SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gündoğdu Haberleri

 • 17:25Bayırbucak Türkmenlerine YardımHayrat Vakfı ve ÇATI-DER işbirliği ile toplanan erzak ve giysiden oluşan 10 tır yardım malzemesi, Bayırbucak Türkmenlerine gönderildi.
 • 18:45TBMM İdare Amiri Gündoğdu AçıklamasıTBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "İmam hatipli olmak iyilikte yarışmak demektir" dedi.
 • 15:38TBMM Genel Kurulu ToplandıTBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında toplandı.
 • 17:20Türkmen Kardeşini UnutmaTürkmen Kardeşini Unutma" KampanyasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yardım tırından detaylar, - Duanın okunması, - AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması, - AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal'ın konuşması, - AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu'nun konuşması, - Yardım tırının yola çıkması, "Türkmen Kardeşini Unutma" kampanyası- Kampanya kapsamında AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı tarafından toplanan bir tır yardım malzemesi, bölgeye gönderildi AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı'nın, "Türkmen Kardeşini Unutma" adlı kampanya kapsamında topladığı yardım malzemelerinin yüklendiği tır, Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı.
 • 14:17Milletvekilleri Odalarına KavuştuMilletvekilleri, Meclis'te odalarına kavuştu.
 • 10:39Atatürk Vefat Yıldönümünde Çanakkale'de de Törenle AnıldıAtatürk Vefat Yıldönümünde Çanakkale'de de Törenle AnıldıMustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77. yıldönümünde Çanakkale'de de törenle anıldı.
 • 15:35Ak Partili Gündoğdu: "5'in Ak Partiden Büyük Olmadığı Ortaya Çıktı"AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, 1 Kasım seçimlerinde 5’in AK Parti’den büyük olmadığının ortaya çıktığını belirterek, 5’i CHP, MHP, HDP, paralel yapı ve Aldın Doğan olarak niteledi.
 • 05:48TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili GündoğduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tırdan detaylar- BMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması- Salondan detaylar- Gündoğdu'nun konuşması- Aşure dağıtımı - Genel seçime doğru- TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu: "Dün terörist başı paketlenip, idam edilmeme kararı Devletd Bahçeli'ye de imzalatılırken, bugün dünyaya meydan okuyan, tankını, tüfeğini silahını yapan milli bir devlet var. İsrail kızıyor çünkü terörist. Fakat milliyetçilerin başındaki adam neden kızıyor?
 • 11:58Cumhuriyet Bayramı Çanakkale'de de Coşkuyla KutlandıCumhuriyet Bayramı Çanakkale'de de Coşkuyla KutlandıÇanakkale'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.
 • 11:25Ahmet Gündoğdu Hdp'yi Jitem'e BenzettiAhmet Gündoğdu Hdp'yi Jitem'e BenzettiTBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Dün Diyarbakır Cezaevi’nde 17 yaşındaki çocuğa dışkı yedirenler, aynı anda Mamak Cezaevi’nde de Muhsin Yazıcıoğlu’na zulmediyordu.
 • 14:11Siyasi Partilerde BayramlaşmaHDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, "Hem ülke olarak hem bölge olarak en fazla ihtiyaç duyduğumuz şey kardeşlik ve barıştır.
 • 11:45Siyasi Partilerde BayramlaşmaCHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "Besmele bizim kutsalımızdır.
 • 11:40Ak Parti, Bismillah ve Sandık Taşınması Kararları İçin İtiraza HazırlanıyorAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, YSK tarafından yasaklanan ‘Haydi Bismillah’ isimli seçim şarkısı için itiraz edeceklerini söyledi.
 • 11:39AK Parti'den Hdp'ye Bayram ZiyaretiAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Teröre izin vermememiz, teröristle aramıza mesafe koymamız lazım. Bunda HDP’ye çok büyük iş düşüyor" dedi.
 • 11:03AK Parti'den Hdp'ye 7 Haziran SitemiAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, HDP'ye 7 Haziran üzerinden sitem etti.
