SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gündoğdu Haberleri

 • 14:24 Ak Partili Gündoğdu: Bu Davanın Lideri Recep Tayyip Erdoğan TBMM Meclis İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, bu davanın liderinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.
 • 21:05 2023 Yolunda Yeni Anayasa, Başkanlık Sistemi ve Büyük Türkiye 2023 Yolunda Yeni Anayasa, Başkanlık Sistemi ve Büyük Türkiye" Konferansı AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Ey genel müdür, Kenan Paşa’ya mı özeniyorsun, PKK’ya mı özeniyorsun? Kenan Paşa’ya özeniyorsan eğer, yanlış yoldasın.
 • 20:27 Çarşamba'da Kitap Fuarı Açıldı Çarşamba ilçesinde kitap fuarı açıldı.
 • 19:35 AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu Açıklaması AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) millet iradesinin tecelli ettiği yerdir, bu mecliste devlet adına millete had bildirilmez." dedi.
 • 18:23 Çarşamba Kitap Fuarı Başladı Çarşamba Kitap Fuarı Başladı Samsun’un Çarşamba ilçesinde belediye tarafından Ali Fuad Başgil Etkinlikleri kapsamında bu yıl 4.’sü düzenlenen “Çarşamba Kitap Fuarı” bugün başladı.
 • 00:47 TBMM İdare Amiri Gündoğdu: TBMM İdare Amiri Gündoğdu: "(Dokunulmazlıkların Kaldırılması Teklifi) Dokunacağız, Dokunulacaksınız" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Samsun'da "Yeni Türkiye Yolunda" konferansı Ahmet Gündoğdu'nun salona girişi Gündoğdu'nun vatandaşları selamlaması Gündoğdu'nun kürsüye gelişi Gündoğdu'nun konuşması Samsun'da "Yeni Türkiye Yolunda" konferansı TBMM İdare Amiri Gündoğdu: "(Dokunulmazlıkların kaldırılması teklifi) Dokunacağız, dokunulacaksınız. ya sadece siyaset yapacaksınız ya da çukurda yandaşlarınızla, sırtını dayadıklarınızla leş olmaya devam edeceksiniz" "11 Kasım 1938'de İnönü Cumhurbaşkanı seçiliyor.
 • 00:10 Milletvekili Gündoğdu: Milletvekili Gündoğdu: "Bir Otobüste İki Direksiyon İki Şöför Var" AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Türkiye’de kesinlikle başkanlık sistemine geçilmesi gerektiğini söyledi.
 • 23:37 Samsun'da "Yeni Türkiye Yolunda" Konferansı TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, dokunulmazlıklara ilişkin anayasa değişikliğinin 17 Mayıs'ta Meclis'te görüşüleceğini belirterek, "Dokunacağız, dokunulacaksınız. ya sadece siyaset yapacaksınız ya da çukurda yandaşlarınızla, sırtını dayadıklarınızla leş olmaya devam edeceksiniz.
 • 16:40 Canik'ten Yeni Konferans Canik'ten Yeni Konferans Canik Belediyesi tarafından 7.’si düzenlenecek Yeni Türkiye Yolunda Konferanslar Serisinin bu seferki konuşmacı konuğu Ankara Milletvekili ve Meclis İdare Amiri Ahmet Gündoğdu olacak.
 • 17:26 Gölbaşı'nda Gölsev Derneği Açıldı Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde Gölbaşını Sevenler ve Hizmet Edenler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GÖLSEV) açıldı.
 • 15:21 AK Parti'de 'Stk'larla Buluşma AK Parti'de 'Stk'larla Buluşma" Toplantısı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıdan görüntü Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek'in konuşması TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması Fotoğraf çektirilmesi AK Parti'de 'STK'larla Buluşma" toplantısı Eski TBMM Başkanı Çiçek: "Herkes yasaların uygulanmasını ister, kendisi hariç. Mesela milletvekilleri olarak ifade ediyorum, bizim şu an en önemli işimiz ne? Bir imtihan açıldığında torpil yapmak.
 • 16:37 Yasin Börü Davası AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Yasin Börü davasına ilişkin, "6-7 Ekim olaylarında ölüme ve öldürmeye teşvik eden azmettiricilerin de yargılanması gerektiğine inanıyoruz.
 • 23:13 Gölbaşı'da Tübitak 4006 Bilim Fuarı Gölbaşı'da Tübitak 4006 Bilim Fuarı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gölbaşı ilçesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta Gölbaşı'da TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.
