SON DAKİKA AHMET DURSUN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Dursun Haberleri

12:42
Kaymakam Arslan: Mahallelerdeki Sorunları Çözüme Kavuşturacağız Samsun'un Bafra İlçe Kaymakamı Halis Arslan önderliğinde İlçe Jandarma Komutanı Bnb. İlhan Güngör, Milli Eğitim Müdürü M.Ali Katipoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hasan İrer, İlçe Tarım Müdürü Ahmet Dursun, YEDAŞ Müdürü Yasin Ceylan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra Şube Müdürü Yakup Tulum ve Toplum Sağlık Merkezinden Dr. Seçil Dursun ile mahalleleri gezerek incelemelerde bulundu.
Kaymakam Arslan: Mahallelerdeki Sorunları Çözüme Kavuşturacağız
11:34
Naylonlu Koruma Mandalinanın Değerini Artırdı Kilogramı 25-30 kuruş olduğu için mandalinayı dalında bekleten üreticiler, ürünler zarar görmesin diye ağaçları naylonla kaplayınca ilginç görüntüler ortaya çıktı.
Naylonlu Koruma Mandalinanın Değerini Artırdı
11:39
Hava Koşulları Narenciye Üreticisini Üzdü Narenciye fiyatlarının düşmesi nedeniyle üreticiler tarafından dalında bekletilen portakal ve mandalina, son günlerde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle zarar gördü Mersin Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Şahin: "Aşırı yağmur ve rüzgar, ürünleri yere serdi.
16:26
Şampiyon Gence "Siyah-Beyaz" ile Uğurlama * Şişli'de itfaiyeye saldıran gruba müdahale etmek isterken bıçaklanarak öldürülen 16 yaşındaki Cem Yılmaz, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Şampiyon Gence 'Siyah-Beyaz' ile Uğurlama
16:26
Şampiyon Gence "Siyah-Beyaz" ile Uğurlama * Şişli'de itfaiyeye saldıran gruba müdahale etmek isterken bıçaklanarak öldürülen 16 yaşındaki Cem Yılmaz, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Şampiyon Gence 'Siyah-Beyaz' ile Uğurlama
16:25
Şampiyon Gence "Siyah-Beyaz" Uğurlama Şişli'de, bir gecekonduda çıkan yangını söndürmeye çalışan itfaiye ekiplerine taşlı saldırıda bulunan bir gruba engel olmaya çalıştığı sırada bıçaklanarak öldürülen Beşiktaş güreş takımı sporcusu Cem Yılmaz (16) gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Şampiyon Gence 'Siyah-Beyaz' Uğurlama
14:41
Öldürülen Beşiktaşlı Genç Güreşçi, Gözyaşlarıyla Uğurlandı Şişli'de, itfaiye ekiplerine taşlı saldırı gerçekleştirenlere müdahale ettiği sırada bıçaklanarak öldürülen Beşiktaşlı güreşçi Cem Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı.
Öldürülen Beşiktaşlı Genç Güreşçi, Gözyaşlarıyla Uğurlandı
14:14
Beşiktaşlı Güreşçi Yılmaz'ın Cenazesi Toprağa Verildi Feriköy'deki yangında çıkan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden Beşiktaş güreş takımının lisanslı sporcularından 16 yaşındaki Cem Yılmaz'ın cenazesi toprağa verildi.
Beşiktaşlı Güreşçi Yılmaz'ın Cenazesi Toprağa Verildi
09:55
UEFA'dan Sürpriz: 'Türk Lokumu' Golleri UEFA, Türk futbolcuların Avrupa kupalarında ve milli maçlarda attığı bazı gollerin videosunu, 'Türk Lokumu' başlığıyla internet sitesinde yayınladı.
UEFA'dan Sürpriz: 'Türk Lokumu' Golleri
23:15
UEFA'dan Türk Lokumu Golleri Uefa, Türk futbolcuların Avrupa kupalarında ve milli maçlarda attığı bazı gollerin videosunu, 'Türk Lokumu' başlığıyla internet sitesinde yayınladı.
UEFA'dan Türk Lokumu Golleri
21:01
UEFA Türk Golcülere Yer Verdi Türk futbolcuların bir dönem Avrupa kupalarında ve milli maçlarda attığı bazı goller, UEFA'nın internet sitesinde "Türk Lokumu" başlığıyla yer alan videoda gösterildi.
18:05
Muhtarlar Toplulaştırma Çalışmaları Hakkında Bilgilendirildi Samsun’un Bafra ilçesinde toplulaştırma çalışmalarında yaşanan sorunlarla ilgili Kaymakamlık binasında bir toplantı yapıldı.
Muhtarlar Toplulaştırma Çalışmaları Hakkında Bilgilendirildi
16:37
TKDK, Samsun'da 671 Projeye Destek Verdi Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Samsun Koordinatörü Dr. Bülent Turan, Samsun'da toplam 671 projeye destek verdiklerini açıkladı.