 • 10:31AK Parti-CHP Bayramlaşmasında 'Haydi Bismillah' PolemiğiAK Parti-CHP Bayramlaşmasında 'Haydi Bismillah' PolemiğiAK Parti - CHP bayramlaşmasına, CHP'nin başvurusu ile YSK tarafından yasaklanan AK Parti'nin seçim şarkısı 'haydi bismillah' damga vurdu.
 • 10:22AK Parti İktidarı Olmazsa Seçim mi Var Diyorsunuz, İlelebet Seçim Yani!AK Parti İktidarı Olmazsa Seçim mi Var Diyorsunuz, İlelebet Seçim Yani!"AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun, erken seçimle ilgili "Umarız tek bir parti iktidar olur, yeniden seçime ihtiyaç olmaz." sözlerine CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "AK Parti iktidarı olmazsa seçim mi var diyorsunuz, ilelebet seçim yani!" sözleriyle tepkisini dile getirdi.
 • 14:21Organik Fındık Harmanda KaldıOrganik Fındık Harmanda KaldıTürkiye’de en çok fındık üretiminin yapıldığı Ordu’da herhangi kimyasal gübre ve ilaç kullanmadan üretimi gerçekleştirilen ‘organik fındık’ harmanda kaldı.
 • 12:04Sağlık Okuryazarlığı Sempozyumu Ankara'da BaşladıSağlık Okuryazarlığı Sempozyumu Ankara'da BaşladıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Halk Sağlığı Günleri Sağlık Okuryazarlığı Sempozyumu’nun açılışında yaptığı konuşmada, “Kürt kökenli vatandaşlarımızın hakkını koruma iddiasında bulunanların insanlık dışı bir terörizm yapanlar ve bunlara karşı duramayan, eleştiremeyenler var” dedi.
 • 17:28Çanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı KutlandıÇanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı KutlandıÇanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı, çelenk koyma ve resmi geçit töreniyle kutlandı.
 • 13:59Çanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı KutlandıÇanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı KutlandıÇanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı, çelenk koyma ve resmi geçit töreniyle kutlandı.
 • 14:31AK Parti'den MHP'ye Bayram ZiyaretiAK Parti'den MHP'ye Bayram ZiyaretiAk Parti heyeti, Ramazan Bayramı dolayısıyla MHP'yi ziyaret etti.
 • 12:22AK Parti Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiAK Parti Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti heyetinin gelişi selamlaşma ve bayramlaşma- Karşılama- MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ile AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşmaları ANKARA - Ramazan Bayramı sebebiyle yapılan partiler arası bayramlaşmada MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın başkanlığındaki heyet, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu başkanlığındaki heyeti ağırladı.
 • 11:40MHP'li Yalçın: Seçenekler Varken Erken Seçimi Partilere Tehdit Göstermemek LazımMHP'li Yalçın: Seçenekler Varken Erken Seçimi Partilere Tehdit Göstermemek LazımMHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, parti olarak koalisyon seçeneklerini net bir şekilde ortaya koyduklarını söyledi.
 • 14:00AK Parti Divan Kurulu Üyeleri Belli OlduAK Parti Divan Kurulu Üyeleri Belli OlduAK Parti'de Meclis Başkanvekili Naci Bostancı oldu. Öte yandan AK Parti'nin Grup Başkanvekilleri de belirlendi.
 • 15:25Petek: Petek: "Seçim Sonuçları, Bütün Siyasi Partilere Uzlaşma Çağrısı Niteliğindedir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milletvekillerinin Ak Parti Genel Merkezi'ne girişleri,- Ahmet Gündoğdu, - Ahmet İyimaya, - Mehmet Özhaseki, - Ahmet Doğan, - Reşat Petek, - Yalçın Akdoğan, ANKARA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İç Anadolu milletvekileriyle AK Parti Genel Merkezi'nde toplantı yaptı.
