Bilgisayara Çantasında 201 Gram Ele Geçirildi

  Afyonkarahisar polis tarafından yapılan rutin kontrollerde bir kişinin üzerinde 201 gram esrar ele geçirildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  İçimdeki İnsan'ın Dünya Prömiyeri Antalya'da Yapıldı

  İçimdeki İnsan'ın Dünya Prömiyeri Antalya'da Yapıldı

  Yönetmenliğini Aydın Sayman'ın yaptığı, 'İçimdeki İnsan' filminin dünya prömiyeri, 51'inci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinde yapıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Dinar'dan Kısa Kısa

  Dinar Ticaret ve Sanayi Odası'ndan öğrencilere eğitim yardımı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Sandıklı Halk Kütüphanesi Yenilendi

  Sandıklı Halk Kütüphanesi, yapılan tadilat çalışmaları sonrası yenilendi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Traktör Hırsızlığı Zanlısı Tutuklandı

  Traktör Hırsızlığı Zanlısı Tutuklandı

  Denizli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Manisa’nın Alaşehir ve Afyonkarahisar’ın Sultandağı ilçelerinden traktör çaldığı iddia edilen zanlıyı, Çardak ilçesinde satmak üzereyken operasyonla yakaladı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Büyükşehir Manisa'da Kültürleri Buluşturdu

  Büyükşehir Manisa'da Kültürleri Buluşturdu

  Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi'nin katkılarıyla düzenlenen 3. Hemşeri Dernekleri Festivali vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Polisleri Taşıyan Midibüsün Devrilmesi

  Polisleri Taşıyan Midibüsün Devrilmesi

  Polisleri taşıyan midibüsün devrilmesi- Konya Emniyet Müdürü Namal, Afyonkarahisar'daki kazada yaralanan polisleri, hastanede ziyaret ettiAFYONKARAHİSAR (AA) - Konya Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Afyonkarahisar'da Çevik Kuvvet ekiplerini taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu yaralanan polisleri, hastanede ziyaret etti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Afyonkarahisar'da Polisleri Taşıyan Otobüs Devrildi: 23 Yaralı

  Afyonkarahisar'da Polisleri Taşıyan Otobüs Devrildi: 23 Yaralı

  Konya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çevik Kuvvet polislerini taşıyan otobüs, Afyonkarahisar'ın Çay ilçesinde devrildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Konya Emniyet Müdürü Yaralı Polisleri Ziyaret Etti

  Konya Emniyet Müdürü Namal, Afyonkarahisar'daki kazada yaralanan polisleri, hastanede ziyaret etti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Polis Midibüsü Devrildi: 23 Yaralı (2)

  Polis Midibüsü Devrildi: 23 Yaralı (2)

  Emniyet MÜDÜRÜ GELDİ Konya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çevik Kuvvet polislerini taşıyan midibüsün Çay İlçesi'nde devrilmesi sonucu 23 polis memurunun yaralandığı kazanın ardından Konya Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Afyonkarahisar'a geldi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Afyonkarahisar Polis Otobüsü Devrildi: 23 Yaralı

  Afyonkarahisar Polis Otobüsü Devrildi: 23 Yaralı

  Konya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çevik Kuvvet polislerini taşıyan otobüs, Çay İlçesi'nde devrildi.Kazada 23 polis memuru yaralandı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 00:12:02. #1.11#