SON DAKİKA AĞRI MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Ağrı Merkez Haberleri

11:03
Nikahsız Eşini Öldüren Kocaya 16 Yıl Ağrı'da dini nikahla yaşadığı Aslı Demir'i başka erkeklerle mesajlaştığı iddiasıyla öldüren A.Y. 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Nikahsız Eşini Öldüren Kocaya 16 Yıl
13:24
Başkentte Öğretmenler Onuruna Davet MEB'in Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında engelli öğrencisine evinde gönüllü ders anlatandan kendi olanaklarıyla okulunun badana boyasını yaptırana kadar 204 fedakar öğretmen Ankara'da ağırlanacak.
09:06
Ağrı'da 25 Kasım Startı Verildi Ağrı’daki sivil toplum kuruluşlarının 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Dayanışma ve Mücadele Günü çerçevesinde yapacakları etkinliklerin startı verildi.
Ağrı'da 25 Kasım Startı Verildi
11:33
Ağrı'da Sağanak Ağrı merkez ve Eleşkirt ilçesinde etkili olan sağanak yağış yaşamı olumsuz etkiliyor.
12:37
Ağrı'da Yüksek Kesimlere Kar Yağdı Ağrı merkez ve ilçelerinde etkili olan soğuk hava nedeniyle yüksek kesimlere kar yağdı.
Ağrı'da Yüksek Kesimlere Kar Yağdı
11:11
İş-Kur Bin Kişiyi Geçici İş Sahibi Yaptı Ağrı’da Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında bin kişiye geçici istihdam sağlandı.
İş-Kur Bin Kişiyi Geçici İş Sahibi Yaptı
11:10
Ağrı'nın Bileği Kadar Yüreği de Sağlam Gençleri Yarışıyor AĞÇED, Ağrı genelinde gerçekleştirdiği konferanslar, fidan dikim çalışmaları, ufka yolculuk bilgi yarışmaları, izcilik faaliyetleri, bilek güreşi turnuvası, gezi ve piknik programlarıyla sağduyulu bir gençliğin yetişmesine katkı sağlamak için özverili çalışmalarına devam ediyor.
11:10
Ağrı'nın Bileği Kadar Yüreği de Sağlam Gençleri Yarışıyor AĞÇED, Ağrı genelinde gerçekleştirdiği konferanslar, fidan dikim çalışmaları, ufka yolculuk bilgi yarışmaları, izcilik faaliyetleri, bilek güreşi turnuvası, gezi ve piknik programlarıyla sağduyulu bir gençliğin yetişmesine katkı sağlamak için özverili çalışmalarına devam ediyor.
11:10
Ağrı'nın Bileği Kadar Yüreği de Sağlam Gençleri Yarışıyor AĞÇED, Ağrı genelinde gerçekleştirdiği konferanslar, fidan dikim çalışmaları, ufka yolculuk bilgi yarışmaları, izcilik faaliyetleri, bilek güreşi turnuvası, gezi ve piknik programlarıyla sağduyulu bir gençliğin yetişmesine katkı sağlamak için özverili çalışmalarına devam ediyor.
16:52
Ağrı'da 'Kobani' Açıklaması Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, Kobani için yapılan eylemlerde kendilerinin alanlara çıkıp halkın bu katliama sesini yükseltmesi gerektiğini söylediklerini, ancak bilinmeyen ellerin sokakları tetiklediğini savundu.
Ağrı'da 'Kobani' Açıklaması
12:31
Ağrı'dan Batı'ya 153 Bin Kurbanlık Gönderildi Türkiye'nin en önemli hayvancılık merkezlerinden biri olan Ağrı'da, Kurban Bayramı'na sayılı günler kala hayvan pazarındaki hareketlilik devam ediyor Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Murat Demirkıran: "Kurbanlık olarak Batı'ya 42 bin büyükbaş, 111 bin küçükbaş hayvanın sevkini yaptık. Sevk edilen.
Ağrı'dan Batı'ya 153 Bin Kurbanlık Gönderildi
13:36
Suriye ve Irak'taki İç Savaş Ağrı Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında toplanan 6 tırlık yardım bölgeye gönderildi.
Suriye ve Irak'taki İç Savaş
11:06
Uğur Öztürk, Ağrı Gençlerbirliğispor ile İdmana Çıktı BAL hedefi ile transferlerine devam eden Ağrı Gençlerbirliğispor, geçen sezon BAL ligi temsilcisi Patnos Gençliksporda forma giyen Uğur Öztürk'ü renklerine kattı.
Uğur Öztürk, Ağrı Gençlerbirliğispor ile İdmana Çıktı
08:48
Uğur Öztürk Ağrı Gençlerbirliği Spor İle İdmanlara Başladı BAL ligi hedefi ile transferlerine devam eden Ağrı Gençlerbirliği Spor, geçtiğimiz sezon BAL ligi temsilcisi Patnos Gençlik Spor'da forma giyen Uğur Öztürk'ü renklerine kattı.
Uğur Öztürk Ağrı Gençlerbirliği Spor İle İdmanlara Başladı
14:21
İlhami Koç: "Meslek Komitelerimiz Sektöre Yön Verecek" TSPB Başkanı İlhami Koç, Sermaye Piyasasında Gündem'in Eylül sayısında Birliğin yol haritasındaki ana başlıkları paylaştı.
13:02
Hakkari ve Ağrı'da 3 Terörist Teslim Oldu Hakkari ve Ağrı'da 3 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu.
