SON DAKİKA AĞLASUN HABERLERİ

Son Dakika Ağlasun Haberleri

 • 13:14Antalya ve Burdur'da Planlı Elektrik KesintileriAntalya ve Burdur’da AKEDAŞ tarafından 1 Aralık Salı günü geçerli olacak planlı elektrik kesintilerinin yaşanacağı bildirildi.
 • 13:49Burdur'un 2016 Yılı Bütçesi 53 Milyon TlBurdur'un 2016 Yılı Bütçesi 53 Milyon TlBurdur İl Genel Meclisi, 53 Milyon TL’lik ayrılan en yüksek bütçeyi oybirliği ile kabul etti.
 • 11:46İlanla Eş Arayan Kişiyi Dolandıran Kardeşlere 5'er Yıl Hapisİlanla Eş Arayan Kişiyi Dolandıran Kardeşlere 5'er Yıl HapisIsparta'nın Yalvaç İlçesi'nde gazetelere 'İkinci baharımı yaşamak istiyorum' ilanı vererek eş arayan 80 yaşındaki Hüseyin Çoban'ı dolandırdıkları öne sürülen 2 kardeş, 5'er yıl hapse mahkum edildi.
 • 16:48Burdur ilçeleri 1 Kasım seçim sonuçları, 2015 Burdur geneli Burdur ilçeleri 1 Kasım seçim sonuçları, 2015 Burdur geneliAğlasun, Altınyayla,Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni,Yeşilova 2015 seçim sonuçları (ilçe ilçe oy dağılımı) seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Burdur oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 09:14Bakan Gürcan, Ağlamamak İçin Kendini Zor TuttuBakan Gürcan, Ağlamamak İçin Kendini Zor TuttuBurdur’a bağlı Ağlasun ilçesinde yaptığı konuşmada, Dağlıca’daki şehitlere rahmet ve ailelerine başsağlığı dileyen Bakan Gürcan, ağlamamak için kendini zor tuttu.
 • 17:31Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Gürcan AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, "Şunu herkes bilmelidir ki Türkiye'nin çağdaş medeniyet seviyesinin ötelerine doğru uzanan yolculuğunu hiçbir düşmanca gayret kesintiye uğratamayacak, milletimizi hiçbir hain plan yolundan döndüremeyecektir" dedi.
 • 09:01Gündem/ 17 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- KKTC Su Temin Projesi açılışları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, KKTC Su Temin Projesi Alaköprü Barajı ve KKTC Su Temin Projesi Geçitköy Barajı'nın açılış törenlerine katılacak.
 • 00:04Gündem Özeti/ 17 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC Su Temin Projesi Alaköprü Barajı ve KKTC Su Temin Projesi Geçitköy Barajı'nın açılış törenlerine katılacak.
 • 10:39Toroslar'ın Gizli Tarihi: SagalassosBurdur'un Ağlasun ilçesinde, Toroslar'daki Sagalassos Antik Kenti, milattan önce 333 yılına dayanan geçmişiyle ziyaretçilerini tarihte yolculuğa çıkarıyor.
 • 16:09Batı Akdeniz'de Kuvvetli Yağış UyarısıBatı Akdeniz’de yarından (22 Eylül) itibaren iki gün kuvvetli yağış bekleniyor.
 • 15:23Meteoroloji Antalya ve 3 İl İçin UyardıMeteoroloji, Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur için kuvvetli yağış ve kıyı kesimi için fırtına uyarısında bulundu.
 • 09:34Burdur'un Üç İlçesi'nde Elektrik KesintisiTEİAŞ tarafından yapılacak bakım çalışması nedeniyle 20 Eylül Pazar günü Burdur’un Bucak, Ağlasun ve Çeltikçi ilçelerinde 10 saat elektrik kesintisi yaşanacak.
 • 09:23Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde, yol yapım ve üst yapı çalışmaları ile Salcano Kapadokya Bisiklet Festivali nedeniyle ulaşım sağlanamayacak.
