12:2800
SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gündoğdu Haberleri


AHMET GÜNDOĞDU

Gümüşhane'nin Kürtün ilçesine bağlı Söğüteli Köyü'nde dünyaya gelen Ahmet Gündoğdu, ilk öğrenimini köyünde, Erdemli İmam Hatip Lisesi'nde başladığı ortaöğrenimini de Giresun İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. 1987 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olan Gündoğdu, uzun... Devamı

   

  Memur-Sen Genel Başkanı, Kılıçdaroğlu ile ilgili Açıklamalar Yaptı

  Memur-Sen Genel Başkanı, Kılıçdaroğlu ile ilgili Açıklamalar Yaptı

  Ankara'daki Büro Memur-Sen Başkanlar Kurulu toplantısında konuşan Ahmet Gündoğdu, Kılıçdaroğlu'nun iktidar olma düşüncesi varsa rakibinin Memur Sen olmadığını söyledi. (Bugün 12:11)

   

  Aa Muhabirinin ABD'de Gözaltına Alınması

  Aa Muhabirinin ABD'de Gözaltına Alınması

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "AA muhabiri Bilgin Şaşmaz'ın gazetecilik görevini yerine getirirken gözaltına alınmasını ve darbedilmesini kınıyoruz" (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Olaylar

  Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Olaylar

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki yaşanan olaylarla ilgili, "Din ve vicdan hürriyetini baskı altında tutan uygulamalar büyük bir zulme dönüşmüştür" dedi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Gündem / 20 Ağustos 2014

  Gündem / 20 Ağustos 2014

  ANADOLU AJANSI. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kurtdereli Yağlı Güreşleri Başladı

  Dünyada adını duyurmuş "Muhteşem Türkler" arasında yerini alan cihan pehlivanı Kurtdereli Mehmet anısına organize edilen güreşler öncesi mevlit okutuldu Etkinlikler, başpehlivanlık mücadelesinin de yapılacağı 17 Ağustos'ta sona erecek. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Gündoğdu: 'Doğu Türkistan Ümmetin Meselesi'

  Gündoğdu: "Doğu Türkistan Ümmetin Meselesi"

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Türkiye Doğu Türkistan Derneği Genel Başkanı Seyit Tümtürk ile bir araya geldi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  "Mazlum neredeyse Memur Sen oraya koşuyor. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  14 Ağustos Dünya Rabia Günü'

  14 Ağustos Dünya Rabia Günü"

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Alanlarda, küresel adalet, insanlığın ölmemesi, insanı ve insanlığı yaşatmak için 'Ayağa kalk ey insanlık!, Ayağa kalk ey Ümmet!' diyeceğiz" "21. yüzyılın utanç vesikası olan başta Filistin, Suriye, Mısır, Irak, Doğu Türkistan, Filistin ve Arakan olmak üzere yeryüzündeki. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  'Doğrudan Milletten Yetkileri Alan Bir Sisteme Geçiyoruz'

  "Doğrudan Milletten Yetkileri Alan Bir Sisteme Geçiyoruz"

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, önümüzdeki günlerde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Doğrudan milletten yetkileri alan bir sisteme geçiyoruz." dedi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Emniyette 'paralel yapı' operasyonu - Ahmet Gündoğdu -

  Emniyette "paralel yapı" operasyonu - Ahmet Gündoğdu -

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, emniyetteki "paralel yapı" operasyonuna ilişkin, "Türkiye'de Gezi zekalıların başlattığı Gezi olaylarıyla, 17 Aralık küresel operasyonuyla, kayıt dışı siyasetin, fişlemenin, şantajın, montajın her türlü iftiranın kol gezdiği günleri geride bıraktık" dedi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Türkiye'de Gezi zekalıların başlattığı Gezi olaylarıyla, 17 Aralık küresel operasyonuyla, kayıt dışı siyasetin, fişlemenin, şantajın, montajın her türlü iftiranın kol gezdiği günleri geride bıraktık" (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bingöl Üniversitesi Camii Açılışa Hazırlanıyor

  Bingöl Üniversitesi yerleşkesinde 2011 yılında yapımına başlanan ve 3 milyon liraya mal olan caminin inşaatı tamamlandı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gündoğdu: Ortada Bir Savaş Yok, Katliam Var

  Gündoğdu: Ortada Bir Savaş Yok, Katliam Var

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, İsrail'in saldırılarına ilişkin, ortada bir savaş olmadığını, katliam, haneye tecavüz gibi kutsallara saldırının olduğunu söyedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu - TOBB'un boykot uyarısı -

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu - TOBB'un boykot uyarısı -

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) İsrail'e yönelik boykot uyarısına ilişkin, "Bu boykotun Türkiye ekonomisine zararı olacaksa ve Türkiye bu zararı göze alamayacaksa, insanın ve insanlığın yanında nasıl duracak, bunu yersiz kaygı görüyorum" dedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Ortada bir savaş yok, katliam var. Haneye tecavüz var. Doğuştan gelen, can, mal, akıl emniyeti gibi tüm kutsallara saldırı var " (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: 'Gazze, insanlığın meselesidir' -

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Gazze, insanlığın meselesidir" -

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Gazze'nin insanlığın meselesi olduğunu belirterek, "Dini, inancı, ırkı ne olursa olsun, doğuştan gelen haklar kutsaldır. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  TOBB'un Boykot Uyarısı

  TOBB'un Boykot Uyarısı

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Bu boykotun Türkiye ekonomisine zararı olacaksa ve Türkiye bu zararı göze alamayacaksa, insanın ve insanlığın yanında nasıl duracak, bunu yersiz kaygı görüyorum" (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Mehmet Akif İnan İmamhatip Ortaokulu İnşaatını Temeli Atıldı