 • 17:12Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorMilletvekilleri Kayıt YaptırıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun gelişi ve gül verilmesi, form doldurması- Milletvekillerinin kayıt işlemlerinden detaylar- Ahmet Gündoğdu'nun açıklamaları- AK Parti milletvekili Mustafa Muhammet Gültak'a kızı rozete takarken - AK Parti Afyon Milletvekili Ali Özkaya'nın lokum dağıtması Milletvekilleri kayıt yaptırıyor- AK Parti'li Gündoğdu: "(Ahmet Sever'in kitabı) Kitaba, gazeteye, deftere sonra bakacağız. Şu anda önümüzde bir sorumluluk var, bu sorumluluğun gereğini yerine getirelim, sonra kitapları beraber inceleriz"- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı, AK Parti'li Özkaya, "Sayın Gül'le, Sayın Cumhurbaşkanı arasında bir gerilime şahit oldunuz mu?" sorusuna, "Hayır, öyle bir şeye şahit olmadım, asla" yanıtını verdi AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski Başdanışmanı Ahmet Sever'in yayınlanan kitabıyla ilgili soruya, "Kitaba, gazeteye, deftere sonra bakacağız. Şu anda önümüzde bir sorumluluk var, bu sorumluluğun gereğini yerine getirelim, sonra kitapları beraber inceleriz" yanıtını verdi.
 • 13:12Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski Başdanışmanı Ahmet Sever'in yayınlanan kitabıyla ilgili soruya, "Kitaba, gazeteye, deftere sonra bakacağız. Şu anda önümüzde bir sorumluluk var, bu sorumluluğun gereğini yerine getirelim, sonra kitapları beraber inceleriz" yanıtını verdi.
 • 13:00Yeni Milletvekillerinin Meclisteki İlk GünleriYeni Milletvekillerinin Meclisteki İlk Günleri7 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinin ardından mazbatalarını alan milletvekilleri, TBMM’ye gelerek kayıtlarını yaptırmaya devam ediyor.
 • 12:15TBMM'de 550 Vekilden 62'si Kayıt İşlemini Tamamladı7 Haziran seçimleri ile Parlamento'ya giren milletvekilleri, mazbatalarını aldıktan sonra kayıt işlemleri için Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) geliyor.
 • 00:54Memur-sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Gümüşhane'deMemur-sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Gümüşhane'deMemur-Sen Onursal Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili adayı Ahmet Gündoğdu, 7 Haziran seçimlerinin kıblesi Kabe olanlarla, taksim onlar arasında geçeceğini söyledi.
 • 18:38AK Parti Seçim İrtibat Bürosu Açılışı - GündoğduAK Parti Seçim İrtibat Bürosu Açılışı - GündoğduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ahmet Gündoğdu'nun konuşması- Ak Parti Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışı ANKARA - Ahmet Gündoğdu, Maltepe'deki Ak Parti Seçim İrtibat Bürosu açılışına katıldı.
 • 21:20Osmancık'ta Gündoğdu Elektrik Yeni Aracına Kurban KestiOsmancık'ta Gündoğdu Elektrik Yeni Aracına Kurban KestiÇorum'un Osmancık İlçesinde Gündoğdu Elektrik yeni aldığı traktör için dualarla kurbanlar kesti ardından tavuklu pilav ile ayran ikram etti..
 • 16:35Memur-sen 5. Olağan Genel KuruluMemur-Sen Konfederasyonu 5. Olağan Genel Kurulu, Ankara Büyük Anadolu Otel’de başladı.
 • 14:05Eğitim Bir-sen'de Devir Teslim TöreniEğitim Bir-sen'de Devir Teslim TöreniEğitim Bir-Sen Genel Kurulu’nda genel başkan seçilen Ali Yalçın, “Türkiye’nin daha da demokratikleşmesi, demokrasinin korku tünelinden çıkması, ham demokrasinin tam demokrasi olması, bürokratik barikatların ortandan kaldırılması ve devletin milletle kucaklaşmasının daha fazla sağlanması, çözüm sürecinin başarıya ulaşması, Türkiye’de yeni sivil bir anayasanın da hayata geçirilmesi anlamında çok ciddi katkılar sunacağımızın kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz” dedi.
 • 12:20Kolukısa: Bayrak Eğitim-Bir-Sen'in Adanmış Ruhuna Teslim EdildiKolukısa: Bayrak Eğitim-Bir-Sen'in Adanmış Ruhuna Teslim EdildiEğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa, 5. olağan genel kurulun demokratik temayüllere uygun şekilde tamamlandığını, kendisinin de basın ve iletişimden sorumlu genel başkan yardımcısı olduğunu söyledi.
