03:4100
SON DAKİKA AĞRI HABERLERİ

Son Dakika Ağrı Haberleri

  Traktör Sayısı 1,6 Milyonu Geçti

  Traktör Sayısı 1,6 Milyonu Geçti

  Türkiye'de traktör sayısı, bu yılın Ocak-Ağustos döneminde 34 bin 804 adet artarak 1 milyon 600 bini ilk kez geçti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Nedenleri

  Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Nedenleri

  Kadınlarda cinsel isteksizlik gibi sorunların son yıllarda artış gösterdiği bilinmektedir. Cinsel sağlık açısından önemli olan bu sorun zamanında tespit edilmeli ve özel cinsel terapilerle çözülmelidir... (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı

  Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı

  Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan'da trafiğe kayıtlı araç sayısının ağustos ayı itibarıyla 109 bin 361 olduğu bildirildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  "Kanun Teklifine İmza Atanları Tarih Affetmeyecektir"

  Hükümet tarafından hazırlanan ve özgürlükleri tırpanlayan 35 maddelik yasa tasarısına tepkiler çığ gibi büyüyor. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kütahya'da Hasta Yakınlarına Psikolojik Destek

  Kütahya'da Hasta Yakınlarına Psikolojik Destek

  Kütahya'da evde sağlık hizmeti sunulan hastaların yakınlarına eğitim semineri veriliyor. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler - Vali Tekinarslan

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler - Vali Tekinarslan

  ŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler- Ağrı Valisi Tekinarslan: - "Bu birliğimizi, kardeşliğimizi ve heyecanımızı hiç kimsenin kötü emellerine feda edecek değiliz"AĞRI (AA) - Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan, IŞİD bahanesiyle izinsiz gösterilere ilişkin, "Bu birliğimizi, kardeşliğimizi ve heyecanımızı hiç kimsenin kötü emellerine feda edecek değiliz" dedi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Futbolun Ustaları Midyat'ta

  Futbolun Ustaları Midyat'ta

  "Futbolun Ustaları, Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" projesi kapsamında eski milli futbolcular, Mardin Midyatlı gençlerle buluştu. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Ağrı Valisi Tekinarslan: "Bu birliğimizi, kardeşliğimizi ve heyecanımızı hiç kimsenin kötü emellerine feda edecek değiliz" (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 7. Bölgesel İstişare Toplantısı

  Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Topçu: "Bakanlığımız, çalışmalarıyla sanayi, teknoloji, tarım ve hizmetler sektörünün tümünün önünü açabilecek araçlara sahiptir" (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" Projesi Midyat'ta

  "Futbolun Ustaları, Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" projesi kapsamında eski milli futbolcular, Midyatlı gençlerle buluştu. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Midyat'ta Buluştu

  Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Midyat'ta Buluştu

  "Futbolun ustaları, geleceğin yıldızlarıyla buluşuyor" projesi kapsamında eski milli futbolcular, Midyatlı gençlerle buluştu. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hayata El Ver" Kampanyası

  Sağlık Bakanlığının himayesinde, Ankara Üniversitesi ve Resüsitasyon Derneğinin katkılarıyla Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği tarafından, "Hayata El Ver" kampanyası başlatıldı Kampanyayla ani kalp durmasında ilk ve doğru müdahalenin nasıl yapılmasıyla ilgili toplum bilincini artırmaya yönelik çalışmalar yapılacak. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ağrı ve Civarı Depreme Hazır Mı?" Paneli

  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi tarafından, "Ağrı ve Civarı Depreme Hazır mı?" paneli düzenlendi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 03:41:47. #1.13#