09:4300
SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gündoğdu Haberleri


AHMET GÜNDOĞDU

Gümüşhane'nin Kürtün ilçesine bağlı Söğüteli Köyü'nde dünyaya gelen Ahmet Gündoğdu, ilk öğrenimini köyünde, Erdemli İmam Hatip Lisesi'nde başladığı ortaöğrenimini de Giresun İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. 1987 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olan Gündoğdu, uzun... Devamı

  Başbakan'ın Akil İnsanlar Toplantısına Kimler Katılmadı

  Başbakan'ın Akil İnsanlar Toplantısına Kimler Katılmadı

  Davutoğlu'nun Akil İnsanlar toplantısında istifa eden Baskın Oran, Murat Belge, Kürşat Bümin'in yanı sıra Yılmaz Erdoğan ve Orhan Gencebay gibi isimler de yoktu. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  İşte Toplantıya Katılan İsimler

  Başbakan ahmet Davutoğlu Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle bir araya geldi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  İşte Kritik Toplantıya Katılanlar

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Akil İnsanlar heyeti ile yaptığı toplantıya hükümet neredeyse tam kadro katıldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Akil İnsanlar Toplantısına Katılanlar

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında bir araya gelen akil insanlar heyeti Dolmabahçe çalışma ofisinde çözüm sürecinin geldiği son durumu masaya yatırdı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması

  İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, yetimlere destek olan aileleri buluşturmak ve farklı kültürleri bir araya getirerek kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen ve 13 ülkeden yetimin katıldığı etkinlik, 132 ülkede canlı yayımlandı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "İnsanlığın karşı karşıya bulunduğu kan, gözyaşı, açlık ve sefalet bayram coşkularının doyasıya yaşanmasına engel oluyor. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başbakan Davutoğlu Memur-Sen Başkanı ve Üyelerini Kabul Etti

  Başbakan Davutoğlu Memur-Sen Başkanı ve Üyelerini Kabul Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve beraberindekileri kabul etti. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Davutoğlu'nun Memur-Sen Heyetini Kabulü

  Başbakan Davutoğlu'nun Memur-Sen Heyetini Kabulü

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu ve beraberindeki heyetin, Konfederasyon olarak hazırladıkları, taleplerinin yer aldığı kapsamlı bir çalışma dosyasını Davutoğlu'na sunduğu belirtildi Görüşmede, yıllık izinlerin iş günü esasına göre düzenlenmesi, emekli ikramiyesinde 30 yıllık süre sınırının kaldırılması, fazla mesai ücretine yönelik mağduriyetlerin giderilmesi ve 4/C kapsamında istihdam edilen personelin kadroya geçirilmesi konularının da gündeme getirildiği bildirildi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu, Memur-Sen Heyetini Kabul Etti

  Davutoğlu, Memur-Sen Heyetini Kabul Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Memur-Sen heyetini kabul etti. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Davutoğlu, Memur-Sen Heyetini Kabul Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve beraberindeki heyeti kabul etti. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Başbakan Davutoğlu'nu Ziyaret Etti

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve beraberindeki heyet, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen, Çalışma Dosyasını Başbakan Davutoğlu'na Sunacak

  Memur-Sen, Çalışma Dosyasını Başbakan Davutoğlu'na Sunacak

  Başbakan Davutoğlu ile bugün bir araya gelecek Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu, konfederasyon olarak taleplerinin yer aldığı kapsamlı çalışma dosyası hazırladı Buna göre Gündoğdu, hem orta vadeli programın hem de bütçe kanununun hazırlık aşamasında, anayasal bir kurum olan Ekonomik ve Sosyal Konseyin doğal üyesi ve toplu sözleşme heyet başkanı sıfatlarına binaen aktif sorumluluk almak ve paydaş olmak istediklerini bildirecek Görüşmede, yıllık izinlerin iş günü esasına göre düzenlenmesi, (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gündoğdu, Çözüm Sürecini AA'ya Değerlendirdi

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, AA muhabiri İlkay Güder'e, Çözüm Süreci hakkında önemli açıklamalarda bulundu. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu, Türkiye-Ab Karma İstişare Komitesi Heyetini Kabul Etti

  Davutoğlu, Türkiye-Ab Karma İstişare Komitesi Heyetini Kabul Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi’nin Türkiye heyetini kabul etti. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu, Türkiye-AB İstişare Komitesinin Türkiye Heyetini Kabul Etti

  Davutoğlu, Türkiye-AB İstişare Komitesinin Türkiye Heyetini Kabul Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesinin, Türkiye Heyetini kabul etti. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Eğitime Bakış Dergisinin 10. Yılı Kutlaması

