SON DAKİKA AGD HABERLERİ

Son Dakika Agd Haberleri

 • 22:35Ümmetin Birlik ve Diriliş Günü KudüsÜmmetin Birlik ve Diriliş Günü Kudüs" EtkinliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Resim sergisinden görüntü AGD Genel Başkanı Salih Turhan'ın konuşması İsrail hapishanelerinde 22 yıl kalan Zekeriya Necip'in konuşması İran'ın Ankara Büyükelçisi Muhammed İbrahim Tahiriyan'ın konuşması "Ümmetin Birlik ve Diriliş Günü Kudüs" etkinliği İran'ın Ankara Büyükelçisi Tahiriyan: "Müslümanların içerisinde bulundukları sorunların üstesinden gelmeleri için tek yol dayanışma ve vahdettir" Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Turhan: "Kudüs'e sahip çıkmak, Müslüman ya da değil tüm mazlumlarım dertleriyle dertlenmektir" İran'ın Ankara Büyükelçisi Muhammed İbrahim Tahiriyan, Müslümanların zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Müslümanların içerisinde bulundukları sorunların üstesinden gelmeleri için tek yol dayanışma ve vahdettir.
 • 22:01Ümmetin Birlik ve Diriliş Günü Kudüs" Etkinliğiİran'ın Ankara Büyükelçisi Muhammed İbrahim Tahiriyan, Müslümanların zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Müslümanların içerisinde bulundukları sorunların üstesinden gelmeleri için tek yol dayanışma ve vahdettir.
 • 18:48Anadolu Gençlik Yaz Kursu BaşladıAnadolu Gençlik Yaz Kursu BaşladıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat temsilciliği yaz kursu başladı.
 • 18:07Kudüs'ün İşgaliAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş, kendilerinden Filistin ve Kudüs davasından vazgeçmelerinin istendiğini belirtti.
 • 03:35Dha İstanbul - 'Anadolu Gençlik' Üyelerinden Teravih Sonrası Hükümete İsrail ProtestosuDha İstanbul - 'Anadolu Gençlik' Üyelerinden Teravih Sonrası Hükümete İsrail ProtestosuAnadolu Gençlik Derneği (AGD) üyeleri, teravih namazı sonrası Fatih Camii avlusunda hükümeti protesto etti.
 • 00:53Türkiye-İsrail İlişkileriAnadolu Gençlik Derneği, Türkiye ile İsrail ilişkilerinin normalleşmesini protesto etmek amacıyla basın açıklaması yaptı.
 • 22:10Agd Antalya'dan İsrail ProtestosuAgd Antalya'dan İsrail ProtestosuAnadolu Gençlik Derneği(AGD) Antalya Şubesi, Siyonist Birlik Partisi milletvekili Ksenia Svetlova’nın, İstanbul’a gelecek olmasını protesto etti.
 • 21:49Türkiye-İsrail İlişkileriTürkiye-İsrail İlişkileriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Eylemden detaylar AGD Antalya Şube Başkanı Ahmet Muhammet Pişirici'nin açıklamayı okuması Anadolu Gençlik Derneği Antalya Şubesi üyeleri, Türkiye-İsrail ilişkileriyle ilgili basın açıklaması yaptı.
 • 19:26İsrail'e Tepkiler - Şanlıurfaİsrail'e Tepkiler - ŞanlıurfaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Grubun tekbir getirmesi Grubun basın açıklamasını okuması Kalabalıktan görüntüler Şanlıurfa'da İsrail'e tepki Bir grup, İstanbul'a gelmesi beklenen İsrail Milletvekili Ksenia Sveklova'yı protesto etti Şanlıurfa'da bir grup, bugün İstanbul'a gelmesi beklenen İsrail Milletvekili Ksenia Sveklova'yı protesto etti.
 • 19:16Türkiye-İsrail İlişkileriAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Antalya Şubesi üyeleri, Türkiye-İsrail ilişkileriyle ilgili basın açıklaması yaptı.
 • 16:22Şanlıurfa'da İsrail'e TepkiŞanlıurfa'da bir grup, bugün İstanbul'a gelmesi beklenen İsrail Milletvekili Ksenia Sveklova'yı protesto etti.
