SON DAKİKA AĞRI HABERLERİ

Son Dakika Ağrı Haberleri

10:25
Ağrı'da Su Arıtma Tesisi Bakımdan Geçti Ağrı Belediyesi Su Arıtma Tesisi, yapılan bakım çalışmalarının ardından yenilendi.
Ağrı'da Su Arıtma Tesisi Bakımdan Geçti
10:18
Yurt Ay Der, Soğuk Havada Kuşları Unutmadı Ağrı'da yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken kuşlar için Ağrı Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Yurt Ay Der) tarafından doğaya yem bırakıldı.
09:56
Doğu'da Sibirya Soğukları Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan soğuk hava yaşamı olumsuz etkiliyor.
Doğu'da Sibirya Soğukları
09:20
Doğu'da Soğuk Hava Bölgede gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 23 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
09:10
Ağrı'lı Güreş'çi Aytekin Haman Türkiye 3. Sü Oldu Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Cemil Budak, Erzincan'da yapılan Güreş müsabakasında dereceye giren Aytekin Haman'ı makamında ağırlayarak tebrik etti.
Ağrı'lı Güreş'çi Aytekin Haman Türkiye 3. Sü Oldu
09:03
Tüm Türkiye'yi Dolaşan Athena Sirki, Şimdi De Karadeniz Ereğli'de Sirk, 24 Ocak'ta Karadeniz Ereğli'de izleyenlere keyifli bir gösteri daha sunmaya hazırlanıyor.
20:28
Ağrı'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde düzenlenen operasyonda, 6 iş yerinde 8 ton kaçak akaryakıt tespit edildi.
17:22
Doğubayazıt'ta Bir Doktor Darp Edildi Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bir doktor, tartıştığı iki kardeş tarafından darp edildi.
17:05
Ağrı Yurt Ay-Der Başkanı Çirik Aç Kalan Kuşları Unutmadı Ağrı Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (YURT AY-DER) Başkanı Recep Çirik, ağır kış şartlarından dolayı yem bulamayan kuşlar için pencerelerin önüne ekmek bıraktığını söyledi.
Ağrı Yurt Ay-Der Başkanı Çirik Aç Kalan Kuşları Unutmadı
16:16
Doğubayazıt'ta Kaçak Akaryakıt Operasyonu Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde yasal olmayan yollarla İran'dan getirilen ve kaçak akaryakıt satışı yapan işyerlerine operasyon yapıldı.
Doğubayazıt'ta Kaçak Akaryakıt Operasyonu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:45. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AĞRI HABERLERİ
[Hata Bildir]