SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gündoğdu Haberleri

 • 21 Temmuz 2016 14:50AK Parti'li Gündoğdu: Darbenin Kirini Temizlememize Neden Karşı Çıkıyorsunuz?Meclis İdare Amiri AK Parti Ankara milletvekili Ahmet Gündoğdu, CHP'nin Türkiye'de 3 ay süre ile olağanüstü hal uygulanmasına yönelik Bakanlar Kurulu kararına tepki göstermesini eleştirdi.
 • 21 Temmuz 2016 14:34Ohal Kararı AlınmasıTBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, "Bu ülkede yanlış yapmayan herkes olağanüstü halden memnun olacak, yanlış yapan herkes de korksun, korkacak.
 • 20 Temmuz 2016 14:00Gölbaşı Demokrasi NöbetindeGölbaşı Demokrasi Nöbetinde15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ Terör Örgütünün darbe girişimine karşı Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ile vatandaşlar dün de sabaha kadar demokrasi nöbeti tuttular.
 • 20 Temmuz 2016 03:01Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAnkara'nın Gölbaşı ilçesinde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan "demokrasi nöbeti" devam ediyor.
 • 19 Temmuz 2016 21:34Çanakkale'de 1 Tuğamiral ile 1 Tuğgeneral TutuklandıÇanakkale'de 1 Tuğamiral ile 1 Tuğgeneral Tutuklandıİstanbul ve Ankara’da yaşanan darbe girişiminin ardından göz altına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu tutuklandı.
 • 19 Temmuz 2016 21:34Tuğamiral Gündoğdu Adliyede (2)Tuğamiral TUTUTLANDIÇanakkale'de, darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınıp işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu tutuklandı.
 • 19 Temmuz 2016 21:32Fetö'nün Darbe GirişimiÇanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu, sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.
 • 19 Temmuz 2016 17:26Fetö'nün Darbe Girişimi - Tuğamiral Gündoğdu AdliyedeFetö'nün Darbe Girişimi - Tuğamiral Gündoğdu AdliyedeGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu adliyeye çıkarılması - Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Gündoğdu, adliyeye sevk edildi Çanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu adliyeye sevk edildi.
 • 19 Temmuz 2016 17:14Çanakkale Tuğamiral Gündoğdu da AdliyedeÇanakkale Tuğamiral Gündoğdu da AdliyedeTuğamiral Gündoğdu da adliyedeÇANAKKALE'de, darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu da adliyeye sevk edildi.
 • 19 Temmuz 2016 16:19Gözaltına Alınan Tuğamiral Adliyeye Sevk EdildiGözaltına Alınan Tuğamiral Adliyeye Sevk EdildiDarbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında göz altına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu, adliyeye sevk edildi.
 • 19 Temmuz 2016 16:09Fetö'nün Darbe GirişimiÇanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu adliyeye sevk edildi.
 • 18 Temmuz 2016 16:12Boğaz ve Garnizon Komutanı Gündoğdu İçin Ek GözaltıBoğaz ve Garnizon Komutanı Gündoğdu İçin Ek GözaltıÇanakkale'de, darbe girişimiyle ilgili gözaltına alınan Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun emniyetteki işlemleri sürüyor.
 • 18 Temmuz 2016 14:38Göz Altına Alınan Komutanın İşlemleri Sürüyor - ÇanakkaleGöz Altına Alınan Komutanın İşlemleri Sürüyor - ÇanakkaleGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanının emniyetten çıkartılışından detay görüntü Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun emniyet binasına getirilişi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili gözaltına alınan Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri devam ediyor.
 • 18 Temmuz 2016 14:28Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Gündoğdu İçin Ek GözaltıÇanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Gündoğdu İçin Ek GözaltıBoğaz ve Garnizon Komutanı Gündoğdu için ek gözaltıÇANAKKALE'de, darbe girişiminden iki gün önce gözaltına alınan Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun emniyetteki işlemleri sürüyor.