 • 15:51İsrail'in Filistin İşgaliAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Elazığ Şube Başkanı Recep Koca, "Bizden Batı Şeria'da ve Gazze'de İsrail namlularının ucunda yaşayan Filistinli kardeşlerimizden vazgeçmemizi istemektedirler.
 • 15:48Türkiye - İsrail İlişkileriAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Konya Şube Başkanı Mehmet Parlak, İsrail - Türkiye ilişkileriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 15:37Aksaray'dan İsrail Milletvekiline ProtestoAksaray'dan İsrail Milletvekiline ProtestoAksaray’da İsrail Siyonist Parti Milletvekili Ksenia Svetlova’nın İstanbul ziyareti protesto edildi.
 • 15:15Agd'li Gençlerden ProtestoAgd'li Gençlerden ProtestoAnadolu Gençlik Derneği(AGD) Malatya Şubesi üyeleri, İsrail Milletvekili’nin İstanbul’a gelmesini protesto etti.
 • 15:14İsrail'in Filistin İşgaliAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Gaziantep Şube Başkanı Özcan Fidan, ramazan ayının Müslümanların bayramı olduğunu ve bu ayı 11 ay beklediklerini ifade etti.
 • 02:24Agd'den İftar ProgramıAgd'den İftar ProgramıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Diyarbakır Şubesi tarafından Bağlar ilçesinde geleneksel iftar programı düzenlendi.
 • 00:07Diyarbakır'da Agd'den İftar ProgramıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Diyarbakır Şubesi tarafından Bağlar ilçesinde geleneksel iftar programı düzenlendi.
 • 12:19Lgbti'den 4 Kuruluş Hakkında Suç DuyurusuLgbti'den 4 Kuruluş Hakkında Suç DuyurusuLGBTİ’li bir grup, “LGBTİ Onur Yürüyüşü” haftası nedeniyle düzenlemek istedikleri yürüyüşü yapmalarına karşı çıkan başta Alperen Ocakları olmak üzere 4 kuruluş hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18:11Afyonkanrahisar Basını İftar Yemeğinde Bir Araya GeldiAfyonkanrahisar Basını İftar Yemeğinde Bir Araya GeldiAfyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği (AGD) tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğine kentte faaliyet gösteren yerel medya mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.
 • 06:03Feshane'de Agd'nin Geleneksel Sahur ProgramıFeshane'de Agd'nin Geleneksel Sahur ProgramıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sahur programından detaylar, Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak'ın konuşması Feshane'de AGD'nin geleneksel sahur programı Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Saadet Partisi olarak bu çarpık düzeni değiştirmek için planımız, programımız, hedefimiz vardır.
 • 05:34Feshane'de Agd'nin Geleneksel Sahur ProgramıSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Saadet Partisi olarak bu çarpık düzeni değiştirmek için planımız, programımız, hedefimiz vardır.
 • 10:49Agd Genel Başkanı Gençlerle İftarda BuluştuAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih Turhan Gaziantepli gençlerle iftarda buluştu.
 • 01:34Agd Genel Başkanı Turhan Gaziantep'te Liseli Gençlerle BuluştuAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih Turhan, Gaziantep'te liseli gençlerle iftarda bir araya geldi.
 • 09:49Anadolu Gençlik Derneği Üyeleri İftarda Bir Araya GeldiAnadolu Gençlik Derneği Malatya Şubesi tarafından iftar programı düzenlendi.
 • 13:39Agd Yaz Kursu DüzenliyorAgd Yaz Kursu DüzenliyorAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat temsilciliği, 20 Haziran-5 Ağustos tarihleri arasında hem dini hemde sosyal-kültürel faaliyetlerin yer aldığı yaz kursu düzenliyor.
 • 08:24Agd'den Fetih Şöleni - KocaeliAgd'den Fetih Şöleni - KocaeliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Stadyumdan katılımcı detayları Kortej geçişleri Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak konuşması Fetih canlandırması - Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Geleceği, ihtiraslı olanlar değil davası olanlar inşa eder. Davasına bağlı, imanlı ve ihlaslı nice gençler sayesinde, aşılmaz denilen surlar aşılmış, yıkılmaz denilen kaleler bir bir fethedilmiştir" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Geleceği, ihtiraslı olanlar değil davası olanlar inşa eder. Davasına bağlı, imanlı ve ihlaslı nice gençler sayesinde, aşılmaz denilen surlar aşılmış, yıkılmaz denilen kaleler bir bir fethedilmiştir.
