SON DAKİKA AGRI ILI HABERLERİ

Son Dakika Agrı Ilı Haberleri

21:38
Mtso Ekonominin Yıldızları Ödül Töreni TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Çözüm sürecinin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne bir huzur getirmesiyle beraber ekonomideki rakamlar hep yukarıya doğru hareket etmiştir"
20:31
Trabzonspor - Kayseri Erciyesspor Maçından Notlar Bordo-mavili takım, milli, sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle 8 eksikle karşılaşmaya çıktı.
Trabzonspor - Kayseri Erciyesspor Maçından Notlar
20:29
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Muş Borcuna Sadık İl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Muş’un protestolu senet, kredi ve şirketleşmeyle ilgili verilerini açıklayarak borcuna en sadık ilin Muş olduğunu söylediTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilk defa düzenlediği ‘Ekonominin Yıldızları Ödül Töreni’ne katıldı.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Muş Borcuna Sadık İl
20:16
Trabzonspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Maçından Notlar Bordo mavili takım, milli, sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle 8 eksikle karşılaşmaya çıktı.
20:09
Kışanak: Sigarayla Tanışma Yaşı 12'ye İndi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, "Araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 20'si 12 yaşında sigara ile tanıştığını söylüyor" dedi.
Kışanak: Sigarayla Tanışma Yaşı 12'ye İndi
20:03
Diyarbakır'da "Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması" Konferansı Diyarbakır'da "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansı- Diyarbakır'da yapılan "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansta değerlendirildi- Diyarbakır Vali Yardımcısı Bircan: "Son 5 yıl içinde yapılan operasyonlarda 77 milyon 987 bin kök kenevir, 290 ton 248 kilogram esrar, 53 kilogram eroin, bin 105 gram kokain ve 80 bin uyuşturucu hap ele geçirildi"- Araştırmada, ankete katılanların yüzde 29,7'sinin uyuşturucu maddeyi arkadaş etkisi ile denediği ortaya çıktı Diyarbakır'da
Diyarbakır'da 'Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması' Konferansı
19:58
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Muş'ta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (MTSO) tarafından düzenlenen ‘Ekonominin Yıldızları’ ödül törenine katılmak üzere Muş’a geldi.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Muş'ta
19:37
Diyarbakır'da "Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması" Konferansı Diyarbakır'da yapılan "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansta değerlendirildi Diyarbakır Vali Yardımcısı Bircan: "Son 5 yıl içinde yapılan operasyonlarda 77 milyon 987 bin kök kenevir, 290 ton 248 kilogram esrar, 53 kilogram eroin, bin 105 gram kokain ve 80 bin uyuşturucu hap ele geçirildi" Araştırmada, ankete katılanların yüzde 29,7'sinin uyuşturucu maddeyi arkadaş etkisi ile denediği ortaya çıktı.
18:43
Kışanak: 12 Yaşında Sigara ile Tanışmak Ciddi Bir Tehlikedir Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, evlerde sigara kullanımını eleştirirken, "Araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 20’si 12 yaşında sigara ile tanıştığını söylüyor.
Kışanak: 12 Yaşında Sigara ile Tanışmak Ciddi Bir Tehlikedir
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
18:15
Hatalı Tıbbi Malzeme Faturalandırılması Hk. T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Adres: Ziyabey Caddesi No:6 PK:06510 Balgat/ANKARA Ayrıntılı bilgi için irtibat: Ecz. P.AKBAY Şb.Md.G.Y. Tel:0312 207 78 03 Faks:0312 207 87 79 e-posta: o-pakbay@sgk.gov.tr Elektronik ağ: www.sgk.gov.tr 1/2 30/01/2015 DUYURU HATALI TIBBİ MALZEME FATURALANDIRILMASI HK SUT eki EK-3 tıbbi malzeme listelerinde SUT kodu ve alan tanımı ile birlikte bulunan ve yatarak tedavilerde kullanılan bir kısım tıbbi malzemelerle
17:54
Iğdır'da "Öcalan'a Özgürlük" Mitingi Iğdır’da, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) ile Halkların Demokratik Partisi (HDP) tarafından “Özgür Önderlikle Demokratik Öz Yönetime Doğru Yürüyoruz” adı altında bir miting düzenlendi.
