SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gündoğdu Haberleri

 • 10:39Atatürk Vefat Yıldönümünde Çanakkale'de de Törenle AnıldıAtatürk Vefat Yıldönümünde Çanakkale'de de Törenle AnıldıMustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77. yıldönümünde Çanakkale'de de törenle anıldı.
 • 15:35Ak Partili Gündoğdu: "5'in Ak Partiden Büyük Olmadığı Ortaya Çıktı"AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, 1 Kasım seçimlerinde 5’in AK Parti’den büyük olmadığının ortaya çıktığını belirterek, 5’i CHP, MHP, HDP, paralel yapı ve Aldın Doğan olarak niteledi.
 • 13:56AK Parti 17 İlde Adaylarının Tamamını Meclis'e GönderdiAK Parti, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre, geçerli oyların 23 milyon 669 bin 933'ünü alarak yüzde 49,48 ile 317 milletvekili adayını Meclis'e taşıdı.
 • 05:48TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili GündoğduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tırdan detaylar- BMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması- Salondan detaylar- Gündoğdu'nun konuşması- Aşure dağıtımı - Genel seçime doğru- TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu: "Dün terörist başı paketlenip, idam edilmeme kararı Devletd Bahçeli'ye de imzalatılırken, bugün dünyaya meydan okuyan, tankını, tüfeğini silahını yapan milli bir devlet var. İsrail kızıyor çünkü terörist. Fakat milliyetçilerin başındaki adam neden kızıyor?
 • 11:25Ahmet Gündoğdu Hdp'yi Jitem'e BenzettiAhmet Gündoğdu Hdp'yi Jitem'e BenzettiTBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Dün Diyarbakır Cezaevi’nde 17 yaşındaki çocuğa dışkı yedirenler, aynı anda Mamak Cezaevi’nde de Muhsin Yazıcıoğlu’na zulmediyordu.
 • 11:45Siyasi Partilerde BayramlaşmaCHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "Besmele bizim kutsalımızdır.
 • 11:40Ak Parti, Bismillah ve Sandık Taşınması Kararları İçin İtiraza HazırlanıyorAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, YSK tarafından yasaklanan ‘Haydi Bismillah’ isimli seçim şarkısı için itiraz edeceklerini söyledi.
 • 11:39AK Parti'den Hdp'ye Bayram ZiyaretiAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Teröre izin vermememiz, teröristle aramıza mesafe koymamız lazım. Bunda HDP’ye çok büyük iş düşüyor" dedi.
 • 11:03AK Parti'den Hdp'ye 7 Haziran SitemiAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, HDP'ye 7 Haziran üzerinden sitem etti.
 • 10:22AK Parti İktidarı Olmazsa Seçim mi Var Diyorsunuz, İlelebet Seçim Yani!AK Parti İktidarı Olmazsa Seçim mi Var Diyorsunuz, İlelebet Seçim Yani!"AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun, erken seçimle ilgili "Umarız tek bir parti iktidar olur, yeniden seçime ihtiyaç olmaz." sözlerine CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "AK Parti iktidarı olmazsa seçim mi var diyorsunuz, ilelebet seçim yani!" sözleriyle tepkisini dile getirdi.
 • 18:42AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli OlduAK Parti, 1 Kasım milletvekili genel seçimleri için milletvekili adaylarını belirledi.
 • 12:22AK Parti Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiAK Parti Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti heyetinin gelişi selamlaşma ve bayramlaşma- Karşılama- MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ile AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşmaları ANKARA - Ramazan Bayramı sebebiyle yapılan partiler arası bayramlaşmada MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın başkanlığındaki heyet, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu başkanlığındaki heyeti ağırladı.
 • 15:25Petek: Petek: "Seçim Sonuçları, Bütün Siyasi Partilere Uzlaşma Çağrısı Niteliğindedir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milletvekillerinin Ak Parti Genel Merkezi'ne girişleri,- Ahmet Gündoğdu, - Ahmet İyimaya, - Mehmet Özhaseki, - Ahmet Doğan, - Reşat Petek, - Yalçın Akdoğan, ANKARA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İç Anadolu milletvekileriyle AK Parti Genel Merkezi'nde toplantı yaptı.
 • 17:12Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorMilletvekilleri Kayıt YaptırıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun gelişi ve gül verilmesi, form doldurması- Milletvekillerinin kayıt işlemlerinden detaylar- Ahmet Gündoğdu'nun açıklamaları- AK Parti milletvekili Mustafa Muhammet Gültak'a kızı rozete takarken - AK Parti Afyon Milletvekili Ali Özkaya'nın lokum dağıtması Milletvekilleri kayıt yaptırıyor- AK Parti'li Gündoğdu: "(Ahmet Sever'in kitabı) Kitaba, gazeteye, deftere sonra bakacağız. Şu anda önümüzde bir sorumluluk var, bu sorumluluğun gereğini yerine getirelim, sonra kitapları beraber inceleriz"- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı, AK Parti'li Özkaya, "Sayın Gül'le, Sayın Cumhurbaşkanı arasında bir gerilime şahit oldunuz mu?" sorusuna, "Hayır, öyle bir şeye şahit olmadım, asla" yanıtını verdi AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski Başdanışmanı Ahmet Sever'in yayınlanan kitabıyla ilgili soruya, "Kitaba, gazeteye, deftere sonra bakacağız. Şu anda önümüzde bir sorumluluk var, bu sorumluluğun gereğini yerine getirelim, sonra kitapları beraber inceleriz" yanıtını verdi.
 • 13:12Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorAK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski Başdanışmanı Ahmet Sever'in yayınlanan kitabıyla ilgili soruya, "Kitaba, gazeteye, deftere sonra bakacağız. Şu anda önümüzde bir sorumluluk var, bu sorumluluğun gereğini yerine getirelim, sonra kitapları beraber inceleriz" yanıtını verdi.
 • 13:05Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanAK Parti, 25. dönem milletvekili seçiminde resmi olmayan sonuçlara göre geçerli oyların 18 milyon 850 bin 748'ini alarak yüzde 40,86 ile 258 milletvekili adayını Meclise taşıdı.
 • 10:072015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin Listesi2015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin ListesiAK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre HDP ile MHP'nin vekil sayısı birbirine eşit.
 • 00:54Memur-sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Gümüşhane'deMemur-sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Gümüşhane'deMemur-Sen Onursal Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili adayı Ahmet Gündoğdu, 7 Haziran seçimlerinin kıblesi Kabe olanlarla, taksim onlar arasında geçeceğini söyledi.
 • 18:38AK Parti Seçim İrtibat Bürosu Açılışı - GündoğduAK Parti Seçim İrtibat Bürosu Açılışı - GündoğduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ahmet Gündoğdu'nun konuşması- Ak Parti Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışı ANKARA - Ahmet Gündoğdu, Maltepe'deki Ak Parti Seçim İrtibat Bürosu açılışına katıldı.
 • 16:35Memur-sen 5. Olağan Genel KuruluMemur-Sen Konfederasyonu 5. Olağan Genel Kurulu, Ankara Büyük Anadolu Otel’de başladı.
 • 19:38Eğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluEğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluEğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Yalçın, "Her kafadan sese kulak verecek, fakat herkesin kafasına göre davranamayacağı teşkilat disiplinini önemseyeceğiz.
 • 17:44Eğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluEğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluMemur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen eski Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, sendikalılara seslenerek, kurumsallaşmadan asla taviz ve şeffaflıktan asla taviz verilmemesi gerektiğini söyledi.
 • 17:34Eğitim Bir-Sen 5. Olağan Genel KuruluEski Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Fransa'da bütün Müslümanlara hakaret etme tahriki yaparak öldürülenler için barış yürüyüşü yapanlar, Amerika'daki masum 3 genç Müslümanın ölümüne ses çıkarmadılar" dedi.
 • 16:59Eğitim-bir Sen 5. Olağan Genel KuruluEğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Eski Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “17 Aralık’ta ve 25 Aralık’ta ben genel başkanınızın ‘küresel operasyona karşıyız’ diye haykırdığımız mesele ibadet edenlerle mesele değildir.
 • 14:30Eğitim-bir-sen Genel Başkan Adayı Yalçın, Vizyon Belgesini AçıkladıEğitim-Bir-Sen Genel Başkan adayı Ali Yalçın,“Yeni dönemde soylu mücadelemize yeni bir heyecan katmak için zirveden yeni ufuklara çıkarmak, yol almak ve yol açmak için yoldayız” dedi.
 • 16:27Memur-sen Eski Genel Başkanı Gündoğdu Adaylık Başvurusunu YaptıMemur-Sen eski Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, AK Parti Genel Merkezi’ne gelerek, resmi milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.
 • 16:20Memur-sen Genel Başkanı Gündoğdu AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı OluyorSen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun siyaset yapma ve milletvekilliği adaylığı teklifini kabul ettiğini açıklayarak, görevinden istifa etti.
 • 20:49Kültür-Sanat ve Basın ÖdülleriKültür Memur Sen tarafından düzenlenen Kültür Sanat ve Basın Ödülleri sahiplerine verildi.
 • 16:04Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurul ToplantısıMemur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “17 Aralık’ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.
 • 15:48Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu - Ahmet GündoğduEnerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu - Ahmet GündoğduEnerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"17 Aralık'ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.
 • 14:04Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel KuruluToç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel KuruluToç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"Paris'te liderlerin bir araya gelip barış için yürümesini önemsiyoruz ancak terörist devlet İsrail eliyle öldürülen on binlerce Gazzeli için bu liderler niçin yürümez? Diktatör Esed'in kimyasal silahına karşı bile neden yürünmez? Onun için çifte standardı görüyoruz" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Paris'teki saldırının ardından dünya liderlerin bir araya gelip, barış için yürümesini önemsediklerini belirterek, "Ancak terörist devlet İsrail eliyle öldürülen on binlerce Gazzeli için bu liderler niçin yürümez? Diktatör Esed'in kimyasal silahına karşı bile neden yürünmez? Onun için çifte standardı görüyoruz" dedi.
 • 12:21Memur-Sen Etiyopya'da Su Kuyusu İçin Düğmeye BastıMemur-Sen Etiyopya'da Su Kuyusu İçin Düğmeye BastıMemur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu tarafından daha önce sözü verilen Etiyopya’da su kuyusu açılmasına Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’ndan (TİKA) destek geldi.
 • 18:50Mehmet Akif İnan SempozyumuEğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Bugün Yeni Türkiye iklimini soluyan herkes siyasetçiler başta olmak üzere Mehmet Akif İnan’a borçludur.
 • 13:13Sendikacılardan Bakan Yıldız'a ZiyaretMemur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Enerji Bir Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul'un, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı ziyaret ettiği bildirildi.
 • 06:48Gündoğdu: 'Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılsın!'Gündoğdu: 'Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılsın!'Memursen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı anma etkinliğinde konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo problemi olduğunu söyleyerek, sendikal kaynakların yemekli programlar yerine gençlere aktarılmasını istedi.
 • 02:39Gündoğdu, Kilo İtirafı ile Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılmasını İstediGündoğdu, Kilo İtirafı ile Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılmasını İstediMemursen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı anma etkinliğinde konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo problemi olduğunu söyleyerek, sendikal kaynakların yemekli programlar yerine gençlere aktarılmasını istedi“Kudüs Şairi” olarak bilinen Memur-Sen’in kurucu genel başkanı Mehmet Akif İnan, doğumunun 75., ölümün ise 15’inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen anma programında konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo problemi olduğunu söyledi.
 • 12:12Memur-Sen, Habeşistan'da Su Kuyuları AçacakMemur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Habeşistan'da en çok ihtiyaç olan bölgeye, 5 su kuyusu açacaklarını bildirdi.
 • 11:11Gündoğdu: Gündoğdu: "Yeniden Büyük Türkiye'nin Formülü Çözüm Süreci"Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Yeni Türkiye’nin büyük Türkiye’ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak" dedi.
 • 23:46Maarif Politikaları, Maarif Şuraları ve Yeniden Büyük TürkiyeMaarif Politikaları, Maarif Şuraları ve Yeniden Büyük Türkiye" - GündoğduMemur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak"-"Devlete göre insan, devlete göre toplum, devlete göre millet bunlar eski Türkiye. Bunun yeni Türkiye'ye dönüşmüş hali, hepimizin büyük emeklerle desteklediği 2010 referandumuyla olmuştur" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak" dedi.
