SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gündoğdu Haberleri


AHMET GÜNDOĞDU

Gümüşhane'nin Kürtün ilçesine bağlı Söğüteli Köyü'nde dünyaya gelen Ahmet Gündoğdu, ilk öğrenimini köyünde, Erdemli İmam Hatip Lisesi'nde başladığı ortaöğrenimini de Giresun İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. 1987 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olan Gündoğdu, uzun... Devamı

13:36
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler 2015 genel seçimlerine az bir zaman kala, AK Parti'den milletvekili adayı olacağı konuşulanlar arasında sürpriz isimler yer alıyor.
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler
18:02
Memur-Sen'den Bakan Çelik'e Ziyaret Konfederasyon Genel Başkanı Gündoğdu ile Büro Memur Sen Genel Başkanı Yazgan, kamu görevlilerinin mali, sosyal, özlük haklarının geliştirilmesi konularındaki taleplerini, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'e sundu.
16:28
Talepler Bakan Çelik'e İletildi Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'i makamında ziyaret etti.
16:04
Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “17 Aralık’ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.
15:48
Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu - Ahmet Gündoğdu Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"17 Aralık'ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.
Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu - Ahmet Gündoğdu
15:09
Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: ''Paris'te liderlerin bir araya gelip barış için yürümesini önemsiyoruz ancak terörist devlet İsrail eliyle öldürülen on binlerce Gazzeli için bu liderler niçin yürümez? Diktatör Esed'in kimyasal silahına karşı bile neden yürünmez? Onun için çifte standardı.
14:56
Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "17 Aralık'ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.
14:04
Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"Paris'te liderlerin bir araya gelip barış için yürümesini önemsiyoruz ancak terörist devlet İsrail eliyle öldürülen on binlerce Gazzeli için bu liderler niçin yürümez? Diktatör Esed'in kimyasal silahına karşı bile neden yürünmez? Onun için çifte standardı görüyoruz" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Paris'teki saldırının ardından dünya liderlerin bir araya gelip, barış için yürümesini önemsediklerini belirterek,
Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu
15:32
Sağlık-Sen 5. Olağan Genel Kurulu Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "(Paris'teki silahlı saldırı) Ne IŞİD'in ne de bu saldırının asla İslam ile ilgisi olamaz. Şehitlerine bile 'kul hakkı ile huzuruma gelmeyin' diyen bir dini, terörle bir araya getirmek siyonizmin ve emperyalizmin bir projesidir" Sağlık Bakan Yardımcısı Kandemir: "Yıpranma payı, ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması konularında Hükümetimiz çok ciddi çalışmalar yapıyor.
19:38
Mehmet Akif İnan Sempozyumu Yapıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, "Türkiye'nin sendikal ve maarif tarihi Mehmet Akif İnan'sız düşünülemeyeceği gibi onsuz da yazılamaz." dedi.
Mehmet Akif İnan Sempozyumu Yapıldı
18:50
Mehmet Akif İnan Sempozyumu Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Bugün Yeni Türkiye iklimini soluyan herkes siyasetçiler başta olmak üzere Mehmet Akif İnan’a borçludur.
18:25
Mehmet Akif İnan Sempozyumu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Etyemez: "Türkiye'nin sendikal ve maarif tarihi Mehmet Akif İnan'sız düşünülemeyeceği gibi onsuz da yazılamaz'' Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem: "Milli manevi değerlerimizi daha öne çıkarıyoruz, Osmanlıcadan bahsediyoruz ve geçmişi yok saymadan geleceğe.
18:20
Havacılık Tazminatı Torba Kanunda Yer Alacak Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan’ın Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile yaptığı görüşmeden Meteoroloji Genel Müdürlüğü çalışanlarına havacılık tazminatının ödenmesiyle ilgili olumlu haber çıktı.
13:13
Sendikacılardan Bakan Yıldız'a Ziyaret Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Enerji Bir Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul'un, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı ziyaret ettiği bildirildi.
10:51
Talepler Bakan Yıldız'a İletildi Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji-Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ı ziyaret etti.
15:06
Bakan Eroğlu: "Barajlardaki Doluluk Oranı Çok İyi" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Gezi’de üç tane ağaç için ortalığı yakıp yıkanlara şunu teklif ediyoruz.
14:20
Memur-Sen İşbirliğiyle 1 Milyon Fidan Dikilecek Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Gezi'de 3 tane ağaç için ortalığı yakıp yıkanlara şunu teklif ediyoruz: İşte siz de Memur Sen gibi gelin, hadi 1 milyon size çok gelir ama 10 tane ağaç dikin diyoruz.
06:48
Gündoğdu: 'Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılsın!' Memursen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı anma etkinliğinde konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo problemi olduğunu söyleyerek, sendikal kaynakların yemekli programlar yerine gençlere aktarılmasını istedi.
Gündoğdu: 'Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılsın!'