 • 18 Temmuz 2016 13:37Gözaltına Alınan Komutanın İşlemleri SürüyorGözaltına Alınan Komutanın İşlemleri SürüyorÇanakkale’de geçtiğimiz gün gözaltına alınan Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu’nun emniyetteki işlemleri sürüyor.
 • 17 Temmuz 2016 16:25Demokrasi Şehitlerine Yürek Burkan VedaDemokrasi Şehitlerine Yürek Burkan VedaFettullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden 5 vatandaş bugün Ankara'da Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 • 16 Temmuz 2016 15:03Çanakale Valisi Erkal'dan Gözaltı AçıklamasıÇanakale Valisi Erkal'dan Gözaltı AçıklamasıÇanakale Valisi Erkal'dan gözaltı açıklamasıÇANAKKALE Valisi Hamza Erkal, darbe girişimi teşebbüsü gerekçesiyle Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu ile Gelibolu'dan İstanbul'a kalkışmaya destek için yola çıkan 467 Kara Harp Okulu öğrencisi, 20 subay ve şoförün gözaltına alındığını açıkladı.
 • 16 Temmuz 2016 14:42Çanakkale'de 20 Subay ve 467 Askeri Öğrenci Gözaltına AlındıÇanakkale Valisi Hamza Erkal, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu askerlerin darbe girişimi ve Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu’nun gözaltına alınmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 16 Temmuz 2016 12:07Çanakkale Boğaz Komutanı GözaltındaÇanakkale Boğaz Komutanı GözaltındaÇanakkale Boğaz Komutanı gözaltındaÇANAKKALE Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu da bu sabah polisler tarafından gözaltına alındı.
 • 16 Temmuz 2016 11:24Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Gündoğdu Gözaltına AlındıÇanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Gündoğdu Gözaltına AlındıDarbe girişimde bulunduğu iddia edilen Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından gözaltına alındı.
 • 16 Temmuz 2016 11:07Fetö'nün Darbe GirişimiBALIKESİR/ Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili, Balıkesir Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek ile Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu gözaltına alındı.
 • 16 Temmuz 2016 10:49Fetö'nün Darbe Girişimi Kapsamında, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet...FETÖ'nün darbe girişimi kapsamında, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu gözaltına alındı.
 • 08 Temmuz 2016 12:11Eski Milletvekili Yılmazer İçin TBMM'de TörenTedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 22. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Murat Yılmazer (62) için TBMM'de tören düzenlendi.
 • 06 Temmuz 2016 14:03AK Parti'den CHP'ye ZiyaretAK Parti heyeti Ramazan Bayramı nedeniyle CHP'yi ziyaret etti.
 • 06 Temmuz 2016 12:18Siyasi Partilerde BayramlaşmaCHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, "Nereden, kimden gelirse gelsin terörün her türlüsünü lanetleyelim. Aynı zamanda el birliğiyle de şu terör sorununu parlamento çatısı altında en kısa zamanda çözelim. Ülkemizi, komşularımızla birlikte güvenli bir ülke haline getirelim." dedi.
 • 06 Temmuz 2016 11:44Siyasi Partilerde Bayramlaşma - AK Parti Heyeti, CHP'yi Ziyaret Etti (1)Siyasi Partilerde Bayramlaşma - AK Parti Heyeti, CHP'yi Ziyaret Etti (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti heyetinin CHP'ye bayram ziyaretinden detaylar ANKARA - Ramazan Bayramı sebebiyle yapılan partiler arası bayramlaşmada CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındık başkanlığındaki heyet, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu başkanlığındaki heyeti ağırladı.
 • 04 Temmuz 2016 15:19TBMM İdari Amiri Gündoğdu: TBMM İdari Amiri Gündoğdu: "Esed de Onlara Vatandaşlık Versin"Gülşehir ilçesine bağlı Tuzköy beldesindeki bir cenaze törenine katılmak üzere Nevşehir’e gelen TBMM İdari Amiri AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin düzenlediği iftar davetine de katıldı.