Iğdır'da 'Öcalan'a Özgürlük' Mitingi
17:17
Hdp'li Aydoğan: Kürt Sorununu Çözmeyen Devlet, Uyuşturucu Kullanımının Artmasını Destekledi Hdp Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, Kürt sorununu çözemeyen devletin bu soruna ilgi duyan gençlerin uyuşturucu bağımlılığını görmezden geldiğini, uyuşturucu kullanımının artmasını desteklediğini iddia etti.
Hdp'li Aydoğan: Kürt Sorununu Çözmeyen Devlet, Uyuşturucu Kullanımının Artmasını Destekledi
16:15
Başkanlar Bir Araya Geldi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in katılımıyla her ay düzenli olarak gerçekleşen Belediye Başkanları Toplantısı bu ay Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ev sahipliğinde gerçekleşti.
15:03
Miniklerde Beslenme Alışkanlıkları Diş Sağlığını Etkiliyor! Çocukların süt dişleri, şekerli gıdaları daha fazla tüketmeleri, diş bakımından yetişkinler kadar dikkatli olmamaları nedeniyle daha çabuk çürüyor.
Miniklerde Beslenme Alışkanlıkları Diş Sağlığını Etkiliyor!
14:51
Manisalı Öğrenciler Üzüme Doyacak Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Okullara kuru üzüm’ projesinin protokolü, Manisa valiliğinde, paydaş kurumların katılımıyla gerçekleşti.
Manisalı Öğrenciler Üzüme Doyacak
14:14
Rekabet Kurulu Kararları Rekabet Kurulu, CarrefourSa'nın, Adana'da sahip olduğu üç gayrimenkulü, Adanabir Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme AŞ'ye devretmesi işleminin kapsamda olmadığına karar verdi.
14:02
Erzurum'da Kilometrekareye 30 Kişi Düşüyor TÜİK Erzurum Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan nüfus dağılımı araştırmasına göre Erzurum'da kilometrekareye 30 kişi düşüyor.
Erzurum'da Kilometrekareye 30 Kişi Düşüyor
14:01
Düzce Katı Atık Birliği Bir Araya Geldi Düzce İli Katı Atık Birliği, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in katılımıyla bir araya geldi.
Düzce Katı Atık Birliği Bir Araya Geldi
13:49
Türkiye'nin 2014 Yılı Dış Ticaret İstatistikleri Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı işbirliğiyle oluşturulan geçici dış ticaret verilerine göre ihracat 2014 yılı Aralık ayında, 2013 yılının aynı ayına göre yüzde 1,2 artarak 13 milyar 328 milyon dolar, ithalat ise yüzde 5,6 azalarak 21 milyar 834 milyon dolar olarak gerçekleştiği bildirildi.
13:41
Türkiye'de Tedavi Edilemeyen Sibel, İsveç'e Sevk Edildi, Sgk Kararı Bekleniyor Adana'da lenf kanseri nedeniyle nefes borusunun 5 santimetrelik kısmı alınan ve Türkiye'de tedavisi yapılamayan 25 yaşındaki Sibel Gökdam'a, İsveç'in başkenti Stockholm'deki hastanede tedavi olabilmesi için rapor verildi.
Türkiye'de Tedavi Edilemeyen Sibel, İsveç'e Sevk Edildi, Sgk Kararı Bekleniyor
13:19
Hamur'da Servis Şoförlerine Eğitim Hamur ilçesinde servis şoförlerine eğitim verildi.
13:16
Elektrik Kesintisine Tepki Gösteren Esnaf, Müdürün Makamını İşgal Etti Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde elektrik kesintilerine tepki gösteren bir grup esnaf, Aras Elektrik Dağıtım Şirketi'ne giderek müdürün makamını işgal etti.