 • 16:23 Gölbaşı'da Tübitak 4006 Bilim Fuarı Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.
 • 09:49 Bayırbucak Türkmenleri İçin Hazırlanan Yardım Tır'ları Yola Çıktı Bayırbucak Türkmenleri İçin Hazırlanan Yardım Tır'ları Yola Çıktı Keçiören Belediyesi ve Hayrat Vakfı’nın işbirliğiyle, Suriye’deki iç savaş nedeniyle zor günler geçiren Bayırbucak Türkmenlerine 9 yardım TIR’ı gönderildi.
 • 12:18 Ahmet Gündoğdu, Siyaset Okulu'na Konuk Oldu Ahmet Gündoğdu, Siyaset Okulu'na Konuk Oldu Siyaset Okulu’nda bu hafta TBMM İdari Amiri Ahmet Gündoğdu, “Başkanlık sistemi ve mevcut yönetim sistemi” konularına değindiKocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Akademik Okullar faaliyetlerine devam ediyor.
 • 10:46 Gündoğdu ''Başkanlık sistemi Türkiye'nin önünü açacaktır Gündoğdu ''Başkanlık sistemi Türkiye'nin önünü açacaktır" Siyaset Okulu'nda bu hafta TBMM İdari Amiri Ahmet Gündoğdu, ''Başkanlık sistemi ve mevcut yönetim sistemi'' konularına değindi.
 • 23:16 Fatih Altaylı'dan Canlı Bomba Tepkisi: Şerefsiz Köpek Fatih Altaylı'dan Canlı Bomba Tepkisi: Şerefsiz Köpek Gazeteci Fatih Altaylı, canlı bombanın evine taziyeye gidenleri eleştirerek "Şerefsiz köpeğin taziye çadırına gidiyorsan, terörist sever değil bizzat teröristsindir" dedi.
 • 10:31 Otomobiller Kafa Kafaya Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı Otomobiller Kafa Kafaya Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı Konya’nın Seydişehir ilçesinde, iki otomobilin kafa kafaya çarpışmasıyla 2 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
 • 22:11 Turkishplayer Youtube Özel Çekiliş Sonuçları Turkishplayer Youtube Özel Çekiliş Sonuçları TurkishPlayer Youtube sayfası özel çekilişi talihlileri belli oldu.
 • 19:51 Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı - Mamak Belediyesi'nin Etkinliği Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı - Mamak Belediyesi'nin Etkinliği GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tören alanından detaylar Törene gelen vatandaşlar Mehter takımı TBMM İdare Amiri Gündoğdu'nun konuşması Mamak Kaymakamı Ali Mantı konuşması Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül konuşma Ödül takdimi Platoda 200 kişilik ekiple sergilenen tiyatro gösterisi Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı Çanakkale Savaşı, Mamak Belediyesinin hazırladığı platoda 200 kişilik ekiple sergilenen tiyatro gösterisiyle canlandırıldı TBMM İdare Amiri Gündoğdu: "Çanakkale, bir istiklal, bağımsızlık mücadelesidir, yeniden diriliş, sadece İslam medeniyetinin değil, insanlık medeniyetinin mücadelesidir" TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, "Çanakkale bir istiklal, bağımsızlık mücadelesidir, yeniden diriliş, sadece İslam medeniyetinin değil, insanlık medeniyetinin mücadelesidir" dedi.
 • 18:27 Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, "Çanakkale bir istiklal, bağımsızlık mücadelesidir, yeniden diriliş, sadece İslam medeniyetinin değil, insanlık medeniyetinin mücadelesidir" dedi.
 • 13:34 Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı Çanakkale Valisi Hamza Erkal, "Çanakkale, Türkiye Cumhuriyeti'nin ön sözünün yazıldığı yerdir.
 • 09:07 Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı dolayısıyla Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.
 • 11:10 Çanakkale Deniz Zaferinin 101. Yılı Çanakkale Deniz Zaferinin 101. Yılı Tarihe altın harflerle ‘Çanakkale geçilmez’ diye yazdıran şanlı zaferin 101. yıl dönümü, 18 Mart’ta Çanakkale ve Gelibolu yarımadasında törenlerle kutlanacak.
