11:4500
SON DAKİKA AHMET DURSUN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Dursun Haberleri

   

  Limon, Sezonunda da El Yakacak

  Limon, Sezonunda da El Yakacak

  Geçen ay markette fiyatı en çok artan ürün olan limonun, eylülde başlayacak hasat döneminde de fiyatının yüksek olması bekleniyor Mersin Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Şahin: "İklim şartları nedeniyle rekolte düşeceği için sezonda da limon fiyatı yüksek olacak" (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  İtso İnegöl'ü ve Mobilyayı Tanıtanlara Ödül Verdi

  İtso İnegöl'ü ve Mobilyayı Tanıtanlara Ödül Verdi

  İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Çilek ve Vanessa Mobilya firmaları ile MOSDER Başkanı Ahmet Güleç’e İnegöl’ün tanıtımına yaptığı katkı içinİnegöl Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO), İnegöl mobilyasına ve ilçenin tanıtımına yaptıkları katkılarından dolayı 2 mobilya firmasıyla MOSDER Başkanı Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Güleç’i plaket ile ödüllendirdi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İtso'nun İftarına Gazze Damgası

  İtso'nun İftarına Gazze Damgası

  Bursa'nın İnegöl ilçesindeki sanayici ve işadamları İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası'nın iftarında biraraya geldi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kavunlu İftar Yemeği İlgi Gördü

  Kavunlu İftar Yemeği İlgi Gördü

  Samsun’un Bafra ilçesinde bir restoranda Agrosam Tarım ve Verim Ziraat tarafından düzenlenen kavunlu iftar yemeği ilgi gördü. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Limon Altın Çağını Yaşıyor

  Limon Altın Çağını Yaşıyor

  Mersin Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Dursun Şahin, kentte limon fiyatlarının son 20 yılın en yüksek seviyesine çıktığını söyledi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: 'Sanat, ipotek altına alınamaz' -

  Erdoğan: "Sanat, ipotek altına alınamaz" -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftara katıldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.11.2014 11:45:25. #1.11#