17:0200
SON DAKİKA AFYON HABERLERİ

Son Dakika Afyon Haberleri

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Sandıklı'da Hayvan Otlatan Köylü, Yıldırım Düşmesi Sonucu Öldü

  Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı Çambeyli köyünde üzerine yıldırım düşmesi sonucu Ahmet Karakaya vefat etti. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Afyonkarahisar'da Kaçak Sigara Operasyonu: 6 Gözaltı

  Afyonkarahisar'da Kaçak Sigara Operasyonu: 6 Gözaltı

  Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde polis, yaptığı operasyonda 2 bin 100 paket kaçak sigara ele geçirdi ve olayla ilgili 6 kişiyi gözaltına aldı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Beylikdüzü %100 Ekolojik Pazar Yenileniyor!

  Beylikdüzü %100 Ekolojik Pazar, Adnan Kahveci mahallesinde, "Kapalı pazar" olarak da bilinen ve halk arasında "Çarşamba pazarı" olarak anılan alana taşınıyor. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Tisk'ten Borusan'ın 'Annemin İşi Benim Geleceğim' Projesine Ödül

  Tisk'ten Borusan'ın "Annemin İşi Benim Geleceğim" Projesine Ödül

  Borusan’ın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirdiği, ulusal ve uluslararası arenada örnek proje olarak gösterilen ’Annemin İşi Benim Geleceğim’ projesi Türkiye İşveren Sendikaları Federasyonu (TİSK) tarafından düzenlenen 2014 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri Yarışması’nda Kapsayıcılık Ödülü’nün sahibi oldu. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Afyonkarahisar Valisi Güner, Bolvadin'i Ziyaret Etti

  Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Bolvadin ilçesinde kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Şenol Açıklaması

  Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Şenol Açıklaması

  "Ali Çetinkaya Ortaokulu ile Zübeyda Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde eğitim öğretim başlamasına rağmen tuvaletler henüz inşaat halinde" (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Alabalık Çiftliğindeki Balık Ölümleri

  Dinar Belediyesi Çevre Mühendisi Şenyurt: "Balık telefinin Dinar ilçesiyle hiçbir ilgisi bulunmuyor" (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Afyonkarahisar'da Çöplük, Daha Fazla "Aydınlatacak"

  Afyonkarahisar'da Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisi'nden daha fazla elektrik üretilmesi için Geri Kazanım ve Kompost Tesisi kurulacak Afyonkarahisar Belediyesi Çevre Hizmetleri Müdürü Durak: "Tesisimizde günlük 30 ton, yıllık ise 10 bin 950 ton ambalaj atığı ayrıştırılması planlanıyor. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Filistinli Doktorlardan Savaşın Özeti

  Filistinli Doktorlardan Savaşın Özeti

  Türkiye’ye getirilen Gazzeli yaralıları tedavi eden Filistinli Dr. Anvar Abogazar, savaşın yıkımını ve korkusunu, “Ailemizle günlük olarak irtibattaydık. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Afyon'da Yağmur Sürprizi

  Afyon'da Yağmur Sürprizi

  Görüntü Dökümü ------------- Yağmurda bina ve saçak altına kaçanlar Şemsiye ile yürüyenler Yağmur altında yürüyenlerden detay (HABER -KAMERA Onur BAYRAM AFYONKARAHİSAR, (DHA) - (Tür: Yurt) (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Filistinli Doktorlardan Savaşın Özeti

  Filistinli Doktorlardan Savaşın Özeti

  Türkiye’ye getirilen Gazzeli yaralıları tedavi eden Filistinli Dr. Anvar Abogazar, savaşın yıkımını ve korkusunu, “Ailemizle günlü olarak irtibattaydık. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Didim Esnaf Odası, Afyonlu Esnafların Acılarına Ortak Oldu

  Didim Esnaf Odası, Afyonlu Esnafların Acılarına Ortak Oldu

  Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Metin Destici, Burdur’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odasına üye 13 kişi ile yaralanan 33 kişinin ailelerinin acılarını paylaştıklarını söyledi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Afyonkarahisar'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Afyonkarahisar'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Afyonkarahisar'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Tır'la Kamyon Çarpıştı: 1 Yaralı

  Tır'la Kamyon Çarpıştı: 1 Yaralı

  Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde, TIR’la kamyonun çarpışması neticesinde 1 kişi yaralandı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Kara Yollarında Durum

  Kara Yollarında Durum

  Kara yollarının asfalt ve yol yapım ile kontrol sistemlerinin yenilenmesi çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  İstanbul'a Şiddetli Yağış Uyarısı

  İstanbul'a Şiddetli Yağış Uyarısı

  AKOM tarafından yapılan açıklamaya göre; İstanbul bugün şiddetli yağışın etkisi altına girecek ve hava sıcaklıkları 5 ila 8 derece birden azalacak. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Meteoroloji'den 3 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji'den 3 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji, bu gece ve yarın Çanakkale, Tekirdağ ve Balıkesir'de kuvvetli yağış beklendiğini açıkladı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Fabrika Atıklarının Denetimsizliği Balıkların Ölümüne Sebep Oldu

  Fabrika Atıklarının Denetimsizliği Balıkların Ölümüne Sebep Oldu

  Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde faaliyet gösteren fabrikanın atıkları, Denizli'nin Çivril ilçesine bağlı Işıklı Gölü'nde toplu balık ölümlerine sebep oldu. (16 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

 • Denizden El Arabası Çıktı

  Denizden El Arabası Çıktı 'Uluslararası Kıyı Temizleme Günü' nedeniyle denizde yapılan temizlik çalışmasında el arabası, demir boru, plastik masa gibi atıklar güçlükle kıyıya çıkarıldı.

 • Küçük Prezervatif Sorun Oldu

  Küçük Prezervatif Sorun Oldu Ugandalı erkekler, piyasadaki prezervatiflerin küçük olmasından şikayet etti.

 • Hazinenin İlk Çıkarılış Anı

  Hazinenin İlk Çıkarılış Anı Discovery Channel'ın hazine komisyonu olan Discovery Treasury, tüm dünyanın ilgisini çekecek görüntüler yayınladı.

[Hata Bildir]
20.09.2014 17:02:07. #1.11#