  Yüksek Öğretim Kurulu YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, "Olmazsa olmazlarımızdan biri ’özlük haklarımız’ meselesi. Bu konuda ne mutlu ki yeni hükümetimiz döneminde hem sayın Cumhurbaşkanımız hem sayın Başbakanımız bu konudaki iradelerini beyan ettiler, teyit ettiler. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  'Yazarlar Buluşması' toplantısı - YÖK Başkanı Çetinsaya -

  "Yazarlar Buluşması" toplantısı - YÖK Başkanı Çetinsaya -

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Gökhan Çetinsaya, "Beklentimiz asistan arkadaşlarımızın en azından uzman yardımcısı düzeyinde, doktorasını bitiren arkadaşlarımızın da uzman düzeyinde ve buna ilişkin olarak doçent ve profesörlerimizin de hak ettikleri statülere, maaşlara kavuşabilmeleridir" dedi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  YÖK Başkanı Çetinsaya Açıklaması

  "Beklentimiz asistan arkadaşlarımızın en azından uzman yardımcısı düzeyinde, doktorasını bitiren arkadaşlarımızın da uzman düzeyinde ve buna ilişkin olarak doçent ve profesörlerimizin de hak ettikleri statülere, maaşlara kavuşabilmeleridir" "Olmazsa olmazlarımızdan biri özlük haklarımız meselesi. Bu. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Taleplerini Başbakan Davutoğlu'na İletti

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Taleplerini Başbakan Davutoğlu'na İletti

  Memur-Sen Konfederasyonu’nun 62. Hükümetten taleplerini, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda yapılan iş güvenliği ve çalışma hayatıyla ilgili bilgilendirme toplantısına taşıyarak, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na iletti. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

 

  Başbakan Davutoğlu'nun Sosyal Taraflarla Görüşmesi

  Başbakan Davutoğlu'nun Sosyal Taraflarla Görüşmesi

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu'nun, Kamu Personeli Danışma Kurulu’nda ve toplu sözleşme sürecinde üzerinde değerlendirme yapılan konulara ilişkin Konfederasyonun teklif ve taleplerini, Başbakan Davutoğlu'na ilettiği bildirildi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen'den 12 Eylül Açıklaması

  Memur-Sen'den 12 Eylül Açıklaması

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 12 Eylül askeri darbesine yönelik, "Millet iradesine karşı yapılan Gezi kalkışması, 17 ve 25 Aralık darbe girişimleri vesayetin son hamlesi oldu" dedi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  12 Eylül 1980 Darbesinin Yıl Dönümü

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Demokrasiye karşı her türlü karanlık darbe girişimine 'dur' diyen milletimiz, yıllardır özlemini duyduğumuz demokratik, özgürlükçü, sivil bir anayasayla darbeler döneminin tamamen kapatılmasını bekliyor" (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Filistin Heyetinden Memur-Sen'e Ziyaret

  Filistin Heyetinden Memur-Sen'e Ziyaret

  Türkiye'de temaslarda bulunan Türk-Arap İlişkileri Merkezi Yönetim Kurulu üyeleri, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'yu ziyaret etti. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var' Projesi

  İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH)’nın Milli Eğitim Bakanlığı ile geçen yıl başlattığı “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesine, Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen paydaş oldu. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen'den Yetimlere Destek

  Memur-Sen'den Yetimlere Destek

  Memur Sen, yetim çocukların eğitim, sağlık, gıda, giyecek, barınma gibi temel ihtiyaçlarını karşılayan, öğrencilerden büyük ilgi gören "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" Projesi'nin paydaşı oldu Memur Sen Konfederasyonu Başkanı Gündoğdu: "Bu çocuklara sahip çıkmak boynumuzun borcudur. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İş Dünyası ve Sendika Temsilcilerini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabul ettiği iş dünyası ve sendika temsilcilerine "Küresel Barış Vizyonu" kitabını hediye etti. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Düzeltme) Bakan Yılmaz, Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Türkiye İstatistik Kurumu’nda (TÜİK) çalışan 4/C’lilerin Torba Yasa çalışmalarında iş güvencesi getiren önergeye dâhil edilmesini isteyen Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan’a olumlu yanıt verdi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Adamları ve Sendika Temsilcilerini Kabul Etti

