SON DAKİKA AHLAT HABERLERİ

Son Dakika Ahlat Haberleri

14:20
Ankaralı İş Adamları ve Sanayiciler Afrika'ya Açılıyor Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Ankara İl Başkanı Bent Ahlat, Ankaralı iş adamlarından oluşan bir heyetle Afrika devletlerini ziyaret edecek.
Ankaralı İş Adamları ve Sanayiciler Afrika'ya Açılıyor
09:42
Ahlat'a Hayvan Barınağı Kuruldu Ahlat Belediyesi, ilçeye hayvan barınağı yaptırdı.
Ahlat'a Hayvan Barınağı Kuruldu
10:52
Başkan Çoban Gazetecilerle Bir Araya Geldi Bitlis'in Ahlat Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban, söz verdikleri yatırımların %70'inin yapıldığını söyledi.
Başkan Çoban Gazetecilerle Bir Araya Geldi
10:42
Ahlatlı Çiftçilere Kiraz Yetiştiriciliği Anlatıldı Bitlis’in Ahlat ilçesinde bodur kiraz yetiştiriciliği ve kazançları hakkında çiftçiler bilgilendirilirken, kirazın elmadan dört, patatesten ise 3 kat fazla kazanç sağlamakta olduğu anlatıldı.
Ahlatlı Çiftçilere Kiraz Yetiştiriciliği Anlatıldı
17:35
İş Dünyasının Ankara Başkanı Bent Ahlat, "Ankaralı İş Adamlarına Hizmet Edeceğiz" Türkiye Sanayici İş Adamları ve İş Kadınları Konfederasyonu Ankara İl Başkanlığına atanan Bent Ahlat İl Yönetim Kurulu üyelerini oluşturdu.
14:34
Ahlat'ta Eğitim Değerlendirme Toplantısı Bitlis’in Ahlat ilçesinde, 2014-2015 eğitim öğretim yılı birinci dönem değerlendirme toplantısı yapıldı.
Ahlat'ta Eğitim Değerlendirme Toplantısı
13:24
Kaymakam Tekbıyıkoğlu Yerel Basını Ziyaret Etti Bitlis’in Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçedeki yerel gazeteleri ziyaret etti.
Kaymakam Tekbıyıkoğlu Yerel Basını Ziyaret Etti
12:42
Ahlat'ta Şiir Dinletisi Ahlat ilçesinde 5 okulun karma hazırladığı "Ahlat'ta Bir Akşam Üstü" adlı şiir dinletisi, büyük beğeni topladı.
12:42
Teog İl Birincisi Ahlat'tan Çıktı Ahlat Ergezen Ortaokulu öğrencisi Zehra Tatlısu, TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak, birinciler arasına girdi.
12:29
Ahlat'ta Bir Akşam Üstü" Şiir Dinletisi Bitlis’in Ahlat ilçesinde eğitim öğretim gösteren 5 okulun ortak hazırladığı “Ahlat’ta Bir Akşam Üstü” şiir dinletisi büyük beğeni topladı.
Ahlat'ta Bir Akşam Üstü' Şiir Dinletisi
17:41
Adilcevaz'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde, milli eğitim müdürleri 2015 yılı faaliyet toplantısı yapıldı.
Adilcevaz'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı
16:47
4. Akhisar Alışveriş Festivali Başlıyor Akhisar'da, belediye tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan 'Akhisar Alışveriş Festivali' 29 Ocak ve 1 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
4. Akhisar Alışveriş Festivali Başlıyor
14:42
Ahlat Milli Eğitim Müdürü Özden'in Okul Ziyaretleri Ahlat Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, Otluyazı ve Alparslan ilkokullarını ziyaret etti.
14:37
Kaymakam Tekbıyıkoğlu'nun, Yerel Gazete Ziyaretleri Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçedeki yerel gazeteleri ziyaret etti.
10:02
Yok Böyle Baston Bitlis’in önemli el sanatlarından biri olan ve gümüş başlığıyla göz kamaştıran baston, bin 500 TL’den satışa sunuldu.
Yok Böyle Baston
09:44
Yok Böyle Baston Bitlis’in önemli el sanatlarından biri olan ve gümüş başlığıyla göz kamaştıran baston, bin 500 TL’den satışa sunuldu.
Yok Böyle Baston
10:48
Annesinin Terk Ettiği Kuzuya Saçan Ailesi Evinde Bakıyor Bitlis'te annesi tarafından sahiplenmeyen kuzuyu, Saçan ailesi evlerinde beslemeye başladı. Aile kuzuyu giydirerek ailenin bir ferdi gibi bakıyor.
