SON DAKİKA AHMET DURSUN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Dursun Haberleri

12:23
Erdemli Limon Fiyatında Şok Düşüş Türkiye'nin limon ihtiyacının yüzde 65'nin karşılandığı Mersin'de, limon fiyatının yarı yarıya düşmesi üreticiyi üzerken, bu düşüşü suni olarak tüccarların yarattığı öne sürüldü.
Erdemli Limon Fiyatında Şok Düşüş
16:11
Ruhani'nin Azerbaycan Ziyareti Çerçevesinde Azerbaycan-İran İlişkileri Cumhurbaşkanı seçilmesinden bu yana ilk kez Azerbaycan'a giden İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin ziyareti bir süredir soğuk rüzgarlar esen iki ülke arasındaki ilişkilerin yeni bir sürece girmesi olarak değerlendirildi Ziyaretle ilgili Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "ilişkilerde yeni bir süreç" değerlendirmesi yaparken, Azerbaycan'ın ülkesi için önemine işaret eden Ruhani, "Azerbaycan'ı İran ve Avrupa arasında köprü olarak görüyoruz" ifadesini kullandı.
22:41
Milas'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı Muğla'nın Milas ilçesinde minibüsün çarptığı kişi yaralandı.
Milas'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı
20:29
Milas'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı Muğla Milas'ta minibüsün çarptığı kişi yaralandı.
Milas'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı
11:39
Vialand, Sabit Kanca 2'nin Galasında Ünlüleri Ağırladı! Bir komedi filmi olan ve bazı sahneleri VIALAND'de çekilen Sabit Kanca 2'nin Gala Gösterimi, sanat ve medya dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla VIALAND'de gerçekleştirildi.
14:33
Batı İran'ı İzole Siyasetinden Vazgeçiyor TASAM Başkanı Şensoy: "Türkiye, İran’ın Batı ile ilişkilerinin normalleştirilmesi sürecinde aktif rol almalıdır” "Türkiye ve İran yüksek rekabet ve yüksek işbirliğini birlikte götürmek zorunda"
08:43
Manchester United Arda'yı İstedi" Dünyaca ünlü yıldızların menaceri Ahmet Bulut, FANATİK'e çok özel açıklamalarda bulundu.
16:24
Bafra'dan Gürcistan'a Kıvırcık Marul Bafra ilçesinde üretilen yerli kıvırcık marul Bafra Sebze Hali'nde satışa çıktı.
Bafra'dan Gürcistan'a Kıvırcık Marul
10:32
Fikret Orman'ı Yedirmeyiz" Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yöneticilerin Bursa dönüşü Kartal'da bir grup fanatiğin saldırısına uğramasının yankıları sürüyor.
Fikret Orman'ı Yedirmeyiz'
16:45
Bafra Ovası'nda Silajlık Mısır Ekiminde Düşüş Samsun’un Bafra ilçesinde silajlık mısır ekiminde geçen yıla oranla düşüş yaşandı.
Bafra Ovası'nda Silajlık Mısır Ekiminde Düşüş
17:44
Survivor Turabi ve Ahmet Dursun'lu Sabit Kanca 2 Fragmanı Survivor Turabi ve Ahmet Dursun'lu Sabit Kanca 2 Fragmanı
Survivor Turabi ve Ahmet Dursun'lu Sabit Kanca 2 Fragmanı
16:11
Kırmızı Biber Yüz Güldürüyor Samsun’un Bafra ilçesinde salçalık kırmızı biber üreticinin yüzünü güldürüyor.
Kırmızı Biber Yüz Güldürüyor
18:15
Sabit Kanca 2" Geliyor Milyonların sevgilisi Sabit Kanca’nın ikinci filmi, yakında vizyona giriyor.
Sabit Kanca 2' Geliyor
19:37
Süleyman Seba Son Yolculuğuna Uğurlandı Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba son yolculuğuna uğurlandı.
12:31
Sadece Süleyman Seba… Ali Ece, hayatını kaybeden Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'nın Türk futboluna ve siyah beyazlı renklere bıraktığı mirası kaleme aldı.
Sadece Süleyman Seba…
10:36
Cem Koparan, Süleyman Seba'nın Vefatının Ardından Yazdı: Modaydı, Ben de Bağırdım Editörlerimizden Cem Koparan, Süleyman Seba'nın ardından bir yazı kaleme aldı.
Cem Koparan, Süleyman Seba'nın Vefatının Ardından Yazdı: Modaydı, Ben de Bağırdım
09:23
Barakazi: 5 Mahallemizde Aynı Anda Çalışmalara Yoğunlaşacağız Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, pazartesi itibariyle üstyapı çalışmalarının hızlandırılacağını bildirdi.