 • 17:44Eğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluEğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluMemur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen eski Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, sendikalılara seslenerek, kurumsallaşmadan asla taviz ve şeffaflıktan asla taviz verilmemesi gerektiğini söyledi.
 • 17:34Eğitim Bir-Sen 5. Olağan Genel KuruluEski Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Fransa'da bütün Müslümanlara hakaret etme tahriki yaparak öldürülenler için barış yürüyüşü yapanlar, Amerika'daki masum 3 genç Müslümanın ölümüne ses çıkarmadılar" dedi.
 • 16:59Eğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluEğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Eski Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “17 Aralık’ta ve 25 Aralık’ta ben genel başkanınızın ‘küresel operasyona karşıyız’ diye haykırdığımız mesele ibadet edenlerle mesele değildir.
 • 15:54Eğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluEğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Özer, "Biz biliriz ki Gündoğdu bu ülkede 28 Şubat’ın kirli bakiyesini yok eden adamdır.
 • 15:59Kültür Memur-Sen 5. Olağan Genel KuruluMemur-Sen Genel Başkanvekili ve Toç Bir-Sen Genel Başkanı Günay Kaya, "Umut, ümit biziz, biz kendi medeniyetimizi kendi değerlerimizi, dünya mazlumlarını sahiplenmeliyiz, işte onun için Memur-Sen, 'Yeniden Büyük Türkiye' diyerek, dünya mazlumlarının yanında yer alıyor" ifadesini kullandı.
 • 14:30Eğitim-bir-sen Genel Başkan Adayı Yalçın, Vizyon Belgesini AçıkladıEğitim-Bir-Sen Genel Başkan adayı Ali Yalçın,“Yeni dönemde soylu mücadelemize yeni bir heyecan katmak için zirveden yeni ufuklara çıkarmak, yol almak ve yol açmak için yoldayız” dedi.
 • 16:27Memur-sen Eski Genel Başkanı Gündoğdu Adaylık Başvurusunu YaptıMemur-Sen eski Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, AK Parti Genel Merkezi’ne gelerek, resmi milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.
 • 17:47Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Aday OlacakMemur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Aday OlacakGenel seçime doğru-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, haziran ayında yapılacak genel seçimler için adayı aday olacağını açıkladı-Gündoğdu: -"Bu teklif seçim işleri başkanının Memur-Sen'e ziyaretiyle gelen bir teklif. Akabinde Sayın Başbakan'la yüzyüze görüştüğümüz bir teklif. Dolayısıyla bir il konuşması olmadı"-"İstifa dilekçesini pazartesi, salı verip ondan sonra hazırlık yapmayı düşüyorum.
 • 16:22Genel Seçime DoğruMemur Sen Genel Başkanı Gündoğdu, haziran ayında yapılacak genel seçimler için adayı aday olacağını açıkladı Gündoğdu: "Bu teklif seçim işleri başkanının Memur Sen'e ziyaretiyle gelen bir teklif. Akabinde Sayın Başbakan'la yüzyüze görüştüğümüz bir teklif. Dolayısıyla bir il konuşması olmadı" "İstifa dilekçesini pazartesi, salı verip ondan sonra hazırlık yapmayı düşüyorum.
 • 16:20Memur-sen Genel Başkanı Gündoğdu AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı OluyorSen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun siyaset yapma ve milletvekilliği adaylığı teklifini kabul ettiğini açıklayarak, görevinden istifa etti.
 • 20:49Kültür-Sanat ve Basın ÖdülleriKültür Memur Sen tarafından düzenlenen Kültür Sanat ve Basın Ödülleri sahiplerine verildi.
 • 20:33İha ve Tgrt'ye Bir Ödül Dahaİha ve Tgrt'ye Bir Ödül DahaKültür, Turizm ve Sanat Çalışanları Sendikası (Kültür Memur-Sen) düzenlediği ödül töreniyle basın kuruluşlarını ödüllendirdi.
 • 16:04Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurul ToplantısıMemur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “17 Aralık’ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.
 • 15:48Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu - Ahmet GündoğduEnerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu - Ahmet GündoğduEnerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"17 Aralık'ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.