SON DAKİKA AGD HABERLERİ

Son Dakika Agd Haberleri

12:50
Suriyeliler İçin Yardım Kampanyası Anadolu Gençlik Derneği ile Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Suriyeli sığınmacılar için yardım kampanyası başlattı AGD Genel Başkanı Turhan: "Suriyeli mültecilerin, kış koşullarında en azından hayatta kalmalarını kolaylaştıracak acil yardımlara ihtiyacı var"
16:36
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı Gazzeli çocuklara yardım için fotoğraf makinesini sattı Basın İlan Kurumu (BİK) Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, gazetecilik yaptığı dönemde Gazze'deki acıları fotoğrafladığı makinesini ve kullandığı ses kayıt cihazını satarak, yine bu bölgedeki çocuklar için harcanmak üzere bağışladı.
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı
15:32
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı Basın İlan Kurumu (BİK) Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, gazetecilik yaptığı dönemde Gazze'deki acıları fotoğrafladığı makinesini ve kullandığı ses kayıt cihazını satarak, yine bu bölgedeki çocuklar için harcanmak üzere bağışladı.
17:45
Peygamberimize Sevgi, Teröre Lanet" Yürüyüşü" Başkentte, "Peygamberimize sevgi, teröre lanet" yürüyüşü- Başkentte, "Peygamberimize sevgi, teröre lanet" yürüyüşü düzenlendi.
Peygamberimize Sevgi, Teröre Lanet' Yürüyüşü'
15:10
Hz. Muhammede Sevgi Yürüyüşü Saadet Partisi (SP) ve Anadolu Gençlik Derneği, “Hz. Muhammed’e sevgi yürüyüşü” düzenledi.
15:06
Başkent'te 'Peygamberimize Sevgi, Teröre Lanet' Yürüyüşü Yapıldı Ankara Hacı Bayram Camii önünden öğle namazı sonrası başlayıp Ulus Meydanı'na kadar süren 'Peygamberimize (sav) Sevgi, Teröre Lanet' adlı bir yürüyüş gerçekleştirildi.
Başkent'te 'Peygamberimize Sevgi, Teröre Lanet' Yürüyüşü Yapıldı
14:56
Başkentte, "Peygamberimize Sevgi, Teröre Lanet" Yürüyüşü Başkentte, "Peygamberimize sevgi, teröre lanet" yürüyüşü düzenlendi.
10:25
Agd'den Tpao Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün'e Ziyaret Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adıyaman Şube Başkanı Bedrettin Beyazkaya ile İl Sekreteri Nevzat Gülegen, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün’ü makamında ziyaret ederek, AGD’nin ülke ve il genelinde yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Agd'den Tpao Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün'e Ziyaret
15:45
Denizli Agd'den Suriyelilere Yardım Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesi Dış İlişkiler Komisyonu, Denizli’ye yerleşen Suriyeli mültecilere yakacak, battaniye, ev eşyası ve kıyafet yardımında bulundu.
Denizli Agd'den Suriyelilere Yardım
20:09
Peygamberimize Sevgi Yürüyüşünde" Alkollü Bir Kişi Gözaltına Alındı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından düzenlenen “Peygamberimize Sevgi Yürüyüşünde”, gruba rahatsızlık veren alkollü bir kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Peygamberimize Sevgi Yürüyüşünde' Alkollü Bir Kişi Gözaltına Alındı
18:21
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi protestosu SİVAS'ta faaliyet gösteren çok sayıda sivil toplum kuruluşu, Fransa'da 12 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırının ardından İslam'a yapılan saldırılara tepki göstererek, Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerini yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi'nin nüshasını yaktı.
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu
14:50
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu Sivas'ta çok sayıda STK, İslam'a yapılan saldırılara tepki göstererek, Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerini yayınlayan Cumhuriyet Gazetesinin nüshasını yaktı.
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu
11:15
Siyaset ve Strateji Konuşmaları Mardin merkezli düşünce kuruluşu USTAD tarafından düzenlenen ’Siyaset ve Strateji Konuşmaları’ devam ediyor.
Siyaset ve Strateji Konuşmaları
18:34
Anadolu Gençlik Derneği: Hiçbir Terör Olayını Tasvip Etmiyoruz Denizli Delikliçınar’da toplanan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesi üyeleri, bir kısım medya kuruluşunun Charlie Hebdo dergisine yönelik saldırılarını basın özgürlüğü adı altında eleştirirken, olayı din düşmanlığına getirmelerini protesto etti.
Anadolu Gençlik Derneği: Hiçbir Terör Olayını Tasvip Etmiyoruz
18:14
Denizli'de "Charlie Hebdo" Protestosu Denizli'de bir grup, Charlie Hebdo dergisinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
17:41
Peygamber Efendimize Hakarete Hoşgörüye Trabzon'dan Ortak Tepki Trabzon’da 26 kurum ve kuruluşun imzasıyla birlikte yayınlanan ortak açıklamada Cumhuriyet ve Zaman Gazeteleri kınandı.