12:08
Limon, Sezonunda da El Yakacak Geçen ay markette fiyatı en çok artan ürün olan limonun, eylülde başlayacak hasat döneminde de fiyatının yüksek olması bekleniyor Mersin Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Şahin: "İklim şartları nedeniyle rekolte düşeceği için sezonda da limon fiyatı yüksek olacak"
Limon, Sezonunda da El Yakacak
15:05
İtso İnegöl'ü ve Mobilyayı Tanıtanlara Ödül Verdi İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Çilek ve Vanessa Mobilya firmaları ile MOSDER Başkanı Ahmet Güleç’e İnegöl’ün tanıtımına yaptığı katkı içinİnegöl Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO), İnegöl mobilyasına ve ilçenin tanıtımına yaptıkları katkılarından dolayı 2 mobilya firmasıyla MOSDER Başkanı Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Güleç’i plaket ile ödüllendirdi.
İtso İnegöl'ü ve Mobilyayı Tanıtanlara Ödül Verdi
12:10
İtso'nun İftarına Gazze Damgası Bursa'nın İnegöl ilçesindeki sanayici ve işadamları İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası'nın iftarında biraraya geldi.
İtso'nun İftarına Gazze Damgası
11:27
Kavunlu İftar Yemeği İlgi Gördü Samsun’un Bafra ilçesinde bir restoranda Agrosam Tarım ve Verim Ziraat tarafından düzenlenen kavunlu iftar yemeği ilgi gördü.
Kavunlu İftar Yemeği İlgi Gördü
11:02
Limon Altın Çağını Yaşıyor Mersin Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Dursun Şahin, kentte limon fiyatlarının son 20 yılın en yüksek seviyesine çıktığını söyledi.
Limon Altın Çağını Yaşıyor
23:30
Erdoğan: "Sanat, ipotek altına alınamaz" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftara katıldı.
Erdoğan: 'Sanat, ipotek altına alınamaz' -
23:26
Erdoğan: İsrail Eninde Sonunda Kendi Döktüğü Kanda Boğulacaktır Başbakan Erdoğan, "İsrail'in kadın, çocuk, yaşlı ayrımı yapmadan Gazze'ye yönelik yürüttüğü saldırılar, kara harekatının başlamasıyla yeni boyut kazandı." dedi.
23:24
Erdoğan: ''BM kararlarının uygulanabilirliği yok'' - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftara katıldı.
Erdoğan: ''BM kararlarının uygulanabilirliği yok'' -
22:34
Erdoğan: "İsrail, eninde sonunda kendi döktüğü kanda boğulacaktır" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftara katıldı.
Erdoğan: 'İsrail, eninde sonunda kendi döktüğü kanda boğulacaktır' -
21:53
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın İftarı Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, Yenikapı Şehir Parkı'nda düzenlenen iftara katıldı İftarda, Filistin Devlet Başkanı Abbas'ın yanı sıra siyaset, iş, sanat, spor ve medya dünyasından çok sayıda davetli de yer aldı.
19:36
Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni Açıkladı - 2 Başbakan recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni açıkladı.
Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni Açıkladı - 2
18:09
Erdoğan'ın Vizyon Belgesi'ni Açıkladığı Törene Ünlü İsimler de Katıldı Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Türkiye Vizyon Belgesi”ni açıkladığı toplantıya çok sayıda ünlü isim katıldı.
Erdoğan'ın Vizyon Belgesi'ni Açıkladığı Törene Ünlü İsimler de Katıldı
10:43
Maden Sanatkarlar Odası Esnafı İftarda Bir Araya Getirdi Bafra Madeni Sanatkârlar Odası tarafından üyelerine iftar yemeği programı düzenlendi.
Maden Sanatkarlar Odası Esnafı İftarda Bir Araya Getirdi
17:41
Kardeş Payı'nda Kahkaha Tufanı !!! "Kardeş Payı" dizisinin sevilen çılgın karakterlerinden Şerif'in (Sadık Gürbüz) sürpriz doğum günü kutlamasında sette eğlenceli dakikalar yaşandı.
16:35
Emekli Polisin Kasap Dükkanın Açılışını Emniyet Müdürü Yaptı Samsun’un Bafra ilçesinde yapılan kasap ,et ve süt ürünleri şarküteri dükkanının açılışına emniyet mensupları emekli polisi yalnız bırakmadı.
Emekli Polisin Kasap Dükkanın Açılışını Emniyet Müdürü Yaptı
15:45
Bengü Mahallesinde Geleneksel Afat Kurbanı Yapıldı Samsun’un Bafra İlçesine bağlı 45 Km uzaklıktaki Bafra İlçesine bağlı Bengü Mahallesi Ambar yanı mevkinde her türlü afattan korunmak, bolluk ve bereketli bir yıl için afat kurbanı geleneği bozulmadı.
Bengü Mahallesinde Geleneksel Afat Kurbanı Yapıldı
18:20
Kaymakam Katırcı Muhtarları Uyardı Samsun’un Bafra İlçe Kaymakamı Ali Katırcı, ruhsatsız çeltik ekimi ve mera alanları konusunda muhtarlara uyarılarda bulundu.
Kaymakam Katırcı Muhtarları Uyardı
18:32
Ahmet Dursun Hüngür Hüngür Ağladı Survivor'da yavaş yavaş sona yaklaşılırken yarışmacıların heyecanı ve aile özlemi de artıyor.