Annesinin Terk Ettiği Kuzuya Saçan Ailesi Evinde Bakıyor
10:42
Böyle Kuzu Sevgisi Görülmedi Bitlis’in Ahlat ilçesinde, annesi tarafından sahiplenmeyen kuzuyu, Saçan ailesi evlerinde beslemeye başladı.
Böyle Kuzu Sevgisi Görülmedi
16:03
Bozkırın Dağı Taşı Fidanlarla Yeşeriyor Konya Orman Bölge Müdürlüğü, 2014 yılında 4 milyonun üzerinde fidanı toprakla buluşturdu, 1 milyon 497 bin fidanı da kamu kuruluşları ve halka ücretsiz dağıttı.
Bozkırın Dağı Taşı Fidanlarla Yeşeriyor
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
18:13
Sinirlenen Sürücü Hıncını Alamazsa... Bitlis’in Tatvan ilçesinde MOBESE'ye yansıyan bir kaza görüntüsünde, kamyonetin çarptığı otomobilin sürücüsü, geri manevra yapıp, kendisine çarpan araca hızlı bir şekilde çarpıyor.
Sinirlenen Sürücü Hıncını Alamazsa...
17:24
Sinirlenen Sürücü Hıncını Alamadı, Kendisine Çarpan Kamyonete Çarptı Bitlis'in Tatvan ilçesinde MOBESE'ye yansıyan bir kazada, kamyonetin çarptığı otomobilin sürücüsü, hırsını alamayıp kendisine çarpan aracın üzerine sürdü.
Sinirlenen Sürücü Hıncını Alamadı, Kendisine Çarpan Kamyonete Çarptı
12:26
Ertuğrul Gazi'nin Gerçek Hikayesi Ertuğrul Gazi; destansı hikayesi, boyun eğmeyen karakteri, büyüleyici aşkı ve tüm insanlığa yetecek adalet duygusuyla adını tarihe altın harflerle yazdırdı.
Ertuğrul Gazi'nin Gerçek Hikayesi
09:40
Selçuklu Ortaokulu'ndan Büyük Başarı Bitlis’in Ahlat ilçesindeki Selçuklu Ortaokulu, Okullar arası Güreş Müsabakaları’nda il ikincisi oldu.
Selçuklu Ortaokulu'ndan Büyük Başarı
09:38
Kan Bağışına Destek Çağrısı Bitlis’in Ahlat Kaymakamlığı, Kızılay’ının düzenlediği kan bağışı kampanyasına destek verilmesi için halka çağrıda bulundu.
Kan Bağışına Destek Çağrısı
09:18
Adilcevaz'da Kan Bağışı Kampanyası Kızılay Van Bölge Kan Merkezi tarafından Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Adilcevaz'da Kan Bağışı Kampanyası
12:05
Ahlat'ta Dondurucu Soğuklar Van Gölüne kıyısı bulunan Bitlis'in Ahlat ilçesi sahilindeki taş ve kayalar, dondurucu soğuklar nedeniyle buz tuttu.
10:57
Ahlat'ta Dondurcu Soğuklar Van Gölüne kıyısı bulunan Ahlat'ta, soğuk hava nedeniyle sahildeki taş ve kayalar buz tuttu.
12:41
Bitlis'te Yol Açma Çalışması Bitlis’te son bir haftadır devam eden kar yağışının ardından başlayan soğuk hava hayatı olumsuz etkilerken, kardan dolayı kapanan köy yolları da geceli gündüzlü yürütülen çalışmalarla tek tek ulaşıma açılıyor.
Bitlis'te Yol Açma Çalışması
11:58
Ahlat'ta 3,5 Büyüklüğünde Deprem BİTLİS Ahlat'ta 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
14:06
Doğu'da 765 Mahalle ve Köye Ulaşım Sağlanamıyor Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 765 mahalle ve köye ulaşım sağlanamıyor
Doğu'da 765 Mahalle ve Köye Ulaşım Sağlanamıyor
12:08
Suriyeli İmama Kucak Açtılar Bitlis’in Ahlat ilçesindeki Akkoyunlu Camisi’nde görev yapan imam Mehmet Bektaş’ın öncülüğünde ‘kardeş imam’ olarak Suriye’nin Halep şehrinden gelen İbrahim El Abdullah sıcak bir ilgiyle karşılaştı.
Suriyeli İmama Kucak Açtılar
12:03
Ahlat'ta Öğrenci Servis Şoförlerine Seminer Ahlat Milli Eğitim Müdürlüğünce öğrencileri taşıyan servis şoförlerine seminer verildi.
11:31
Ahlat Suriyeli İmama Kucak Açtı Bitlis’in Ahlat ilçesindeki Akkoyunlu Camisi’nde görev yapan imam Mehmet Bektaş’ın öncülüğünde ‘kardeş imam’ olarak Suriye’nin Halep şehrinden gelen İbrahim El Abdullah sıcak bir ilgiyle karşılaştı.