17:55
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Kahramanmaraş'ta, Cuma namazı sonrası toplanan AGD üyeleri, Hz. Muhammed'in karikatürünü yayınlayan dergiye tepki gösterdi Hukukçular Derneği Şanlıurfa Temsilciliği, Charlie Hebdo karikatürlerini yayınlayan Cumhuriyet gazetesinin sorumlu yazı işleri müdürü ile 2 yazarı hakkında suç duyurusunda bulundu.
17:25
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Bursa ve Kütahya'da AGD üyeleri, Paris'teki Charlie Hebdo dergisine terör saldırısı bahanesiyle bazı karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
16:46
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Sakarya ve Düzce'de sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar, Paris'teki Charlie Hebdo dergisine terör saldırısı bahanesiyle bazı karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
16:45
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi üyeleri, Paris'te Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırısı bahane edilerek bazı karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
16:42
Terörü Bitirecek Süreç Paris'te Değil, İstanbul'da Yürümekten Geçer Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Bursa Şube Sekreterya Başkanı Furkan Kalabalık, "Terörü bitirecek sürecin, Amerika, AB ve İsrail ile kol kola Paris’te yürümekten değil, D8 ülkelerinin ve dünyanın tüm mazlum ülkelerinin liderleri ile aynı safta, emperyalizme karşı İstanbul’da yürümekten geçtiğine inanıyoruz.
Terörü Bitirecek Süreç Paris'te Değil, İstanbul'da Yürümekten Geçer
14:55
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Kütahya'da, Anadolu Gençlik Derneği üyeleri, Paris'te Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırısı bahane edilerek bazı karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki
09:10
Başarılı Öğrencilere Ödül Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Batman Anadolu Lisesinin başarılı öğrencilerini konuk etti.
Başarılı Öğrencilere Ödül
22:31
Cumhuriyet Gazetesine Yürümek İsteyen Gruba Polis Engeli Cumhuriyet gazetesine yürümek isteyen 30 kişilik grup polis engeliyle karşılaştı.
Cumhuriyet Gazetesine Yürümek İsteyen Gruba Polis Engeli
22:09
Cumhuriyet Gazetesine Yürümek İsteyen Gruba Polis Engeli Cumhuriyet Gazetesine yürümek isteyen 30 kişilik grup polis engeliyle karşılaştı.
00:07
"Basın Bir Noktada 5. Kuvvet Olarak Telakki Ediliyor" Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da yaptığı konuşmada, "Basın bir noktada 5. kuvvet olarak telakki ediliyor." dedi.
'Basın Bir Noktada 5. Kuvvet Olarak Telakki Ediliyor'
23:50
Veysel Eroğlu: 'Gazeteci Tarafsız Olmalı' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gazetecilere doğru ve tarafsız olmaları gerektiği konusunda çağrıda bulunarak, 'Gazeteci kesinlikle tarafsız olması lazım ve neticede peşin hükümle hareket etmemesi lazım' dedi.
Veysel Eroğlu: 'Gazeteci Tarafsız Olmalı'
22:29
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması "Basın bir noktada 5. kuvvet olarak telakki ediliyor.
22:24
Bakan Eroğlu: Gazetecinin Kesinlikle Tarafsız Olması Lazım Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gazetecilere doğru ve tarafsız olmaları gerektiği konusunda çağrıda bulundu.
Bakan Eroğlu: Gazetecinin Kesinlikle Tarafsız Olması Lazım
20:19
Agc Başkanı Deniz: Günümüzü 23 Nisan Gibi Kutlamak İstiyoruz Aydın’da görev yapan ulusal ve yerel medya kuruluşu temsilcileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Agc Başkanı Deniz: Günümüzü 23 Nisan Gibi Kutlamak İstiyoruz
16:41
Kanaat Önderleri ve Stk Temsilcileri Diyarbakır'da Toplandı İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) öncülüğünde, Diyarbakır’da bir araya gelen Doğu ve Güneydoğu'nun kanaat önderleri ile sivil toplum kuruluşları, çözüm sürecine destek verirken PKK’yı eleştirdi.
Kanaat Önderleri ve Stk Temsilcileri Diyarbakır'da Toplandı
13:47
Afyonkarahisar'da "10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü" Etkinlikleri AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı tarafından, “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısı ile kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarına kahvaltı verildi.
16:07
Siyer-i Nebi Yarışmasında Pazarlar Anadolu Lisesinin Büyük Başarısı Türkiye genelinde tüm lise ve dengi okullar arasında yapılan Siyer-i Nebi Yarışmasında Pazarlar Anadolu Lisesi büyük başarı gösterdi.
Siyer-i Nebi Yarışmasında Pazarlar Anadolu Lisesinin Büyük Başarısı
14:02
Bakan Müezzinoğlu: Erkekler İçin de En Büyük Kariyer Babalıktır Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, anneliğin bir kadın için en büyük kariyer olduğunu belirttiği sözlerinin arkasında durarak, bu kez de babalığın bir erkek için en büyük kariyer olduğunu söyledi.