Elektrik Kesintisine Tepki Gösteren Esnaf, Müdürün Makamını İşgal Etti
12:53
Kosovo: Jednodnevni Štrajk Prosvetara İ Zdravstvenih Radnika Zaposleni u zdravstvu i obrazovanju na Kosovu danas su stupili u jednodnevni štrajk, nezadovoljni zbog toga što se ne primenjuje kolektivni ugovor. Štrajku se nisu odazvale sve školske ustanove, ali jesu radnici u zdravstvu.
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:39
Bakan Işık'tan Vali Tuna'ya Ziyaret Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Eskişehir’in, sadece kültürel açıdan değil, sanayi açısında da Türkiye’nin önemli bir ili olduğunu söyledi.
Bakan Işık'tan Vali Tuna'ya Ziyaret
12:36
Üretici Birliklerinin Yolu Açık Hayvan ıslahı ve hayvan yetiştirici birliklerinin kuruluşunu düzenleyen 5596 Sayılı Veteriner Hizmetleri Yasası’nda yapılan değişiklikle, Türkiye genelinde 2 milyon çiftçiyi temsil eden yetiştirici birlikleri yasal kimlik kazandı.
Üretici Birliklerinin Yolu Açık
11:49
"Martı" Uyuşturucuya Geçit Vermedi Ağrı'da bir tıra yapılan operasyonda dedektör köpek "Martı"nın yardımıyla 29 kilo 300 gram eroin ile 5 kilo 100 gram Afyon sakızı ele geçirildi.
11:31
Psikolojik Ağrılara Dikkat! Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Barış Önen Ünsalver, çoğu zaman fizyolojik nedenlerle ortaya çıkan ağrıların psikiyatri ile de çok yakından ilgili olduğunun altını çiziyor.
11:12
Doğu'da Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Erzurum, Van, Bitlis ve Muş'ta 193 köy, mezra, kom ve mahalle yolu halen ulaşıma kapalı bulunuyor.
Doğu'da Kış
11:11
Boş Eve 39 Bin Lira Elektrik Faturası Geldi Aras Edaş Elektrik Dağıtım şirketi, Ağrı'da Cahit Tan isimli vatandaşa ait boş eve 39 bin 126 lira 40 kuruşluk elektrik faturası gönderdi.
Boş Eve 39 Bin Lira Elektrik Faturası Geldi
10:59
Erzincan'da Sahte Altın Dolandırıcılığı Erzincan Emniyeti, sahte altın satan dolandırıcıları yakaladı.
Erzincan'da Sahte Altın Dolandırıcılığı
10:53
Aşık Veysel'in Hayatı Film Oluyor Aşık Veysel’in hayatının anlatılacağı “Uzun İnce Yol” adlı filmin çekimleri 2015 Ağustos ayında başlanması planlanıyor.
Aşık Veysel'in Hayatı Film Oluyor
10:50
Ağrı'da Kaçak Sigara Operasyonu Bir otobüsle tırda yapılan aramada 255 bin 820 paket kaçak sigara ele geçirildi.
10:37
Üretici Birliklerinin Yolu Açık! Hayvan ıslahı ve hayvan yetiştirici birliklerinin kuruluşunu düzenleyen 5596 Sayılı Veteriner Hizmetleri Yasası'nda yapılan değişiklikle, Türkiye genelinde 2 milyon çiftçiyi temsil eden yetiştirici birlikleri yasal kimlik kazandı.
10:21
7 Yıldır Çektiği Bel ve Bacak Ağrılarından, 18'inci Ameliyatta Kurtuldu Antalya'da bel ve bacak ağrıları nedeniyle 7 yılda 18 kez ameliyat olan 60 yaşındaki Serap Nurten Arınç, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde takılan 'ağrı pili' sayesinde ağrılarından kurtuldu.
7 Yıldır Çektiği Bel ve Bacak Ağrılarından, 18'inci Ameliyatta Kurtuldu
10:13
30 Dakikada Sağlıklı Cinsel Hayat Kadıköy Şifa Ataşehir Hastanesi, Kaliteli Yaşam Polikliniği Direktörü Medikal Estetik Hekimi Dr. Yasemin Savaş, Vajinal Atrofinin eşlerin cinsel yaşamını ve yaşam kalitesini olumsuz etkilediğini söyleyerek, “Lazer ile vajinal daraltma işleminin süresi yaklaşık olarak 20-30 dakika” dedi.