Ahlat Suriyeli İmama Kucak Açtı
11:18
3 Kişilik İşe 96 Başvuru Bitlis’in Ahlat ilçesinde yapımı tamamlanarak faaliyete geçen yeni Ahlat Müzesi için alınacak özel güvenlik elemanları kura ile belirlendi.
10:58
Yurtta Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 765 mahalle ve köye ulaşım sağlanamıyor.
10:44
Ahlat'ta Okullar Tatil Bitlis’in Ahlat ilçesinde aşırı soğuklar nedeniyle eğitime 1 gün daha ara verildi.
Ahlat'ta Okullar Tatil
12:56
Ahlat'ta Elektrik ve Su Kesintisi Bölgede etkili olan kar yağışı nedeniyle Bitlis'in Ahlat ilçesinde aralıklarla elektrik kesintisi yaşanıyor.
Ahlat'ta Elektrik ve Su Kesintisi
12:22
Ahlat'ta Kış Güzelliği Ahlat'ta kış güzelliği Ahlat ilçesinde dün geceden beri etkili olan kar yağışının ardından tarihi Selçuklu Mezarlığı'nda kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.
Ahlat'ta Kış Güzelliği
10:03
Eserlerini Evinde Sergiliyor Bitlis'in Ahlat ilçesinde yaşayan ve el sanatlarına büyük ilgi duyan öğretmen Necat Aydoğan, eserlerini evinde sergiliyor.
12:18
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Bitlis'te kar yağışı ve tipi nedeniyle il merkezi ve ilçelere bağlı 228 köy yoluna ulaşım sağlanamıyor.
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
16:06
Yaşadığı Acıyı 4 Dilde Kitaba Döktü Yaşadığı acıyı kitaba döktü- Ahlat'ta yaşayan emekli imam, oğlunun ölümünün ardından yaşadığı üzüntüyü 4 dilde yazdığı kitapta anlattı Ahlat ilçesinde yaşayan ve 9 yıl önce bir trafik kazasında oğlunu ve oğlunun nişanlısını kaybeden emekli imam Ahmet Erdoğan, yaşadığı üzüntüyü dört dilde yazdığı kitapta anlattı.
Yaşadığı Acıyı 4 Dilde Kitaba Döktü
12:43
Dilburnu Köyünde Su Sorunu Çözüldü Bitlis’in Ahlat ilçesine bağlı Dilburnu köyünün su sorunu çözüldü.
Dilburnu Köyünde Su Sorunu Çözüldü
12:30
Kaymakam Tekbıyıkoğlu Yeni Müzede İncelemelerde Bulundu Bitlis’in Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçede yeni yapılan Müze ve Karşılama Merkezi’nde incelemelerde bulundu.
Kaymakam Tekbıyıkoğlu Yeni Müzede İncelemelerde Bulundu
11:33
Milletvekili Çakar Malazgirt'te AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, yaklaşan genel seçimlerde milletvekillerin alternatifi olacak yüzlerce kişi olduğunu, ama AK Parti’nin hizmet noktasında alternatifi olmadığını söyledi.
Milletvekili Çakar Malazgirt'te
18:13
Tekvando İl Birinciliği Yarışması" Bitlis'te "Tekvando İl Birinciliği Yarışması" Bitlis'te "Tekvando İl Birinciliği Yarışması" düzenlendi.
Tekvando İl Birinciliği Yarışması'
15:27
Bitlis'te "Tekvando İl Birinciliği Yarışması" Bitlis'te "Tekvando İl Birinciliği Yarışması" düzenlendi.
17:42
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Ahlatlılarla Bir Araya Geldi Antalya'nın Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Ahlat Eğitim Kültür Derneğinin düzenlediği geleneksel hemşehri buluşmasına katıldı.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Ahlatlılarla Bir Araya Geldi
13:39
Ahlat Ybo'dan Örnek Proje Bitlis’in Ahlat ilçesinde eğitim öğretim gösteren Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) Müdürü ve bazı öğretmenlerinden oluşan bir ekip, “Etkili İletişim, Etkili Öğretmen, Başarılı Öğrenci” adlı proje çerçevesinde gittikleri İspanya’nın Barcelona şehrinden geldiler.
Ahlat Ybo'dan Örnek Proje
13:13
Muşlu Öğretmenler Selçuklu Mezarlığını Gezdi Boyları 5 metreye varan ve Anadolu'nun Orhun Anıtları olarak da bilinen Bitlis'in Ahlat ilçesindeki Selçuklu Mezarlığı, her mevsim ziyaretçi ağırlamaya devam ediyor.
Muşlu Öğretmenler Selçuklu Mezarlığını Gezdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:44:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHLAT HABERLERİ
[Hata Bildir]