 • 14:41Isparta Orman Bölge Müdürü, Burdurda İncelemelerde BulunduIsparta Orman Bölge Müdürü, Burdurda İncelemelerde BulunduIsparta Orman Bölge Müdürü İsmail Tüfekçi, Burdur Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 13:30Uzak Doğulu Turistler Side'de Kültür, Isparta'da Eko Turuna ÇıkıyorUzak Doğulu Turistler Side'de Kültür, Isparta'da Eko Turuna ÇıkıyorDünyaca ünlü Antalya Side Antik kent'inde kültür ve arkeolojik varlıkları tanıma turuna çıkan Güney Kore, Çin ve Tayvanlı turistler Burdur ve Isparta illerinde eko turizmi kapsamında Göller Bölgesi'nin tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde tanıyor.
 • 11:02BTB'den Üyelerine Tahıl Analiz HizmetiBTB'den Üyelerine Tahıl Analiz HizmetiBurdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar, seçim döneminde söz verdiği projelerden birini daha hayata geçirdi.
 • 11:46Belçikalı Profesörün Sagalassos AşkıBelçikalı Profesörün Sagalassos AşkıBelçikalı Profesor Poblome, 25 yıldır Burdur'un Ağlasun ilçesinde bulunan Sagalassos Antik Kenti'ndeki kazı çalışmalarına katılıyor.
 • 11:08Belçikalı Profesörün Sagalassos TutkusuBelçikalı profesör Jeroen Poblome, 25 yıldır Burdur'un Ağlasun ilçesindeki Sagalassos Antik Kenti'nde yürütülen kazı çalışmalarında görev alıyor.
 • 10:36Tkdk, 13'üncü Çağrı Döneminde 76 Projeyi Kabul EttiTarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Burdur İl Koordinatörlüğünün, 13'üncü çağrı döneminde ikinci grupta yer alan 76 projeyi kabul ettiği bildirildi.
 • 18:17Ancient Cold Storage Depot Found İn SagalassosAncient Cold Storage Depot Found İn SagalassosA structure that is believed to have been used as an ancient cold storage depot has been unearthed in the ancient city of Sagalassos in the southern province of Burdur's Ağlasun district. "A big two-story building was found in the upper agora. We think that it was used as a cold storage depot in the Hellenistic era," said Professor Jeroen Poblome of Belgian Leuven Catholic University, who is heading the excavations at the site.
 • 15:26Burdur Sagalassos'ta 2 Bin Yıllık Soğuk Hava Deposu BulunduBurdur Sagalassos'ta 2 Bin Yıllık Soğuk Hava Deposu BulunduBurdur'un Ağlasun İlçesi'ndeki Sagalassos Antik Kenti'nde 2 bin yıl önce yapıldığı ve soğuk hava deposu olarak kullanıldığı tahmin edilen bir yapı bulundu.
 • 14:41Sagalassos'ta 2 Bin Yıllık Soğuk Hava Deposu BulunduSagalassos'ta 2 Bin Yıllık Soğuk Hava Deposu BulunduBurdur'un Ağlasun İlçesi'ndeki Sagalassos Antik Kenti'nde 2 bin yıl önce yapıldığı ve soğuk hava deposu olarak kullanıldığı tahmin edilen bir yapı bulundu.
 • 19:09Yeşil Yol'u İstemeyen Köylüler Rize Valisi'ne TepkiliYeşil Yol'u İstemeyen Köylüler Rize Valisi'ne TepkiliDünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) tarafından koruma altına alınması gereken bölgeler arasından gösterilen Fırtına Vadisi'ndeki Yukarı Kavrun yaylasından geçirilmek istenen Yeşil Yol projesine tepkiler artarak sürüyor.