  Mehmet Akif İnan İmamhatip Ortaokulu İnşaatını Temeli Atıldı

  Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Kurucu Başkanı olan, aynı zamanda yazar ve şair kimliği ile tanınan Merhum eğitimci Mehmet Akif İnan’ın adını taşıyan Düzce Mehmet Akif İnan İmam Hatip Ortaokulu’nun temeli atıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Gazze, insanlığın meselesidir. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Yarın Kadir Gecesi

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Kadir Gecesi tefekkürü, tedebbürü, duayı, muhasebeyi, Allah için gözyaşı dökmeyi bol eylemenin gecesidir" (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Eğitim Bir Sen İftar Yemeği Verdi

  Eğitim Bir Sen İftar Yemeği Verdi

  Adana Valisi Büyük: "Gazze'de kardeşlerimize karşı yapılan saldırılar hepimizi çok üzüyor. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  İHH Genel Başkanı Yıldırım: "İsrail sadece askeri hedefleri vurduğunu söylüyor. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İhh ve Memur-Sen'den İsrail Protestosu

  İhh ve Memur-Sen'den İsrail Protestosu

  Beyoğlu Tünel'de bir araya gelen çeşitli sivil toplum örgütlerine üye yüzlerce kişi, İsrail'in Gazze operasyonunu protesto etti. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İhh ve Memur-Sen'den Gazze Protestosu

  İhh ve Memur-Sen'den Gazze Protestosu

  İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsanı Yardım Vakfı ve Memur-Sen’in organizasyonuyla toplanan binlerce kişi, İsrail’in Gazze’ye saldırılarını yürüyüşle protesto etti. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İstiklal Caddesi'nde Filistin Protestosu

  İstiklal Caddesi'nde Filistin Protestosu

  Memur-Sen ve İnsani Yardım Vakfı (HH) tarafından İstiklal Caddesi’nde İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları protesto edildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırılarının Protesto Edilmesi

  İHH, Memur Sen ve Genç Memur Sen İstanbul İl Başkanlığı organizasyonuyla Beyoğlu'nda toplanan bir grup, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını protesto etti İHH Genel Başkanı Yıldırım: "İsrail'i protesto eden kalabalıklar her geçen gün artacak, malları boykot edilecek. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gündoğdu: İsrail'in Çocukları Kurşunlarla Susturduğu Bir Vahşet Var

  Gündoğdu: İsrail'in Çocukları Kurşunlarla Susturduğu Bir Vahşet Var

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Bugün Gazze'de, medeniyet kavgasının, terörist devlet İsrail'in çocukları kurşunlarla susturduğu bir vahşet var." dedi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  "Bugün Gazze'de, medeniyet kavgasının, terörist devlet İsrail'in çocukları kurşunlarla susturduğu bir vahşet var. Biz mazlumlar adına, ümmet adına tarafız" (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  "ABD, AB ve İslam teşkilatı Gazze’de yapılan soykırımı zulüm olarak görmüyorsa artık bizim insan hakları örgütlerinden medet ummamız ölü gözünden yaş beklemeye benzer. Biz artık Birleşmiş Milletler yerine birleşmiş yürekleri harekete geçirmeliyiz" (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Memurlara 2014 Yılı İçin Enflasyon Farkı Ödenmesi Talebi

  Memurlara 2014 Yılı İçin Enflasyon Farkı Ödenmesi Talebi

  Türkiye Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (Türk Sağlık-Sen) Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Kararman, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) görüşülen Torba Kanundaki memura enflasyon farkı ödemesi maddesinin mutlak suretle kabul edilmesi gerektiği belirtti. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı seçimine doğru - Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu -

  Cumhurbaşkanı seçimine doğru - Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu -

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Cumhurbaşkanlığı için dünya mazlumlarının sözcüsü olacak nitelikleri taşıyan aday ya da adaylar istiyoruz. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Vatanı satıyorsunuz' diye her gün bizi tehdit eden MHP, bugün gösterdiği adayının diliyle 'bu çözüm süreci iyidir' deniliyorsa, dün başörtülüyü gördüğünde kırmızı görmüş boğaya dönen ana muhalefetin lideri, bugün 'başörtü sorununu biz çözdük' der hale gelmişse, bu pembe. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Gündoğdu: 'Filistin meselesi ümmetin meselesidir' -

  Gündoğdu: "Filistin meselesi ümmetin meselesidir" -

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, " Vatanı satıyorsunuz diye her gün bizi tehdit eden MHP, bugün gösterdiği adayının dili ile bu çözüm süreci iyidir deniliyorsa, dün başörtülüyü gördüğünde kırmızı görmüş boğaya dönen ana muhalefetin lideri bugün başörtü sorununu biz çözdük der hale gelmişse (Bu pembe yalan ama olsun) bu Türkiye'nin normalleşmesi demektir" dedi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Cumhurbaşkanlığı için dünya mazlumlarının sözcüsü olacak nitelikleri taşıyan aday ya da adaylar istiyoruz. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Memur-Sen dünyanın dört bir yanındaki mazlumların kimliğine bakmadan her zaman yanlarında oldu, olmaya devam edecek. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Genç Memur-Sen İftar Yemeği Verdi

  Genç Memur-Sen İftar Yemeği Verdi

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu, İsrail'in saldırıları nedeniyle zor günler geçiren Gazze için yardım kampanyası başlatacaklarını billdirdi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  "AK Parti 10 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu'nu aday gösterseydi, CHP 'laiklik elden gidiyor' diyebilirdi. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Operasyonları

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Operasyonları

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Filistinli kardeşlerimizin feryadına kulak tıkayamayız. Filistin meselesine tarafsızlık ile yaklaşılmasını önerenlerin eleştirilmesi gerekiyor" (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 12:28:38. #1.12#