12:02
Mahalle Ziyaretlerinde Öncelikli Konu Eğitim Samsun'un Bafra Kaymakamı Halis Arslan, mahalle ziyaretlerinin üçüncüsünü, ilçe merkezine uzak olan Paşaşeyh, Kanlıgüney, Çulhakoca, Komşupınar ve Bengü'ye gerçekleştirdi.
16:32
Demba Ba Beşiktaş Efsaneleri Arasındaki Yerini Aldı Beşiktaş'a sezon başında İngiltere'nin Chelsea takımından transfer edilen Senegalli futbolcu Demba Ba, kısa sürede siyah-beyazlı taraftarların gözdesi oldu ve adına özel tezahüratlar ile besteler yapıldı.
Demba Ba Beşiktaş Efsaneleri Arasındaki Yerini Aldı
18:19
Bitkisel ve Hayvansal Üretim Masaya Yatırıldı Samsun'un Bafra ilçesinde Karaköy Tarım İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda tarım sektöründe yer alan üretici birlikleri ve diğer birliklerin bitkisel ve hayvansal üretim konularında Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ın yönetimiyle bir toplantı tertip edildi.
16:24
Kaynarca Protokolü, Bafra Tarımını Yerinde Görmeye Geldi Sakarya'nın Kaynarca ilçesinden heyet Samsun'un Bafra ilçesinde iyi tarım uygulamaları ve sebze üreticiliği hakkında geniş bir araştırma yaptı.
12:40
Ahmet Dursun Kendini Savundu Survivor Ünlüler'de takım arkadaşı Eda ile tartışma yaşayan Ahmet Dursun kendini savundu.
Ahmet Dursun Kendini Savundu
12:38
Ahmet ve İsmail Kafalarındaki İsimleri Belirlemişler Ahmet Dursun ve İsmail Baki kafalarındaki isimleri belirlediklerini söylediler.
Ahmet ve İsmail Kafalarındaki İsimleri Belirlemişler
12:36
Ahmet Dursun ve Akın Durum Değerlendirmesi Yaptı Survivor Ünlüler'de Akın ve Ahmet Dursun durum değerlendirmesi yaptı.
Ahmet Dursun ve Akın Durum Değerlendirmesi Yaptı
12:35
Ahmet Dursun'dan Olay Sözler: 'Bunların Beyni Basmıyor' Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun'dan olay sözler.
Ahmet Dursun'dan Olay Sözler: 'Bunların Beyni Basmıyor'
12:33
Eda ve Ahmet Arasında İpler Koptu Survivor Ünlüler'de Eda Özerkan ve Ahmet Dursun arasında tartışma yaşandı.
Eda ve Ahmet Arasında İpler Koptu
12:28
Ahmet Dursun'dan Şok Sözler Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun ödül oyununun ardından konuştu.
Ahmet Dursun'dan Şok Sözler
12:23
Ahmet Dursun Turabi'nin Sözleriyle Ateşledi Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun Berna'nın diskalifiye olmasının ardından takım arkadaşlarına böyle seslendi.
Ahmet Dursun Turabi'nin Sözleriyle Ateşledi
12:22
Ödül Oyunu Sonrası Gergin Anlar Survivor Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunu sonrası Ertunga ve Ahmet Dursun arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı.
Ödül Oyunu Sonrası Gergin Anlar
12:21
Ödül Oyunu Sonrası Şok Kavga Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Ahmet Dursun ve Duygu ödül oyunu sonrası tartıştı.
Ödül Oyunu Sonrası Şok Kavga
12:21
Ünlüler Adası'nda Gerginlik Tırmanıyor Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun ve Duygu Bal arasındaki tartışmaların ardı arkası kesilmiyor.
Ünlüler Adası'nda Gerginlik Tırmanıyor
12:19
O Sözler Çok Dokunmuş Survivor Ünlüler'de Duygu Bal Ahmet Dursun'un kendisine söylediği sözler hakkında konuştu.
O Sözler Çok Dokunmuş
12:17
Büyük Hesaplaşma! Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun ve İsmail Baki Tolga Karel ile konuştular.
Büyük Hesaplaşma!
12:15
Ahmet Dursun'dan Çok Konuşulacak Laflar Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun Gönüllüler takımını değerlendirdi.
Ahmet Dursun'dan Çok Konuşulacak Laflar
12:13
Merve'den Ahmet Dursun'a Akın Eleştirisi Survivor Ünlüler'de Merve Akın'ın adadan ayrılmasının ardından Ahmet Dursun'la bir konuşma yaptı.
Merve'den Ahmet Dursun'a Akın Eleştirisi
12:13
Ahmet Dursun Oyun Stratejisini Belirledi Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun takım arkadaşlarıyla oyun sırasında neler yapmaları gerektiğine dair konuştu.