 • 15:37Rize'de Yeşil Yol Öfkesi Bitmek BilmiyorRize'de Yeşil Yol Öfkesi Bitmek BilmiyorKaradeniz Bölgesi'nde 8 ilin yaylalarını birbirine bağlayacak olan 2 bin 600 metre uzunluğundaki Yeşil Yol projesi, Vali ile köylüleri birbirine düşürdü.
 • 15:16Rize'de Yeşil Yol Öfkesi Devam EdiyorRize'de Yeşil Yol Öfkesi Devam EdiyorRize'de Yeşil Yol öfkesi devam ediyor Yaylada kısa süreli arbede yaşandı KARADENİZ Bölgesi'nde 8 ilin yaylalarını birbirine bağlayacak olan 2 bin 600 metre uzunluğundaki Yeşil Yol projesi için Rize Valisi Ersin Yazıcı'nın muhtarlarla yaptığı toplantı sonrasında, 'Kimse ahkam kesmesin.
 • 16:22Bucak'ta 40 Dekar Alanda 16 Bin Yabani Zeytin Ağacı AşılandıBucak'ta 40 Dekar Alanda 16 Bin Yabani Zeytin Ağacı AşılandıBurdur’un Bucak ilçesinde yabani zeytinlere kaliteli verim sağlanması için zeytin aşısı yapıldı.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 14:58Aranan Şüpheli, İnfaz Koruma Memurunun Evinde YakalandıAranan Şüpheli, İnfaz Koruma Memurunun Evinde YakalandıAntalya'da çocuğa cinsel istismar ve hırsızlık suçlarından aranan şüpheli, Burdur'un Bucak İlçesi'nde bir infaz koruma memurunun evinde yakalandı.
 • 13:18Şüpheli Şahıs Gardiyanın Evinde BulunduŞüpheli Şahıs Gardiyanın Evinde BulunduAntalya’da, hırsızlık ve cinsel istismar suçundan aranan bir zanlı, gardiyanın evinde yakalandı.
 • 16:32Burdur 7 Haziran genel seçim, 2015 Burdur seçim sonuçlarıBurdur 7 Haziran genel seçim, 2015 Burdur seçim sonuçları7 Haziran Burdur seçim sonuçları haberler.com adresinde. 2015 Burdur ili ve ilçeleri genel seçim sonuçları. Hangi parti ne kadar oy aldı, TBMM'ye kaç vekil gönderdi? Bölge bölge oy dağılımı ile Burdur ili seçim sonuçları..
 • 19:14Burdur'da Kaçak Silah OperasyonuBurdur'da Kaçak Silah OperasyonuBurdur İl Jandarma Komutanlığı tarafından silah kaçakçılığı yaptığı öne sürülen 23 kişi gözaltına alındı.
 • 18:49Silah ve Mühimmat Kaçakçılığı OperasyonuBurdur ve Isparta'da jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda, silah ve mühimmat kaçakçılığı yaptığı iddia edilen 24 kişi gözaltına alındı.
 • 17:45Burdur'da Silah ve Mühimmat Operasyonunda 24 GözaltıBurdur'da Silah ve Mühimmat Operasyonunda 24 GözaltıBurdur İl Jandarma Komutanlığı tarafından il genelinde düzenlenen silah ve mühimmat kaçakçılığı operasyonu kapsamında 24 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda mühimmat ve silah ele geçirildi.
 • 23:11Lütfi Elvan, Çağrı Merkezinde Gelen Çağrıyı CevapladıLütfi Elvan, Çağrı Merkezinde Gelen Çağrıyı CevapladıIsparta Girişimci Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından düzenlenen "Yılın iş adamları" ödül töreni-Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması- Elvan'nın Türk Telekom Isparta Çağrı Merkezi açılışında yaptığı konuşması - Kurdale kesimi- Elvan'ın çağrı merkezinde gelen çağrıyı cevapladı Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: -"Türkiye'ye giren yabancı sermaye bugün 10 milyar doların üzerinde.