 • 02:00Agd'den Kocaeli'de "Fetih Şöleni"Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Geleceği, ihtiraslı olanlar değil davası olanlar inşa eder. Davasına bağlı, imanlı ve ihlaslı nice gençler sayesinde, aşılmaz denilen surlar aşılmış, yıkılmaz denilen kaleler bir bir fethedilmiştir.
 • 15:49Çocuğuna Çarpan Otomobili, Dedektif Gibi Arayarak BulduÇocuğuna Çarpan Otomobili, Dedektif Gibi Arayarak BulduNiğde’de Evlerinin önünde oynayan 5 Yaşındaki Şura Rabia Dinç’e yola çıktığı esnada bir otomobil çarptı.
 • 10:45Ayasofya Önünde Binlerce Kişi Sabah Namazı KıldıAnadolu Gençlik Derneği'nin (AGD) düzenlediği etkinlikte binlerce kişi Ayasofya önünde sabah namazı kıldı.
 • 09:08Ayasofya Önünde Fetih NamazıAyasofya Önünde Fetih NamazıI Kerim okudu.
 • 08:20Binlerce Kişi Ayasofya Önünde Binlerce Kişi Ayasofya Önünde "Fetih Namazı" KıldıAnadolu Gençlik Derneği İstanbul'un fethi kutlamaları çerçevesinde Ayasofya'da namaz kıldı. Kalabalık daha sonra Ayasofya'nın namaz ibadetine açılması için dua etti.
 • 08:17Ayasofya Önünde Sabah NamazıAnadolu Gençlik Derneği (AGD)’nin, İstanbul’un fethinin 563. yıldönümü sebebiyle gerçekleştirdiği organizasyon kapsamında binlerce kişi Ayasofya Camisi önünde sabah namazı kıldı.
 • 08:08Ayasofya'da Sabah NamazıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) mensupları, İstanbul'un fethinin 563. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Ayasofya'nın camiye dönüştürülmesi için "Seccadeni al da gel" sloganıyla "Sabah Namazında Ayasofya Camii'nde buluşuyoruz" etkinliği gerçekleştirdi.
 • 07:48Ayasofya'da Sabah NamazıAyasofya'da Sabah NamazıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sabah namazı öncesi Ayasofya meydanından görüntüler AGD İstanbul İl Başkanı Ali Uğur Bulut'un konuşması Sabah namazından görüntüler AGD Genel Başkanı Salih Turhan'ın konuşması Ayasofya'da sabah namazı Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Ayasofya'nın camiye çevrilmesi için "Seccadeni al da gel" sloganıyla "Sabah Namazında Ayasofya Camii'nde buluşuyoruz" etkinliği düzenledi.
 • 21:28İstanbul'un Fethinin 563. Yılı Kutlamalarıİstanbul'un Fethinin 563. Yılı KutlamalarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İstanbul'un fethinin 563. yılı kutlamaları Yürüyüşten görüntüler Mehter takımının görüntüsü Temsili çekilen gemi İstanbul'un fethinin 563. yılı kutlamaları Sivas'ta mehteran takımı eşliğinde temsili geminin çekildiği kortej yürüyüşü gerçekleştirildi Sivas'ta, İstanbul'un fethinin 563. yıl dönümü kutlamaları kapsamında temsili geminin çekildiği kortej yürüyüşü düzenlendi.
 • 20:31İstanbul'un Fethinin 563. Yılı KutlamalarıSivas'ta, İstanbul'un fethinin 563. yıl dönümü kutlamaları kapsamında temsili geminin çekildiği kortej yürüyüşü düzenlendi.
 • 20:10Sivas'ta İstanbul'un Fethi KutlandıSivas'ta İstanbul'un Fethi KutlandıSivas'ta İstanbul'un Fethi kutlandıSİVAS'ta, İstanbul'un Fethi'nin 563'üncü yıl dönümü kutlamaları kapsamında 'Fetih ve Gençlik Yürüyüşü' düzenlendi.