  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın, Başbakanlık döneminde olduğu gibi bu önemli görevde de Türkiye için hizmete devam edeceğine eminiz." dedi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İş Dünyası ve Sendika Temsilcilerini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İş Dünyası ve Sendika Temsilcilerini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iş dünyası ve sendika temsilcilerinden oluşan heyeti kabul etti. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Adamları ve Sendika Temsilcilerini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Adamları ve Sendika Temsilcilerini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB Başkanı ile birlikte aralarında TESK, Türk-İş, TÜSİAD ve TÜRSAB'ın da bulunduğu 14 derneğin başkanlarının bulunduğu heyeti kabul etti. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İş Dünyası ve Sendika Temsilcilerinden Oluşan Heyeti Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Hak-İş Başkanı Mahmut Arslan, DİSK Başkanı Kani Beko, TİSK Başkanı Yağız Eyüboğlu, Memur-Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu, Türk Kamu-Sen Genel Dış İlişkiler Sekreteri Ahmet Demirci, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sert, ASKON Genel Başkanı Mustafa (09 Eylül 2014 Salı )

   

  İş Dünyası ve Sendikalardan Bazı Temsilciler Çankaya Köşkü'nde

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iş dünyasından ve sendikalardan bazı temsilcileri Çankaya Köşkü’nde kabul etti. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Dünyası ve Sendikalardan Oluşan Heyeti Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Dünyası ve Sendikalardan Oluşan Heyeti Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çankaya Köşkü'nde kabul ettiği heyette, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay, HAK-İŞ Başkanı Mahmut Arslan, DİSK Başkanı Kani Beko, TİSK Başkanı Yağız Eyüboğlu, MEMUR-SEN Başkanı Ahmet Gündoğdu, TÜRK KAMU-SEN Genel Dış İlişkiler Sekreteri Ahmet Demirci, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sert, (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Dünyası ve Sendikalardan Oluşan Heyeti Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iş dünyası ve sendikalardan oluşan bir heyeti, Çankaya Köşkü'nde kabul etti. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Bakan Yılmaz, Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti

  Bakan Yılmaz, Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Türkiye İstatistik Kurumu’nda (TÜİK) çalışan 4/C’lilerin Torba Yasa çalışmalarında iş güvencesi getiren önergeye dâhil edilmesini isteyen Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan’a olumlu yanıt verdi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Bakan Yılmaz: Tüik'te Çalışan 4/c'li Personelin İş Güvencesi İçin Girişimlerde Bulunacağız

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Bakanlık olarak, TÜİK'te çalışan 4/C'li personele iş güvencesinin verilmesi için gerekli girişimlerde bulunacağız" dedi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Gündem Özeti / 9 Eylül 2014

  Gündem Özeti / 9 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Şişli'deki Asansör Kazası

  Şişli'deki Asansör Kazası

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "10 işçiye mezar olan inşaat ve asansörün sorumlularından hesap sorulmalı, denetimler artırılmalı, iş kazalarının önüne geçilmeli ve benzer acıların yaşanmaması için her seviyede önlem alınmalıdır" (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Memur-Sen Başkanı Gündoğdu: Denetimler Artırılmalı, İş Kazalarının Önüne Geçilmeli

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Mecidiyeköy'de rezidans inşaatında 10 işçiye mezar olan inşaat ve asansörün sorumlularından hesap sorulması gerektiğini belirterek, "Denetimler artırılmalı, iş kazalarının önüne geçilmesi ve benzer acıların yaşanmaması için her seviyede önlem alınmalıdır" dedi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Çalık'a Ziyaretci Yoğunluğu

  Çalık'a Ziyaretci Yoğunluğu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Malatya Milletvekili Öznur Çalık’a ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğlu, 62. Hükümet Proğramını Değerlendirdi

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğlu, 62. Hükümet Proğramını Değerlendirdi

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 62. Hükümet programını değerlendirdi. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  62. Hükümet Programı

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Programda, çalışma hayatına ilişkin kaliteli, esnek ve güvenceli sistem vurgusu yapılıyor. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gündoğdu: Türkiye'nin Kurumsallaşmış Demokrasisi İçin Ön Şart Yeni Anayasa

  Gündoğdu: Türkiye'nin Kurumsallaşmış Demokrasisi İçin Ön Şart Yeni Anayasa

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, yeni Anayasa vaadinin ilk defa bu kadar net, açık, doğru tespit ve teşhislerle Hükümet Programında yer aldığını belirterek, "Türkiye'nin kurumsallaşmış demokrasisi, vesayetten bütünüyle arınmış sivil siyasal sistemi, bağımsızlık kadar tarafsızlığı da önemseyen yargı sistemi için ön şart, şüphesiz yeni Anayasadır" dedi. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  TİSK Başkanı Eyüboğlu'na Tebrik Ziyareti

  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TESK Başkanı Bendevi Palandöken TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Yağız Eyüboğlu'nu ziyaret etti. (02 Eylül 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 09:43:55. #1.11#