 • 02 Temmuz 2016 23:05Keçiören İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi ToplantısıAk Parti Keçiören İlçe Başkanlığı, Haziran ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısını, iftarı proğramıyla gerçekleştirdi.
 • 29 Haziran 2016 17:52Ak Partili Gündoğdu: Paris'teki Terörle İstanbul'dakinin Farkı YokTBMM İdare Amiri, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki hain terör saldırısı üzerinden Batılı ülkelere çağrıda bulundu.
 • 27 Haziran 2016 19:56TBMM Genel KuruluHDP'nin, kamu emekçilerinin sendikal hak ve özgürlüklerinin korunması ve güvence altına alınması için neler yapılması gerektiğinin araştırılması önergesinin gündeme alınması önerisi kabul edilmediHDP, Danışma Kurulunda oy birliği sağlanamaması nedeniyle önerisini Genel Kurula taşıdı.
 • 26 Haziran 2016 12:493 Mahalle İftarında Binlerce Vatandaş İftar Açtı3 Mahalle İftarında Binlerce Vatandaş İftar AçtıMamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Ramazanın ruhuna yakışır kardeşlik bu sofralarda yaşanıyor, bu sofralar bizlere unuttuğumuz bir takım değerleri yeniden hatırlatıyor” dedi.
 • 26 Haziran 2016 12:10Gündoğdu Mamaklılarla İftarda BuluştuGündoğdu Mamaklılarla İftarda Buluştu'Mahallede İftar Var' programlarıyla her gün iki mahalleye binlerce kişilik iftar sofrası kuran Mamak Belediyesi bu kez üç mahallede iftar sofrası kurdu.
 • 15 Haziran 2016 03:05Çanakkale'de Jandarmanın 177'inci Kuruluş Yıldönümü KutlandıÇanakkale'de Jandarmanın 177'inci Kuruluş Yıldönümü KutlandıÇanakkale'de, Jandarma Genel Komutanlığı'nın kuruluşunun 177'nci yıl dönümü, düzenlenen törenle kutlandı.
 • 14 Haziran 2016 18:55Çanakkale'de Jandarmanın 177'nci Kuruluş Yıl Dönümü KutlandıÇanakkale'de Jandarmanın 177'nci Kuruluş Yıl Dönümü KutlandıÇanakkale'de, Jandarma Genel Komutanlığı'nın kuruluşunun 177'nci yıl dönümü, düzenlenen törenle kutlandı.
 • 14 Haziran 2016 18:21Jandarma Teşkilatının 177. Kuruluş YılıÇanakkale’de Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. yılı nedeniyle tören düzenlendi.
 • 14 Haziran 2016 11:22Asansör Kapıları ArızalanmayacakBatman Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği Bölümünde, Tekno Girişim Sermayesi Programı kapsamında, asansör kapılarındaki arızaları önlemek için sistem tasarladı.
 • 07 Haziran 2016 09:45TBMM İdare Amiri Gündoğdu: İş Bizden Çıktı Söz YargınınTBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, dokunulmazlıkların kaldırılmasını düzenleyen Anayasa değişikliğini değerlendirdi.
 • 03 Haziran 2016 00:05Ak Partililerden Almanya'ya 'Sözde Soykırım' TepkisiAnkara'da AK Parti Gençlik Kolları'na mensup bir grup, Almanya Federal Meclisi'nin 1915 olaylarını 'soykırım' olarak tanımasını Ankara'da Almanya Büyükelçiliği önünde protesto etti.
 • 02 Haziran 2016 23:13Alman Meclisinin Ermeni İddialarına İlişkin KararıAK Parti Ankara İl Başkanlığınca Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği önünde düzenlenen gösteriyle Alman Meclisinin Ermeni iddialarına ilişkin kararı protesto edildi.
 • 22 Mayıs 2016 14:24Ak Partili Gündoğdu: Bu Davanın Lideri Recep Tayyip ErdoğanTBMM Meclis İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, bu davanın liderinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.