 • 19:37İstanbul'un Fethi, Sivas'ta Kutlandıİstanbul'un Fethi, Sivas'ta KutlandıSivas'ta, İstanbul'un Fethi'nin 563'üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında 'Fetih ve Gençlik Yürüyüşü' düzenlendi.
 • 17:52Kılıç Savaşı ile Programa DavetAnadolu Gençlik Derneği’nin düzenleyeceği İstanbul’un fethi programına vatandaşlar, Yeniçeriler ile Bizans askerlerinin kılıç savaşı canlandırılarak davet edildi.
 • 12:29İstanbul'un Fethi'nin 563. Yıl DönümüAnadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şubesi tarafından İstanbul'un Fethi'nin 563. yıl dönümü kutlamaları kapsamında, 28 Mayıs Cumartesi sabahı Ayasofya Meydanı'nda sabah namazı kılınacağı bildirildi.
 • 10:16Vakıf Şehri Edirne" KonferansıEdirne'de "Vakıf Şehri Edirne" adlı konferans düzenlendi.
 • 19:16İstanbul'un Fethi'nin 563. Yıl DönümüEdirne'de, İstanbul'un Fethi'nin 563. yıl dönümü kutlamaları kapsamında, "İstanbul'un Fethi Edirne'den Başlar" etkinliği düzenlendi.
 • 19:03İstanbul'un Fethi Edirne'den Başlarİstanbul'un Fethi Edirne'den Başlar"Anadolu Gençlik Derneği Edirne Şubesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 11’incisi düzenlenen ‘İstanbul’un Fethi Edirne’de Başlar’ programı gerçekleştirildi.
 • 14:26Stk'lardan İmam Hatipliler Şölenine DavetStk'lardan İmam Hatipliler Şölenine DavetManisa İmam Hatip Okulları Platformu, Şehzadeler Belediyesi ve Yunusemre Belediyesi’nin katkılarıyla 24 Mayıs Salı günü Cumhuriyet Meydanı’nda İmam Hatipliler Şöleni düzenliyor.
 • 15:27Fatsa Agd'den Basın AçıklamasıFatsa Agd'den Basın AçıklamasıOrdu’nun Fatsa Anadolu Gençlik Derneği (AGD) üyeleri Mücahid Mevlana Nizami ile ilgili bir basın açıklaması yaptılar.
 • 21:54Diyarbakır'ın Fethinin 1377. YılıDiyarbakır'ın Fethinin 1377. YılıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Programın yapıldığı salondan detaylar -Kur'an tilaveti -Sinevizyon -Diyarbakır Fethi'ni anlatan kum sanatı gösterisi -Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih Turhan'ın konuşması Diyarbakır'ın fethinin 1377. yılı Anadolu Gençlik Derneği Diyarbakır Şubesi, Diyarbakır'ın fethinin 1377. yıl dönümü dolayısıyla etkinlik düzenledi AGD Genel Başkanı Turhan: "Fethin kelime manasının açmak olduğunu, kalplerin ve gönüllerin İslam'a açılma gayreti olduğunu, insanları yok etmek için değil insanları diriltmek için yapılan bir cihat olduğunu hep beraber görüyoruz.
 • 19:14Diyarbakır'ın Fethinin 1377. YılıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih Turhan, "Birileri sözüm ona İslam'ın fethini batının ortaya koymuş olduğu işgalle karıştırıp, işgalle ifade etmeye çalışıyorlar.
 • 17:19Diyarbakır'ın Fethi KutlandıDiyarbakır'ın Fethi KutlandıDiyarbakır'ın İslam Orduları tarafından fethedilişinin bin 377'nci yıldönümü kentte Anadolu Gençlik Derneğinin düzenlediği bir etkinlikle kutlandı.
 • 16:53Diyarbakır'ın Fethi KutlandıDiyarbakır'ın Fethi KutlandıDiyarbakır'ın İslam Orduları tarafından fethedilişinin bin 377'nci yıldönümü, kentte Anadolu Gençlik Derneği'nin (AGD) düzenlediği etkinlikle kutlandı.