15:0200
SON DAKİKA AĞRI İLİ HABERLERİ

Son Dakika Ağrı İli Haberleri

   

  Yıldırım: 'Projelerimiz Birilerini Endişelendirdi'

  Yıldırım: "Projelerimiz Birilerini Endişelendirdi"

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İzmir'in artık değişim istediğini ve İzmirlilerin “Hizmet alamamaktan bıktık usandık" dediğini söyledi. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Eleşkirt'te TKDK'nın Çalışmaları Tanıtıldı

  Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Ağrı İl Koordinatörlüğü tanıtım toplantısı düzenledi. (12 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Erzurum'da Meteorolojik Uyarı

  Erzurum'da Meteorolojik Uyarı

  Erzurum Valiliği İl Kriz merkezi Başkanlığı'nca yapılan yazılı açıklama ile vatandaşlar sağanak yağış ve su baskınları konusunda uyarıldı. (21 Ağustos 2013 Çarşamba )

   

  Ağrı'da Kck Operasyonu: 16 Tutuklu

  Ağrı'da Kck Operasyonu: 16 Tutuklu

  Erzurum Cumhuriyet Başsaclığı'nın talimatı ile Ağrı Emniyet Müdürlüğü tarafından KCK'ya yönelik sürdürülen operasyonlarda 16 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. (07 Aralık 2011 Çarşamba )

   

  Ağrı'da Kck Operasyonu: 20 Kişi Gözaltına Alındı

  Ağrı Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlilerince, Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda yapılan operasyonda Ağrı'da KCK üyesi 20 kişi gözaltına alındı. (07 Aralık 2011 Çarşamba )

   

  Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 8 yıldır sürdürülen "Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması" kapsamında Türkiye Finalinin Erzurum'da gerçekleştirildiği bildirildi. (02 Aralık 2011 Cuma )

   

  Agrı'da Kardeşlik Kaynaşması Yaşandı

  kardeşlik programıyla bir araya geldi.gönüllüleri, Özel Nizamiye Koleji'nde düzenlenen kardeşlik programında buluştu.izlettirildi. (09 Kasım 2011 Çarşamba )

   

  Ağrı'da, Kimse Yok mu Derneği Gönüllüleri, "Kardeşlik Programı" ile Bir Araya Geldi

  Ağrı Genç İşadamları Derneği'nin (AGİAD) organizasyonu ile Ağrı'da kurban eti dağıtan Kimse Yok mu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gönüllüleri, düzenlenen programla bir araya geldi. (08 Kasım 2011 Salı )

   

  Asker, Silahla Kendini Yaraladı

  Asker, Silahla Kendini Yaraladı

  Sivas'ın Suşehri ilçesinde vatani görevini yapan 20 yaşındaki Jandarma er A.Ç., karakolda silahla kendini vurdu. (11 Ekim 2011 Salı )

   

  Asker Silahla Kendini Yaraladı

  Asker Silahla Kendini Yaraladı

  Sivas'da vatani görevini yapan 20 yaşındaki Jandarma Er Adem Çalışan, karakolda silahla kendini vurdu. (11 Ekim 2011 Salı )

   

  Aydemir'den Kutlama Mesajı

  Aydemir'den Kutlama Mesajı

  Yavuz Aydemir alımı Başlatılan 2010-2011 Dönemi Şeker Pancarı alım Kmpanyası Hakkında Bir Kutlama Mesajı Yayınladı. (04 Ekim 2011 Salı )

   

  Silahlı Saldırıda Yaralandı, Sedyede Bile Çantasını Bırakmadı

  Silahlı Saldırıda Yaralandı, Sedyede Bile Çantasını Bırakmadı

  Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu bacağından yaralanan 29 yaşındaki Necati Taşdemir, olay ayınında bile elinden bırakmadığı el çantasına sedyede de sıkıca sarıldı. (23 Eylül 2011 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri