02:5400
SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gündoğdu Haberleri


AHMET GÜNDOĞDU

Gümüşhane'nin Kürtün ilçesine bağlı Söğüteli Köyü'nde dünyaya gelen Ahmet Gündoğdu, ilk öğrenimini köyünde, Erdemli İmam Hatip Lisesi'nde başladığı ortaöğrenimini de Giresun İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. 1987 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olan Gündoğdu, uzun... Devamı

  Eğitime Bakış Dergisinin 10. Yılı Kutlaması

  Yüksek Öğretim Kurulu YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, "Olmazsa olmazlarımızdan biri ’özlük haklarımız’ meselesi. Bu konuda ne mutlu ki yeni hükümetimiz döneminde hem sayın Cumhurbaşkanımız hem sayın Başbakanımız bu konudaki iradelerini beyan ettiler, teyit ettiler. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  'Yazarlar Buluşması' toplantısı - YÖK Başkanı Çetinsaya -

  "Yazarlar Buluşması" toplantısı - YÖK Başkanı Çetinsaya -

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Gökhan Çetinsaya, "Beklentimiz asistan arkadaşlarımızın en azından uzman yardımcısı düzeyinde, doktorasını bitiren arkadaşlarımızın da uzman düzeyinde ve buna ilişkin olarak doçent ve profesörlerimizin de hak ettikleri statülere, maaşlara kavuşabilmeleridir" dedi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  YÖK Başkanı Çetinsaya Açıklaması

  "Beklentimiz asistan arkadaşlarımızın en azından uzman yardımcısı düzeyinde, doktorasını bitiren arkadaşlarımızın da uzman düzeyinde ve buna ilişkin olarak doçent ve profesörlerimizin de hak ettikleri statülere, maaşlara kavuşabilmeleridir" "Olmazsa olmazlarımızdan biri özlük haklarımız meselesi. Bu. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Taleplerini Başbakan Davutoğlu'na İletti

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Taleplerini Başbakan Davutoğlu'na İletti

  Memur-Sen Konfederasyonu’nun 62. Hükümetten taleplerini, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda yapılan iş güvenliği ve çalışma hayatıyla ilgili bilgilendirme toplantısına taşıyarak, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na iletti. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu'nun Sosyal Taraflarla Görüşmesi

  Başbakan Davutoğlu'nun Sosyal Taraflarla Görüşmesi

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu'nun, Kamu Personeli Danışma Kurulu’nda ve toplu sözleşme sürecinde üzerinde değerlendirme yapılan konulara ilişkin Konfederasyonun teklif ve taleplerini, Başbakan Davutoğlu'na ilettiği bildirildi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen'den 12 Eylül Açıklaması

  Memur-Sen'den 12 Eylül Açıklaması

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 12 Eylül askeri darbesine yönelik, "Millet iradesine karşı yapılan Gezi kalkışması, 17 ve 25 Aralık darbe girişimleri vesayetin son hamlesi oldu" dedi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  12 Eylül 1980 Darbesinin Yıl Dönümü

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Demokrasiye karşı her türlü karanlık darbe girişimine 'dur' diyen milletimiz, yıllardır özlemini duyduğumuz demokratik, özgürlükçü, sivil bir anayasayla darbeler döneminin tamamen kapatılmasını bekliyor" (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Filistin Heyetinden Memur-Sen'e Ziyaret

  Filistin Heyetinden Memur-Sen'e Ziyaret

  Türkiye'de temaslarda bulunan Türk-Arap İlişkileri Merkezi Yönetim Kurulu üyeleri, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'yu ziyaret etti. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var' Projesi

  İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH)’nın Milli Eğitim Bakanlığı ile geçen yıl başlattığı “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesine, Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen paydaş oldu. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

  Şişli'deki Asansör Kazası

  Şişli'deki Asansör Kazası

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "10 işçiye mezar olan inşaat ve asansörün sorumlularından hesap sorulmalı, denetimler artırılmalı, iş kazalarının önüne geçilmeli ve benzer acıların yaşanmaması için her seviyede önlem alınmalıdır" (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Memur-Sen Başkanı Gündoğdu: Denetimler Artırılmalı, İş Kazalarının Önüne Geçilmeli

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Mecidiyeköy'de rezidans inşaatında 10 işçiye mezar olan inşaat ve asansörün sorumlularından hesap sorulması gerektiğini belirterek, "Denetimler artırılmalı, iş kazalarının önüne geçilmesi ve benzer acıların yaşanmaması için her seviyede önlem alınmalıdır" dedi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Çalık'a Ziyaretci Yoğunluğu

  Çalık'a Ziyaretci Yoğunluğu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Malatya Milletvekili Öznur Çalık’a ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğlu, 62. Hükümet Proğramını Değerlendirdi

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğlu, 62. Hükümet Proğramını Değerlendirdi

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 62. Hükümet programını değerlendirdi. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  62. Hükümet Programı

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Programda, çalışma hayatına ilişkin kaliteli, esnek ve güvenceli sistem vurgusu yapılıyor. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gündoğdu: Türkiye'nin Kurumsallaşmış Demokrasisi İçin Ön Şart Yeni Anayasa

  Gündoğdu: Türkiye'nin Kurumsallaşmış Demokrasisi İçin Ön Şart Yeni Anayasa

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, yeni Anayasa vaadinin ilk defa bu kadar net, açık, doğru tespit ve teşhislerle Hükümet Programında yer aldığını belirterek, "Türkiye'nin kurumsallaşmış demokrasisi, vesayetten bütünüyle arınmış sivil siyasal sistemi, bağımsızlık kadar tarafsızlığı da önemseyen yargı sistemi için ön şart, şüphesiz yeni Anayasadır" dedi. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  TİSK Başkanı Eyüboğlu'na Tebrik Ziyareti