 • 19:20 Arnavutluk Meclis Başkanı Meta'nın Kabulü Arnavutluk Meclis Başkanı Meta'nın Kabulü GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Heyetlerarası görüşmeden detaylar AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun açıklaması Arnavutluk Meclis Başkanı İlir Meta'nın açıklaması Arnavutluk Meclis Başkanı Meta'nın kabulü Arnavutluk Meclis Başkanı Meta, AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğu ile beraberindeki heyeti kabul etti Arnavutluk Meclis Başkanı İlir Meta, çeşitli temaslarda bulunmak üzere başkent Tiran'a gelen AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 15:13 Atayurdunda Mehmet Akif Ersoy Uluslararası Sempozyumu - Ahmet Gündoğdu Atayurdunda Mehmet Akif Ersoy Uluslararası Sempozyumu - Ahmet Gündoğdu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması Atayurdunda Mehmet Akif Ersoy Uluslararası Sempozyumu Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Mehmet Akif Ersoy, milli marşın altına imza atarak ülkemizde birliğimizin, beraberliğimizin ve mutabakatımızın sembolü bir isim olmuştur" Arnavutluk Ulusal Meclis Başkan Yardımcısı Idrizi: "Ersoy, bilim insanı, hafız ve edebiyatçı olmasının yanında iyi de bir vatanseverdir" TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu: "Mehmet Akif Ersoy bir cemaate, bir meşrebe, bir ülkeye indirilemez. Mehmet Akif Ersoy'un Türkiye'deki mirasına karşı çıkanların, burada onu istismar etmesine de dostlarımızın müsaade etmemesi gerekir" Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Mehmet Akif Ersoy'un milli marşın altına imza atarak Türkiye'de birliğin, beraberliğin ve mutabakatın sembolü olduğunu ifade etti.
 • 15:06 Eğitim Bir-sen Mehmet Akif Ersoy Sempozyumu AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, cemaat mensuplarının Mehmet Akif Ersoy’un adını kullanarak iş yaptıklarını söyledi.
 • 08:57 Nusret" 101 Yıl Sonra Aynı Rotada Çanakkale Deniz Savaşları'nın kazanılmasında büyük payı bulunan "Nusret Mayın Gemisi"nin, 8 Mart 1915'te Erenköy Koyu'na döktüğü mayınlarla tarihin akışını değiştirmede üstlendiği rol, 101 yıl sonra aynı yerde gerçekleştirilen seyir faaliyetiyle canlandırıldı.
 • 17:25 Bayırbucak Türkmenlerine Yardım Hayrat Vakfı ve ÇATI-DER işbirliği ile toplanan erzak ve giysiden oluşan 10 tır yardım malzemesi, Bayırbucak Türkmenlerine gönderildi.
 • 18:45 TBMM İdare Amiri Gündoğdu Açıklaması TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "İmam hatipli olmak iyilikte yarışmak demektir" dedi.
 • 15:38 TBMM Genel Kurulu Toplandı TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında toplandı.
 • 10:10 AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması, - Ahmet Gündoğdu'nun salondan ayrılışı, AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu: - "Türkiye Rusya'nın uçağını düşürürken 'Ne işi vardı?
 • 17:20 Türkmen Kardeşini Unutma Türkmen Kardeşini Unutma" Kampanyası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yardım tırından detaylar, - Duanın okunması, - AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması, - AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal'ın konuşması, - AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu'nun konuşması, - Yardım tırının yola çıkması, "Türkmen Kardeşini Unutma" kampanyası- Kampanya kapsamında AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı tarafından toplanan bir tır yardım malzemesi, bölgeye gönderildi AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı'nın, "Türkmen Kardeşini Unutma" adlı kampanya kapsamında topladığı yardım malzemelerinin yüklendiği tır, Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı.
 • 14:17 Milletvekilleri Odalarına Kavuştu Milletvekilleri, Meclis'te odalarına kavuştu.
 • 10:39 Atatürk Vefat Yıldönümünde Çanakkale'de de Törenle Anıldı Atatürk Vefat Yıldönümünde Çanakkale'de de Törenle Anıldı Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77. yıldönümünde Çanakkale'de de törenle anıldı.
 • 15:44 AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun kayıt işlemi- AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması - AK Parti Ankara Milletvekilleri Ahmet Gündoğdu, TBMM'de kayıt yaptırdı.
 • 15:35 Ak Partili Gündoğdu: "5'in Ak Partiden Büyük Olmadığı Ortaya Çıktı" AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, 1 Kasım seçimlerinde 5’in AK Parti’den büyük olmadığının ortaya çıktığını belirterek, 5’i CHP, MHP, HDP, paralel yapı ve Aldın Doğan olarak niteledi.
