11:2600
SON DAKİKA AHMET İHSAN KALKAVAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet İhsan Kalkavan Haberleri

   

  Cemaat'e Operasyon Meclis'in Gündemine Damgasını Vurdu

  Cemaat'e Operasyon Meclis'in Gündemine Damgasını Vurdu

  Bu sabah Zaman gazetesi ve Samanyolu TV'ye yönelik başlatılan operasyon, TBMM Genel Kurulu'na damgasını vurdu. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  Dışişleri Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile bağlı kuruluşların 2015 yılı bütçelerinin görüşmeleri sürüyor CHP Adana Milletvekili Loğoğlu: "İfade ve basın özgürlüğüne yönelik olarak başlatılan bu darbe operasyonlarını. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Kenan Şara'ya Gözyaşı

  Kenan Şara'ya Gözyaşı

  Geçirdiği kalp krizi sonucu 59 yaşında hayatını kaybeden eski Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve SAMGAZ Genel Müdürü Kenan Şara, son yolculuğuna uğurlandı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  CHP'den İnsan Kaçakçılığını Önlemek İçin Kanun Tasarısı

  CHP'li İhsan Kalkavan, son günlerde yaşanan facialarla gündeme gelen insan kaçakçılığı ile ilgili 5237 sayılı kanununda değişiklik yapılması için kanun teklifi verdi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  CHP'den Göçmen Kaçakçılığının Önlenmesi İçin Kanun Teklifi

  CHP'den Göçmen Kaçakçılığının Önlenmesi İçin Kanun Teklifi

  CHP göçmen kaçaklığının önlenmesi için kanun teklifi verdi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  İlkadım Tarihe Sahip Çıkacak

  İlkadım Tarihe Sahip Çıkacak

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Selahiye Mahallesi’ni tarihi evleri ile anılan bir mahalle konumuna getireceğiz" dedi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Vali Aksoy, Samsun'dan ayrıldı

  Vali Aksoy, Samsun'dan ayrıldı

  Diyarbakır Valiliğine atanan Vali Hüseyin Aksoy, "Samsun'da görev yaptığım süre içerisinde bütün kurumlarımızla işbirliği içerisinde güzel çalışmalar sergilediğimize inanıyorum" dedi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Vali Hüseyin Aksoy Diyarbakır'a Törenle Uğurlandı

  Vali Hüseyin Aksoy Diyarbakır'a Törenle Uğurlandı

  Son Valiler Kararnamesi ile görev yaptığı Samsun ilinden Diyarbakır Valiliği'ne atanan Vali Hüseyin Aksoy, yeni görev yeri olan Diyarbakır Valiliği'ne il protokolü, siyasiler ve vatandaşlarında katıldığı törenle uğurlandı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Vali Aksoy, Samsun'dan Ayrıldı

  Diyarbakır Valiliğine atanan Vali Hüseyin Aksoy: "Samsun'da görev yaptığım süre içerisinde bütün kurumlarımızla işbirliği içerisinde güzel çalışmalar sergilediğimize inanıyorum" dedi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 11:26:48. #1.12#