11:02
Çelebi; Şehir Hastanesi İnşaatı Sürecek AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Merkez'de yapımı devam eden Şehir Hastanesinin yapımının, kış mevsiminde devam edeceğini söyledi.
22:57
Ağrı'da Oy Sayma İşlemleri Tamamlandı Ağrı Merkez ve Hamur ilçesinde oy sayma işlemleri tamamlandı.
Ağrı'da Oy Sayma İşlemleri Tamamlandı
22:36
Müslümanlara Yapılan Saldırılara Ağrı'dan Tepki Filistin'de, Doğu Türkistan'da, Suriye'de, Irak'ta ve dünyanın birçok yerinde Müslümanlara yönelik gerçekleştirilen saldırı ve katliamlar Ağrı'da protesto edildi.
Müslümanlara Yapılan Saldırılara Ağrı'dan Tepki
02:53
Ağrı'da Sakal-I Şerif Coşkusu Binlerce İnsanı Sokağa Döktü Ağrı Merkez Cami’sinde de ziyarete açılan Sakal-ı Şerif´i görmek için gelen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.
Ağrı'da Sakal-I Şerif Coşkusu Binlerce İnsanı Sokağa Döktü
00:10
Ağrı'da Sakal-ı Şerif Ziyarete Açıldı Kadir Gecesi'nde ziyarete açılan Sakal ı Şerif, yoğun ilgi gördü.
Ağrı'da Sakal-ı Şerif Ziyarete Açıldı
12:33
13 Yerde Yapılan Ara Seçimin Resmi Sonuçları Açıklandı 30 Mart yerel seçimlerinin yenilendiği 13 yerde AK Parti yüzde 45,38, CHP yüzde 23,97, BDP yüzde 19,71, MHP yüzde 7,91 oranında oy aldı.
13 Yerde Yapılan Ara Seçimin Resmi Sonuçları Açıklandı
18:49
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın alacağı, borçlu belediyeleri ve icraya düşen belediyeleri açıkladı.
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu
14:35
Sgk, 33 Milyar TL Alacağına Rağmen 4,5 Milyar TL Borcu ile İcralık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
10:35
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, Kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041
09:47
İlk Teravih Namazında Camiler Doldu Taştı Onbir ayın sultanı olan Ramazan ayı bu gece kılınan ilk teravih namazıyla başladı.
İlk Teravih Namazında Camiler Doldu Taştı
23:57
Ağrı'da İlk Teravih Namazı Kılındı AĞRI (İHA) – Ağrı’da Ramazan ayının başlamasıyla birlikte ilk teravih namazı kılındı.
Ağrı'da İlk Teravih Namazı Kılındı
09:52
Türk Ocaklarından Sırrı Sakık'a Tepki "Kürtçe konuşan yurttaşlar da dahil Doğu Anadolu'daki Müslüman Türk halkını Ermeni çetelerinin zulmünden kurtaran bu büyük insan Karabekir Paşa'ya reva görülen muamelenin temelinde, Türkiye Cumhuriyeti'ni ve milletimizi bölmeye kararlı bir siyasi projenin yattığını ancak kalp gözleri mühürlü olanlar.
Türk Ocaklarından Sırrı Sakık'a Tepki
14:06
Bazı Yerlerde Yenilenen Seçimler Ağrı'da il genel meclisi ve belediye meclisi üyeliği seçiminde partilere göre o dağılımı belli oldu.
Bazı Yerlerde Yenilenen Seçimler
01:11
Bazı Yerlerde Yenilenen Seçimler Belediye Başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre BDP'nin adayı Sakık'ın kazandığı Ağrı'da, partilere göre oy dağılımı belli oldu.
Bazı Yerlerde Yenilenen Seçimler
19:44
Ağrı'da Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Sırrı Sakık Kazandı 30 Mart seçimlerinin iptal olduğu ve kimin kazanacağı merak konusu olan Ağrı'da, AK Parti adayıyla yarışan BDP'li Sırrı Sakık zaferi göğüsledi.
Ağrı'da Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Sırrı Sakık Kazandı
17:46
Seçimler Sona Erdi Oy Sayımı Başladı Yalova ve Ağrı'nın da bulunduğu 14 yerde tekrarlanan seçimler sona erdi. Ağrı'da 16:00'da, Yalova'da 17:00'de sandıklar kapandı, oy sayımına geçildi.
Seçimler Sona Erdi Oy Sayımı Başladı
13:47
Bazı Yerlerde Yenilenen Seçimler AK Parti Ağrı Merkez İlçe Başkanı Yerlikaya, Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'na "Sandık çevresinde düzenin sağlanması"na ilişkin sunduğu dilekçede, sandık alanlarında BDP üyelerinin yığılması sebebiyle oy verme işlemlerinin sağlık bir şekilde yürütülemediğini belirtti.
09:30
Ağrı'da Oy Kullanma İşlemi Başladı Ağrı'da 30 Mart'ta yapılan seçimlerin iptal edilmesi ardından bugün yeniden sandık başına gidildi.
09:45
Yalova ve Ağrı'da Kıran Kırana Mücadele Yerel seçimler sonrası YSK'nın sonuçları iptal ettiği 13 kentte Pazar günü sandığa gidilecek. Sonuçları en çok merak edilen kentler ise Yalova ve Ağrı
Yalova ve Ağrı'da Kıran Kırana Mücadele
18:42
Sayın Yazı İşlerine Not… Gerilimli geçen 30 Mart seçimlerinin ardından yapılan itirazlar sonucunda 2 il ve 6 ilçe 5 belde de belediye başkanlığı seçimleri yenilenecek.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 11:13:38. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AĞRI MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]