SON DAKİKA AHMET İHSAN KALKAVAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet İhsan Kalkavan Haberleri

20:01
Güler ile Aygün CHP YDK'ya Savunma Verdi CHP Yüksek Disiplin Kurulu, kınama istemiyle sevk edilen Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün ve İzmir Milletvekili Birgül Güler hakkındaki kararı gelecek günlerde verecek.
17:22
Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Danışmanı Lebanidze, Samsun'da Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Danışmanı Tariel Lebanidze, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Murzioğlu'ndan ülkelerinde yapılacak çikolata ve şekerleme fabrikasına yatırımcı ortağı bulmasını istedi.
16:52
Cemaat'e Operasyon Meclis'in Gündemine Damgasını Vurdu Bu sabah Zaman gazetesi ve Samanyolu TV'ye yönelik başlatılan operasyon, TBMM Genel Kurulu'na damgasını vurdu.
Cemaat'e Operasyon Meclis'in Gündemine Damgasını Vurdu
14:04
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da Dışişleri Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile bağlı kuruluşların 2015 yılı bütçelerinin görüşmeleri sürüyor CHP Adana Milletvekili Loğoğlu: "İfade ve basın özgürlüğüne yönelik olarak başlatılan bu darbe operasyonlarını.
15:24
Kenan Şara'ya Gözyaşı Geçirdiği kalp krizi sonucu 59 yaşında hayatını kaybeden eski Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve SAMGAZ Genel Müdürü Kenan Şara, son yolculuğuna uğurlandı.
Kenan Şara'ya Gözyaşı
16:59
Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den İhracı İhraç kararının alındığı bugünkü YDK toplantısına, 15 üyeden 13'ünün katıldığı ve bir üyenin ret oyu verdiği öğrenildi.
16:45
TBMM Genel Kurulu AK Parti'li Dağoğlu: "Türkiye'de yeni doğan ölümünün binde 8'e düşmesi çok büyük başarı"
11:48
İşadamları '55 Genç SADEF Okuyor' Projesi İçin Buluştu SADEF, '55 Genç SADEF'le Okuyor' projesi kapsamında, 55 öğrenciye eğitim bursu verilmesi için Canik Kültür Merkezi Sosyal Tesislerinde yemek verdi.
İşadamları '55 Genç SADEF Okuyor' Projesi İçin Buluştu
18:45
CHP'den İnsan Kaçakçılığını Önlemek İçin Kanun Tasarısı CHP'li İhsan Kalkavan, son günlerde yaşanan facialarla gündeme gelen insan kaçakçılığı ile ilgili 5237 sayılı kanununda değişiklik yapılması için kanun teklifi verdi.
12:40
CHP'den Göçmen Kaçakçılığının Önlenmesi İçin Kanun Teklifi CHP göçmen kaçaklığının önlenmesi için kanun teklifi verdi.
CHP'den Göçmen Kaçakçılığının Önlenmesi İçin Kanun Teklifi
14:11
İlkadım Tarihe Sahip Çıkacak İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Selahiye Mahallesi’ni tarihi evleri ile anılan bir mahalle konumuna getireceğiz" dedi.
İlkadım Tarihe Sahip Çıkacak
18:05
Vali Aksoy, Samsun'dan ayrıldı Diyarbakır Valiliğine atanan Vali Hüseyin Aksoy, "Samsun'da görev yaptığım süre içerisinde bütün kurumlarımızla işbirliği içerisinde güzel çalışmalar sergilediğimize inanıyorum" dedi.
Vali Aksoy, Samsun'dan ayrıldı
17:03
Vali Hüseyin Aksoy Diyarbakır'a Törenle Uğurlandı Son Valiler Kararnamesi ile görev yaptığı Samsun ilinden Diyarbakır Valiliği'ne atanan Vali Hüseyin Aksoy, yeni görev yeri olan Diyarbakır Valiliği'ne il protokolü, siyasiler ve vatandaşlarında katıldığı törenle uğurlandı.
Vali Hüseyin Aksoy Diyarbakır'a Törenle Uğurlandı
16:13
Vali Aksoy, Samsun'dan Ayrıldı Diyarbakır Valiliğine atanan Vali Hüseyin Aksoy: "Samsun'da görev yaptığım süre içerisinde bütün kurumlarımızla işbirliği içerisinde güzel çalışmalar sergilediğimize inanıyorum" dedi.
17:59
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı CHP Samsun Milletvekili Kalkavan, mesaj yayımladı.
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı
16:30
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan'dan Cumhurbaşkanlığı Seçimi Değerlendirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, “Eğer Cumhurbaşkanlığı sınavını millet olarak iyi verirsek, bunu siyasal gerginliği düşürecek, toplumsal barışı sağlayacak, toplumun bütünlüğünü yeniden kuracak bir süreç olarak değerlendirebiliriz. Bunu yapamazsak, Türkiye bir başka sancılı devlet krizine doğru yol alır. Bundan bütün Türkiye zarar görür” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan'dan Cumhurbaşkanlığı Seçimi Değerlendirmesi
17:40
CHP'liler, Vefa Salman'a Destek İçin Yalova'ya Çıkarma Yaptı CHP'li milletvekilleri, büyükşehir ve il belediye başkanları, 1 Haziran'da belediye başkanlığı seçiminin yenileneceği Yalova'ya çıkarma yaptı.