Ahmet Dursun Hüngür Hüngür Ağladı
14:29
Denizbank Tarım Sohbetleri Bafra'da Yapıldı Üretici Kart'ın 10. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve 50'den fazla yerde 1 milyon çiftçiye ulaşması beklenen 'Tayfun Talipoğlu ile DenizBank Tarım Sohbetleri'nden biri de Samsun’un Bafra ilçesinde Ziraat Odası Toplantı Salonunda yapıldı.
Denizbank Tarım Sohbetleri Bafra'da Yapıldı
18:20
Organik Ekolojik Turizm Çalışmaları Samsun’un Bafra ilçesine bağlı Sürmeli Mahallesi’ne, "Organik Ekolojik Turizm" çalışmaları kapsamında gezi düzenlendi.
Organik Ekolojik Turizm Çalışmaları
13:37
Selçuk İnan: Fatih Terim'in Takımdan Ayrılması Bizi Çok Etkiledi Galatasaray’ın yıldız oyuncularından Selçuk İnan, Fatih Terim’in geçen yıl takımın başından ayrılmasının kendilerini çok yıprattığını ve etkilediğini söyledi.
Selçuk İnan: Fatih Terim'in Takımdan Ayrılması Bizi Çok Etkiledi
12:40
Selçuk İnan: Terim'in Gidişi Bizi Yıprattı Galatasaray'ın kaptanlarından Selçuk İnan, Fatih Terim'in teknik direktörlük görevinden ayrılmasının kendilerini yıprattığını söyledi.
Selçuk İnan: Terim'in Gidişi Bizi Yıprattı
11:11
Bafra'da "Altın Yaprak" Tütün Ekiminde Artış Altın Yaprak tütünü ile ünlü Samsun’un Bafra ilçesinde tütün ekiminde artış yaşandığı belirtildi İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun: "Önceki yıllarda tütün ekimi yapmayan üreticilerimiz tekrar tütüne yöneldi.
18:01
Kemaloğlu: Et ve Süt Kurumu Bütün Üreticilerin Hizmetkarı Olacaktır Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliği Bafra Şubesi düzenlenen törenle Hacınabi mahallesinde hizmete açıldı.
Kemaloğlu: Et ve Süt Kurumu Bütün Üreticilerin Hizmetkarı Olacaktır
13:31
Bafra T Tipi Cezaevi, Futbol Turnuvasında Şampiyon Oldu Bafra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlararası 19 Mayıs Atatürk Futbol Turnuvası'nın şampiyonu, Bafra T Tipi Ceza İnfaz Kurumu oldu.
Bafra T Tipi Cezaevi, Futbol Turnuvasında Şampiyon Oldu
17:36
Bafralı Kadınlar El Emeği Göz Nurlarını Sergiledi Bafra Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Üçpınar Mahallesi'ne makine nakışı yıl sonu sergisi açıldı.
Bafralı Kadınlar El Emeği Göz Nurlarını Sergiledi
18:10
Moskova Tarım Üniversitesi Heyeti Bafra'da Moskova Tarım Üniversitesi Rektör ve Rektör Yardımcısı Prof. Eldar G. Abdulla-Zade ile öğretim görevlileri, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Necdet Çamaş ile birlikte Bafra Ticaret ve Sanayi Odasını (TSO) ziyaret etti.
Moskova Tarım Üniversitesi Heyeti Bafra'da
14:32
İsimlerdeki Harf Hataları Azaldı Ordu Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şahin: "Çocukların isimleri bizzat anne ve baba tarafından verildiği için hata oranı yok denecek kadar azalmıştır"
13:38
Bafra Ovası'nda Örtü Altı Ekimi Yapıldı Samsun’un Bafra Ovası’nda örtü altı ürünlerin ekimi yapıldı.
Bafra Ovası'nda Örtü Altı Ekimi Yapıldı
16:30
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman Açıklaması "(Fenerbahçe ile ilgili TFF'ye yaptıkları çağrı) Açıklamayı hata olarak kabul etmiyorum.
21:03
Ağrı'da 5 Kişi Tutuklandı Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmada, 'Karlıdağ' adlı gizli tanığın beyanları doğrultusunda polis, 22 Nisan günü Doğubayazıt ilçesinde 17 adrese eş zamanlı baskın yaptı ve 18 kişiyi gözaltına aldı.
Ağrı'da 5 Kişi Tutuklandı
20:33
Ağrı'da PKK'ya Destek Sağlayan 5 Kişi Tutuklandı Doğubayazıt'ta düzenlenen operasyonda PKK'ya yardım ve lojistik destek sağladıkları iddiasıyla gözaltına alınan 12 kişiden 5'i tutuklandı.
Ağrı'da PKK'ya Destek Sağlayan 5 Kişi Tutuklandı
15:40
Kaymakam Katırcı: Bafra'nın Mahalle Sayısı 139 Oldu Bafra Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf (SYDV) Mütevelli Heyet Üyeliği seçimi yapıldı.
Kaymakam Katırcı: Bafra'nın Mahalle Sayısı 139 Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:09:03. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET DURSUN HABERLERİ
[Hata Bildir]