 • 14 Mayıs 2016 21:052023 Yolunda Yeni Anayasa, Başkanlık Sistemi ve Büyük Türkiye2023 Yolunda Yeni Anayasa, Başkanlık Sistemi ve Büyük Türkiye" KonferansıAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Ey genel müdür, Kenan Paşa’ya mı özeniyorsun, PKK’ya mı özeniyorsun? Kenan Paşa’ya özeniyorsan eğer, yanlış yoldasın.
 • 14 Mayıs 2016 20:27Çarşamba'da Kitap Fuarı AçıldıÇarşamba ilçesinde kitap fuarı açıldı.
 • 14 Mayıs 2016 19:35AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu AçıklamasıAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) millet iradesinin tecelli ettiği yerdir, bu mecliste devlet adına millete had bildirilmez." dedi.
 • 14 Mayıs 2016 18:23Çarşamba Kitap Fuarı BaşladıÇarşamba Kitap Fuarı BaşladıSamsun’un Çarşamba ilçesinde belediye tarafından Ali Fuad Başgil Etkinlikleri kapsamında bu yıl 4.’sü düzenlenen “Çarşamba Kitap Fuarı” bugün başladı.
 • 14 Mayıs 2016 00:47TBMM İdare Amiri Gündoğdu: TBMM İdare Amiri Gündoğdu: "(Dokunulmazlıkların Kaldırılması Teklifi) Dokunacağız, Dokunulacaksınız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Samsun'da "Yeni Türkiye Yolunda" konferansı Ahmet Gündoğdu'nun salona girişi Gündoğdu'nun vatandaşları selamlaması Gündoğdu'nun kürsüye gelişi Gündoğdu'nun konuşması Samsun'da "Yeni Türkiye Yolunda" konferansı TBMM İdare Amiri Gündoğdu: "(Dokunulmazlıkların kaldırılması teklifi) Dokunacağız, dokunulacaksınız. ya sadece siyaset yapacaksınız ya da çukurda yandaşlarınızla, sırtını dayadıklarınızla leş olmaya devam edeceksiniz" "11 Kasım 1938'de İnönü Cumhurbaşkanı seçiliyor.
 • 14 Mayıs 2016 00:10Milletvekili Gündoğdu: Milletvekili Gündoğdu: "Bir Otobüste İki Direksiyon İki Şöför Var"AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Türkiye’de kesinlikle başkanlık sistemine geçilmesi gerektiğini söyledi.
 • 13 Mayıs 2016 23:37Samsun'da "Yeni Türkiye Yolunda" KonferansıTBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, dokunulmazlıklara ilişkin anayasa değişikliğinin 17 Mayıs'ta Meclis'te görüşüleceğini belirterek, "Dokunacağız, dokunulacaksınız. ya sadece siyaset yapacaksınız ya da çukurda yandaşlarınızla, sırtını dayadıklarınızla leş olmaya devam edeceksiniz.
 • 09 Mayıs 2016 16:40Canik'ten Yeni KonferansCanik'ten Yeni KonferansCanik Belediyesi tarafından 7.’si düzenlenecek Yeni Türkiye Yolunda Konferanslar Serisinin bu seferki konuşmacı konuğu Ankara Milletvekili ve Meclis İdare Amiri Ahmet Gündoğdu olacak.
 • 08 Mayıs 2016 17:26Gölbaşı'nda Gölsev Derneği AçıldıAnkara'nın Gölbaşı ilçesinde Gölbaşını Sevenler ve Hizmet Edenler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GÖLSEV) açıldı.
 • 21 Nisan 2016 15:21AK Parti'de 'Stk'larla BuluşmaAK Parti'de 'Stk'larla Buluşma" ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantıdan görüntü Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek'in konuşması TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması Fotoğraf çektirilmesi AK Parti'de 'STK'larla Buluşma" toplantısı Eski TBMM Başkanı Çiçek: "Herkes yasaların uygulanmasını ister, kendisi hariç. Mesela milletvekilleri olarak ifade ediyorum, bizim şu an en önemli işimiz ne? Bir imtihan açıldığında torpil yapmak.