Bakan Müezzinoğlu: Erkekler İçin de En Büyük Kariyer Babalıktır
16:41
Mekke'nin Fethinin 1384. Yıl Dönümü AGD Diyarbakır Şubesi'nce, Mekke'nin fethinin 1384'üncü yıl dönümü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
13:42
Denizli'de Mekke'nin Fethinin Bin 384. Yıldönümü Kutlandı? Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesi, Mekke'nin fethinin bin 384. yıldönümünü kutladı.
Denizli'de Mekke'nin Fethinin Bin 384. Yıldönümü Kutlandı?
12:43
Mekke'nin Fethi' Programı Düzenlendi Anadolu Gençlik Derneği Bartın Şubesi tarafından ’Mekke’nin Fethi’ programını gerçekleştirildi.
Mekke'nin Fethi' Programı Düzenlendi
21:20
Diyarbakır AGD 'den Mekke'nin Fethi Programı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Diyarbakır Şubesi'nin Mekke'nin fethinin 1384'üncü yıl dönümünde düzenlediği program duygulu anlar yaşattı.
Diyarbakır AGD 'den Mekke'nin Fethi Programı
16:24
Mekke'nin Fethi Dualarla Kutlandı Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde Mekke’nin fethinin bin 384’ü yıl dönümü coşkuyla kutlandı.
Mekke'nin Fethi Dualarla Kutlandı
13:18
Kütahya'da Mekke'nin Fethi Kutlaması Anadolu Gençlik Derneği Kütahya Şube Başkanlığı tarafından Mekke’nin Fethi’nin bin 384’ncü yıldönümü nedeniyle program düzenlendi.
Kütahya'da Mekke'nin Fethi Kutlaması
12:52
Hisarcık'ta Mekke'nin Fethi Kutlaması Anadolu Gençlik Derneği Hisarcık temsilciliği tarafından Mekke’nin Fethi’nin bin 383’inci yıldönümü nedeniyle program düzenlendi.
Hisarcık'ta Mekke'nin Fethi Kutlaması
12:43
Agd'liler Mekke'nin Fethini Kutladı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat Temsilciliği tarafından Mekke fethinin 1384. yılı kutlandı.
Agd'liler Mekke'nin Fethini Kutladı
11:54
Mekke'nin Fethinin 1384. Yılı Karapınar ilçesinde Mekkenin fethinin 1384. yılı kutlandı.
10:49
Mekke'nin Fethinin 1384. Yılı Kutlandı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Havza Temsilciliğince Mekke'nin fethinin 1384. yıl dönümü dolayısıyla program düzenlendi.
02:50
Konya'da Mekke'nin Fethine Yoğun İlgi Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Konya Şubesi, Mekke'nin fethinin 1384'üncü yıldönümü dolayısıyla program düzenledi.
Konya'da Mekke'nin Fethine Yoğun İlgi
02:43
Mekke'nin Fethi Samsun'da Kutlandı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Samsun Şubesi tarafından Mekke’nin fethinin hicri 1436. yıldönümü özel bir programla kutlandı.
Mekke'nin Fethi Samsun'da Kutlandı
02:15
Konya'da Yeni Yıl, Dua ve Eğlenceyle Kutlandı Konya'da binlerce kişi 2014'e veda edip, yeni yılı coşkuyla kutlarken, aynı saatlerde Anadolu Gençlik Derneği tarafından Mekke'nin Fethi ve Gençlik Gecesi düzenlendi.
Konya'da Yeni Yıl, Dua ve Eğlenceyle Kutlandı
02:02
Başkent'te Mekke'nin Fethinin 1384. Yılı Kutlandı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Çubuk Şubesince Mekke’nin fethinin 1384. yılı kutlandı.
Başkent'te Mekke'nin Fethinin 1384. Yılı Kutlandı
01:30
Konya'da Yeni Yıl, Dua ve Eğlenceyle Kutlandı Konya'da binlerce kişi 2014'e veda edip, yeni yılı coşkuyla kutlarken, aynı saatlerde Anadolu Gençlik Derneği tarafından Mekke'nin Fethi ve Gençlik Gecesi düzenlendi.
Konya'da Yeni Yıl, Dua ve Eğlenceyle Kutlandı
00:31
Agd'den Yılbaşı Kutlamasına Alternatif "Mekke'nin Fethi" Programı AFYONKARAHİSAR (İHA) – Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Afyonkarahisar Şubesi ve Mehmet Akif Ersoy Düşünce Topluluğu tarafından “Savaş Değil, Barışla Gönüllere Açılan Kapı: Mekke’nin Fethinin 1384. Yılı” konferansı düzenlendi.
Agd'den Yılbaşı Kutlamasına Alternatif 'Mekke'nin Fethi' Programı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:07:16. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AGD HABERLERİ
[Hata Bildir]