CHP'liler, Vefa Salman'a Destek İçin Yalova'ya Çıkarma Yaptı
16:41
CHP'liler, Vefa Salman'a Destek İçin Yalova'ya Çıkarma Yaptı Chp'li milletvekilleri, büyükşehir ve il belediye başkanları, 1 Haziran'da belediye başkanlığı seçiminin yenileneceği Yalova'ya çıkarma yaptı.
17:02
Başkan Trabzon, Son Yolculuğuna Dualarla Uğurlandı Samsun’un Terme ilçesinde 1981–1987 yılları arasında görev yapan eski Belediye Başkanı Fahri Trabzon ebedi yolculuğuna dualarla uğurlandı.
Başkan Trabzon, Son Yolculuğuna Dualarla Uğurlandı
17:58
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "Türkiye genelinde şu anda 90 bini aşmış passolig kartı başvurusu var" "Buradan elde edilen maddi kaynak, maddi kaynaktan kastım bilet parası, kartlarla ilgili ödenen bedellerin yüzde 47'si, bu ciddi bir rakam, doğrudan kulüplere aktarılmak üzere biriktiriliyor ve kulüplere aktarılıyor"
16:06
Bakan Kılıç, Dedesinin Mevlidine Katıldı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir yıl önce vefat eden dedesi Av. İlyas Kılıç için düzenlenen mevlide katıldı.
Bakan Kılıç, Dedesinin Mevlidine Katıldı
14:40
CHP Grubu Olağanüstü Toplandı, Seçim Sonuçları Masaya Yatırılıyor, Vekiller "Sızma Olmasın" Diye... CHP Grubu seçim sonuçlarını masaya yatırmak üzere olağanüstü toplandı.
CHP Grubu Olağanüstü Toplandı, Seçim Sonuçları Masaya Yatırılıyor, Vekiller 'Sızma Olmasın' Diye...
14:16
8. Dr. Nihat Kalkavan Futbol Turnuvası Sona Erdi Antalya Havalimanı Güvenlik Hizmetlerini Destekleme ve Geliştirme Derneğinin organizesinde uzun yıllar Antalya Havalimanı’nda görev yapan ve 2006 yılında vefat eden Dr. Nihat Kalkavan anısına düzenlenen "8. Dr. Nihat Kalkavan Futbol Turnuvası", final müsabakaları ile sona erdi.
8. Dr. Nihat Kalkavan Futbol Turnuvası Sona Erdi
00:50
CHP'li Koç: En Kutsal Duygularımızı Sömürdüler CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "En kutsal duygularımızı sömürdüler. Ben bir müftü torunuyum, Tayyip Erdoğan'dan din öğrenecek değilim." dedi.
CHP'li Koç: En Kutsal Duygularımızı Sömürdüler
21:33
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç, Samsun'da Koç: "En kutsal duygularımızı sömürdüler.
17:27
Yerel Seçimlere Doğru CHP Samsun Milletvekili Kalkavan, Hemşin'de esnafı ziyaret etti.
18:19
Emek Park Hizmete Girdi Atakum Belediyesi tarafından yapılan Emek Park, düzenlenen törenle hizmete girdi.
Emek Park Hizmete Girdi
17:26
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç: Hesabını Soracağım CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç, "30 Mart'ta savcı da ben olacağım, hakim de ben olacağım, polis de ben olacağım, hesabını soracağım." dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç: Hesabını Soracağım
19:23
Bakan Kılıç, Atakum PTT Eğitim Merkezi'nin Açılışını Yaptı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da 5 milyon TL'ye mal olan Atakum PTT Merkezi ve PTT Eğitim Merkezi'nin açılışını yaptı.
Bakan Kılıç, Atakum PTT Eğitim Merkezi'nin Açılışını Yaptı
14:59
Eski Bakan Özalp, Son Yolculuğuna Uğurlandı Vefat eden eski Orman ve Ulaştırma Bakanı Hüseyin Özalp'ın cenazesi, Samsun'da toprağa verildi.
Eski Bakan Özalp, Son Yolculuğuna Uğurlandı
13:37
Eski Bakan Hüseyin Özalp Samsun'da Toprağa Verildi Hayatını kaybeden eski Orman ve Ulaştırma Bakanı Hüseyin Özalp, memleketi Samsun'da toprağa verildi.
Eski Bakan Hüseyin Özalp Samsun'da Toprağa Verildi
18:31
Kılıçdaroğlu'na Ulaşamayan Yaşlı Adam Ağladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Samsun mitinginde yaşlı bir adam, Kılıçdaroğlu'na ulaşamayınca gözyaşı döktü.