 • 23:06Memur-Sen Genel Başkanı GündoğduMemur-Sen Genel Başkanı GündoğduMemur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu-"Biz Müslümanlar ve vicdanlı insanlar, artık Birleşmiş Milletlerden medet ummanın ölü gözünden yaş beklemek olduğunu kabul etmek ve yolumuzu ona göre çizmek zorundayız" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Biz Müslümanlar ve vicdanlı insanlar, artık Birleşmiş Milletlerden medet ummanın ölü gözünden yaş beklemek olduğunu kabul etmek ve yolumuzu ona göre çizmek zorundayız" dedi.
 • 15:10Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu'nun Yen Yıl MesajıMemur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Demokratik, sivil ve özgürlükçü yeni anayasa yapım sürecinin uzamasının hem ülkemiz hem de milletimiz açısından ekonomik, siyasi ve toplumsal ağır sonuçları olacaktır” dedi.
 • 17:59"Darbe Ürünü Kurullardan Biride YÖK'tür"Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 12 milyon 300 bin imzayla ülkeyi darbecilerin vesayetinden kurtardıklarını söyledi.
 • 14:41Eğitim Bir Sen'den Karma Eğitim RestiEğitim Bir Sen'den Karma Eğitim RestiAntalya'da yapılan 19'uncu Milli Eğitim Şurası'nda sendikalarının gündeme getirdiği herşeyin bu milletin isteği, emri olduğunu belirten Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, karma eğitimin sona erdirilmesi konusundaki önergelerinin tartışılmamasını eleştirdi.
 • 13:28Eğitim-Bir-Sen 8. Türkiye BuluşmasıEğitim-Bir-Sen 8. Türkiye BuluşmasıEğitim Bir-Sen tarafından 8.’si düzenlenen Büyük Türkiye Buluşması’nda konuşan Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, ’Taksim onurumuz’ diyenlerin onurunu Yalova’daki ağaç kesiminde göremediklerini söyledi.
 • 14:2319. Milli Eğitim Şurası Genel Kurulu - Gündoğdu19. Milli Eğitim Şurası Genel Kurulu - GündoğduMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı başkanlığında toplanan 19. Milli Eğitim Şurası Genel Kurulu'nda, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu konuşma yaptı.
 • 16:49Gündoğdu Gündoğdu "'atatürk'ün Uygulaması Geri Gelsin' Diyoruz"Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 19. Milli Eğitim Şurası’nda birçok maddenin hakkettiği değeri bulamadığını, bazıların algı operasyonuyla ters çevrilerek amacının dışına çıkarıldığını söyledi.
 • 14:00Eğitim Bir Sen'den Şura Gündeminin Önceden Belirlenmesine TepkiEğitim Bir Sen'den Şura Gündeminin Önceden Belirlenmesine TepkiEğitim Bir- Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 19'uncu Milli Eğitim Şurası gündeminin paydaşlara sorulmadan tek taraflı belirlenmiş olması ve 'belirlediğimiz maddelerin dışına çıkılamaz' gibi bir yaklaşımın sergilenmesini, şura üzerinde oluşturulan bir gölge olarak nitelendirdi.
 • 12:28Gözyaşı Geceleri, Gözyaşı Geceleri, "Zaferin Gözyaşları" Oyununu SahnelediSağlık-Sen tarafından organize edilen tiyatro etkinliğinde Gözyaşı Geceleri grubu tarafından “Zaferin Gözyaşları” sahnelendi.
 • 15:33Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısı BittiKamu Personeli Danışma Kurulu (KPDK) Toplantısı sona erdi.
 • 14:35Memur-Sen, Müftülere Resmi Nikah Kıyma Yetkisini Kamu Personeli Danışma Kurulu'nun Gündemine...Memur-Sen, Müftülere Resmi Nikah Kıyma Yetkisini Kamu Personeli Danışma Kurulu'nun Gündemine...Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, vatandaşların nişan ve düğün törenlerinde davet üzerine görevi gereği dualar okuyan pek çok din görevlisini sanık durumuna düşürerek mağdur eden yanlış anlaşılmaların önüne geçirilmesi amacıyla müftülere de resmi nikah kıyma yetkisi verilmesi için gerekli düzenlemenin yapılması konusunu Kamu Personeli Danışma Kurulu’nun gündemine getireceklerini söyledi.