  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TESK Başkanı Bendevi Palandöken TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Yağız Eyüboğlu'nu ziyaret etti. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  TİSK'den Kurumlara Çağrı

  TİSK'den Kurumlara Çağrı

  TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Eyüboğlu, "Türkiye'de sivil toplumun kazandığı güçle kurumlarımızın topluma karşı sorumluluğu artmıştır" dedi. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: 'Zafer Ruhuna Sahip Çıkıyoruz'

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Zafer Ruhuna Sahip Çıkıyoruz"

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Zafer ruhuna sahip çıkıyoruz” dedi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Memur Sen'den 30 Ağustos Mesajı

  Memur Sen'den 30 Ağustos Mesajı

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu, "Tarihten silinmek istenen milletimizin bu zaferi, milli belleğimizden asla silinmeyecektir" dedi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Memur-Sen Başkanı Gündoğdu'dan 30 Ağustos Mesajı

  Memur-Sen Başkanı Gündoğdu'dan 30 Ağustos Mesajı

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında "Bu millet hiçbir zaman esareti ve dayatmaları kabul etmeyecektir" dedi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Düzeltme<br/>-"Sivil Toplum Kuruluşlarından CHP'li Altay'a Kınama" Başlığı ile Verdiğimiz...

  Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreninde bir araya gelen Türk İş, Hak İş, TOBB, Memur Sen, TESK, TİSK, TESKOMB başkanları, CHP Grup Başkanvekili Altay'ın TBMM Başkanlık Divanı'na Anayasa ve İçtüzük kitapçığını fırlatmasını kınadı Sivil toplum kuruluşu başkanları, "CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’ın bugünkü ant içme töreninde Meclis Genel Kurulu'nda Anayasa ve İçtüzük kitapçığını fırlatarak yaptığı protestoyu kınıyoruz" ifadesini kullandı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Kongresinde CHP'den Dikkat Çekici İsim

  AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi, Ankara Arena Spor Salonu'nda devam ediyor. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi

  AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi

  Kongre, partililerin yanı sıra yurt içinden sivil toplum örgütleri ile yurt dışından davetlilerden yoğun ilgi gördü. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Agd'den Memur-Sen'e Ziyaret

  Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan ve Yönetim Kurulu, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: Hükümet İşsizliği Önlemek İçin Kafa Yormalı

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Başbakan adayı ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulunarak, "Yüzde yüz anlaştığımız 30 yılın 35 yıla çıkarılması, emeklilikte bir derece disiplin affı, mesai ücreti gibi birçok konu hala askıda. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Memur-Sen Başkanı Gündoğdu: Normalleşme İçin Reformlar Sürmeli

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, büyük Türkiye olma yolunda zorlukların aşıldığını, çözüm sürecinin daimi kardeşlik için sürdürülmesini, normalleşme için reformlara devam edilmesini, özgürleşme için yeni sivil anayasa talep etti. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı, Kılıçdaroğlu ile ilgili Açıklamalar Yaptı

  Memur-Sen Genel Başkanı, Kılıçdaroğlu ile ilgili Açıklamalar Yaptı

  Ankara'daki Büro Memur-Sen Başkanlar Kurulu toplantısında konuşan Ahmet Gündoğdu, Kılıçdaroğlu'nun iktidar olma düşüncesi varsa rakibinin Memur Sen olmadığını söyledi. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Aa Muhabirinin ABD'de Gözaltına Alınması

  Aa Muhabirinin ABD'de Gözaltına Alınması

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "AA muhabiri Bilgin Şaşmaz'ın gazetecilik görevini yerine getirirken gözaltına alınmasını ve darbedilmesini kınıyoruz" (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Olaylar

  Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Olaylar

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki yaşanan olaylarla ilgili, "Din ve vicdan hürriyetini baskı altında tutan uygulamalar büyük bir zulme dönüşmüştür" dedi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Stk'lardan Doğu Türkistan Açıklaması: Uluslararası Camianın Konuya Daha Duyarlı Hale Geleceğine...

  Türkiye Karma İstişare Komitesi (KİK) Üyesi Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Doğu Türkistan'da yaşanan acı gelişmelere tüm dünyanın dikkatini çekmek üzere açıklama yaptı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kik Üyesi Stk'lar Doğu Türkistan'da Yaşananları Dünyaya Duyurmak İçin Bir Araya Geldi

  Kik Üyesi Stk'lar Doğu Türkistan'da Yaşananları Dünyaya Duyurmak İçin Bir Araya Geldi

  TESK Başkanı Bendevi Palandöken, “Doğu Türkistan’da yaşanan olayları ve atılması gereken adımları üyesi olduğumuz uluslararası kuruluşlara taşıma kararı aldık” dedi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Olaylar

  Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki yaşanan olaylarla ilgili memur, işçi ve işveren örgütleri ile çeşitli sivil toplum örgütleri ortak açıklama yaptı TESK Başkanı Palandöken: "Din ve vicdan hürriyetini baskı altında tutan uygulamalar büyük bir zulme dönüşmüştür" (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Gündem / 20 Ağustos 2014

  Gündem / 20 Ağustos 2014

  ANADOLU AJANSI. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kurtdereli Yağlı Güreşleri Başladı

  Dünyada adını duyurmuş "Muhteşem Türkler" arasında yerini alan cihan pehlivanı Kurtdereli Mehmet anısına organize edilen güreşler öncesi mevlit okutuldu Etkinlikler, başpehlivanlık mücadelesinin de yapılacağı 17 Ağustos'ta sona erecek. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.09.2014 02:54:50. #1.12#