Kılıçdaroğlu'na Ulaşamayan Yaşlı Adam Ağladı
17:21
Kocaoğlu'nun babası toprağa verildi - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun vefat eden babası İhsan Kocaoğlu'nun (96) cenazesi, Erbaa'da toprağa verildi.
Kocaoğlu'nun babası toprağa verildi -
15:15
Kocaoğlu'nun Babası Toprağa Verildi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun vefat eden babası İhsan Kocaoğlu'nun (96) cenazesi, Erbaa'da toprağa verildi.
Kocaoğlu'nun Babası Toprağa Verildi
15:13
Aziz Kocaoğlu'nun Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı Tokat'ın Erbaa ilçesinde hayatını kaybeden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun babası 96 yaşındaki İhsan Kocaoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
Aziz Kocaoğlu'nun Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:42
Aziz Kocaoğlu Babasını Son Yolcuğuna Uğurladı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun babası eski Erbaa Belediye Başkanı İhsan Kocaoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
Aziz Kocaoğlu Babasını Son Yolcuğuna Uğurladı
14:32
Aziz Kocaoğlu'nun Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Tokat'ın Erbaa İlçesi'nde hayatını kaybeden babası 96 yaşındaki İhsan Kocaoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
Aziz Kocaoğlu'nun Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:26
Aziz Kocaoğlu Babasını Son Yolcuğuna Uğurladı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun babası eski Erbaa Belediye Başkanı İhsan Kocaoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
Aziz Kocaoğlu Babasını Son Yolcuğuna Uğurladı
17:18
Burma, 2. Skm'yi Türkiş'te Açtı Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Özören köyünün ardından ikinci seçim koordinasyon merkezini (SKM) Türkiş'te açtı.
Burma, 2. Skm'yi Türkiş'te Açtı
15:40
CHP Spor Programları İçin Meclis Araştırması İstedi CHP, televizyon kanallarında yayınlanan spor programlarının, toplumdaki yansımalarının ve sporda şiddet üzerindeki etkilerinin incelenmesi için Meclis araştırması talep etti.
CHP Spor Programları İçin Meclis Araştırması İstedi
15:41
Samsunspor Futbol Şehitleri Anıldı Samsun'da, 1989 yılında Malatyaspor deplasmanına giderken trafik kazasında hayatını kaybedenler, kazanın 25. yılında kabirleri başında anıldı.
Samsunspor Futbol Şehitleri Anıldı
13:20
Samsunspor'un futbol şehitleri anıldı - Samsun'da, 1989 yılında Malatyaspor deplasmanına giderken trafik kazasında hayatını kaybedenler, kazanın 25. yılında kabirleri başında anıldı.
Samsunspor'un futbol şehitleri anıldı -
12:44
Samsunspor Şehitlerini Andı Samsunspor'un 1989 yılında Malatya deplasmanına giderken Havza İlçesi'nde geçirdiği kaza sonucu hayatlarını kaybeden futbol şehitleri için bugün anma töreni düzenlendi.
Samsunspor Şehitlerini Andı
12:30
Samsunspor'un Futbol Şehitleri Anıldı Samsun'da, 1989 yılında Malatyaspor deplasmanına giderken trafik kazasında hayatını kaybedenler, kazanın 25. yılında kabirleri başında anıldı.
Samsunspor'un Futbol Şehitleri Anıldı
12:26
Samsunspor Kazada Ölenleri Andı Samsunspor camiası, 1989 yılında trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden teknik direktör, futbolcular ve kulüp çalışanlarını mezarları başında andı.
Samsunspor Kazada Ölenleri Andı
16:59
Kılıçdaroğlu, Savcı ve Polislere Çağrı Yaptı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun'daki aday tanıtım toplantısından savcı ve polislere "görevinizi yapın" çağrısında bulundu.
Kılıçdaroğlu, Savcı ve Polislere Çağrı Yaptı
16:44
Kılıçdaroğlu, Savcı ve Polislere Çağrı Yaptı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, savcı ve polislere çağrıda bulundu.
Kılıçdaroğlu, Savcı ve Polislere Çağrı Yaptı
13:23
Kılıçdaroğlu Samsun'da Aday tanıtımı için Samsun’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Havza ilçesinde partililerce karşılandı.
Kılıçdaroğlu Samsun'da
17:48
TBMM Başkanı: Bize Bakarak Kendi İlişkilerinizi Ayarlamayın TBMM Başkanı Çiçek, Belarus'taki Türklere seslenerek, "Bizler Türkiye'de demokrasi gereği bazen sert konuşuruz, bazen yumuşak konuşuruz." dedi.
TBMM Başkanı: Bize Bakarak Kendi İlişkilerinizi Ayarlamayın
10:20
22 Kasım Diş Hekimleri Günü CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, 22 Kasım Diş Hekimleri Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:44:54. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET İHSAN KALKAVAN HABERLERİ
[Hata Bildir]