02:39
Gündoğdu, Kilo İtirafı ile Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılmasını İstedi Memursen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı anma etkinliğinde konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo problemi olduğunu söyleyerek, sendikal kaynakların yemekli programlar yerine gençlere aktarılmasını istedi“Kudüs Şairi” olarak bilinen Memur-Sen’in kurucu genel başkanı Mehmet Akif İnan, doğumunun 75., ölümün ise 15’inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen anma programında konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo
Gündoğdu, Kilo İtirafı ile Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılmasını İstedi
22:27
Kudüs Şairi Memleketi Şanlıurfa'da Anıldı Kudüs Şairi olarak bilinen Memur-Sen'in kurucu genel başkanı Mehmet Akif İnan, ölümün 15. yıl dönümünde anıldı.
Kudüs Şairi Memleketi Şanlıurfa'da Anıldı
21:33
Kudüs Şairi Memleketi Şanlıurfa'da Anıldı Kudüs Şairi olarak bilinen Memur-Sen'in kurucu genel başkanı Mehmet Akif İnan, ölümün 15. yıl dönümünde anıldı.
17:00
Kudüs Şairi" Mezarı Başında Anıldı Memur Sen'in kurucu genel başkanı İnan, Şanlıurfa Harran Kapı Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
15:36
Memur-Sen Habeşistan'da 5 Su Kuyusu Açıyor Habeşistanlı öğrenciler ve aileleri ile bir araya gelen Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Memur-Sen olarak Habeşistan'da 5 su kuyusu açma kararı aldıklarını belirtti.
12:12
Memur-Sen, Habeşistan'da Su Kuyuları Açacak Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Habeşistan'da en çok ihtiyaç olan bölgeye, 5 su kuyusu açacaklarını bildirdi.
11:11
Gündoğdu: "Yeniden Büyük Türkiye'nin Formülü Çözüm Süreci" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Yeni Türkiye’nin büyük Türkiye’ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak" dedi.
Gündoğdu: 'Yeniden Büyük Türkiye'nin Formülü Çözüm Süreci'
23:46
Maarif Politikaları, Maarif Şuraları ve Yeniden Büyük Türkiye" - Gündoğdu Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak"-"Devlete göre insan, devlete göre toplum, devlete göre millet bunlar eski Türkiye. Bunun yeni Türkiye'ye dönüşmüş hali, hepimizin büyük emeklerle desteklediği 2010 referandumuyla olmuştur" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak" dedi.
Maarif Politikaları, Maarif Şuraları ve Yeniden Büyük Türkiye' - Gündoğdu
22:40
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması "Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak" "Devlete göre insan, devlete göre toplum, devlete göre millet bunlar eski Türkiye. Bunun yeni Türkiye'ye dönüşmüş hali, hepimizin büyük emeklerle desteklediği 2010 referandumuyla olmuştur"
23:06
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu-"Biz Müslümanlar ve vicdanlı insanlar, artık Birleşmiş Milletlerden medet ummanın ölü gözünden yaş beklemek olduğunu kabul etmek ve yolumuzu ona göre çizmek zorundayız" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Biz Müslümanlar ve vicdanlı insanlar, artık Birleşmiş Milletlerden medet ummanın ölü gözünden yaş beklemek olduğunu kabul etmek ve yolumuzu ona göre çizmek zorundayız" dedi.
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu
21:58
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması "Biz Müslümanlar ve vicdanlı insanlar, artık Birleşmiş Milletlerden medet ummanın ölü gözünden yaş beklemek olduğunu kabul etmek ve yolumuzu ona göre çizmek zorundayız"
15:10
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu'nun Yen Yıl Mesajı Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Demokratik, sivil ve özgürlükçü yeni anayasa yapım sürecinin uzamasının hem ülkemiz hem de milletimiz açısından ekonomik, siyasi ve toplumsal ağır sonuçları olacaktır” dedi.
13:50
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması "2015 ülkemizin yeni anayasasına kavuştuğu, sürdürülen demokratikleşme hamlesinin tamamlandığı, kamu görevlilerinin elde ettikleri toplu sözleşme hakkının siyaset ve grev hakkıyla taçlandırıldığı, örgütlenmenin önündeki engellerin kaldırıldığı, milletimize ve insanlığa sevgi, barış, sağlık ve hoşgörünün.
19:46
Gündoğdu: "Yolsuzluğa Bulaşan Babamız Olsa Tanımayız" Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"Yolsuzluğa bulaşan babamız bile olsa tanımayız, bize bizden olunca masumiyet karinesi, sizden olunca kesin hırsız diyen anlayışı reddediyoruz.
Gündoğdu: 'Yolsuzluğa Bulaşan Babamız Olsa Tanımayız'
19:41
Gündoğdu: "17 ve 25 Aralık, Bir Küresel Operasyon Projesidir" Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"Yolsuzluğa bulaşan babamız bile olsa tanımayız, bize bizden olunca masumiyet karinesi, sizden olunca kesin hırsız diyen anlayışı reddediyoruz.
Gündoğdu: '17 ve 25 Aralık, Bir Küresel Operasyon Projesidir'
19:25
Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Yolsuzluğa bulaşan babamız bile olsa tanımayız, bize bizden olunca masumiyet karinesi, sizden olunca kesin hırsız diyen anlayışı reddediyoruz" dedi.