 • 13:56Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye'ye giren yabancı sermayenin bugün 10 milyar doların üzerinde olduğunu belirterek, "Güven var ki o sermaye giriyor.
 • 17:03Reyyan Derneği'nden Fakir Öğrenciler Yararına KermesReyyan Derneği'nden Fakir Öğrenciler Yararına KermesBurdur’da faaliyet gösteren bayan derneklerinden Reyyan Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde görevli gönüllü hanımlar, ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına İstasyon Park'ta kermes düzenledi.
 • 18:01Kayısı, Fındık Gibi Ürünler Bu Yıl da Dondan Zarar Gördü"Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yüksek kesimlerdeki kayısı, fındık gibi ürünlerin bu yıl da yaşanan don olaylarından zarar gördüğü uyarısında bulundu.
 • 14:46Burdur'da Arazöz Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 2 YaralıAğlasun'daki trafik kazasında 1 orman işçisi öldü, 2 işçi yaralandı.
 • 14:07Arazöz Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 2 YaralıArazöz Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 2 YaralıBurdur'un Ağlasun İlçesi'nde Orman İşletme Şefliği'ne ait arazözün uçuruma yuvarlandığı kazada, 1 işçi yaşamını yitirirken, 2 kişi de yaralandı.
 • 10:20Baka Toplantısı Ağlasun'da YapıldıBaka Toplantısı Ağlasun'da YapıldıBatı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) Mart ayı Toplantısı Burdur’un Ağlasun ilçesinde yapıldı.
 • 18:50Burdur - Aralıksız Yağmur Burdur'da Sele Neden OlduBurdur - Aralıksız Yağmur Burdur'da Sele Neden OlduAralıksız yağmur Burdur'da sele neden oldu Mesut MADAN- Sadun KILIÇ/KARAMANLI, AĞLASUN (Burdur), (DHA) - BURDUR'un Karamanlı İlçesi'nde aralıksız süren yağmur sele neden oldu, sulara kapılan 100 koyun telef olurken, mahsur kalan 2 kişi Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından kurtarıldı.
 • 18:25Burdur Tanıtım Günleriİstanbul Feshane Uluslararası Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Burdur Tanıtım Günleri, renkli görüntüler oluşturdu.
 • 11:09Batı Akdeniz'e Deprem UyarısıBatı Akdeniz'e Deprem UyarısıSDÜ, Deprem ve Jeoteknik Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Mehmet Zakir Kanbur, 100 yıldır enerji biriktiren Burdur fayında deprem beklediklerini söyledi.
 • 10:25Batı Akdeniz'e Deprem UyarısıBatı Akdeniz'e Deprem UyarısıSüleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), Deprem ve Jeoteknik Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Mehmet Zakir Kanbur, 100 yıldır enerji biriktiren Burdur fayında 1914'te olduğu gibi büyük bir deprem beklediklerini açıkladı.
 • 12:24Yaban Domuzu Saldıran Çobanı Köpeği KurtardıYaban Domuzu Saldıran Çobanı Köpeği KurtardıBurdur'un Ağlasun İlçesi'nde çobanlık yapan 28 yaşındaki Mehmet Savaş, hayvanlarını otlattığı sırada yaban domuzunun saldırısına uğradı.
 • 13:03Burdur'da Okullara Kar TatiliBurdur'da Okullara Kar TatiliBurdur’da etkili olan kar yağışı nedeniyle eğitime çarşamba günü için 1 gün süreyle ara verildi.
 • 08:22Karayollarında DurumKarayollarında DurumKarayollarının yol yapım ve altyapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 08:35Karayollarında DurumKarayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 17:04Burdur'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 YaralıBucak ilçesindeki kazada bir imam, köy muhtarı, muhtarın eşi ve doktor olan 2 kızı ile aynı araçta bulunan Ağlasun Devlet Hastanesi Başhekimi yaralandı.
 • 23:06Eğitime Kar EngeliBurdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle bazı ilçelerde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.