 • 22:03 Gündoğdu: Gündoğdu: "Şimdi Bize Düşen Daha Çok Çalışmaktır, 78 Milyonu Kucaklamak" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Ankara Milletvekilleri Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan, Jülide Sarıeroğlu, Gölbaşı ilçesini ziyaretinden detaylar- Murat Alparslan'in konuşması- Jülide Sarıeroğlu'nun konuşması Milletvekili seçiminin ardından- AK Parti Ankara Milletvekilleri Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan, Jülide Sarıeroğlu, Gölbaşı ilçesini ziyaret etti AK Parti Ankara milletvekilleri Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan ve Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
 • 05:48 TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tırdan detaylar- BMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması- Salondan detaylar- Gündoğdu'nun konuşması- Aşure dağıtımı - Genel seçime doğru- TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu: "Dün terörist başı paketlenip, idam edilmeme kararı Devletd Bahçeli'ye de imzalatılırken, bugün dünyaya meydan okuyan, tankını, tüfeğini silahını yapan milli bir devlet var. İsrail kızıyor çünkü terörist. Fakat milliyetçilerin başındaki adam neden kızıyor?
 • 11:58 Cumhuriyet Bayramı Çanakkale'de de Coşkuyla Kutlandı Cumhuriyet Bayramı Çanakkale'de de Coşkuyla Kutlandı Çanakkale'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.
 • 22:47 TBMM İdare Amiri Gündoğdu, Minibüs Kullandı TBMM İdare Amiri Gündoğdu, Minibüs Kullandı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Minibüse binen yolcular- Ahmet Gündoğdu'nun minibüse binmesi- Gündoğdu'nun minibüs kullanması- Gündoğdu'nun çiftçileri ziyareti- Gündoğdu'nun çiftçilerle birlikte tohum ekmesi Genel seçime doğru- TBMM İdare Amiri Gündoğdu, seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı-Ulus hattında minibüs kullandı TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Gölbaşı-Ulus hattında minibüs kullandı.
 • 11:25 Ahmet Gündoğdu Hdp'yi Jitem'e Benzetti Ahmet Gündoğdu Hdp'yi Jitem'e Benzetti TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Dün Diyarbakır Cezaevi’nde 17 yaşındaki çocuğa dışkı yedirenler, aynı anda Mamak Cezaevi’nde de Muhsin Yazıcıoğlu’na zulmediyordu.
 • 14:11 Siyasi Partilerde Bayramlaşma HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, "Hem ülke olarak hem bölge olarak en fazla ihtiyaç duyduğumuz şey kardeşlik ve barıştır.
 • 13:09 CHP'li Tanrıkulu: Yasaklanan Besmele Değil, Propaganda Aracı Olmasıdır CHP'li Tanrıkulu: Yasaklanan Besmele Değil, Propaganda Aracı Olmasıdır Kurban Bayramı'nın ikinci gününde Ak Parti heyeti, CHP'yi ziyaret etti.
 • 11:45 Siyasi Partilerde Bayramlaşma CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "Besmele bizim kutsalımızdır.
 • 11:40 Ak Parti, Bismillah ve Sandık Taşınması Kararları İçin İtiraza Hazırlanıyor AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, YSK tarafından yasaklanan ‘Haydi Bismillah’ isimli seçim şarkısı için itiraz edeceklerini söyledi.
 • 11:39 AK Parti'den Hdp'ye Bayram Ziyareti AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Teröre izin vermememiz, teröristle aramıza mesafe koymamız lazım. Bunda HDP’ye çok büyük iş düşüyor" dedi.
 • 11:11 CHP'de Bayramlaşma - AK Parti Heyetinin Ziyareti (3) CHP'de Bayramlaşma - AK Parti Heyetinin Ziyareti (3) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti heyetinin CHP'yi ziyareti ANKARA - Kurban Bayramı sebebiyle yapılan partiler arası bayramlaşmada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, başkanlığındaki heyet, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu başkanlığındaki heyeti ağırladı.
 • 11:06 CHP'de Bayramlaşma - AK Parti Heyetinin Ziyareti (2) CHP'de Bayramlaşma - AK Parti Heyetinin Ziyareti (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti heyetinin CHP'yi ziyareti ANKARA - Kurban Bayramı sebebiyle yapılan partiler arası bayramlaşmada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu başkanlığındaki heyet, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu başkanlığındaki heyeti ağırladı.