18:31
Yeniden Büyük Türkiye Kongresi (2) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son yapılan operasyonlarla ilgili Avrupa’dan gelen eleştirilere cevap vererek, “Biz Avrupa’nın günah keçisi değiliz, Biz Avrupa’nın keyfice eleştireceği kendisi aynaya bakmadan söz söyleyeceği hele hele parmak sallayacağı, hele hele azarlamaya kalkışacağı bir ülke hiç değiliz. Avrupa bizi eleştireceği yerde gitsin kendi içinde artan ırkçılığa, ayrımcılığa, İslamofobi’ye çare bulsun” dedi.
18:17
Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4) "Biz Avrupa'nın günah keçisi değiliz. Biz Avrupa'nın keyfice eleştireceği, kendisi aynaya bakmadan söz söyleyeceği, hele hele parmak sallayacağı, hele hele azarlamaya kalkışacağı bir ülke hiç değiliz" "Avrupa bizi eleştireceği yerde gitsin kendi içinde artan ırkçılığa, ayrımcılığa, İslamofobi'ye çare bulsun" "Son günlerde Almanya'da yapılan bir cami biliyorsunuz. Caminin duvarlarına geliyorlar işte o Nazi, gamalı haç işaretlerini yapıyorlar, onun dışında da malum
18:14
2 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizi Sırtınızdan Kimin Hançerleyeceğini Göremezsiniz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip "Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu"nda konuştu.
2 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizi Sırtınızdan Kimin Hançerleyeceğini Göremezsiniz
18:14
3cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizi Sırtınızdan Kimin Hançerleyeceğini Göremezsiniz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip "Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu"nda konuştu.
3cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizi Sırtınızdan Kimin Hançerleyeceğini Göremezsiniz
18:05
1cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizi Sırtınızdan Kimin Hançerleyeceğini Göremezsiniz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip "Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu"nda konuştu.
1cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizi Sırtınızdan Kimin Hançerleyeceğini Göremezsiniz
18:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizi Sırtınızdan Kimin Hançerleyeceğini Göremezsiniz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip "Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu"nda konuştu.
17:45
Erdoğan: "Milletin Öz Değerlerine Saldırıldı" Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)-"Yeni Türkiye ve yeniden Türkiye, bu mücadele bu milletin 10 yıllardır azimle devam ettirdiği bir mücadeledir.
Erdoğan: 'Milletin Öz Değerlerine Saldırıldı'
17:43
Yeniden Büyük Türkiye Kongresi (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, paralel yapıyla ilgili sert açıklamalarda bulunarak, “İşte gördünüz saldırının nereden geleceğini tahmin edemezsiniz.
17:18
Erdoğan: "Büyük Bir Davanın Sancaktarıydı" Yeniden Büyük Türkiye Sempozyumu-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)-"Yeni Türkiye ve yeniden Türkiye, bu mücadele bu milletin 10 yıllardır azimle devam ettirdiği bir mücadeledir.
Erdoğan: 'Büyük Bir Davanın Sancaktarıydı'
17:15
"Bu Mücadele Milletin 10 Yıllardır Azimle Devam Ettirdiği Mücadele" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeni Türkiye ve yeniden Türkiye, bu mücadele bu milletin 10 yıllardır azimle devam ettirdiği bir mücadeledir." dedi.
15:23
Sivil Toplum Kuruluşlarından "Milli İrade" Vurgusu 150 dolayında sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu "Milli İrade Platformu", gazetelere "Yeni Türkiye Yolunda Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım..." başlığıyla ilan verdi İlandan: "Vesayete, karanlık suç örgütlenmelerine, tüm darbe girişimlerine karşı yapılan kararlı mücadeleyi bugün de gönülden destekliyoruz.
11:51
Basında En Çok Haberi Çıkan Başkan: Bayraktar Oldu TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, geçen yıl olduğu gibi 2014 yılında da yazılı basında 11 bin 131 haberle Türkiye birincisi oldu.
11:15
TZOB 2014'te de Çiftçinin Sesi Oldu TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2014 yılında da yazılı medyada 11 bin 131 haberle Türkiye birincisi oldu.
15:39
Koncuk: Başbakan'ın Yüzde 17 Memur Zammı Yalanını Düzeltmesini İstiyoruz Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, 'memura yüzde 17 zam yaptık' sözünü düzeltme çağrısında bulundu.
Koncuk: Başbakan'ın Yüzde 17 Memur Zammı Yalanını Düzeltmesini İstiyoruz
17:59
"Darbe Ürünü Kurullardan Biride YÖK'tür" Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 12 milyon 300 bin imzayla ülkeyi darbecilerin vesayetinden kurtardıklarını söyledi.
'Darbe Ürünü Kurullardan Biride YÖK'tür'
13:51
Eğitim-Bir-Sen 7. Üniversite Teşkilatları Buluşması Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Kimse Atatürkçülük'ten geçinmesin.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:24:45. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ
[Hata Bildir]