Ahmet Dursun Oyun Stratejisini Belirledi
12:08
Fare Ahmet Dursun'un Üzerine Atladı! Survivor'da bu sezon sık sık kameralara yakalanan fare bu kez Ünlüler'de Ahmet Dursun'un üzerine atladı.
Fare Ahmet Dursun'un Üzerine Atladı!
12:07
Survivor Daha Yeni Başlıyor...' Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun ve Tolga Karel önümüzdeki hafta adaların birleşecek olması hakkında konuştular.
Survivor Daha Yeni Başlıyor...'
12:05
Tolga Karel'le Böyle Dalga Geçtiler Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun ve Gökhan Keser Tolga Karel'le dalga geçti.
Tolga Karel'le Böyle Dalga Geçtiler
12:04
Ahmet Dursun Böyle Baskın Yaptı Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun, Tolga, Serenay ve Merve'nin ne konuştuklarını merak etti.
Ahmet Dursun Böyle Baskın Yaptı
12:03
Ahmet Dursun Gülme Krizine Soktu Survivor'da ödül oyununu kazanan Ünlüler vatozlarla birlikte yüzdü.
Ahmet Dursun Gülme Krizine Soktu
12:03
Ahmet Dursun Gerekçelerini Anlattı Survivor Ünlüler'de Ahmet Dursun ada konseyinde Tolga Karel'i yazmasının nedenlerini anlattı.
Ahmet Dursun Gerekçelerini Anlattı
12:00
Bu Diyalog Çok Konuşulur Survivor Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunu Turabi ve Ahmet Dursun arasındaki ilginç bir diyaloğa sahne oldu.
Bu Diyalog Çok Konuşulur
12:00
Ödül Oyunu Sonrası Fatura Yine Tolga'ya Kesildi Survivor'da ödül oyununu kaybeden Ünlüler'de Ahmet Dursun mağlubiyetin sebebinin Tolga Karel olduğunu düşünüyor.
Ödül Oyunu Sonrası Fatura Yine Tolga'ya Kesildi
11:58
Turabi ve Ahmet Dursun Atışmasında İkinci Perde Survivor Ünlüler Gönüllüler'de birbirleriyle sürekli şakalaşan Ahmet Dursun ve Turabi ikilisinin atışmalarına bir yenisi daha eklendi.
Turabi ve Ahmet Dursun Atışmasında İkinci Perde
11:58
Turabi Gözünü Kararttı Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Turabi ödül oyununu kazanmak için gerekirse Ahmet Dursun'u kesebileceğini söyledi.
Turabi Gözünü Kararttı
11:57
Gökhan ve Ahmet Dursun Arasında Şok Tartışma Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Gökhan Keser ve Ahmet Dursun ödül oyunu sırasında tartıştı.
Gökhan ve Ahmet Dursun Arasında Şok Tartışma
11:56
Ahmet Dursun'un Sakatlığında Son Durum Ne? Survivor Ünlüler Gönüllüler'de oyun sırasında ayağı burkulan Ahmet Dursun sakatlığına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Ahmet Dursun'un Sakatlığında Son Durum Ne?
11:54
Ahmet Dursun'un O Sözleri Gülme Krizine Soktu Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Ahmet Dursun'un araba ödüllü oyunda verdiği tepkiler takım arkadaşlarını oldukça eğlendirmiş.
Ahmet Dursun'un O Sözleri Gülme Krizine Soktu
11:54
Kırkbeşinci Bölüm Ödül Oyunu Üçüncü Kısım Survivor Ünlüler Gönüllüler kırkbeşinci bölüm ödül oyunu üçüncü kısım izle. Turabi Çamkıran, Ahmet Dursun ile soru cevap tarzında yarıştı.
Kırkbeşinci Bölüm Ödül Oyunu Üçüncü Kısım
11:52
Ahmet Dursun Turabi'ye Dert Yandı Survivor'da ödül oyununu kaybeden Ünlüler'den Ahmet Dursun Gönüllüler'den Turabi'ye oyunla ilgili dert yandı.
Ahmet Dursun Turabi'ye Dert Yandı
11:52
Kıbrıs Onun Feryatlarıyla İnledi Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Ahmet Dursun büyük finale ilk olarak hangi ismin katılacağını belirleyecek olan oyun oynanırken düştü.
Kıbrıs Onun Feryatlarıyla İnledi
11:51
Kaybetmesinin Nedenini Açıkladı Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Ahmet Dursun birinci final oyununda kaybetmesinin nedenini sakatlığına bağladı.
Kaybetmesinin Nedenini Açıkladı
18:38
Kış Lastiğini Taktırmayan Sürücülere 519 Lira Ceza Kesilecek Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Dursun Kavura, 1 Aralık tarihinden sonra kış lastiği taktırmayan sürücülere 519 lira ceza kesileceğini açıkladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:17:22. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET DURSUN HABERLERİ
[Hata Bildir]