30 Dakikada Sağlıklı Cinsel Hayat
10:09
AK Parti Siirt İli Başkanlığında Kongre Heyecanı Adalet ve Kalkınma Partisi Siirt İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yarın yapılacak.
09:49
DAP, GAP, KOP ve DOKAP'a Hayvancılık Desteği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, DAP, GAP, KOP ve DOKAP bölgelerinde, koyun keçi işletme ve damızlık erkek hayvan alımı yatırımı konularında hibe desteği verecek.
09:41
Kalbin Sinyallerine Kulak Verin Kalbin en büyük düşmanı stres, sağlıksız beslenme ve kolesterol.
09:25
Yenilik Platformundan 2015 Etkinliklerine Davet Aydın İl Yenilik Platformu Yürütücüsü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz, Aydınlıları 2015 yılı çalışmalarının görüşüleceği 18 Şubat’taki toplantıya davet etti.
Yenilik Platformundan 2015 Etkinliklerine Davet
23:13
Batı Trakya'da "29 Ocak" Direnişi Türk azınlık kuruluşları, 29 Ocak direnişi ve direnişin ikinci yılında Türkleri hedef alan saldırıları anma etkinliği düzenledi.
19:56
Vali Ambulans Direksiyonunda Sağlık Bakanlığı tarafından Edirne’ye gönderilen ambulansların teslim törenine katılan Vali Şahin, ambulanslardan birinin direksiyonuna geçerek emniyet kemerinin önemine dikkat çekti.
Vali Ambulans Direksiyonunda
18:15
Edirne'de Ambulansın Direksiyonuna Geçen Vali Şahin, Emniyet Kemerinin Önemine Vurgu Yaptı Sağlık Bakanlığı tarafından Edirne’ye gönderilen 10 ambulans, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin tarafından, Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Muhsin Kişioğlu nezaretinde, merkez ve ilçelerde görev yapan sağlık çalışanlarına teslim edildi.
Edirne'de Ambulansın Direksiyonuna Geçen Vali Şahin, Emniyet Kemerinin Önemine Vurgu Yaptı
18:08
Hamur'da Taşıma Şoförlerine Seminer Ağrı’nın Hamur ilçesinde taşıma servis şoförlerine yönelik seminer verildi.
Hamur'da Taşıma Şoförlerine Seminer
18:00
Doğubayazıt'ta Elektrik Kesintisi Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde son günlerde yaşanan elektrik kesintileri esnafı çileden çıkardı.
Doğubayazıt'ta Elektrik Kesintisi
17:48
Ağrı İçin Hep Birlikte El Ele Birlik Vakfı ve Genç Birlik Ağrı Şubesi, 4 Şubat günü düzenleyecekleri "Ağrı İçin El Ele 2015’te 15 Proje" tanıtım programına vatandaşları davet etti.
Ağrı İçin Hep Birlikte El Ele
16:34
Suriye'deki İç Savaş Esed güçlerinin Hama kırsalına düzenlediği "varil bombalı" saldırıda 6 çocuk öldü, 15 kişi yaralandı.
Suriye'deki İç Savaş
16:26
Bingöl'de Proje Ekibine Tüm Engelli Dernekleri Dahil Edildi Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, ’Belediye Proje Ekibini’ ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Bingöl'de Proje Ekibine Tüm Engelli Dernekleri Dahil Edildi
16:13
Ağrı İçin Hep Birlikte El Ele Birlik Vakfı ve Genç Birlik Ağrı şubesinde yapılan basın açılmasında; 4 Şubat günü düzenleyecekleri "Ağrı İçin El Ele 2015'te 15 Proje" tanıtım programına vatandaşlar davet edildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:45:39. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AGRI ILI HABERLERİ
[Hata Bildir]